Бүртгүүлэх Нэвтрэх

ММО-57 шалгарсан сурагчид

IMO сорилгод оролцож байгаа дунд ангиллын сурагчид ММО-57-д дунд ангилалд оролцож болно. Энэ тохиолдолд оноог IMO шалгаруулалтын нийт дүнд оролцуулж тооцохгүй.

Овог, нэр Аймаг, дүүрэг Анги Ангилал
1 Мөнхбат, Хунцэнгэл Архангай аймаг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
2 Munkhtogtokh, Damdindorj Архангай аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
3 Гантөмөр, Төмөр-Очир Архангай аймаг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
4 Мөнхбаяр, Оюун-Эрдэнэ Архангай аймаг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
5 Ганбаатар, Дашням Архангай аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
6 Тилеген, Хуралай Баян-Өлгий аймаг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
7 Нургулан, Уалибек Баян-Өлгий аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
8 Мухтар, Абдулла Баян-Өлгий аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
9 Берикбол, Ахтилек Баян-Өлгий аймаг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
10 Батжаргал, Дөлгөөн Баянхонгор аймаг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
11 Dorjpurew, Erkhbilguun Баянхонгор аймаг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
12 Хүрэлсүх, Номун Баянхонгор аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
13 Эрдэнэбаатар, Ринченбат Баянхонгор аймаг 12-р анги Ахлах (11-12)
14 Мөнгөнсүх, Жамьянсүрэн Баянхонгор аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
15 Жаргалсайхан, Эрдэнэсувд Баянхонгор аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
16 Төгсбаяр, Содбилэг Баянхонгор аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
17 Энхболд, Аззаяа Баянхонгор аймаг 12-р анги Ахлах (11-12)
18 Мөнхбат, Түвшинтогтох Баянхонгор аймаг 12-р анги Ахлах (11-12)
19 Энхболд, Золбоо Баянхонгор аймаг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
20 Мандах, Санжидмаа Баянхонгор аймаг 12-р анги Ахлах (11-12)
21 Мөнхбаяр, Жавхлан Булган аймаг 12-р анги Ахлах (11-12)
22 Цогтмагнай, Түвшинжаргал Булган аймаг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
23 хишигдаваа, чулуунчимэг Булган аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
24 Балбаатар, Оюу Говь-Алтай аймаг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
25 Эрдэнэбаяр, Дөлгөөн Говь-Алтай аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
26 Лхагваа, Мөрөн Говь-Алтай аймаг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
27 Пүрэвбат, Даваа-Эрдэнэ Дархан-Уул аймаг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
28 Батбаяр, Төрхүү Дархан-Уул аймаг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
29 Мөнх-Алдар, Монголжин Дархан-Уул аймаг 12-р анги Ахлах (11-12)
30 Арвинболд, Төгөлдөрбуян Дархан-Уул аймаг 12-р анги Ахлах (11-12)
31 Баасансүрэн, Төгөлдөр Дорноговь аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
32 Ганболд, Батбаяр Дорноговь аймаг 12-р анги Ахлах (11-12)
33 Эрдэнэ-Очир, Тэлмүүн Дорноговь аймаг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
34 Лхагважаргал, Жавхлан Дорноговь аймаг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
35 Батнасан, Ариунбат Дорнод аймаг 12-р анги Ахлах (11-12)
36 Алдаржав, Наранбаатар Дорнод аймаг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
37 Гонгор, Тэнүүн Дорнод аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
38 Ганболд, Хүслэн-Эрдэнэ Дорнод аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
39 Бат, Золбаяр Дорнод аймаг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
40 Дашдорж, Гэлэгжамц Дундговь аймаг 12-р анги Ахлах (11-12)
41 Амгаланбаатар, Гэндэндаржаа Дундговь аймаг 10-р анги Ахлах (11-12)
42 Дашдаваа, Дашдэмбэрэл Завхан аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
43 Бямбацэрэн, Чингүүн Завхан аймаг 12-р анги Ахлах (11-12)
44 Төмөрхуяг, Ариунжаргал Завхан аймаг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
45 Ганзориг, Анужин Завхан аймаг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
46 Boldsukh, Maralmaa Орхон аймаг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
47 Эрхэмбаяр, Билгүүн Орхон аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
48 Онолбаатар, Сэрсмаа Орхон аймаг 12-р анги Ахлах (11-12)
49 Ашуурраднаа, Пүрэвням Орхон аймаг 12-р анги Ахлах (11-12)
50 Batbold, Tsolmon Орхон аймаг 12-р анги Ахлах (11-12)
51 Баяртулга, Гүр-Аранз Орхон аймаг 8-р анги Дунд 2 (9-10)
52 Алтанхуяг, Болд-Эрдэнэ Орхон аймаг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
53 Эрдэнэтөгс, Гэрэлхүү Орхон аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
54 Баттулга, Буянжаргал Орхон аймаг 12-р анги Ахлах (11-12)
55 Мөнгөн, Бямбажаргал Өвөрхангай аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
56 Энхмөнх, Ихэрцэцэг Өвөрхангай аймаг 8-р анги Дунд 2 (9-10)
57 Өнөржаргал, Даваажаргал Өвөрхангай аймаг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
58 Мөнхтогтох, Дэлгэрцэцэг Өвөрхангай аймаг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
59 Даваадорж, Юмчинмой Өвөрхангай аймаг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
60 Баярхүү, Ариунчимэг Өвөрхангай аймаг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
61 Batulzii, Batzul Өвөрхангай аймаг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
62 Хонгорзул, Эрдэнэчимэг Өвөрхангай аймаг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
63 Жаргал, Баярсайхан Өвөрхангай аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
64 Өлзийбаяр, Мөнхбаяр Өвөрхангай аймаг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
65 Базар-Эрдэнэ, Оюунгэрэл Өвөрхангай аймаг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
66 Хатанболд, Дөлгөөн Өвөрхангай аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
67 Давгадорж, Сувд-Эрдэнэ Өвөрхангай аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
68 Бямбаа, Мөнхсувд Өвөрхангай аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
69 Мөнхнасан, Нямдорж Өвөрхангай аймаг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
70 Хадбаатар, Бадамлянхуа Өвөрхангай аймаг 12-р анги Ахлах (11-12)
71 Эрдэнэбилэг, Очирбат Өмнөговь аймаг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
72 Анхбаатар, Намуунзул Өмнөговь аймаг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
73 Dashdorj, Urangoo Сүхбаатар аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
74 Сэргэлэнбаатар, Буджав Сүхбаатар аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
75 Цогтсайхан, Дөлгөөн Сүхбаатар аймаг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
76 Энхбаатар, Амгаланзаяа Сүхбаатар аймаг 12-р анги Ахлах (11-12)
77 Давааням, Цацралт Сэлэнгэ аймаг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
78 Чойрог, Минсэл Сэлэнгэ аймаг 12-р анги Ахлах (11-12)
79 Отгонтөгс, Санчир Сэлэнгэ аймаг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
80 Дэлгэрбаяр, Ганцэцэг Сэлэнгэ аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
81 Цогтбаяр, Цэндбаяр Төв аймаг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
82 Төвсанаа, Чойжамц Увс аймаг 12-р анги Ахлах (11-12)
83 Ууганбаяр, Сүндэръяа Увс аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
84 Санжжав, Баярбилэг Увс аймаг 9-р анги Ахлах (11-12)
85 Авирмэд, Мөнх-Эрдэнэ Увс аймаг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
86 Одгэрэл, Уянга Увс аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
87 Баяртай, Буяндорж Увс аймаг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
88 Нэргүй, Мөнх-Оргил Увс аймаг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
89 Бүрэн-Арвижих, Далай-Очир Ховд аймаг 12-р анги Ахлах (11-12)
90 Батсүх, Золзаяа Ховд аймаг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
91 Ганцоож, Анхцэцэг Ховд аймаг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
92 Бүрэн-Арвижих, Анхилзул Ховд аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
93 Баттулга, Дөлгөөнмөрөн Хөвсгөл аймаг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
94 Баасанхүү, Улсболд Хөвсгөл аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
95 Баатархүү, Дөлгөөн Хөвсгөл аймаг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
96 Баянжаргал, Хулан Хөвсгөл аймаг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
97 Тумбааш, Болоржин Хөвсгөл аймаг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
98 Ганболд, Далайцэрэн Хөвсгөл аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
99 Мөнх эрдэнэ, Энхтөр Хөвсгөл аймаг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
100 Билгүүн, Дугаржанцан Хөвсгөл аймаг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
101 Пүрэвбат, Амгаланбаатар Хөвсгөл аймаг 12-р анги Ахлах (11-12)
102 Доржнамжим, Бямбадэмбэрэл Хэнтий аймаг 11-р анги Ахлах (11-12)
103 Отгонбаяр, Долгормаа Хэнтий аймаг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
104 Давааням, Оюумаа Багануур дүүрэг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
105 Чинзориг, Энхзаяа Баянгол дүүрэг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
106 Battur, Khangal Баянгол дүүрэг 11-р анги Ахлах (11-12)
107 Өсөхбаяр, Наранбаатар Баянгол дүүрэг 12-р анги Ахлах (11-12)
108 Пүрэвдорж, Ханбилэг Баянгол дүүрэг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
109 Otgonbayar, Tuvshinbaatar Баянгол дүүрэг 6-р анги Дунд 2 (9-10)
110 Тамир, Билгүүнгэрэлт Баянгол дүүрэг 7-р анги Дунд 2 (9-10)
111 Чинбат, Ирмүүн Баянгол дүүрэг 8-р анги Дунд 2 (9-10)
112 erdenebayar, ankhbayar Баянгол дүүрэг 12-р анги Ахлах (11-12)
113 Oyungerel, Gerelsaikhan Баянгол дүүрэг 12-р анги Ахлах (11-12)
114 Munkhbayar, Amin-Erdene Баянгол дүүрэг 7-р анги Дунд 2 (9-10)
115 Батжаргал, Тэмүүлэн Баянзүрх дүүрэг 11-р анги Ахлах (11-12)
116 Otgonbayar, Misheel Баянзүрх дүүрэг 12-р анги Ахлах (11-12)
117 Чинзориг, Ундрахгэрэл Баянзүрх дүүрэг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
118 Энхсайхан, Уянга Баянзүрх дүүрэг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
119 Ширбазар, Аз-Очир Налайх дүүрэг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
120 Пүрэвдорж, Сугарзаан Сонгинохайрхан дүүрэг 12-р анги Ахлах (11-12)
121 Батсайхан, Оюун-Эрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг 11-р анги Ахлах (11-12)
122 Дагвасүрэн, Дунгаржид Сонгинохайрхан дүүрэг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
123 Батжаргал, Адъяатөмөр Сүхбаатар дүүрэг 12-р анги Ахлах (11-12)
124 Болдбаатар, Мөнх-Оргил Сүхбаатар дүүрэг 12-р анги Ахлах (11-12)
125 Гансүх, Дөлгөөн Сүхбаатар дүүрэг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
126 Дагвадорж, Мөнх Сүхбаатар дүүрэг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
127 Батбаясгалан, Ундрал Сүхбаатар дүүрэг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
128 Батцэнгэл, Мөнхцэлмэг Сүхбаатар дүүрэг 11-р анги Ахлах (11-12)
129 Энхтөвшин, Батболд Сүхбаатар дүүрэг 11-р анги Ахлах (11-12)
130 Эрдэнэбилэг, Өнөртүвшин Сүхбаатар дүүрэг 11-р анги Ахлах (11-12)
131 Мөнхбат, Өнөболд Сүхбаатар дүүрэг 12-р анги Ахлах (11-12)
132 Naranbaatar, Bolor Сүхбаатар дүүрэг 7-р анги Дунд 2 (9-10)
133 Цэдэндорж, Марал Сүхбаатар дүүрэг 7-р анги Дунд 2 (9-10)
134 Хавалболат, Нурсолтан Сүхбаатар дүүрэг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
135 Наранбаатар, Сувд Сүхбаатар дүүрэг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
136 Төмөрбаатар, Билгүүн Сүхбаатар дүүрэг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
137 Соёлмаа, Ананд Сүхбаатар дүүрэг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
138 Намнансүрэн, Дөлгөөн Сүхбаатар дүүрэг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
139 Бат-Амгалан, Билэгдэмбэрэл Сүхбаатар дүүрэг 11-р анги Ахлах (11-12)
140 Өлзийжаргал, Энхрийлэн Сүхбаатар дүүрэг 12-р анги Ахлах (11-12)
141 Мөнхзул, Анд Сүхбаатар дүүрэг 12-р анги Ахлах (11-12)
142 Намжилхансан, Сэнгэравдан Сүхбаатар дүүрэг 12-р анги Ахлах (11-12)
143 Болдбаатар, Хантүшиг Сүхбаатар дүүрэг 12-р анги Ахлах (11-12)
144 Баяр, Бэлгүтэй Сүхбаатар дүүрэг 8-р анги Дунд 2 (9-10)
145 Хосбаяр, Түвшинбаяр Сүхбаатар дүүрэг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
146 Одонбаатар, Тэнгис Сүхбаатар дүүрэг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
147 Yalalt, Tuvshinsanaa Сүхбаатар дүүрэг 11-р анги Ахлах (11-12)
148 Delgerdalai, Enerelt Сүхбаатар дүүрэг 9-р анги Ахлах (11-12)
149 Чиндэгсүрэн, Чингүн Сүхбаатар дүүрэг 7-р анги Дунд 2 (9-10)
150 Мандах, Түвшинбаяр Сүхбаатар дүүрэг 8-р анги Дунд 2 (9-10)
151 С, Атархүүү Сүхбаатар дүүрэг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
152 Цэгц, Цэнгэл Сүхбаатар дүүрэг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
153 Tsogtgerel, Saikhanbileg Сүхбаатар дүүрэг 10-р анги Ахлах (11-12)
154 Очирхүү, Эрхэсболд Сүхбаатар дүүрэг 10-р анги Ахлах (11-12)
155 Шинэзул, Билгүүдэй Сүхбаатар дүүрэг 11-р анги Ахлах (11-12)
156 Батбаяр, Билгүүн Сүхбаатар дүүрэг 11-р анги Ахлах (11-12)
157 Амар, Нямдаваа Сүхбаатар дүүрэг 12-р анги Ахлах (11-12)
158 Алтангэрэл, Амирлан Сүхбаатар дүүрэг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
159 Эрдэнэбаяр, Эрдэнэбат Сүхбаатар дүүрэг 12-р анги Ахлах (11-12)
160 Батлхагва, Тэнүүнсайхан Сүхбаатар дүүрэг 8-р анги Ахлах (11-12)
161 Анхбаяр, Мишээл Хан-Уул дүүрэг 8-р анги Дунд 2 (9-10)
162 Буянмөнх, Энхрийлэн Хан-Уул дүүрэг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
163 Даваацэрэн, Төгөлдөр Хан-Уул дүүрэг 12-р анги Ахлах (11-12)
164 Өлзийсайхан, Туруунаа Хан-Уул дүүрэг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
165 Нямдорж, Манлай Хан-Уул дүүрэг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
166 Bayanmunkh, Gantsetseg Хан-Уул дүүрэг 10-р анги Дунд 2 (9-10)
167 Амартүвшин, Ананд-Очир Чингэлтэй дүүрэг 11-р анги Ахлах (11-12)
168 Мандах, Мишээл Чингэлтэй дүүрэг 9-р анги Дунд 2 (9-10)
169 Сандагдорж, Үлэмж Чингэлтэй дүүрэг 11-р анги Ахлах (11-12)
170 Сэлэнгэ, Ганбат Чингэлтэй дүүрэг 12-р анги Ахлах (11-12)
171 Батболд, Батсамбуу Чингэлтэй дүүрэг 12-р анги Ахлах (11-12)
172 Ганзориг, Бат-Ундрал Чингэлтэй дүүрэг 8-р анги Дунд 2 (9-10)