Бүртгүүлэх Нэвтрэх

"ММО-57, Дунд 2 ангилал (9-10 анги), II шат, II өдөр" дүн

Овог, нэр Аймаг, дүүрэг Сургууль Анги Оноо Байр
1 Баттулга, Дөлгөөнмөрөн Хөвсгөл аймаг Дэлгэрмөрөн 9-р анги 21.0 1
2 Энхсайхан, Уянга Баянзүрх дүүрэг Орчлон 10-р анги 20.0 2
3 Батбаясгалан, Ундрал Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 19.0 3
4 Одонбаатар, Тэнгис Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 9-р анги 19.0 3
5 Төмөрбаатар, Билгүүн Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 19.0 3
6 Dorjpurew, Erkhbilguun Баянхонгор аймаг Алгоритм 10-р анги 18.0 6
7 Дагвадорж, Мөнх Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 16.0 7
8 Намнансүрэн, Дөлгөөн Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 16.0 7
9 Санжжав, Баярбилэг Увс аймаг 1-р цогцолбор сургууль 9-р анги 16.0 7
10 Авирмэд, Мөнх-Эрдэнэ Увс аймаг 1р цогцолбор сургууль 9-р анги 16.0 7
11 Тилеген, Хуралай Баян-Өлгий аймаг Empathy 9-р анги 16.0 7
12 Өнөржаргал, Даваажаргал Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 9-р анги 16.0 7
13 Баяр, Бэлгүтэй Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 8-р анги 16.0 7
14 Наранбаатар, Сувд Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 15.0 14
15 Хавалболат, Нурсолтан Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 15.0 14
16 Гансүх, Дөлгөөн Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 15.0 14
17 Берикбол, Ахтилек Баян-Өлгий аймаг Эмпати 9-р анги 15.0 14
18 Хонгорзул, Эрдэнэчимэг Өвөрхангай аймаг Арвайхээр 1-р сургууль 9-р анги 15.0 14
19 Билгүүн, Дугаржанцан Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 10-р анги 14.5 19
20 Мөнхтогтох, Дэлгэрцэцэг Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 9-р анги 14.5 19
21 Баяртулга, Гүр-Аранз Орхон аймаг Эрдмийн сан 8-р анги 14.0 21
22 Базар-Эрдэнэ, Оюунгэрэл Өвөрхангай аймаг Арвайхээр сумын ерөнхий боловсролын 2-р сургууль 10-р анги 14.0 21
23 Цэгц, Цэнгэл Сүхбаатар дүүрэг Сант 9-р анги 14.0 21
24 Пүрэвдорж, Ханбилэг Баянгол дүүрэг Эрин Эверест Интернэшнл 10-р анги 14.0 21
25 Баатархүү, Дөлгөөн Хөвсгөл аймаг Дэлгэрмөрөн цогцолбор сургууль 9-р анги 14.0 21
26 Буянмөнх, Энхрийлэн Хан-Уул дүүрэг Орчлон 10-р анги 14.0 21
27 Boldsukh, Maralmaa Орхон аймаг "ЭЦДС" АХЛАХ 10-р анги 14.0 21
28 Алтанхуяг, Болд-Эрдэнэ Орхон аймаг Эрдмийн сан 10-р анги 14.0 21
29 Өлзийбаяр, Мөнхбаяр Өвөрхангай аймаг Арвайхээр Ерөнхий Боловсролын 1-р 10-р анги 14.0 21
30 Naranbaatar, Bolor Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 14.0 21
31 Баярхүү, Ариунчимэг Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 10-р анги 14.0 21
32 Батжаргал, Дөлгөөн Баянхонгор аймаг Алгоритм 10-р анги 13.5 32
33 Цэдэндорж, Марал Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 11.5 33
34 Otgonbayar, Tuvshinbaatar Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 6-р анги 11.0 34
35 Баянжаргал, Хулан Хөвсгөл аймаг Жаргалант ЕБС 10-р анги 11.0 34
36 Хосбаяр, Түвшинбаяр Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 9-р анги 10.0 36
37 Мөнх эрдэнэ, Энхтөр Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 10-р анги 10.0 36
38 Анхбаяр, Мишээл Хан-Уул дүүрэг Орчлон 8-р анги 10.0 36
39 Munkhbayar, Amin-Erdene Баянгол дүүрэг Эрхэт-Эрдэм 7-р анги 10.0 36
40 Ганзориг, Бат-Ундрал Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв сургууль 8-р анги 10.0 36
41 Чинбат, Ирмүүн Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 8-р анги 9.0 41
42 Чиндэгсүрэн, Чингүн Сүхбаатар дүүрэг Сант 7-р анги 9.0 41
43 С, Атархүүү Сүхбаатар дүүрэг Сант 9-р анги 9.0 41
44 Алдаржав, Наранбаатар Дорнод аймаг 12 9-р анги 9.0 41
45 Мөнхнасан, Нямдорж Өвөрхангай аймаг Ерөнхий боловсролын гүнзгий сургууль 10-р анги 9.0 41
46 Соёлмаа, Ананд Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 9.0 41
47 Лхагва-Очир, Мөнхдалай Сүхбаатар дүүрэг 1 10-р анги 8.0 47
48 Мандах, Түвшинбаяр Сүхбаатар дүүрэг Сант 8-р анги 8.0 47
49 Нэргүй, Мөнх-Оргил Увс аймаг Ерөнхий боловсролын 1-р сургууль 9-р анги 8.0 47
50 Нямдорж, Манлай Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 10-р анги 8.0 47
51 Bayanmunkh, Gantsetseg Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 10-р анги 8.0 47
52 Энхмөнх, Ихэрцэцэг Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 8-р анги 8.0 47
53 Batulzii, Batzul Өвөрхангай аймаг 2-р сургууль 10-р анги 8.0 47
54 Даваадорж, Юмчинмой Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 10-р анги 8.0 47
55 Гүрбазар, Батбаяр Сүхбаатар дүүрэг 31 8-р анги 7.0 55
56 Батсүрэн, Лхагвадорж Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 7.0 55
57 Дүгэрсүрэн, Мөнх-Оргил Увс аймаг 2-р цогцолбор 10-р анги 7.0 55
58 Өсөхбаяр, Өгэдэй Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 7-р анги 7.0 55
59 Баяртай, Буяндорж Увс аймаг 3 10-р анги 7.0 55
60 Алтангэрэл, Амирлан Сүхбаатар дүүрэг Сант сургууль 10-р анги 7.0 55
61 Мөнхбаяр, Оюун-Эрдэнэ Архангай аймаг Лаборатори 1-р Сургууль 10-р анги 7.0 55
62 Тумбааш, Болоржин Хөвсгөл аймаг ЭДЦ 9-р анги 7.0 55
63 Чинзориг, Энхзаяа Баянгол дүүрэг Erin Everest International school 9-р анги 7.0 55
64 Гантөмөр, Төмөр-Очир Архангай аймаг Лаборатори 1 9-р анги 7.0 55
65 Отгонтөгс, Санчир Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 10-р анги 7.0 55
66 Эрдэнэбаяр, Эрхбаяр Сүхбаатар дүүрэг 11 8-р анги 7.0 55
67 Өлзийсайхан, Туруунаа Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 9-р анги 7.0 55
68 Мөнхбат, Хунцэнгэл Архангай аймаг 1 10-р анги 7.0 55
69 Тамир, Билгүүнгэрэлт Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 7-р анги 7.0 55
70 Altangerel, Enkhbold Баянзүрх дүүрэг Олонлог академи 10-р анги 7.0 55
71 Онолбаатар, Батмаа Орхон аймаг Билигт Өргөө 8-р анги 7.0 55
72 Сайнжаргал, Пүрэвжаргал Хан-Уул дүүрэг Шинэ Өнөөдөр 10-р анги 6.0 72
73 Бямбажав, Жамбалцанжид Хөвсгөл аймаг Жаргалант ЕБС 10-р анги 5.0 73
74 Батсүх, Золзаяа Ховд аймаг Мөст ерөнхий боловсролын сургууль 10-р анги 5.0 73
75 Содгэрэл, Болормаа Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 4.0 75
76 naranbaatar, yalalt Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 4.0 75
77 Бат, Золбаяр Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 9-р анги 4.0 75
78 Мандал, Энхбаяр Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 4.0 75
79 Алтангэрэл, Мөнгөнтуяа Орхон аймаг 14 8-р анги 4.0 75
80 Мандах, Мишээл Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 9-р анги 4.0 75
81 Төмөрхуяг, Ариунжаргал Завхан аймаг ЕБ-ын 3 дугаар сургууль 9-р анги 3.0 81
82 Гончигдорж, Төмөр-Очир Увс аймаг Өмнөговь 9-р анги 3.0 81
83 Энхболд, Чинбаяр Орхон аймаг 4-р сургууль 9-р анги 3.0 81
84 Гансүх, Тэмүүлэн Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 9-р анги 2.0 84
85 Батхуяг, Нандин-Эрдэнэ Дархан-Уул аймаг Оюуны Ирээдүй Цогцолбор 10-р анги 2.0 84
86 Ганцоож, Анхцэцэг Ховд аймаг Цаст-Алтай 9-р анги 2.0 84
87 Баасандорж, Алтанбагана Архангай аймаг 2-Р сургууль 8-р анги 2.0 84
88 Мөнхэрдэнэ, Очирбат Ховд аймаг Прогресс 9-р анги 2.0 84
89 Demchigkhorloo, Chantsalmaa Өвөрхангай аймаг 2р сургууль 10-р анги 2.0 84
90 Сүхбаатар, Энхболд Увс аймаг Өмнөговь 9-р анги 2.0 84
91 Баярболд, Солонгоо Сэлэнгэ аймаг 4 10-р анги 2.0 84
92 Батбаяр, Төрхүү Дархан-Уул аймаг Оюуны-Ирээдүй цогцолбор 10-р анги 1.0 92
93 Алтансүх, Мөнх-Оргил Хөвсгөл аймаг Эрдмийн Далай 9-р анги 1.0 92
94 Эрдэнэ-Очир, Тэлмүүн Дорноговь аймаг Замын-Үүд 1 дүгээр сургууль 9-р анги 1.0 92
95 Батгэрэл, Батцэцэг Архангай аймаг Лаборатори 1 сургууль 9-р анги 1.0 92
96 Хуяг, Тэргэл Сэлэнгэ аймаг Билиг ДБ 10-р анги 1.0 92
97 Алимаа, Сувдаа Дорноговь аймаг 1 9-р анги 1.0 92
98 Отгонбаатар, Номин-Эрдэнэ Орхон аймаг Билигт өргөө 10-р анги 1.0 92
99 Амаржаргал, Эрдэнэсувд Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 10-р анги 1.0 92
100 Ганзориг, Анужин Завхан аймаг Ерөнхий боловсролын лаборатори чандмань эрдэнэ сургууль 10-р анги 1.0 92
101 Буджав, Оргилсайхан Орхон аймаг "ЭЦДС" Ахлах сургууль 10-р анги 1.0 92
102 Батболд, Мөнхдэлгэр Завхан аймаг Дэвшил 10-р анги 1.0 92
103 Нянтайжанчив, Чигцалмаа Завхан аймаг Дэвшил 10-р анги 1.0 92
104 Хашбазар, Ашидбаяр Өмнөговь аймаг 1 10-р анги 1.0 92
105 Багабанди, Анударь Завхан аймаг Жавхлант Цогцолбор Сургууль 9-р анги 1.0 92
106 Бямбажав, Отгонсүх Увс аймаг 2р Цогцолбор 9-р анги 1.0 92
107 Дулмаа, Энхжин Завхан аймаг Жавхлант цогцолбор 9-р анги 1.0 92
108 Жамъянгарав, Тамир Завхан аймаг Жавхлант цогцолбор 9-р анги 1.0 92
109 Хишигбаатар, Зөнбилиг Завхан аймаг Жавхлант цогцолбор 9-р анги 1.0 92
110 Нямтулга, Лхагвадорж Ховд аймаг 6 дугаар 9-р анги 1.0 92
111 Дагвасүрэн, Дунгаржид Сонгинохайрхан дүүрэг Хөгжил цогцолбор сургууль 10-р анги 1.0 92
112 Буяндалай, Мөнх-Оргил Хөвсгөл аймаг эрдмийн далай 9-р анги 1.0 92
113 Лхагваа, Мөрөн Говь-Алтай аймаг Тонхил ЕБС 10-р анги 1.0 92
114 Алтангэрэл, Эрхэмбилэг Баянхонгор аймаг Алгоритм 10-р анги 1.0 92
115 Алтансүх, Үүрийнтуяа Өвөрхангай аймаг Мэргэд 10-р анги 1.0 92
116 Зууннаст, Дөлгөөн Өвөрхангай аймаг Мэргэд 9-р анги 1.0 92
117 Chingis, Choi Хан-Уул дүүрэг Orchlon 9-р анги 1.0 92
118 Boldbaatar, Enerel Дорнод аймаг 5 8-р анги 1.0 92
119 Энхболд, Золбоо Баянхонгор аймаг Төгс-Алгоритм 9-р анги 1.0 92
120 Ганбат, Төгөлдөрмөрөн Дорнод аймаг Долоодой 10-р анги 1.0 92
121 Lkhagvasuren, Tuguldur Баянгол дүүрэг Эрхэт эрдэм 9-р анги 1.0 92
122 Мөнхбаяр, Үүрдмандах Сүхбаатар дүүрэг 1 10-р анги 0.0 122
123 Эрдэнэбилэг, Өнөртүвшин Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 11-р анги 0.0 122
124 Baatarbat, Unubold Дорноговь аймаг 1 12-р анги 0.0 122
125 Энхтөвшин, Батболд Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 11-р анги 0.0 122
126 Өмөрбек, Марал Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 9-р анги 0.0 122
127 Болд, Наранжаргал Ховд аймаг 3 10-р анги 0.0 122
128 Балбаатар, Оюу Говь-Алтай аймаг 1 9-р анги 0.0 122
129 Дорж, Бурханзаяа Хөвсгөл аймаг Мөрөн Гурван Эрдэнэ 9-р анги 0.0 122
130 Сансарбаяр, Сүхбат Говь-Алтай аймаг Хантайшир-Эрдэм цогцолбор сургууль 8-р анги 0.0 122
131 Баасанхүү, Улсболд Хөвсгөл аймаг Дэлгэрмөрөн цогцолбор 11-р анги 0.0 122
132 Онолбаатар, Сэрсмаа Орхон аймаг Билигт Өргөө 12-р анги 0.0 122
133 Галсансамбуу, Номин Архангай аймаг Лаборатори 1 10-р анги 0.0 122
134 Chingis, Choi Хан-Уул дүүрэг Orchlon 9-р анги 0.0 122
135 Эрдэнэбат, Мөнхтөр Увс аймаг Эрдмийн Эхлэл 9-р анги 0.0 122
136 Энхболд, Амаржаргал Увс аймаг Эрдмийн эхлэл 9-р анги 0.0 122
137 Цэвээн, Тамир Увс аймаг Эрдмийн Эхлэл 9-р анги 0.0 122
138 Эрдэнэболд, Анхбаяр Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор 10-р анги 0.0 122
139 Гантулга, Маралмаа Дорноговь аймаг Замын-Үүд 1р сургууль 10-р анги 0.0 122
140 Самбадорж, Тэмүүжин Дорноговь аймаг Замын-Үүд нэгдүгээр сургууль 10-р анги 0.0 122
141 Чинзориг, Ундрахгэрэл Баянзүрх дүүрэг Монгол Тэмүүлэл 9-р анги 0.0 122
142 Уатхан, Ермек Баян-Өлгий аймаг Дарын 10-р анги 0.0 122
143 Мижиддорж, Нямбаатар Дорноговь аймаг Замын Үүд 1 10-р анги 0.0 122
144 Отгонсэлэнгэ, Энхзул Дорноговь аймаг 1- р сургууль 9-р анги 0.0 122
145 Одхүү, Батцэцэг Архангай аймаг Лаборатори-1 9-р анги 0.0 122
146 Санжаасүрэн, Мөнхзаяа Сүхбаатар дүүрэг 11 сургууль 6-р анги 0.0 122
147 Gantulga, Khangai Орхон аймаг Biligt urguu 9-р анги 0.0 122
148 Ganbat, Anand Орхон аймаг Билигт өргөө 8-р анги 0.0 122
149 Энхтүвшин, Мөнх-Эрдэнэ Орхон аймаг Билигт Өргөө 10-р анги 0.0 122
150 Сугаррагчаа, Баяржавхлан Дархан-Уул аймаг Оюуны Ирээдүй Цогцолбор 10-р анги 0.0 122
151 Хандаа, Гантогтох Увс аймаг 6-р сургууль 10-р анги 0.0 122
152 Гэрэлчулуун, Ганчулуун Дорнод аймаг 8 9-р анги 0.0 122
153 Баасандорж, Хатанбаяр Завхан аймаг Чандмань-Эрдэнэ 9-р анги 0.0 122
154 Батбаяр, Номинжин Дорнод аймаг 8 9-р анги 0.0 122
155 Онон, Доржханд Архангай аймаг 2 7-р анги 0.0 122
156 Анхбаатар, Намуунзул Өмнөговь аймаг 1р сургууль 9-р анги 0.0 122
157 Дашжавхлан, Мөнхцэцэг Дорнод аймаг 8 9-р анги 0.0 122
158 Батболд, Эмүжин Дорнод аймаг 5 8-р анги 0.0 122
159 Erdenebat, Egshiglen Сэлэнгэ аймаг Сайхан сум 2р сургууль 8-р анги 0.0 122
160 Нарандорж, Үүрийнцолмон Дархан-Уул аймаг Оюуны Ирээдүй цогцолбор 10-р анги 0.0 122
161 Буян-Очир, Энхнаран Өмнөговь аймаг 1 9-р анги 0.0 122
162 Erjan, Laura Баян-Өлгий аймаг Дарын 10-р анги 0.0 122
163 Баттогтох, Гүнжээ Чингэлтэй дүүрэг Олонлог.Эзгэ 10-р анги 0.0 122
164 Мөнхтөр, Сэлэнгэ Өмнөговь аймаг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 122
165 Эрдэнэбилэг, Очирбат Өмнөговь аймаг 10-р анги 0.0 122
166 Алтансүх, Энхдэлгэр Сэлэнгэ аймаг Лаборатори 4 10-р анги 0.0 122
167 Содном, Даваа-Очир Завхан аймаг Жавхлант цогцолбор 9-р анги 0.0 122
168 Отгонбат, Үйлстөгөлдөр Сэлэнгэ аймаг Лаборатори 4р сургууль 8-р анги 0.0 122
169 Эрдэнэбаяр, Будцэрэн Дорноговь аймаг 1-р Сургууль 9-р анги 0.0 122
170 Одбаяр, Уудам Дорноговь аймаг Сайншанд-1 9-р анги 0.0 122
171 Отгонбаяр, Долгормаа Хэнтий аймаг Тэмүүжин Цогцолбор 10-р анги 0.0 122
172 Эрхэмбаяр, Хонгорзул Булган аймаг 1р сургууль 10-р анги 0.0 122
173 Пүрэвсүрэн, Гэрэлсүрэн Завхан аймаг Дэвшил 9-р анги 0.0 122
174 Раднаабаяр, Баасанжаргал Сэлэнгэ аймаг Г.бумцэндийн СБ1 10-р анги 0.0 122
175 Энхболд, Эгшиглэн Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 10-р анги 0.0 122
176 Baqyt, Alirakhman Баян-Өлгий аймаг Daryn 10-р анги 0.0 122
177 Лувсан, Хавар Чингэлтэй дүүрэг 23 10-р анги 0.0 122
178 Баттуяа, Оюумаа Хэнтий аймаг 4-р сургууль 10-р анги 0.0 122
179 Эрдэнэбаатар, Ихбаяр Хэнтий аймаг 4-р сургууль 9-р анги 0.0 122
180 Оюунбатбаатар, Гончигдорж Төв аймаг 5-р сургууль 10-р анги 0.0 122
181 Батболд, Саранзул Хэнтий аймаг 4-р сургууль 9-р анги 0.0 122
182 Нэргүй, Хаянхярваа Орхон аймаг ЭДЦС ахлах 10-р анги 0.0 122
183 S, Ulziibileg Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 0.0 122
184 Цогтбаяр, Цэндбаяр Төв аймаг зуунмод-5 сургууль 9-р анги 0.0 122
185 Цогтсайхан, Дөлгөөн Сүхбаатар аймаг 4р сургууль 9-р анги 0.0 122
186 Гансүх, Өсөхбаяр Сүхбаатар аймаг Ерөнхий боловсролын 4 дүгээр сургууль 10-р анги 0.0 122
187 Ганболд, Төрболд Сүхбаатар аймаг Ерөнхий боловсролын 4 дүгээр сургууль 10-р анги 0.0 122
188 Одгарьд, Одхүү Сүхбаатар аймаг Ерөнхий боловсролын 4 дүгээр сургууль 10-р анги 0.0 122
189 Galbadrah, Purevsukh Баянхонгор аймаг Algorithm 10-р анги 0.0 122
190 Б., Насанжаргал Сүхбаатар аймаг 4р сургууль 10-р анги 0.0 122
191 Ганбат, Хувьтөгөлдөр Сүхбаатар аймаг еболовсролын 4 дүгээр сургууль 10-р анги 0.0 122
192 Byambaochir, Nyambayar Орхон аймаг ЭДЦС ахлах 10-р анги 0.0 122
193 Баттөр, Бэрцэцэг Орхон аймаг ЭЦДС 10-р анги 0.0 122
194 Мөнхнаран, Намуундарь Дархан-Уул аймаг ДаТС Лицей 10-р анги 0.0 122
195 Munkhsaikhan, Munkhtsolmon Говьсүмбэр аймаг 1 9-р анги 0.0 122
196 Тлихаан, Нургүль Говьсүмбэр аймаг 1-р сургууль 10-р анги 0.0 122
197 Enkhbat, Namuunaa Говьсүмбэр аймаг 1 р сургууль 9-р анги 0.0 122
198 Батхүрэл, Болорсүх Говьсүмбэр аймаг 1-р сургууль 10-р анги 0.0 122
199 Jargaltogtokh, Davaajargal Говьсүмбэр аймаг 1р сургууль 10-р анги 0.0 122
200 Ганзориг, Балжинням Говьсүмбэр аймаг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 122
201 Адилбиш, Барсшонхорбаатар Өвөрхангай аймаг 4 9-р анги 0.0 122
202 Батдорж, Гэрэлт-Од Сонгинохайрхан дүүрэг ИЦ 10-р анги 0.0 122
203 Буяндэлгэр, Дэлгэрчимэг Говьсүмбэр аймаг 5-р сургууль 10-р анги 0.0 122
204 Давааням, Цацралт Сэлэнгэ аймаг 4-р сургууль 9-р анги 0.0 122
205 Бэхбат, Батмөнх Архангай аймаг 5 10-р анги 0.0 122
206 Мөнхбаяр, Тэмүүлэн Орхон аймаг Эрдмийн сан 9-р анги 0.0 122
207 Мөнхбаяр, Түвшинзаяа Дорноговь аймаг 5дугаар сургууль 8-р анги 0.0 122
208 Давхарбаяр, Дэлгэрцагаан Архангай аймаг Лаборатори 1р сургууль 10-р анги 0.0 122
209 Булгантамир, Тогтуунмөрөн Дорнод аймаг 5 10-р анги 0.0 122
210 мөнхбаатар, мөнх-Оргил Дорнод аймаг 5 10-р анги 0.0 122
211 Бямбацог, Жавхлан Ховд аймаг жаргалант 6 9-р анги 0.0 122
212 Batjargal, Nomuundari Говьсүмбэр аймаг 1 9-р анги 0.0 122
213 , Баярсайхан, Нямгэгээ Ховд аймаг 6 9-р анги 0.0 122
214 Хүрэлбат, Бат-очир Хөвсгөл аймаг Цэцэрлэг ЕБС 10-р анги 0.0 122
215 Erdenebulgan, Ananda Чингэлтэй дүүрэг Olonlog.exe 9-р анги 0.0 122
216 Давааням, Оюумаа Багануур дүүрэг Боловсрол цогцолбор 10-р анги 0.0 122
217 Амгаланбаатар, Гэндэндаржаа Дундговь аймаг ЭДЦС 10-р анги 0.0 122
218 Мөнхбат, Мөнхшүр Булган аймаг ЭӨЦ 10-р анги 0.0 122
219 Цогтмагнай, Түвшинжаргал Булган аймаг ЭӨЦ 10-р анги 0.0 122
220 Оюунтунгалаг, Үүрийнтуяа Дорнод аймаг 8 10-р анги 0.0 122
221 Лхагвасүрэн, Урангоо Дорнод аймаг 8-р сургууль 10-р анги 0.0 122
222 Баянмөнх, Амин-Эрдэнэ Сэлэнгэ аймаг 4 9-р анги 0.0 122
223 Munkhbayar, nominsuvd Баянхонгор аймаг Algorithm 9-р анги 0.0 122
224 Түвшинбаяр, Тэмүүлэн Сонгинохайрхан дүүрэг Ирээдүй Цогцолбор 1-р ахлах сургууль 9-р анги 0.0 122
225 Erdenebileg, Manalsuren Дундговь аймаг Эрдмийн далай цогцолбор сургууль 8-р анги 0.0 122
226 Yondonperenlei, Tsetsegdelger Дундговь аймаг Лаборатори "Эрдмийн далай" цогцолбор сургууль 10-р анги 0.0 122
227 Энхтайван, Ариун эрдэнэ Орхон аймаг Билигт Өргөө 8-р анги 0.0 122