Бүртгүүлэх Нэвтрэх

"ММО-57, Ахлах ангилал (11-12 анги), I шат, II өдөр" дүн

Овог, нэр Аймаг, дүүрэг Сургууль Анги Оноо Байр
1 Мөнхбат, Өнөболд Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 12-р анги 7.0 1
2 Амар, Нямдаваа Сүхбаатар дүүрэг Сант 12-р анги 7.0 1
3 Otgonbayar, Misheel Баянзүрх дүүрэг Shine Mongol 12-р анги 6.0 3
4 Батцэнгэл, Мөнхцэлмэг Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 11-р анги 5.0 4
5 Намжилхансан, Сэнгэравдан Сүхбаатар дүүрэг 11 12-р анги 5.0 4
6 Энхтөвшин, Батболд Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 11-р анги 5.0 4
7 Delgerdalai, Enerelt Сүхбаатар дүүрэг САHT 9-р анги 5.0 4
8 Сандагдорж, Үлэмж Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 11-р анги 5.0 4
9 Батжаргал, Адъяатөмөр Сүхбаатар дүүрэг 1 12-р анги 5.0 4
10 Болдбаатар, Хантүшиг Сүхбаатар дүүрэг 11 12-р анги 4.0 10
11 Бат-Амгалан, Билэгдэмбэрэл Сүхбаатар дүүрэг 11 11-р анги 4.0 10
12 Ганболд, Далайцэрэн Хөвсгөл аймаг ЭДЦ 11-р анги 4.0 10
13 Гантулга, Хантөгс Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 11-р анги 4.0 10
14 Мөнхзул, Анд Сүхбаатар дүүрэг 11 12-р анги 4.0 10
15 Батлхагва, Тэнүүнсайхан Сүхбаатар дүүрэг Шинэ-Үе 8-р анги 4.0 10
16 Очирхүү, Эрхэсболд Сүхбаатар дүүрэг Сант 10-р анги 4.0 10
17 Шинэзул, Билгүүдэй Сүхбаатар дүүрэг Сант 11-р анги 4.0 10
18 Эрдэнэбаяр, Эрдэнэбат Сүхбаатар дүүрэг Шинэ Үе 12-р анги 4.0 10
19 Баатарчулуун, Баяржавхлан Сүхбаатар дүүрэг 11-р 12-р анги 4.0 10
20 Batbilegt, Bayasgalan Сүхбаатар дүүрэг 1 12-р анги 4.0 10
21 Эрдэнэбилэг, Өнөртүвшин Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 11-р анги 3.0 21
22 Tsogtgerel, Saikhanbileg Сүхбаатар дүүрэг Сант 10-р анги 3.0 21
23 Бямбасүрэн, Эрхбаяр Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 11-р анги 3.0 21
24 Амартүвшин, Ананд-Очир Чингэлтэй дүүрэг Olonlog.exe 11-р анги 3.0 21
25 Эрдэнэтөгс, Гэрэлхүү Орхон аймаг Эрдмийн сан 11-р анги 3.0 21
26 Болдбаатар, Мөнх-Оргил Сүхбаатар дүүрэг 1 12-р анги 3.0 21
27 Батболд, Батсамбуу Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 12-р анги 3.0 21
28 Баасанхүү, Улсболд Хөвсгөл аймаг Дэлгэрмөрөн цогцолбор 11-р анги 3.0 21
29 Battur, Khangal Баянгол дүүрэг erkheterdem 11-р анги 3.0 21
30 Batbold, Tsolmon Орхон аймаг Билигт-Өргөө 12-р анги 3.0 21
31 Yalalt, Tuvshinsanaa Сүхбаатар дүүрэг Sant 11-р анги 3.0 21
32 Дашдорж, Насандэлгэр Архангай аймаг Лаборатори 1-р сургууль 11-р анги 3.0 21
33 Ганбаатар, Дашням Архангай аймаг Лаборатори-1 11-р анги 3.0 21
34 Эрхэмбаяр, Билгүүн Орхон аймаг Билигт Өргөө 11-р анги 3.0 21
35 Батнасан, Ариунбат Дорнод аймаг 1 12-р анги 3.0 21
36 Ганболд, Батбаяр Дорноговь аймаг Замын-Үүд 1 12-р анги 3.0 21
37 Батбаяр, Билгүүн Сүхбаатар дүүрэг Сант 11-р анги 3.0 21
38 Батсүх, Бат-Эрдэнэ Баянзүрх дүүрэг Nest IT school 11-р анги 3.0 21
39 Ганболд, Хүслэн-Эрдэнэ Дорнод аймаг 8 11-р анги 3.0 21
40 Dashdorj, Urangoo Сүхбаатар аймаг 3-р сургууль 11-р анги 3.0 21
41 Төвсанаа, Чойжамц Увс аймаг 1 12-р анги 3.0 21
42 Бямбацогт, Сэндэр-Үжин Хөвсгөл аймаг ЭДЦ 11-р анги 3.0 21
43 Бямбацэрэн, Чингүүн Завхан аймаг Дэвшил 12-р анги 3.0 21
44 Сүмбээ, Мягмардорж Завхан аймаг ЧЭЛ сургууль 11-р анги 3.0 21
45 Ганзоригт, Пүрэвжав Завхан аймаг ЛЧЭС 11-р анги 3.0 21
46 Мөнх-Эрдэнэ, Энхбаяр Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 12-р анги 3.0 21
47 Буджав, Наранзул Дорнод аймаг 12-р сургууль 12-р анги 3.0 21
48 Отгонбаяр, Баярмаа Завхан аймаг 1 11-р анги 3.0 21
49 Эрдэнэ-ундрах, Бямбагэрэл Завхан аймаг Чандмань-эрдэнэ лаборатори сургууль 11-р анги 3.0 21
50 Үнэнхүү, Өлзийдүүрэн Завхан аймаг Лаборатори Чандмань-Эрдэнэ Сургууль 11-р анги 3.0 21
51 Батсайхан, Дашням Өвөрхангай аймаг Мэргэд 11-р анги 3.0 21
52 Munkhtogtokh, Damdindorj Архангай аймаг 1 11-р анги 3.0 21
53 Basan, Erkhemkhuu Баянгол дүүрэг Erkhet Erdem 12-р анги 3.0 21
54 Жавхланбаатар, Тэмүүлэн Сүхбаатар дүүрэг 1 12-р анги 3.0 21
55 Пүрэвбат, Амгаланбаатар Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 12-р анги 3.0 21
56 хишигдаваа, чулуунчимэг Булган аймаг эөц 11-р анги 3.0 21
57 Пүрэвтогтох, Оюунгэрэл Өвөрхангай аймаг 4р сургууль 12-р анги 3.0 21
58 Хадбаатар, Бадамлянхуа Өвөрхангай аймаг Өв-Арвайхээр-Еб-ын 2р сургууль 12-р анги 3.0 21
59 Бямбадорж, Бэлгүтэй Сүхбаатар дүүрэг Сэлбэ 11-р анги 2.0 59
60 Баттулга, Буянжаргал Орхон аймаг Эрдмийн сан 12-р анги 2.0 59
61 Эрдэнэбаяр, Дөлгөөн Говь-Алтай аймаг 1р сургууль 11-р анги 2.0 59
62 Батбаатар, Номинтуул Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 11-р анги 2.0 59
63 Өлзий, Хүслэн Баянзүрх дүүрэг Томүжин альтернатив сургууль 11-р анги 2.0 59
64 Ганзориг, Намуунцэцэг Завхан аймаг Тосонцэнгэл-2 11-р анги 2.0 59
65 Алтанцэцэг, Шүрэнчимэг Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 11-р анги 2.0 59
66 Хатанболд, Дөлгөөн Өвөрхангай аймаг ЕБГүнзгий 11-р анги 2.0 59
67 Пүрэвсүрэн, Оюунсүрэн Дорнод аймаг Цагаан-Овоо ЕБС 11-р анги 2.0 59
68 Онолбаатар, Сэрсмаа Орхон аймаг Билигт Өргөө 12-р анги 2.0 59
69 Батжаргал, Тэмүүлэн Баянзүрх дүүрэг 33 11-р анги 2.0 59
70 Санжаасүрэн, Сайнзаяа Баянзүрх дүүрэг Арвис 11-р анги 2.0 59
71 Ашуурраднаа, Пүрэвням Орхон аймаг Билигт-Өргөө 12-р анги 2.0 59
72 Отгонбаяр, Ундрал Хан-Уул дүүрэг Орчлон 12-р анги 2.0 59
73 erdenebayar, ankhbayar Баянгол дүүрэг эрхэт эрдэм 12-р анги 2.0 59
74 Бямбаханд, Балжмаа Дорнод аймаг 1 12-р анги 2.0 59
75 Ганболд, Номин-Эрдэнэ Баянгол дүүрэг Эрин Эверест Интэрнешнл сургууль 12-р анги 2.0 59
76 Ууганбаяр, Сүндэръяа Увс аймаг 1 цогцолбор 11-р анги 2.0 59
77 Oyungerel, Gerelsaikhan Баянгол дүүрэг Эрхэт эрдэм 12-р анги 2.0 59
78 Батсайхан, Шихихутуг Сүхбаатар дүүрэг Сэлбэ 11-р анги 2.0 59
79 Amgalan, Dalaizaya Хан-Уул дүүрэг Орчлон сургууль 12-р анги 2.0 59
80 Батмөнх, Номин Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 12-р анги 2.0 59
81 Цэдэвсүрэн, Сүрэнжамц Баянгол дүүрэг Эрхэт-Эрдэм 12-р анги 2.0 59
82 Цоггэрэл, Төрбат Төв аймаг 5-р сургууль 12-р анги 2.0 59
83 Gantumur, Ganbayar Дорнод аймаг 1 12-р анги 2.0 59
84 Өсөхбаяр, Наранбаатар Баянгол дүүрэг ЭРДМИЙН ХИШИГ 12-р анги 2.0 59
85 Dorjsuren, Enkhuun Завхан аймаг Нөмрөг ЕБС 11-р анги 2.0 59
86 Одгэрэл, Уянга Увс аймаг 2дугаар Цогцолбор 11-р анги 2.0 59
87 Батсуурь, Сийлэгмаа Дорнод аймаг 1 12-р анги 2.0 59
88 Batjantsan, Gunbilig Сүхбаатар дүүрэг Selbe 11-р анги 2.0 59
89 Сэлэнгэ, Ганбат Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 12-р анги 2.0 59
90 Доржжинаа, Энхцолмон Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 11-р анги 2.0 59
91 Давгадорж, Сувд-Эрдэнэ Өвөрхангай аймаг ЕБГүнзгий сургууль 11-р анги 2.0 59
92 Даваадорж, Баяржаргал Ховд аймаг Цаст-Алтай 12-р анги 2.0 59
93 Bayaraa, Undarmaa Завхан аймаг 1 12-р анги 2.0 59
94 Вандандорж, Тэмүүжин Баянзүрх дүүрэг Арвис бүрэн дунд сургууль 11-р анги 2.0 59
95 Даваацэрэн, Төгөлдөр Хан-Уул дүүрэг Орчлон 12-р анги 2.0 59
96 Мөнхбаяр, Жавхлан Булган аймаг 1-р сургууль 12-р анги 2.0 59
97 Батболд, Одхүү Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 11-р анги 2.0 59
98 Баатархүү, Балгансүрэн Завхан аймаг Дэвшил 12-р анги 2.0 59
99 Эрхэмбаяр, Намуунзаяа Завхан аймаг Их-уул 12-р анги 2.0 59
100 Даваасамбуу, Энхжин Багануур дүүрэг Гүн Галуутай 12-р анги 2.0 59
101 Гантуяа, Энхжин Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 12-р анги 2.0 59
102 Энхбаатар, Нямсүрэн Ховд аймаг Мөст ЕБС 11-р анги 2.0 59
103 Ganbileg, Erdenezul Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 12-р анги 2.0 59
104 Gantulga, Hishigjargal Баянгол дүүрэг Эрхэт-Эрдэм 11-р анги 2.0 59
105 Цогбаатар, Төлөв-Эрдэнэ Ховд аймаг Мөст ЕБС 11-р анги 2.0 59
106 Цогтбаяр, Майнбаяр Архангай аймаг 5 11-р анги 2.0 59
107 Жаргал, Баярсайхан Өвөрхангай аймаг Арвайхээр 1-р сургууль 11-р анги 2.0 59
108 Алтангэрэл, Наранбаяр Дорнод аймаг 12 12-р анги 2.0 59
109 Мөнх-Эрдэнэ, Хас-Эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг 31 12-р анги 2.0 59
110 Батмөнх, Бадамгарав Увс аймаг Өмнөговь 11-р анги 2.0 59
111 Мэндсайхан, Өсөхбаяр Өвөрхангай аймаг Мэргэд 12-р анги 2.0 59
112 энхтайван, тэнгис Увс аймаг өмнөговь 12-р анги 2.0 59
113 Баасансүрэн, Төгөлдөр Дорноговь аймаг Дорноговь Сайншанд 1р сургууль 11-р анги 2.0 59
114 Chintsogt, Khulan Дорноговь аймаг 5-р сургууль 11-р анги 2.0 59
115 Davaasuren, Delgermaa Өвөрхангай аймаг Мэргэд 12-р анги 2.0 59
116 Davaasuren, Bilguundelger Өвөрхангай аймаг Арвайхээр 4-р сургууль 11-р анги 2.0 59
117 Ням-Эрдэнэ, Ган-Эрдэнэ Дорноговь аймаг Сайншанд 1 12-р анги 2.0 59
118 Баярсайхан, Азбаяр Сонгинохайрхан дүүрэг 62-р Сургууль 11-р анги 2.0 59
119 Нямсүрэн, Хажидсүрэн Өвөрхангай аймаг 4р сургууль 11-р анги 2.0 59
120 Батбаяр, Их-Онч Өвөрхангай аймаг ЕБ"Гүнзгий" 12-р анги 2.0 59
121 Батбаатар, Ариунцэцэг Өвөрхангай аймаг Арвайхээр-4 12-р анги 2.0 59
122 Од-Эрдэнэ, Тэмүүлэн Дорноговь аймаг 1-р сургууль 11-р анги 2.0 59
123 Эрдэнэ, Зулбилэг Увс аймаг 2-р цогцолбор 12-р анги 2.0 59
124 Пүрэвдорж, Сугарзаан Сонгинохайрхан дүүрэг 153 12-р анги 2.0 59
125 Бямбаа, Мөнхсувд Өвөрхангай аймаг ЕБС 1 11-р анги 2.0 59
126 Мөнгөн, Бямбажаргал Өвөрхангай аймаг 1 11-р анги 2.0 59
127 Пүрэвочир, Билгүүнтөгөлдөр Сүхбаатар дүүрэг 11 11-р анги 2.0 59
128 Battur, Munkhbayr Өвөрхангай аймаг Бат-Өлзий ЕБС 12-р анги 2.0 59
129 Батчулуун, Чимэддорж Өвөрхангай аймаг ЕБС 11-р анги 2.0 59
130 Уртнасан, Энхзул Булган аймаг Хялганат ЕБС 12-р анги 2.0 59
131 Дэлгэрсайхан, Одгэрэл Өвөрхангай аймаг Хайрхандулаан 12-р анги 2.0 59
132 Davaadorj, Chuluunerdene Өвөрхангай аймаг 4 12-р анги 2.0 59
133 Батсайхан, Оюун-Эрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг 62 11-р анги 2.0 59
134 Энхболд, Буман-Эрдэм Сүхбаатар дүүрэг Сэлбэ 11-р анги 2.0 59
135 Бадрах, Ариунболд Завхан аймаг Тэс ЕБС 11-р анги 2.0 59
136 Ganbat, Myagmarbayar Хөвсгөл аймаг Галт ЕБС 11-р анги 2.0 59
137 Гонгор, Тэнүүн Дорнод аймаг 12 дугаар сургууль 11-р анги 2.0 59
138 Баяргуа, Солонго Өвөрхангай аймаг 4 11-р анги 2.0 59
139 Мэндсайхан, Буянбилэг Хан-Уул дүүрэг Хобби 12-р анги 1.0 139
140 Өлзийсайхан, Бүрэнбаатар Завхан аймаг Завхан Тосонцэнгэл ЕБ ийн 2-р сургууль 12-р анги 1.0 139
141 Erdenebaatar, TELMEN Сонгинохайрхан дүүрэг 151 12-р анги 1.0 139
142 Сайнбуян, Анударь Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 11-р анги 1.0 139
143 Тамир, Цэлмэг Баянзүрх дүүрэг 84 11-р анги 1.0 139
144 Батзаяа, Сарангуа Завхан аймаг Зхвхан аймаг Тосонцэнгэл ЕБ ийн 2-р сургууль 12-р анги 1.0 139
145 Ганболд, Ундрахбат Баянзүрх дүүрэг 84 11-р анги 1.0 139
146 Эрдэнэсайхан, Түвшинбаяр Баянзүрх дүүрэг 14 12-р анги 1.0 139
147 Davaasuren, Chingaral Сүхбаатар дүүрэг 11 12-р анги 1.0 139
148 Бямбаханд, Балбар Дорнод аймаг 1 11-р анги 1.0 139
149 Цолмонбаатар, Чинхүсэл Төв аймаг Жаргалант 12-р анги 1.0 139
150 Энх-Амгалан, Санчирхүү Хэнтий аймаг Өмнөдэлгэр 12-р анги 1.0 139
151 Одбаяр, Сайнзаяа Дорноговь аймаг Сайншанд лаборатори 2-р сургууль 12-р анги 1.0 139
152 Энхтөр, Мөнхсайхан Хэнтий аймаг Өмнөдэлгэр 12-р анги 1.0 139
153 Наранбаатар, Гэгээн Баянгол дүүрэг эрхэт эрдэм 12-р анги 1.0 139
154 Гансүх, Нарантуяа Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 11-р анги 1.0 139
155 Нэрэнханд, Бямбасүрэн Дорнод аймаг 1 11-р анги 1.0 139
156 Давааням, Батжаргал Увс аймаг 1 11-р анги 1.0 139
157 Мөнхтулга, Номин Дорнод аймаг 1 11-р анги 1.0 139
158 Сэргэлэнбаатар, Буджав Сүхбаатар аймаг 3-р сургууль 11-р анги 1.0 139
159 Батбаяр, Номин Эрдэнэ Хөвсгөл аймаг төмөрбулаг 12-р анги 1.0 139
160 Нургулан, Уалибек Баян-Өлгий аймаг Баян-Өлгий Эмпати сургууль 11-р анги 1.0 139
161 Буян-Аривжих, Алтанцом Сүхбаатар дүүрэг Дойчэ шулe 11-р анги 1.0 139
162 Мухтар, Абдулла Баян-Өлгий аймаг Баян-Өлгий Эмпати сургууль 11-р анги 1.0 139
163 Мөнхтогоо, Мөнхтэмүүлэн Сэлэнгэ аймаг Билиг ДБ 12-р анги 1.0 139
164 Дэлгэрбаяр, Ганцэцэг Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 11-р анги 1.0 139
165 Ариунболд, Мөнхболд Орхон аймаг ТСАС 11-р анги 1.0 139
166 Октябрь, Энхжин Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 11-р анги 1.0 139
167 Мижиддорж, Төгсбилэг Дорнод аймаг 8 11-р анги 1.0 139
168 Ганболд, Мөнхтөр Дорнод аймаг Хан-Уул 12-р анги 1.0 139
169 Мягмарсүрэн, Сайнхүү Дорнод аймаг 8 дугаар сургууль 12-р анги 1.0 139
170 Батхишиг, Мөнхбаяр Орхон аймаг 14р сургууль 12-р анги 1.0 139
171 Khaumetbek, Aimaral Баян-Өлгий аймаг Баян-Өлгий Эмпати 11-р анги 1.0 139
172 Цэрэннадмид, Буян-Өлзий Ховд аймаг Цаст-Алтай 12-р анги 1.0 139
173 Бүрэн-Арвижих, Анхилзул Ховд аймаг Цаст-Алтай 11-р анги 1.0 139
174 Намдаг, Энх-Амгалан Ховд аймаг Цаст-Алтай 12-р анги 1.0 139
175 Цэвээн, Ганцэцэг Ховд аймаг Цаст-Алтай цогцолбор 11-р анги 1.0 139
176 Мөнх-Алдар, Монголжин Дархан-Уул аймаг ШУТИС лицей 12-р анги 1.0 139
177 Арвинболд, Төгөлдөрбуян Дархан-Уул аймаг ШУТИС Лицей 12-р анги 1.0 139
178 Баясгалан, Ариунзул Сэлэнгэ аймаг Мандал 3 12-р анги 1.0 139
179 Бямбадорж, Номин-Эрдэнэ Дархан-Уул аймаг ШУТИС, ДаТС-ийн харьяа ЕБ-ийн ахлах сургууль 11-р анги 1.0 139
180 Цэрэнжав, Дагвадорж Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 12-р анги 1.0 139
181 Бат-Эрдэнэ, Дашзэвэг Завхан аймаг Дэвшил 12-р анги 1.0 139
182 Бумчинням, Өнөболд Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 12-р анги 1.0 139
183 ganbat, purevbaatar Завхан аймаг devshil 12-р анги 1.0 139
184 Санжаажамц, Дамдинхүү Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 12-р анги 1.0 139
185 Мянганбаяр, Оюунбат Завхан аймаг ЛЧЭС 12-р анги 1.0 139
186 Sainbuyan, Byambanorow Завхан аймаг ЛЧЭС 12-р анги 1.0 139
187 Эрдэнэцогт, Доржням Завхан аймаг Дэвшил 11-р анги 1.0 139
188 Дашдаваа, Дашдэмбэрэл Завхан аймаг Дэвшил 11-р анги 1.0 139
189 Хайдав, Дармаасүрэн Завхан аймаг Их-Уул ЕБС 12-р анги 1.0 139
190 Гантулга, Сарнай Завхан аймаг Их-Уул 12-р анги 1.0 139
191 Enhtor, Hishigjargal Завхан аймаг 2r surguuli 11-р анги 1.0 139
192 Чүлтэм, Нарангэрэл Завхан аймаг ЖЦС 11-р анги 1.0 139
193 Хүрэлбаатар, Цэрэн Завхан аймаг Асгат 12-р анги 1.0 139
194 Өлзийжаргал, Энхрийлэн Сүхбаатар дүүрэг 11 12-р анги 1.0 139
195 Одмөнх, Хулан Сэлэнгэ аймаг Цагааннуур ЕБС 11-р анги 1.0 139
196 Батмөнх, Даваабаяр Завхан аймаг Их Уул ЕБС 12-р анги 1.0 139
197 Содовсүрэн, Лхагвасүрэн Завхан аймаг Тосонцэнгэл ЕБ 2 р сургууль 12-р анги 1.0 139
198 Батдорж, Адъяа Завхан аймаг Тосонцэнгэл ЕБ 2р сургууль 12-р анги 1.0 139
199 Ганбат, Хандсүрэн Завхан аймаг ЕБС 12-р анги 1.0 139
200 Очирпүрэв, Галданцэрэн Орхон аймаг 4-р сургууль 12-р анги 1.0 139
201 Эрдэнэболд, Гүндалай Архангай аймаг Хүмүүн-2 12-р анги 1.0 139
202 Цагаанбанди, Хулан Ховд аймаг 1 р сургууль 11-р анги 1.0 139
203 Зоригтбат, Ууганбаяр Хан-Уул дүүрэг 15 11-р анги 1.0 139
204 Бат-Амгалан, Батбилэг Орхон аймаг 1-р сургууль 11-р анги 1.0 139
205 Бүрэн-Арвижих, Далай-Очир Ховд аймаг Лицей 12-р анги 1.0 139
206 Оргил, Хувьзаяа Ховд аймаг Прогресс 11-р анги 1.0 139
207 Балдандүгэр, Тэнгисдорж Завхан аймаг Завхан Улиастай Дэвшил 11-р анги 1.0 139
208 Нарантуяа, Оюун-Эрдэнэ Хан-Уул дүүрэг 34 12-р анги 1.0 139
209 Мөнхбат, Төрболд Хан-Уул дүүрэг 34 12-р анги 1.0 139
210 Бат-Очир, Мишээл Баянзүрх дүүрэг 33 11-р анги 1.0 139
211 Tsendgombo, Maral-Erdene Дорнод аймаг 1 11-р анги 1.0 139
212 Munkhjargal, Bilguundalai Ховд аймаг Лицей 12-р анги 1.0 139
213 Batchimeg, Chinzorig Дорнод аймаг МСҮТ 11-р анги 1.0 139
214 Батхуяг, Жавхланбаяр Хэнтий аймаг Хэрлэн-4 11-р анги 1.0 139
215 Батмөнх, Тамир Хэнтий аймаг Хэрлэн-4 12-р анги 1.0 139
216 Төгсбаяр, Нандин-Од Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор сургууль 11-р анги 1.0 139
217 Бямбадэлгэр, Батсайхан Ховд аймаг Мөст 12 12-р анги 1.0 139
218 Соронзонбаатар, Өсөхбаяр Хэнтий аймаг 4 11-р анги 1.0 139
219 Амартөр, Төртүвшин Орхон аймаг ТСАС 11-р анги 1.0 139
220 Баттулга, Сугар Сонгинохайрхан дүүрэг 151 11-р анги 1.0 139
221 Доржнамжим, Бямбадэмбэрэл Хэнтий аймаг 4-р сургууль 11-р анги 1.0 139
222 Баяржаргал, Ануужин Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор сургууль 11-р анги 1.0 139
223 Болд, Гүндалай Ховд аймаг III 12-р анги 1.0 139
224 Janchiw, Buynt Хан-Уул дүүрэг 15 11-р анги 1.0 139
225 Уугантөгс, Хүслэн Өвөрхангай аймаг Уянга-1 11-р анги 1.0 139
226 Банзрагч, Баяндалай Увс аймаг 6р сургууль 12-р анги 1.0 139
227 Эрдэнэбаатар, Ринченбат Баянхонгор аймаг Алгоритм 12-р анги 1.0 139
228 Ганболд, Нарантуяа Архангай аймаг Тариат 12-р анги 1.0 139
229 Эрдэнэ-Очир, Ичинхорлоо Завхан аймаг ЛЧЭС 11-р анги 1.0 139
230 Шижирбаатар, Амгаланбаяр Хөвсгөл аймаг Жаргалант 12-р анги 1.0 139
231 Хүрэлсүх, Номун Баянхонгор аймаг Алгоритм 11-р анги 1.0 139
232 Оргилмөнх, Энхмэнд Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 11-р анги 1.0 139
233 Энх-Оргил, Оюунчулуун Хан-Уул дүүрэг Хобби Сургууль 11-р анги 1.0 139
234 Ганбат, Номиндарь Хан-Уул дүүрэг 32 11-р анги 1.0 139
235 Долгормаа, Авидцэрэн Сонгинохайрхан дүүрэг 62-р сургууль 11-р анги 1.0 139
236 Батжаргал, Тэргэл Дорнод аймаг Дашбалбар 11-р анги 1.0 139
237 Нямдорж, Хүслэн Хан-Уул дүүрэг 32 11-р анги 1.0 139
238 Цэдэн-Иш, Биндэрцэцэг Өвөрхангай аймаг 2-р сургууль 11-р анги 1.0 139
239 Довчинсүрэн, Аа-Хангай Баянзүрх дүүрэг НЕБУС 11-р анги 1.0 139
240 Тогооцэрэн, Мөнгөнчимэг Өвөрхангай аймаг Уянга 1-р сургууль 11-р анги 1.0 139
241 Өлзийбадрах, Төр-Очир Өвөрхангай аймаг 2-р сургууль 12-р анги 1.0 139
242 Балданцэрэн, Энх-Учрал Хан-Уул дүүрэг 32 11-р анги 1.0 139
243 Цэрэндаш, Дарьбазар Увс аймаг Өмнөговь 11-р анги 1.0 139
244 Нацагдорж, Энхжин Хан-Уул дүүрэг smart highschool 11-р анги 1.0 139
245 Зундуйжамц, Эрдэнэбаатар Орхон аймаг 4 12-р анги 1.0 139
246 Онгарбай, Нурболат Ховд аймаг 2-р сургууль 11-р анги 1.0 139
247 Ууганбаяр, Булган-Эрдэнэ Орхон аймаг ЭЦДС 11-р анги 1.0 139
248 Чимэдцэрэн, Цэрэнтогтох Сэлэнгэ аймаг 3 12-р анги 1.0 139
249 Амгаланбаатар, Намуун Орхон аймаг ЭЦДС 11-р анги 1.0 139
250 Чинзориг, Ганжигүүр Багануур дүүрэг Гүн галуутай 11-р анги 1.0 139
251 Чимэддулам, Оюунзул Өвөрхангай аймаг Мэргэд лаборатори 12-р анги 1.0 139
252 Бадрал, Маралмаа Багануур дүүрэг Гүн галуутай цогцолбор 11-р анги 1.0 139
253 Отгончулуун, Нандин-Эрдэнэ Сэлэнгэ аймаг СБ-4 11-р анги 1.0 139
254 түмэнбаяр, пүрэвдорж Завхан аймаг сонгино 12-р анги 1.0 139
255 Батбаяр, Мааньхүү Өвөрхангай аймаг Уянга-1 11-р анги 1.0 139
256 Лхагвасүрэн, Ариунжаргал Завхан аймаг Баянхайрхан ЕБС 11-р анги 1.0 139
257 bymbanorow, binderya Завхан аймаг Сонгино ебс 12-р анги 1.0 139
258 Ariunbaatar, Munhjin Багануур дүүрэг 95 12-р анги 1.0 139
259 Tserentogtoh, Khuslen Дорнод аймаг Долоодой сургууль 11-р анги 1.0 139
260 Оюунболд, Саруул Сэлэнгэ аймаг Б.Ринчен 12-р анги 1.0 139
261 Мөнгөнсүх, Жамьянсүрэн Баянхонгор аймаг Номун далай 11-р анги 1.0 139
262 Энхболд, Аззаяа Баянхонгор аймаг Номундалай 12-р анги 1.0 139
263 Жаргалсайхан, Эрдэнэсувд Баянхонгор аймаг Номундалай 11-р анги 1.0 139
264 Намнандорж, Хулан Хөвсгөл аймаг Ирээдүй 11-р анги 1.0 139
265 Munkhsaikhan, Battushig Дорнод аймаг 1-р сургууль 11-р анги 1.0 139
266 Амгалан, Энхжин Сүхбаатар аймаг Онгон ЕБС 12-р анги 1.0 139
267 Enhamgalan, Bilguun Өвөрхангай аймаг ЕБС 12-р анги 1.0 139
268 Энхтайван, Энхболор Говь-Алтай аймаг ХЭЦС 12-р анги 1.0 139
269 Баттулга, Батболд Хан-Уул дүүрэг 34 11-р анги 1.0 139
270 Хоролгармаа, Бадамгарав Сонгинохайрхан дүүрэг 67 12-р анги 1.0 139
271 Түвшинтөгс, Энхжин Өвөрхангай аймаг Хужирт ЕБС 12-р анги 1.0 139
272 Түвшинбат, Дөлгөөн Багануур дүүрэг Гшн галуутай цогцолбор 11-р анги 1.0 139
273 Батбаяр, Урангоо Хан-Уул дүүрэг 34 11-р анги 1.0 139
274 Мөнхдалай, Мөнххүслэн Багануур дүүрэг Гүн Галуутай Цогцолбор 11-р анги 1.0 139
275 Одончимэг, Содмишээл Хэнтий аймаг Биндэр ЕБС 12-р анги 1.0 139
276 Б, Сарантуяа Хөвсгөл аймаг Их-Уул ЕБС 11-р анги 1.0 139
277 Даргер, Багдаулет Баян-Өлгий аймаг Өлгий ЕБ-ын 1- р сургууль 12-р анги 1.0 139
278 Баянбат, Тэмүүжин Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 11-р анги 1.0 139
279 Tumurbaatar, Munkhchimeg Дорноговь аймаг 3 11-р анги 1.0 139
280 Баттайван, Номуулин Баянзүрх дүүрэг Томүжин Альтернатив 12-р анги 1.0 139
281 Золжаргал, Отгонсүрэн Орхон аймаг 14р сургууль 12-р анги 1.0 139
282 Баярмагнай, Анударь Баянгол дүүрэг 19-р сургууль 11-р анги 1.0 139
283 Бундхорол, Гантулга Өвөрхангай аймаг ББУ ЕБС 11-р анги 1.0 139
284 Баатарцогт, Баярцогт Дорнод аймаг Баян-Уул 11-р анги 1.0 139
285 Пүрэв, Барсболд Өвөрхангай аймаг ББУ-ЕБС 12-р анги 1.0 139
286 Баярбат, Сэлүүн Сүхбаатар дүүрэг Үй-Цай 11-р анги 1.0 139
287 Өлзийсайхан, Чуваандулам Дундговь аймаг гурвансайхан 12-р анги 1.0 139
288 Баттогтох, Хишигтогтох Сүхбаатар дүүрэг Үй-Цай сургууль 11-р анги 1.0 139
289 Nymdorj, Dolgorjaw Хөвсгөл аймаг Howgol aimag tsetserleg sum ebs 11-р анги 1.0 139
290 Баярсайхан, Оюухорол Орхон аймаг 14-р сургууль 12-р анги 1.0 139
291 Энхбат, Эрдэнэсайхан Хөвсгөл аймаг Цэцэрлэг ЕБС 11-р анги 1.0 139
292 Нарансүх, Отгонтуяа Дундговь аймаг Гурвансайхан ЕБС 12-р анги 1.0 139
293 Жаргалсайхан, Дэлгэржаргал Сүхбаатар дүүрэг АШУҮИС-н харъяа ЕБС 12-р анги 1.0 139
294 Амарбаясгалан, Сундуйдорж Өвөрхангай аймаг Өвөрхангай аймаг Уянга сум ЕБ-ын 2-р сургууль 11-р анги 1.0 139
295 Батмөнх, Анхзаяа Өвөрхангай аймаг Уянга 2 12-р анги 1.0 139
296 Цэвэгмид, Бунд Өвөрхангай аймаг Өвөрхангай аймаг Уянга сум ЕБ-ын 2-р сургууль 12-р анги 1.0 139
297 Чулуунбаатар, Хишигням Сонгинохайрхан дүүрэг Ирээдүй цогцолбор 1-р ахлах 12-р анги 1.0 139
298 Зоригтбаатар, Жавзандулам Увс аймаг 5-р 12-р анги 1.0 139
299 Дашдорж, Гэлэгжамц Дундговь аймаг Гурвансайхан 12-р анги 1.0 139
300 Самбадондов, Мягмарсүрэн Өвөрхангай аймаг Хужирт ЕБС 12-р анги 1.0 139
301 Tegshjargal, Munkhjargal Орхон аймаг Orkhon-Empathy 11-р анги 1.0 139
302 Дашзэвэг, Дэмчигдорж Өвөрхангай аймаг Тарагт ЕБС 12-р анги 1.0 139
303 Сүрэнжав, Отгоннасан Өвөрхангай аймаг ТарагтЕБС 12-р анги 1.0 139
304 Бат-Эрдэнэ, Удвал Өвөрхангай аймаг Тарагт 12-р анги 1.0 139
305 Отгонсүрэн, Цэнд Өвөрхангай аймаг Хужирт ЕБС 11-р анги 1.0 139
306 Цэвэгмэд, Дансран Увс аймаг 5р сургууль 11-р анги 1.0 139
307 Нарангэрэл, Батсүх Увс аймаг 5-сургууль 11-р анги 1.0 139
308 Ганхуяг, Балчирдагина Өвөрхангай аймаг Баянгол сум 11-р анги 1.0 139
309 Цогбадрах, Батчулуун Өвөрхангай аймаг Төгрөг ЕБС 12-р анги 1.0 139
310 Батбаяр, Лхамаа Өвөрхангай аймаг 5-р сургууль 11-р анги 1.0 139
311 Насанбат, Баярбаатар Өвөрхангай аймаг 5-р сургууль 12-р анги 1.0 139
312 Чимэднамжил, Ганзаяа Өвөрхангай аймаг Уянга сум Жаргалант ЕБС 11-р анги 1.0 139
313 Алтанхуяг, Буджаргал Өвөрхангай аймаг ӨВ Бат-Өлзий ЕБС 11-р анги 1.0 139
314 Идэрзаяа, Мандахнаран Өвөрхангай аймаг Жаргалант ЕБС 12-р анги 1.0 139
315 Пүрэвжав, Номундарь Өвөрхангай аймаг Уянга Жаргалант ЕБС 11-р анги 1.0 139
316 Эрдэнэ-Очир, Анхбаяр Говь-Алтай аймаг Хантайшир Эндэм Цогцолбор 12-р анги 1.0 139
317 мөнгөнсүх, эрдэнэзаяа Булган аймаг Тэшиг ЕБС 11-р анги 1.0 139
318 Энхтөр, Тэгшээ Өвөрхангай аймаг Бат-өлзий 12-р анги 1.0 139
319 Батзориг, Хишигбаатар Өвөрхангай аймаг ЕБС 11-р анги 1.0 139
320 Элбэгсайхан, Мөнхтулга Дундговь аймаг ЭДЦС 11-р анги 1.0 139
321 Мандалсайхан, Мэргэнбаатар Багануур дүүрэг Гүн Галуутай Цогцолбор Сургууль 12-р анги 1.0 139
322 Даваасүрэн, Хүрэлсүх Өвөрхангай аймаг Орхон 11-р анги 1.0 139
323 Баяржаргал, Баярцэнгэл Өвөрхангай аймаг Орхон 12-р анги 1.0 139
324 Энхбаатар, Норжмаа Төв аймаг Хүмүүн цогцолбор 12-р анги 1.0 139
325 Баттулга, Цэгмид Өвөрхангай аймаг Гучин-Ус 11-р анги 1.0 139
326 энхжаргал, Бадамжав Өвөрхангай аймаг Батөлзий ебс 11-р анги 1.0 139
327 Дэмбэрэл, Бадрахсүрэн Өвөрхангай аймаг Өлзийт ЕБС 12-р анги 1.0 139
328 Энхтайван, Лхам Өвөрхангай аймаг Гучин-Ус ЕБС 12-р анги 1.0 139
329 Хосбаяр, Хонгор Баянгол дүүрэг номт наран 12-р анги 1.0 139
330 Батбаяр, Бат-Эрдэнэ Дундговь аймаг ЭДЦС 11-р анги 1.0 139
331 болор, болорцэцэг Багануур дүүрэг гүн галуутай 12-р анги 1.0 139
332 Баярсайхан, Даваадулам Өвөрхангай аймаг Бат-Өлзий ЕБС 12-р анги 1.0 139
333 Баярмагнай, Болоржин Өвөрхангай аймаг Тарагт ЕБС 11-р анги 1.0 139
334 Амарбаяр, Анхбаяр Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 11-р анги 1.0 139
335 Билгүүн, Ганбаатар Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв сургууль 11-р анги 1.0 139
336 Baatar, Altantogos Төв аймаг ХЦАС 12-р анги 1.0 139
337 Мөнхбат, Түвшинтогтох Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 12-р анги 1.0 139
338 Батжаргал, Хүрэлбаатар Булган аймаг Хялганат ЕБС 11-р анги 1.0 139
339 Otgonbayr, Baynbaatar Хан-Уул дүүрэг 34 12-р анги 1.0 139
340 Нэргүйбаатар, Тамир Баянзүрх дүүрэг 84 11-р анги 1.0 139
341 Odsuren, Dulamsuren Булган аймаг Khishig-Undur 12-р анги 1.0 139
342 Mygmardorj, Lhagwaochir Булган аймаг Хялганат ЕБС 11-р анги 1.0 139
343 Munhbayr, Temvvlen Булган аймаг ЕБС 11-р анги 1.0 139
344 Galbaatar, Tsolmon Хөвсгөл аймаг Нутгийн Аваргууд 12-р анги 1.0 139
345 Гантулга, Ганпүрэв Дорнод аймаг 1-р сургуулийн 11-р анги 1.0 139
346 Хүрэлсүх, Есөн-Эрдэнэ Хан-Уул дүүрэг 34 12-р анги 1.0 139
347 Олонбаяр, Ному-Луун Баянзүрх дүүрэг Оюунлаг 8-р анги 1.0 139
348 Батбаяр, Мөнгөнсолонго Сүхбаатар дүүрэг Сэлбэ 11-р анги 1.0 139
349 Батдорж, Өсөхбаяр Сүхбаатар дүүрэг 1 12-р анги 1.0 139
350 Түмээ, Оюунцэцэг Дархан-Уул аймаг ШУТИС, Дархан дахь Технологийн сургуулийн харьяа ЕБ-ын Ахлах сургууль Багш 1.0 139
351 Purewsuren, Altanzaya Завхан аймаг ЕБС 9-р анги 1.0 139
352 Болд, Дулмаа Сүхбаатар дүүрэг 31 Багш 1.0 139
353 Будбаатар, Энхсолонго Сонгинохайрхан дүүрэг 151 11-р анги 1.0 139
354 Батгэрэл, Намуунаа Орхон аймаг 14 12-р анги 1.0 139