Бүртгүүлэх Нэвтрэх

"ММО-57, Дунд 2 (9-10 анги) ангилал, бэлтгэл тест" дүн

Овог, нэр Аймаг, дүүрэг Сургууль Анги Оноо Байр
1 Тамир, Ачиймаа Хан-Уул дүүрэг смарт ахлах сургууль 10-р анги 6.0 1
2 С, Атархүүү Сүхбаатар дүүрэг Сант 9-р анги 5.0 2
3 Бат-Энх, Тэлмүүн Сүхбаатар дүүрэг Сант 9-р анги 5.0 2
4 Мөнхнасан, Нямдорж Өвөрхангай аймаг Ерөнхий боловсролын гүнзгий сургууль 10-р анги 5.0 2
5 Munkhbayar, Amin-Erdene Баянгол дүүрэг Эрхэт-Эрдэм 7-р анги 5.0 2
6 Мандах, Мишээл Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 9-р анги 5.0 2
7 Батбаясгалан, Ундрал Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 4.0 7
8 Намнансүрэн, Дөлгөөн Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 4.0 7
9 Наранбаатар, Сувд Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 4.0 7
10 Пүрэвээ, Амарсайхан Сүхбаатар дүүрэг 1 10-р анги 4.0 7
11 Цэгц, Цэнгэл Сүхбаатар дүүрэг Сант 9-р анги 4.0 7
12 Мөнхжаргал, Марал Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 9-р анги 4.0 7
13 Төмөрбаатар, Билгүүн Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 4.0 7
14 Сайнжаргал, Пүрэвжаргал Хан-Уул дүүрэг Шинэ Өнөөдөр 10-р анги 4.0 7
15 Мөнхбат, Хунцэнгэл Архангай аймаг 1 10-р анги 4.0 7
16 Мөнхбаяр, Үүрдмандах Сүхбаатар дүүрэг 1 10-р анги 3.0 16
17 Баттулга, Дөлгөөнмөрөн Хөвсгөл аймаг Дэлгэрмөрөн 9-р анги 3.0 16
18 Гансүх, Дөлгөөн Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 3.0 16
19 Нямдорж, Мөнх-Ану Баянзүрх дүүрэг Монгол тэмүүлэл 9-р анги 3.0 16
20 Ганзориг, Анужин Завхан аймаг Ерөнхий боловсролын лаборатори чандмань эрдэнэ сургууль 10-р анги 3.0 16
21 Алтансүх, Бадрах Завхан аймаг Л.Ч.Э.Сургууль 10-р анги 3.0 16
22 Баасандорж, Хатанбаяр Завхан аймаг Чандмань-Эрдэнэ 9-р анги 3.0 16
23 Мандал, Энхбаяр Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 3.0 16
24 Алтанхуяг, Болд-Эрдэнэ Орхон аймаг Эрдмийн сан 10-р анги 3.0 16
25 Энхбуянт, Бямба-Очир Завхан аймаг Л.Ч.Э.С 10-р анги 3.0 16
26 Баттөр, Балдансүрэн Завхан аймаг Дэвшил 10-р анги 3.0 16
27 Baqyt, Alirakhman Баян-Өлгий аймаг Daryn 10-р анги 3.0 16
28 Алтангэрэл, Эрхэмбилэг Баянхонгор аймаг Алгоритм 10-р анги 3.0 16
29 Очирдарь, Эрдэнэбаяр Дорноговь аймаг Сайншанд 1 10-р анги 3.0 16
30 Пүрэв, Баттулга Баянгол дүүрэг Шинэ-Эрин 10-р анги 3.0 16
31 Азбаяар, Содномрэнцэн Баянхонгор аймаг Алгоритм 10-р анги 3.0 16
32 Оргил-Эрдэнэ, Энэргүнж Сүхбаатар дүүрэг Сант 9-р анги 3.0 16
33 Сандагсүрэн, Сосорбурамжав Завхан аймаг ЕБЛЧЭС 10-р анги 3.0 16
34 Дагвадорж, Мөнх Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 2.0 34
35 Батсайхан, Марал Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 2.0 34
36 Содгэрэл, Болормаа Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 2.0 34
37 Гүрбазар, Батбаяр Сүхбаатар дүүрэг 31 8-р анги 2.0 34
38 Амарсанаа, Номиунбилэг Баянзүрх дүүрэг Монгол тэмүүлэл 9-р анги 2.0 34
39 Одонбаатар, Тэнгис Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 9-р анги 2.0 34
40 Чиндэгсүрэн, Чингүн Сүхбаатар дүүрэг Сант 7-р анги 2.0 34
41 Алтангэрэл, Амирлан Сүхбаатар дүүрэг Сант сургууль 10-р анги 2.0 34
42 Лхагва-Очир, Мөнхдалай Сүхбаатар дүүрэг 1 10-р анги 2.0 34
43 Мөнхбаяр, Оюун-Эрдэнэ Архангай аймаг Лаборатори 1-р Сургууль 10-р анги 2.0 34
44 Эрдэнэбат, Энх-Амар Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 2.0 34
45 Цэрэнчимэд, Жавхлан Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 2.0 34
46 Баатарчулуун, Насанжаргал Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 2.0 34
47 Мөнх эрдэнэ, Энхтөр Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 10-р анги 2.0 34
48 Эрдэнэболд, Анхбаяр Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор 10-р анги 2.0 34
49 Анхбаяр, Мишээл Хан-Уул дүүрэг Орчлон 8-р анги 2.0 34
50 Баатархүү, Дөлгөөн Хөвсгөл аймаг Дэлгэрмөрөн цогцолбор сургууль 9-р анги 2.0 34
51 Уатхан, Ермек Баян-Өлгий аймаг Дарын 10-р анги 2.0 34
52 Үүрцайх, Батмөнх Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 2.0 34
53 Jamiyansuren, Dorjkhand Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 2.0 34
54 Отгонбаяр, Ирмүүн Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 2.0 34
55 Ankhbayar, Enkhkhuslen Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 2.0 34
56 Батболд, Түшиг Сүхбаатар дүүрэг 1-р Сургууль 9-р анги 2.0 34
57 Erdenejargal, Radnaasuren Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 2.0 34
58 Амаржаргал, Баярбилэг Сүхбаатар дүүрэг 1-сургууль 9-р анги 2.0 34
59 Отгонсэлэнгэ, Энхзул Дорноговь аймаг 1- р сургууль 9-р анги 2.0 34
60 Хорлоорэнцэн, Анужин Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 2.0 34
61 Түмэндэмбэрэл, Мөнгөнсувд Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 2.0 34
62 Ганзориг, Золжаргал Архангай аймаг Лаборатори 1 9-р анги 2.0 34
63 Урангуа, Чингүүн Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор 9-р анги 2.0 34
64 Гэрэлчулуун, Ганчулуун Дорнод аймаг 8 9-р анги 2.0 34
65 Батбаяр, Номинжин Дорнод аймаг 8 9-р анги 2.0 34
66 Дашжавхлан, Мөнхцэцэг Дорнод аймаг 8 9-р анги 2.0 34
67 Мандах, Түвшинбаяр Сүхбаатар дүүрэг Сант 8-р анги 2.0 34
68 Erjan, Laura Баян-Өлгий аймаг Дарын 10-р анги 2.0 34
69 Ariunbaatar, Bilguun Баянзүрх дүүрэг Шинэ-Монгол 10-р анги 2.0 34
70 Авирмэд, Мөнх-Эрдэнэ Увс аймаг 1р цогцолбор сургууль 9-р анги 2.0 34
71 Нянтайжанчив, Чигцалмаа Завхан аймаг Дэвшил 10-р анги 2.0 34
72 Хашбазар, Ашидбаяр Өмнөговь аймаг 1 10-р анги 2.0 34
73 Бүдрагчаа, Буянзаяа Завхан аймаг Тосонцэнгэл 2р сургууль 10-р анги 2.0 34
74 Баттогтох, Оюунжаргал Завхан аймаг Ерөнхий боловсролын лаборатори Чандмань-Эрдэнэ сургууль 9-р анги 2.0 34
75 Achit Erdene, Anand Хан-Уул дүүрэг Orchlon 10-р анги 2.0 34
76 Дулмаа, Энхжин Завхан аймаг Жавхлант цогцолбор 9-р анги 2.0 34
77 Нямдорж, Манлай Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 10-р анги 2.0 34
78 Жамъянгарав, Тамир Завхан аймаг Жавхлант цогцолбор 9-р анги 2.0 34
79 monhochir, jargalbaatar Өвөрхангай аймаг 4-р сургууль 10-р анги 2.0 34
80 Батсүх, Золзаяа Ховд аймаг Мөст ерөнхий боловсролын сургууль 10-р анги 2.0 34
81 Соёлмаа, Ананд Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 2.0 34
82 Бат-Өлзий, Маралжин Дорноговь аймаг Сайншанд 1-р сургууль 10-р анги 2.0 34
83 Рэнцэнноров, Намуундарь Баянзүрх дүүрэг 97-р сургууль 9-р анги 2.0 34
84 Баяржаргал, Энхжин Хөвсгөл аймаг Дэлгэрмөрөн цогцолбор 10-р анги 2.0 34
85 Эрдэв, Нарансолонго Сүхбаатар дүүрэг 2-р сургууль 10-р анги 2.0 34
86 Тамир, Билгүүнгэрэлт Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 7-р анги 2.0 34
87 Аюурзана, Билгүүн Өвөрхангай аймаг Мэргэд 10-р анги 2.0 34
88 Gansukh, Tuguldur Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 2.0 34
89 Altanzul, Udval Сүхбаатар дүүрэг 1 дүгээр сургууль 7-р анги 2.0 34
90 А, Амарсайхан Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 2.0 34
91 Энхсайхан, Уянга Баянзүрх дүүрэг Орчлон 10-р анги 1.0 91
92 T, Enerel Сүхбаатар дүүрэг 1-р 9-р анги 1.0 91
93 Идэрцогт, Мөнхцог Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 1.0 91
94 Мөнх-Өлзий, Хүслэн Баянзүрх дүүрэг шинэ монгол сургууль 9-р анги 1.0 91
95 Болд, Наранжаргал Ховд аймаг 3 10-р анги 1.0 91
96 Shukhert, Tumurchudur Баянгол дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 1.0 91
97 Төмөрбат, Чинзориг Увс аймаг 2-р цогцолбор 10-р анги 1.0 91
98 Ганзил, Гүндсамбуу Баянгол дүүрэг Гэгээрэл 9-р анги 1.0 91
99 Мягмаржав, Тэгшбуян Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 1.0 91
100 Галсансамбуу, Номин Архангай аймаг Лаборатори 1 10-р анги 1.0 91
101 Chingis, Choi Хан-Уул дүүрэг Orchlon 9-р анги 1.0 91
102 Чулуунсүх, Гэрэлт-Ирээдүй Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 9-р анги 1.0 91
103 Тумбааш, Болоржин Хөвсгөл аймаг ЭДЦ 9-р анги 1.0 91
104 Чинзориг, Энхзаяа Баянгол дүүрэг Erin Everest International school 9-р анги 1.0 91
105 Гантулга, Маралмаа Дорноговь аймаг Замын-Үүд 1р сургууль 10-р анги 1.0 91
106 Эрдэнэ-Очир, Тэлмүүн Дорноговь аймаг Замын-Үүд 1 дүгээр сургууль 9-р анги 1.0 91
107 Самбадорж, Тэмүүжин Дорноговь аймаг Замын-Үүд нэгдүгээр сургууль 10-р анги 1.0 91
108 Ариунболд, Мөнх-Ирээдүй Дорноговь аймаг Замын Үүд 1р сургууль 9-р анги 1.0 91
109 Жаргалсайхан, Ачлуун Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 1.0 91
110 , Munkhtsetseg Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 1.0 91
111 Уранбат, Цолмон Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 1.0 91
112 Мягмарсүрэн, Эрдэнэбаяр Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 1.0 91
113 Дашчирэв, Тэмүүлэн Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 1.0 91
114 Наранбаатар, Хулан Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 1.0 91
115 Энэрэл, Номин Сүхбаатар дүүрэг 1 сургууль 9-р анги 1.0 91
116 Жавхланбаатар, Тэнгис Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 1.0 91
117 Мижиддорж, Нямбаатар Дорноговь аймаг Замын Үүд 1 10-р анги 1.0 91
118 Лхагважаргал, Жавхлан Дорноговь аймаг Замын-Үүд 1-р сургууль 10-р анги 1.0 91
119 Гансүх, Сарантуяа Баянзүрх дүүрэг Монгол тэмүүлэл 10-р анги 1.0 91
120 Дэчингалсан, Мөнхжин Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 1.0 91
121 Маргад, Батсайхан Хан-Уул дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 1.0 91
122 О, Хүслэн Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 9-р анги 1.0 91
123 Хуяг, Тэргэл Сэлэнгэ аймаг Билиг ДБ 10-р анги 1.0 91
124 Batbold, Chintulga Орхон аймаг 4 10-р анги 1.0 91
125 Гантөмөр, Ариунцог Сэлэнгэ аймаг Алтанбулаг 10-р анги 1.0 91
126 Эрдэмбилэг, Сорхугтани Хан-Уул дүүрэг Хобби 10-р анги 1.0 91
127 Баяржаргал, Амгаланзаяа Хэнтий аймаг Т.Ц.С 9-р анги 1.0 91
128 Гансүх, Тэмүүлэн Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 9-р анги 1.0 91
129 Отгонбаатар, Номин-Эрдэнэ Орхон аймаг Билигт өргөө 10-р анги 1.0 91
130 Эрдэнэцогт, Энхриймаа Орхон аймаг Билигт-Өргөө 9-р анги 1.0 91
131 Эрдэнэчулуун, Энхжаргал Дорнод аймаг Шинэ хөгжил цогцолбор сургууль 10-р анги 1.0 91
132 Сугаррагчаа, Баяржавхлан Дархан-Уул аймаг Оюуны Ирээдүй Цогцолбор 10-р анги 1.0 91
133 Амаржаргал, Эрдэнэсувд Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 10-р анги 1.0 91
134 Энхтүвшин, Номинсондор Дорнод аймаг 8-р сургууль 10-р анги 1.0 91
135 Алтанхуяг, Мөнгөн Дархан-Уул аймаг ОИЦ 10-р анги 1.0 91
136 Санжжав, Баярбилэг Увс аймаг 1-р цогцолбор сургууль 9-р анги 1.0 91
137 Болдхуяг, Солонго Хэнтий аймаг Бор-Өндөр Цогцолбор сургууль 10-р анги 1.0 91
138 Буджав, Оргилсайхан Орхон аймаг "ЭЦДС" Ахлах сургууль 10-р анги 1.0 91
139 Отгонпүрэв, Пүрэвням Баянзүрх дүүрэг 33 р сургууль 9-р анги 1.0 91
140 Батхүү, Цолмон Дорнод аймаг 5-р сургууль 9-р анги 1.0 91
141 Баттогтох, Гүнжээ Чингэлтэй дүүрэг Олонлог.Эзгэ 10-р анги 1.0 91
142 Нэргүй, Мөнх-Оргил Увс аймаг Ерөнхий боловсролын 1-р сургууль 9-р анги 1.0 91
143 Мөнхтөр, Сэлэнгэ Өмнөговь аймаг 1-р сургууль 9-р анги 1.0 91
144 Батсайхан, Билгүүнхутуг Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 9-р анги 1.0 91
145 Батдорж, Ариунзаяа Орхон аймаг 20 дугаар сургууль 9-р анги 1.0 91
146 Батболд, Мөнхдэлгэр Завхан аймаг Дэвшил 10-р анги 1.0 91
147 Сайнбилэг, Тэмүүлэн Увс аймаг 2р цогцолбор сургууль 9-р анги 1.0 91
148 Баасанжав, Баасандорж Увс аймаг 2 дугаар цогцолбор сургууль 9-р анги 1.0 91
149 Батцэцэг, Мөнхтунгалаг Баянзүрх дүүрэг 97 9-р анги 1.0 91
150 Галбадрах, Жаргалмаа Завхан аймаг Л.Ч.Э.С 10-р анги 1.0 91
151 Нямдорж, Баясгалан Увс аймаг 1-р Цогцолбор 10-р анги 1.0 91
152 Багабанди, Анударь Завхан аймаг Жавхлант Цогцолбор Сургууль 9-р анги 1.0 91
153 Бямбажав, Отгонсүх Увс аймаг 2р Цогцолбор 9-р анги 1.0 91
154 Шинэбал, Золбаяр Сэлэнгэ аймаг 3-р сургууль 10-р анги 1.0 91
155 Баттулга, Энхтулга Булган аймаг 1-р сургууль 10-р анги 1.0 91
156 Ганцоож, Анхцэцэг Ховд аймаг Цаст-Алтай 9-р анги 1.0 91
157 Сапаргали, Эрка Сэлэнгэ аймаг Бугант ЕБС 10-р анги 1.0 91
158 Отгонбаяр, Ариунаа Булган аймаг Булган 1р сургууль 10-р анги 1.0 91
159 Базар, Нарангоо Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 1.0 91
160 Хишигбаатар, Зөнбилиг Завхан аймаг Жавхлант цогцолбор 9-р анги 1.0 91
161 Төмөрхуяг, Ариунжаргал Завхан аймаг ЕБ-ын 3 дугаар сургууль 9-р анги 1.0 91
162 Баттулга, Нямгарав Завхан аймаг ЖЦС 9-р анги 1.0 91
163 Отгонбаяр, Мэнд-Амар Завхан аймаг ЛЧЭС 10-р анги 1.0 91
164 Буяндэлгэр, Мөнхжин Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 10-р анги 1.0 91
165 Дүгвээмаа, Оюунзул Дорнод аймаг Шинэ хөгжил 10-р анги 1.0 91
166 Эрдэнэбаатар, Энхжин Ховд аймаг 3-р сургууль 9-р анги 1.0 91
167 Эрдэнэбилэг, Цэнд-АЮуш Говь-Алтай аймаг Тонхил ЕБС 10-р анги 1.0 91
168 Түвшинтөгс, Мөнхцэцэг Дорнод аймаг Дорнод Ахлах сургууль 10-р анги 1.0 91
169 Отгонхүү, Мөнгөнжин Хан-Уул дүүрэг 34 10-р анги 1.0 91
170 Сугардорж, Дэлгэрмаа Орхон аймаг 4 10-р анги 1.0 91
171 Нэргүй, Хаянхярваа Орхон аймаг ЭДЦС ахлах 10-р анги 1.0 91
172 Өнөржаргал, Даваажаргал Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 9-р анги 1.0 91
173 Батдэлгэр, Баяржавхлан Завхан аймаг Их-Уул сум ЕБС 9-р анги 1.0 91
174 Мөнхбат, Алтангэрэл Хан-Уул дүүрэг 15 10-р анги 1.0 91
175 Намжаа эрдэнэ, Тэмүүлэн Баянзүрх дүүрэг 97 9-р анги 1.0 91
176 Лувсандамдин, Ирмүүн Баянгол дүүрэг 47 10-р анги 1.0 91
177 Tuguldur, Tugsochir Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 1.0 91
178 Naranbaatar, Bolor Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 1.0 91
179 Батжаргал, Дөлгөөн Баянхонгор аймаг Алгоритм 10-р анги 1.0 91
180 Цогтбаяр, Цэндбаяр Төв аймаг зуунмод-5 сургууль 9-р анги 1.0 91
181 Одгарьд, Одхүү Сүхбаатар аймаг Ерөнхий боловсролын 4 дүгээр сургууль 10-р анги 1.0 91
182 Энхмөнх, Ихэрцэцэг Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 8-р анги 1.0 91
183 Оюунтунгалаг, Наранцэцэг Орхон аймаг 20-р сургууль 9-р анги 1.0 91
184 Batulzii, Batzul Өвөрхангай аймаг 2-р сургууль 10-р анги 1.0 91
185 Олзвойбаатар, Шинэтунгалаг Сонгинохайрхан дүүрэг 122 10-р анги 1.0 91
186 Даваадорж, Юмчинмой Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 10-р анги 1.0 91
187 Мөнхбаяр, Ганболор Баянзүрх дүүрэг 14 9-р анги 1.0 91
188 Эрдэнэмөнх, Баярмаа Баянзүрх дүүрэг 14-р сургууль 9-р анги 1.0 91
189 Byambaochir, Nyambayar Орхон аймаг ЭДЦС ахлах 10-р анги 1.0 91
190 Ганзориг, Батхишиг Баянзүрх дүүрэг Шинэ монгол 10-р анги 1.0 91
191 Нацагдорж, Одсанчир Хан-Уул дүүрэг Смарт ахлах сургууль 10-р анги 1.0 91
192 Алтанхуяг, Анударь Баянзүрх дүүрэг Оюунлаг 10-р анги 1.0 91
193 Хуягаа, Сайнбилэг Ховд аймаг Дарви ЕБС 9-р анги 1.0 91
194 Бүдбазар, Бямбажаргал Завхан аймаг 1 10-р анги 1.0 91
195 Болдбаатар, Энхзул Баянхонгор аймаг Номундалай 10-р анги 1.0 91
196 Баттцогт, Мөнхжин Сэлэнгэ аймаг Нэгдүгээр сургууль 10-р анги 1.0 91
197 Ганхуяг, Марал Сонгинохайрхан дүүрэг Ирээдүй цогцолбор 10-р анги 1.0 91
198 Очир, Оюунжаргал Баянгол дүүрэг Оюуны-Ундраа цогцолбор 10-р анги 1.0 91
199 Эрдэнэбулган, Оргилжаргал Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 1.0 91
200 Гомбодорж, Солонгоо Өвөрхангай аймаг 4-р сургууль 9-р анги 1.0 91
201 Мөнхбаяр, Тэмүүлэн Орхон аймаг Эрдмийн сан 9-р анги 1.0 91
202 Давхарбаяр, Дэлгэрцагаан Архангай аймаг Лаборатори 1р сургууль 10-р анги 1.0 91
203 Бүрэнбаатар, Үлэмж Орхон аймаг 5 9-р анги 1.0 91
204 Эрдэнэсүрэн, Бүжинлхам Өвөрхангай аймаг Мэргэд 9-р анги 1.0 91
205 Ганбат, Аминаа Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор сургууль 9-р анги 1.0 91
206 Батбаяр, Гүррагчаа Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор 10-р анги 1.0 91
207 Amarbayr, Tserenpagma Сонгинохайрхан дүүрэг Ирээдүй цогцолбор ахлах сургууль 10-р анги 1.0 91
208 Гүрбадам, Эрмүүн Өвөрхангай аймаг Мэргэд 10-р анги 1.0 91
209 мөнхбаатар, мөнх-Оргил Дорнод аймаг 5 10-р анги 1.0 91
210 Бат Эрдэнэ, Анужин Дорнод аймаг 5 дугаар сургууль 10-р анги 1.0 91
211 Бямбацог, Жавхлан Ховд аймаг жаргалант 6 9-р анги 1.0 91
212 Baasanjav, Aginasan Орхон аймаг Biligt Urguu 9-р анги 1.0 91
213 С.Эрдэнэбат, Э.Түвшин-Эрдэнэ Өмнөговь аймаг 3 10-р анги 0.0 213
214 Мөнхбаясах, Маралгуа Өмнөговь аймаг 3 10-р анги 0.0 213
215 Баярсайхан, Цэвэгням Өмнөговь аймаг 3-р сургууль 10-р анги 0.0 213
216 Баянсан, Маргад Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 0.0 213
217 Хосбаяр, Түвшинбаяр Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 9-р анги 0.0 213
218 Болдбаатар, Цэцэгдарь Баянзүрх дүүрэг Шинэмонгол 9-р анги 0.0 213
219 Өмөрбек, Марал Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 9-р анги 0.0 213
220 Бямбасүрэн, Ариунбуян Баянгол дүүрэг Эхлэл сургууль Багш 0.0 213
221 Дорж, Бурханзаяа Хөвсгөл аймаг Мөрөн Гурван Эрдэнэ 9-р анги 0.0 213
222 Дүгэрсүрэн, Мөнх-Оргил Увс аймаг 2-р цогцолбор 10-р анги 0.0 213
223 Сансарбаяр, Сүхбат Говь-Алтай аймаг Хантайшир-Эрдэм цогцолбор сургууль 8-р анги 0.0 213
224 Бaт, . Хан-Уул дүүрэг h сургууль Багш 0.0 213
225 Жавзмаа, Элбэгбаяр Баянзүрх дүүрэг Төгс-дэлгэрэх 9-р анги 0.0 213
226 Базар-Эрдэнэ, Оюунгэрэл Өвөрхангай аймаг Арвайхээр сумын ерөнхий боловсролын 2-р сургууль 10-р анги 0.0 213
227 Batsuren, Amarsaikhan Хан-Уул дүүрэг Hobby 9-р анги 0.0 213
228 Bymbatogtoh, Bundmaa Өвөрхангай аймаг ЕБ "Гүнзгий" 9-р анги 0.0 213
229 Сарансүх, Төгс-Эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 0.0 213
230 Болдсүх, Ариунаа Архангай аймаг Өлзийт ЕБС 10-р анги 0.0 213
231 naranbaatar, yalalt Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 0.0 213
232 Хавалболат, Нурсолтан Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 0.0 213
233 Бат-Энх, Жанлавцогзол Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 0.0 213
234 М, Мөнх-Уянга Сүхбаатар дүүрэг Сант 9-р анги 0.0 213
235 Munkhtulga, Enguun Баянзүрх дүүрэг НЕБУС 10-р анги 0.0 213
236 Амаржаргал, Эмүжин Баянзүрх дүүрэг Улаанбаатар 10-р анги 0.0 213
237 Батбаяр, Төрхүү Дархан-Уул аймаг Оюуны-Ирээдүй цогцолбор 10-р анги 0.0 213
238 Дамбадорж, Хосбаяр Сүхбаатар дүүрэг 11 Багш 0.0 213
239 Ганбаатар, Даваа Сүхбаатар аймаг 1 10-р анги 0.0 213
240 Алтансүх, Мөнх-Оргил Хөвсгөл аймаг Эрдмийн Далай 9-р анги 0.0 213
241 Доржванчиг, Марал Хан-Уул дүүрэг 15 9-р анги 0.0 213
242 Purevdorj, Khanbileg Баянгол дүүрэг Эрин Эверест Интернэшнл сургууль 10-р анги 0.0 213
243 даваадулам, ариунтуяа Баянзүрх дүүрэг 14р сургууль 10-р анги 0.0 213
244 Баярмандах, Итгэл Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 0.0 213
245 iderkhuu, tamir Сүхбаатар аймаг sant 9-р анги 0.0 213
246 Чинзориг, Ундрахгэрэл Баянзүрх дүүрэг Монгол Тэмүүлэл 9-р анги 0.0 213
247 Ганбат, Энхцэцэг Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 10-р анги 0.0 213
248 Түмэнжаргал, Мөнхжаргал Дорноговь аймаг 1 9-р анги 0.0 213
249 Түвшинтөр, Батбилгүүн Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 0.0 213
250 Одбаяр, Өсөхбаяр Дорнод аймаг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 213
251 Санчир, Мишээл Орхон аймаг 4 10-р анги 0.0 213
252 Тогтбаатар, Нэмүүлэн Баянзүрх дүүрэг Монгол Тэмүүлэл 10-р анги 0.0 213
253 Гантөмөр, Төмөр-Очир Архангай аймаг Лаборатори 1 9-р анги 0.0 213
254 Мөнгөнсүх, Зулаа Сүхбаатар дүүрэг Сант 9-р анги 0.0 213
255 Гантулга, Азбаяр Дорнод аймаг 1 9-р анги 0.0 213
256 Sodkhuu, Orgil Дорнод аймаг 1 9-р анги 0.0 213
257 Билгүүн, Дугаржанцан Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 10-р анги 0.0 213
258 Алтанхуяг, Хүрэлцэх Дорнод аймаг 1р сургууль 9-р анги 0.0 213
259 Amartuvshin, Bilegt Баянгол дүүрэг эхлэл 9-р анги 0.0 213
260 энхбат, Буяннэмэх Дархан-Уул аймаг Оюуны Ирэндүй цогцолбор сургууль 9-р анги 0.0 213
261 Мөнхтулга, Халиун Сүхбаатар дүүрэг 31 9-р анги 0.0 213
262 Одхүү, Батцэцэг Архангай аймаг Лаборатори-1 9-р анги 0.0 213
263 Ууганбаяр, Анар Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор сургууль 9-р анги 0.0 213
264 Батгэрэл, Батцэцэг Архангай аймаг Лаборатори 1 сургууль 9-р анги 0.0 213
265 Дэлгэржаргал, Мишээл Дорнод аймаг 1р сургууль 9-р анги 0.0 213
266 Лхагвасүрэн, Анужин Дорнод аймаг 1-р сургууль 10-р анги 0.0 213
267 Самданмятав, Дэлгэрбат Архангай аймаг 2р сургууль 9-р анги 0.0 213
268 Энхээ, Эрхлүүн Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 9-р анги 0.0 213
269 Бат, Золбаяр Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 9-р анги 0.0 213
270 Өнөрболд, Энэрэл Баянзүрх дүүрэг Уудам Монгол 10-р анги 0.0 213
271 Батхуяг, Манлай Дорнод аймаг 1 9-р анги 0.0 213
272 Түвшинжаргал, Мөнх-Оргил Дорнод аймаг 1р сургууль 9-р анги 0.0 213
273 Чулуунбаатар, Уянга Дорнод аймаг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 213
274 Мөнхтөр, Азжаргал Архангай аймаг 2-р сургууль 9-р анги 0.0 213
275 Цоггэрэл, Төгс-Эрдэнэ Дорнод аймаг 8р сургууль 9-р анги 0.0 213
276 Гантулга, Тэмүүлэн Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 9-р анги 0.0 213
277 Ууганбаатар, Бадамлхам Хэнтий аймаг Бор өндөр цогцолбор 10-р анги 0.0 213
278 Amarjargal, Tugstsogt Сүхбаатар дүүрэг 11р сургууль 8-р анги 0.0 213
279 Хүрэлсүх, Мягмарсүрэн Архангай аймаг 2р сургууль 9-р анги 0.0 213
280 Жаргалсайхан, Даваажаргал Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор 9-р анги 0.0 213
281 Suwd-erdene, nandintod Дорнод аймаг Цагаан-Овоо 9-р анги 0.0 213
282 Алимаа, Сувдаа Дорноговь аймаг 1 9-р анги 0.0 213
283 Энхтөмөр, Баяржавхлан Хэнтий аймаг Тэмүүжин 9-р анги 0.0 213
284 Мөнхбат, Даваажаргал Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор 9-р анги 0.0 213
285 Гантулга, Номин Эрдэнэ Хэнтий аймаг Тэмүүжин Цогцолбор Сургууль 10-р анги 0.0 213
286 Рагчаа, Энэрэл Дархан-Уул аймаг ОИЦ 9-р анги 0.0 213
287 Бямбасүрэн, Энх-Оргил Дорнод аймаг Чойбалсан ЕБС 10-р анги 0.0 213
288 Эрдэнэбаяр, Одмаа Дорнод аймаг Чойбалсан 10-р анги 0.0 213
289 Энхтүвшин, Мөнх-Эрдэнэ Орхон аймаг Билигт Өргөө 10-р анги 0.0 213
290 Гомбодоо, Ойдов Дорнод аймаг Чойбалсан 10-р анги 0.0 213
291 Эрдэнэболд, Сарнай Орхон аймаг Билигт Өргөө 10-р анги 0.0 213
292 Ганзориг, Азжаргал Орхон аймаг Билигт Өргөө 10-р анги 0.0 213
293 Хандаа, Гантогтох Увс аймаг 6-р сургууль 10-р анги 0.0 213
294 Өргөнбаяр, Ану Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 10-р анги 0.0 213
295 Ариунгэрэл, Бат-Энх Дорнод аймаг Шинэ Хөгжил цогцолбор 10-р анги 0.0 213
296 Ядамрагчаа, Энхтөмөр Баянзүрх дүүрэг Уудам монгол 10-р анги 0.0 213
297 Эрдэнэчимэг, Уянга Дорнод аймаг Шинэ хөгжил цогцолбор сургууль 9-р анги 0.0 213
298 Ганхуяг, Марал-Эрдэнэ Завхан аймаг Чандмань-Эрдэнэ лаборатори сургууль 9-р анги 0.0 213
299 Ууганбаяр, Буд Дархан-Уул аймаг ОИЦ 10-р анги 0.0 213
300 Батнасан, Тамир Дорнод аймаг Цагаан-Овоо ЕБС 10-р анги 0.0 213
301 Tenuun, Erdenenbayar Хан-Уул дүүрэг Хобби сургууль 9-р анги 0.0 213
302 Алдаржав, Наранбаатар Дорнод аймаг 12 9-р анги 0.0 213
303 Нацагдорж, Төгөлдөр Дорнод аймаг 12-р сургууль 10-р анги 0.0 213
304 Хүрэлбаатар, Номинхүслэн Дорнод аймаг Хан-уул цогцолбор сургууль 10-р анги 0.0 213
305 Эрдэнэбаяр, Анужин Өмнөговь аймаг 1 9-р анги 0.0 213
306 Анхбаатар, Намуунзул Өмнөговь аймаг 1р сургууль 9-р анги 0.0 213
307 Лхагвасүрэн, Бадрах Сүхбаатар дүүрэг 31 10-р анги 0.0 213
308 Баярбат, Дөлгөөнмөрөн Дорнод аймаг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 213
309 Otgonbaatar, Sodhuu Дорнод аймаг Шинэ Хөгжил Цогцолбор Сургууль 9-р анги 0.0 213
310 Ариунболд, Цэнгүүн Дархан-Уул аймаг Оюуны Ирээдүй цогцолбор сургууль 9-р анги 0.0 213
311 Одбаяр, Ганжигүүр Дархан-Уул аймаг Дархан-уул аймаг,Дархан,Оюуны Ирээдүй цогцолбор сургууль 9-р анги 0.0 213
312 Boldsukh, Maralmaa Орхон аймаг "ЭЦДС" АХЛАХ 10-р анги 0.0 213
313 Эрдэнэбаяр, Эрхбаяр Сүхбаатар дүүрэг 11 8-р анги 0.0 213
314 Baatarsvh, Altantuya Дорнод аймаг Цагаан-Овоо 9-р анги 0.0 213
315 Дэлгэрбаян, Сумъяа Дорнод аймаг 5 10-р анги 0.0 213
316 Бүдсүрэн, Оргил Дорнод аймаг 5 10-р анги 0.0 213
317 Мөнгөншагай, Энхбүжин Дорнод аймаг 5 10-р анги 0.0 213
318 Хүрэлбаатар, Мөнх-Учрал Дорнод аймаг Цагаан-Овоо 9-р анги 0.0 213
319 Хүрэлбаатар, Сайнзаяа Дорнод аймаг 5 9-р анги 0.0 213
320 Ням-Очир, Эрдэнэтуяа Дорнод аймаг Цагаан Овоо 9-р анги 0.0 213
321 Буян-Очир, Энхнаран Өмнөговь аймаг 1 9-р анги 0.0 213
322 Бахыт, Амангүл Дорнод аймаг 12-р сургууль Багш 0.0 213
323 Батбаяр, Хулан Дорнод аймаг Цагаан-Овоо 9-р анги 0.0 213
324 Гонгорбаатар, Цэнджав Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор 10-р анги 0.0 213
325 Шэнь, Бэө Зэн Баянзүрх дүүрэг Их засаг лицей сургууль 10-р анги 0.0 213
326 Энхтайван, Хүрэлчимэг Орхон аймаг 4-р сургууль 9-р анги 0.0 213
327 Амаржаргал, Мөнхзул Дорнод аймаг 8 дугаар сургууль 10-р анги 0.0 213
328 Мөнх-Эрдэнэ, Маргад Дорнод аймаг 8р сургууль 10-р анги 0.0 213
329 Ж, Нур Хэнтий аймаг 1 10-р анги 0.0 213
330 Адилбиш, Одмаа Дорнод аймаг 8 дугаар сургууль 10-р анги 0.0 213
331 Ганбат, Саруул Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 9-р анги 0.0 213
332 Батбаяр, Түвшинбат Завхан аймаг Тэс ЕБС 10-р анги 0.0 213
333 Пүрэв-Очир, Номинжин Дорнод аймаг Цагаан Овоо-ЕБС 9-р анги 0.0 213
334 Балбаатар, Есүй Говь-Алтай аймаг 1р сургууль 10-р анги 0.0 213
335 Мэндбаяр, Түвшин Баянзүрх дүүрэг 79 9-р анги 0.0 213
336 Эрдэнэбилэг, Очирбат Өмнөговь аймаг 10-р анги 0.0 213
337 Жаргалсайхан, Намжид Дорнод аймаг 2-р сургууль 10-р анги 0.0 213
338 Дашдондог, Баасанхишиг Хэнтий аймаг Бор-Өндөр цогцолбор сургууль 10-р анги 0.0 213
339 Алтанхуяг, Гүнжидмаа Увс аймаг ЕБ-ын 4р сургууль 9-р анги 0.0 213
340 Цог, Цолмонгэрэл Баянзүрх дүүрэг 97р сургууль 9-р анги 0.0 213
341 Галбадрах, Буяндалай Завхан аймаг Ерөнхий боловсролын лабратори Чандмань эрдэнэ сургууль 9-р анги 0.0 213
342 Эрдэнэ Очир, Мөнхтуяа Баянзүрх дүүрэг 97 9-р анги 0.0 213
343 Амарсанаа, Сувд-Эрдэнэ Дорнод аймаг 8 дугаар сургууль 9-р анги 0.0 213
344 Хурметхан, Аллабек Баян-Өлгий аймаг Бастама 10-р анги 0.0 213
345 Алтансүх, Энхдэлгэр Сэлэнгэ аймаг Лаборатори 4 10-р анги 0.0 213
346 Биндэръяа, Азжаргал Хан-Уул дүүрэг Хобби сургууль 9-р анги 0.0 213
347 Ochirkhuu, Bumbayar Завхан аймаг ЛЧЭС 10-р анги 0.0 213
348 Zorigoo, Enkhjin Орхон аймаг Билигт Өргөө 10-р анги 0.0 213
349 Myagmarsuren, Anudari Завхан аймаг Дэвшил 9-р анги 0.0 213
350 Ням-Очир, Адьяанаран Завхан аймаг Дэвшил 9-р анги 0.0 213
351 Гантулга, Мөнхсолонго Дархан-Уул аймаг ДаТс харьяа лицей ахлах сургууль 10-р анги 0.0 213
352 Otgonbayar, Gantuya Завхан аймаг Дэвшил 9-р анги 0.0 213
353 Алтангэрэл, Төгөлдөр Дархан-Уул аймаг ДаТс харьяа лицей ахлах сургууль 10-р анги 0.0 213
354 Содном, Даваа-Очир Завхан аймаг Жавхлант цогцолбор 9-р анги 0.0 213
355 Баярлах, Хасар Ховд аймаг Цаст-Алтай 10-р анги 0.0 213
356 Амартүвшин, Цолмон Дорнод аймаг 8-р сургууль 9-р анги 0.0 213
357 Төмөрбаатар, Дашмаа Завхан аймаг ЛЧЭС 9-р анги 0.0 213
358 Munkhbat, Burenjargal Хан-Уул дүүрэг Orchlon 10-р анги 0.0 213
359 Сандагсүрэн, Нямбат Завхан аймаг ЕБС 9-р анги 0.0 213
360 Амарцэнгэл, Ариунцэцэг Дорнод аймаг 8дугаар сургууль 9-р анги 0.0 213
361 Рагчаасүрэн, Эрдэнэцогт Увс аймаг 2-р цогцолбор сургууль 9-р анги 0.0 213
362 Алтанбагана, Энэрэл Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор сургууль 10-р анги 0.0 213
363 Дамдинсүрэн, Төгөлдөр Сүхбаатар дүүрэг 31 9-р анги 0.0 213
364 Мөнхбат, Үүрийнцолмон Дорнод аймаг 8-р сургууль 9-р анги 0.0 213
365 Баттулга, Төгөлдөр Дорнод аймаг 8 дугаар сургууль 10-р анги 0.0 213
366 Эрдэнэбаяр, Будцэрэн Дорноговь аймаг 1-р Сургууль 9-р анги 0.0 213
367 Одбаяр, Уудам Дорноговь аймаг Сайншанд-1 9-р анги 0.0 213
368 Төмөрчөдөр, Галмандах Орхон аймаг 1р сургууль 10-р анги 0.0 213
369 Отгонбаяр, Долгормаа Хэнтий аймаг Тэмүүжин Цогцолбор 10-р анги 0.0 213
370 Ганжигүүр, Ундрам Булган аймаг ЕБ 1р сургууль 9-р анги 0.0 213
371 Эрхэмбаяр, Хонгорзул Булган аймаг 1р сургууль 10-р анги 0.0 213
372 Баттөмөр, Номинзул Завхан аймаг Сантмаргаз ЕБС 10-р анги 0.0 213
373 Бат-Эрдэнэ, Өнөр-Эрдэнэ Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 10-р анги 0.0 213
374 Оюунцэцэг, Талынбүүвэй Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 10-р анги 0.0 213
375 Сүхбаатар, Эрдэнэзаяа Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 10-р анги 0.0 213
376 Сийлэгмаа, Намуунцэцэг Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 10-р анги 0.0 213
377 Мөнхбаяр, Аминаа Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 10-р анги 0.0 213
378 Ганганаа, Тэнгис Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 10-р анги 0.0 213
379 Бүрэнтөгс, Золжаргал Булган аймаг 9-р анги 0.0 213
380 Бат-Эрдэнэ, Намун Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 9-р анги 0.0 213
381 Мөнхбаатар, Үүрийнтуяа Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 9-р анги 0.0 213
382 Гантөмөр, Ундрал Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 9-р анги 0.0 213
383 Гансүх, Урантөгс Завхан аймаг Сантмаргаз ЕБС 9-р анги 0.0 213
384 Аюургүн, Энхдулам Завхан аймаг Сантмаргаз ЕБС 9-р анги 0.0 213
385 Пүрэвсүрэн, Гэрэлсүрэн Завхан аймаг Дэвшил 9-р анги 0.0 213
386 Мөнхбаяр, Амин-Эрдэнэ Дорнод аймаг Хэрлэн сум 1-р сургууль 10-р анги 0.0 213
387 Раднаабаяр, Баасанжаргал Сэлэнгэ аймаг Г.бумцэндийн СБ1 10-р анги 0.0 213
388 Уранцэцэг, Дэлгэрмөрөн Хэнтий аймаг Хан Хэнтий цогцолбор сургууль 10-р анги 0.0 213
389 Энхтөр, Чингүүн Сэлэнгэ аймаг Мандал-3 9-р анги 0.0 213
390 Содном, Нямдэмбэрэл Завхан аймаг Дэвшил 9-р анги 0.0 213
391 M, Nomin-Undral Сүхбаатар дүүрэг BELAS 10-р анги 0.0 213
392 Дэмиддорж, Пүрэвдулам Завхан аймаг Сантмаргаз ЕБС 9-р анги 0.0 213
393 Октябрь, Энхболд Завхан аймаг Тосон 2 10-р анги 0.0 213
394 Энх-Амгалан, Үйлстөгөлдөр Завхан аймаг Дэвшил 9-р анги 0.0 213
395 Hadbaatar, Dagiijanchiv Завхан аймаг Дэвшил 10-р анги 0.0 213
396 Ганбаатар, Амаржаргал Завхан аймаг Ерөнхий боловсролын бүрэн дунд дэвшил сургууль 10-р анги 0.0 213
397 Гантөмөр, Золжаргал Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор 9-р анги 0.0 213
398 Bayanmunkh, Gantsetseg Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 10-р анги 0.0 213
399 Балдансэнгэ, Уянга Завхан аймаг Тосонцэнгэл ЕБ-ын 2-р сургууль 10-р анги 0.0 213
400 Өлзийсайхан, Туруунаа Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 9-р анги 0.0 213
401 Мөнхзаяа, Пүрэвсүрэн Завхан аймаг 3р сургууль 9-р анги 0.0 213
402 Батбилэг, Тайванбаяр Завхан аймаг 3 9-р анги 0.0 213
403 Оюунцэцэг, Отгонтуяа Завхан аймаг 3 9-р анги 0.0 213
404 Jambaldorj, Bilguun Хан-Уул дүүрэг GLOBAL INNOVA 10-р анги 0.0 213
405 Ганбат, Чагнаадорж Завхан аймаг Завханмандал 10-р анги 0.0 213
406 Буянтунгалаг, Тэмүүжин Завхан аймаг 3 дугаар сургууль 9-р анги 0.0 213
407 Баттөмөр, Чанцал Завхан аймаг ЕБ-ын 2-р сургууль 10-р анги 0.0 213
408 Батбаяр, Билгүүн Орхон аймаг 4 9-р анги 0.0 213
409 Отгонбаяр, Баяртуяа Орхон аймаг 4р сургууль 9-р анги 0.0 213
410 Ким, Кён Чан Сүхбаатар дүүрэг Кингс Кидс 8-р анги 0.0 213
411 Анхбаяр, Номуун Орхон аймаг 4р сургууль 9-р анги 0.0 213
412 Мөнхсайхан, Хонгорзул Орхон аймаг 4-р сургууль 10-р анги 0.0 213
413 Дашдаваа, Нинжбилиг Завхан аймаг Дэвшил 10-р анги 0.0 213
414 Батсүрэн, Анударь Орхон аймаг 4-р сургууль 10-р анги 0.0 213
415 Пүрэвням, Даваасүрэн Завхан аймаг Завханмандал 9-р анги 0.0 213
416 ганхөлөг, Санчирмандах Говь-Алтай аймаг хантайшир 10-р анги 0.0 213
417 Ихбаяр, Алтангэрэл Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол сургууль 10-р анги 0.0 213
418 Дэлгэрсайхан, Сарангоо Ховд аймаг Жаргалант сум 6 дугаар сургууль 9-р анги 0.0 213
419 Бямбасэрж, Бат-Ирээдүй Ховд аймаг Жаргалант сум 6дугаар сургууль 10-р анги 0.0 213
420 Баттөр, Ирмүүн төгөлдөр Орхон аймаг 4 9-р анги 0.0 213
421 Urgamalsaikhan, Uugan-Erdene Орхон аймаг 1 10-р анги 0.0 213
422 Энэбиш, Хатанболд Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 9-р анги 0.0 213
423 Цогтбаатар, Бөхбаяр Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 9-р анги 0.0 213
424 Гантулга, Эрдэнэзул Ховд аймаг III Сургууль 10-р анги 0.0 213
425 Пүрэврагчаа, Сумьяабазар Завхан аймаг Тосонцэнгэл 1-р сургууль 10-р анги 0.0 213
426 Эрдэнэсүрэн, Хишигт Ховд аймаг Лицей 10-р анги 0.0 213
427 Batzorig, Sarantungalag Ховд аймаг ХИС харьяа Лицей 10-р анги 0.0 213
428 Batchuluun, Oyumaa Чингэлтэй дүүрэг 50 9-р анги 0.0 213
429 Базараа, Буянжаргал Завхан аймаг ЕБС 9-р анги 0.0 213
430 Батмандах, Энхриймаа Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 9-р анги 0.0 213
431 Одбилэг, Халиунаа Ховд аймаг Мөст Ерөнхий боловсролын сургууль 9-р анги 0.0 213
432 Бат-Өлзий, Баттүшиг Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 9-р анги 0.0 213
433 Эрдэнэцогт, Дөлгөөн Хэнтий аймаг Тэмүүжин ЦС 9-р анги 0.0 213
434 Өлзийбаяр, Мөнхбаяр Өвөрхангай аймаг Арвайхээр Ерөнхий Боловсролын 1-р 10-р анги 0.0 213
435 Энхтүвшин, Цэнд Ховд аймаг 6 дугаар 10-р анги 0.0 213
436 Лувсан, Хавар Чингэлтэй дүүрэг 23 10-р анги 0.0 213
437 Энхбаатар, Амартайван Дорнод аймаг Дашбалбар 10-р анги 0.0 213
438 Нямтулга, Лхагвадорж Ховд аймаг 6 дугаар 9-р анги 0.0 213
439 Зургаанжин, Цэрэндэжид Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 10-р анги 0.0 213
440 Батхишиг, Мягмарсүрэн Баянзүрх дүүрэг 120-р сургууль 10-р анги 0.0 213
441 Рэнчиндорж, Нармандах Сонгинохайрхан дүүрэг 76-р сургууль 10-р анги 0.0 213
442 Чинзориг, Батжин Дорнод аймаг Хан-Уул сургууль 9-р анги 0.0 213
443 Нармандах, Оюунтөгс Ховд аймаг Лицей 10-р анги 0.0 213
444 Нинжбадгар, Бямбасүрэн Сэлэнгэ аймаг 3 дугаар сургууль 9-р анги 0.0 213
445 Мягмарсүрэн, Бадамгарав Завхан аймаг Тосонцэнгэл ЕБ лабортори 1 9-р анги 0.0 213
446 Жаргалсайхан, Жаргалбат Дорнод аймаг Шинэ хөгжил 10-р анги 0.0 213
447 Алтангэрэл, Дайриймаа Завхан аймаг Тэс ЕБС 9-р анги 0.0 213
448 Баттулга, Амар Сүхбаатар дүүрэг монгол тэмүүлэл 9-р анги 0.0 213
449 Бямбасүрэн, Цолмон Баянгол дүүрэг Эхлэл 9-р анги 0.0 213
450 Энхмэнд, Тэмүүлэн Баянгол дүүрэг Эрхэт эрдэм 8-р анги 0.0 213
451 Болдбаатар, Мягмаржав Завхан аймаг Идэр ЕБС 9-р анги 0.0 213
452 Дагвасүрэн, Дунгаржид Сонгинохайрхан дүүрэг Хөгжил цогцолбор сургууль 10-р анги 0.0 213
453 Түвшинжаргал, Буяндэлгэр Баянгол дүүрэг Эрдмийн Ундраа 9-р анги 0.0 213
454 Hashbayar, Delgertsetseg Хан-Уул дүүрэг 15 10-р анги 0.0 213
455 Баатарсүх, Элбэгзаяа Дорнод аймаг Дорнод их сургуулийн харьяа дорнод ахлах сургууль 10-р анги 0.0 213
456 Цогбадрах, Сайхантөр Завхан аймаг Идэр ЕБС 10-р анги 0.0 213
457 Баттуяа, Оюумаа Хэнтий аймаг 4-р сургууль 10-р анги 0.0 213
458 Энхболд, Эмүжин Хан-Уул дүүрэг SolongoSF 9-р анги 0.0 213
459 Пүрэвжаргал, Аминзул Чингэлтэй дүүрэг 57-р сургууль 9-р анги 0.0 213
460 Батбаяр, Анударь Хэнтий аймаг 4-р сургууль 10-р анги 0.0 213
461 Лхагваа, Мөрөн Говь-Алтай аймаг Тонхил ЕБС 10-р анги 0.0 213
462 Пүрэвдаваа, Төртогтох Увс аймаг 1р сургууль 10-р анги 0.0 213
463 Намхайбал, Моломжамц Завхан аймаг Тосонцэнгэл ЕБ 2-Р СУРГУУЛЬ 10-р анги 0.0 213
464 Эрдэнэбаатар, Ихбаяр Хэнтий аймаг 4-р сургууль 9-р анги 0.0 213
465 Оюунбатбаатар, Гончигдорж Төв аймаг 5-р сургууль 10-р анги 0.0 213
466 Доржсүрэн, Мөнхтүшиг Хан-Уул дүүрэг 32 9-р анги 0.0 213
467 jargalsaihan, huslen Архангай аймаг 5-р сургууль 10-р анги 0.0 213
468 Бямбаа, Санчир Хан-Уул дүүрэг 32 9-р анги 0.0 213
469 Батболд, Саранзул Хэнтий аймаг 4-р сургууль 9-р анги 0.0 213
470 Цогтзул, Пүрэвбаатар Хан-Уул дүүрэг 32 9-р анги 0.0 213
471 Алтанчулуун, Төрбат Хэнтий аймаг 4-р сургууль 9-р анги 0.0 213
472 Буяндэлгэр, Төгөлдөр Хэнтий аймаг 4-р сургууль 10-р анги 0.0 213
473 Enhtaivan, Naranmandah Завхан аймаг ЕБ-ын 3-р сургууль 9-р анги 0.0 213
474 Баярмаа, Галмандах Баянзүрх дүүрэг 120-р сургууль 9-р анги 0.0 213
475 Gantulga, Iderjavhlan Сүхбаатар дүүрэг Логарифм 9-р анги 0.0 213
476 Даваасүрэн, Болортуяа Сэлэнгэ аймаг Сайхан 2р сургууль 9-р анги 0.0 213
477 Цэдэвсүрэн, Ууганзаяа Сонгинохайрхан дүүрэг 105 10-р анги 0.0 213
478 Ариунболд, Энхболор Сонгинохайрхан дүүрэг 151 10-р анги 0.0 213
479 S, Ulziibileg Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 0.0 213
480 Даваажав, Хонгорзул Орхон аймаг ЭЦДС Ахлах сургууль 10-р анги 0.0 213
481 Алтанхуяг, Мөнгөнтуяа Төв аймаг НЕБ-ын лаборатори 151 дүгээр сургууль 9-р анги 0.0 213
482 Жаргалбаатар, Эрхэсбаатар Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 10-р анги 0.0 213
483 Баяртүвшин, Амгалан Сонгинохайрхан дүүрэг 76-р 9-р анги 0.0 213
484 Iderbat, Zolboo Сүхбаатар аймаг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 213
485 Энхболд, Энхжин Хан-Уул дүүрэг 75 10-р анги 0.0 213
486 Баянтогтох, Номин Баянгол дүүрэг Оюуны Ундраа цогцолбор сургууль 10-р анги 0.0 213
487 Батзориг, Эгшиглэн Дорнод аймаг Фловер 9-р анги 0.0 213
488 Баттулга, Батзаяа Дорнод аймаг Фловер 10-р анги 0.0 213
489 цэрэндорж, очирдорж Говь-Алтай аймаг тонхил ебс 10-р анги 0.0 213
490 Батаа-Оюун, Ануцэцэн Дорноговь аймаг 5-р сургууль 10-р анги 0.0 213
491 Батмөнх, Эрдэнэхүү Дорнод аймаг Фловер 10-р анги 0.0 213
492 Dorjpurew, Erkhbilguun Баянхонгор аймаг Алгоритм 10-р анги 0.0 213
493 Эрдэнэжаргал, Санчирмаа Дорноговь аймаг Сайншанд5 10-р анги 0.0 213
494 Отгонбаяр, Баярбилэг Архангай аймаг Лаборатори1 дүгээр сургууль 7-р анги 0.0 213
495 Түмэндэмбэрэл, Эрдэнэтуул Хөвсгөл аймаг Баянзүрх 10-р анги 0.0 213
496 Рахмет, Арман Хан-Уул дүүрэг 32р сургууль 9-р анги 0.0 213
497 Рахмет, Сайран Хан-Уул дүүрэг 32 9-р анги 0.0 213
498 Баярзаяа, Цацрал Хан-Уул дүүрэг 15 10-р анги 0.0 213
499 Баяржаргал, Мөнххүслэн Сонгинохайрхан дүүрэг 123 р сургууль 4-р анги 0.0 213
500 Мөнхэрдэнэ, Очирбат Ховд аймаг Прогресс 9-р анги 0.0 213
501 Мөнхбаатар, Содтуяа Дорнод аймаг Дорнод ахлах 10-р анги 0.0 213
502 Otgonbaatar, Delgermaa Баянзүрх дүүрэг 97-р сургууль 10-р анги 0.0 213
503 Амарбаяр, Амгаланбаяр Баянгол дүүрэг 19 10-р анги 0.0 213
504 Дашдорж, Булганчимэг Хан-Уул дүүрэг 32-р сургууль 10-р анги 0.0 213
505 Ням-Очир, Нямдаваа Хөвсгөл аймаг Хатгал ЕБС 9-р анги 0.0 213
506 санжмятав, Цэрэндорж Сонгинохайрхан дүүрэг 122 9-р анги 0.0 213
507 МӨНГӨНТОГОО, Мөнхзул Говь-Алтай аймаг Баян Уул сумын ЕБС 9-р анги 0.0 213
508 Цогтсайхан, Дөлгөөн Сүхбаатар аймаг 4р сургууль 9-р анги 0.0 213
509 Чингэс, Хулан Сүхбаатар дүүрэг Сэлбэ 10-р анги 0.0 213
510 Гансүх, Өсөхбаяр Сүхбаатар аймаг Ерөнхий боловсролын 4 дүгээр сургууль 10-р анги 0.0 213
511 Цолмон, Жамсран Сонгинохайрхан дүүрэг 62 9-р анги 0.0 213
512 Ганболд, Төрболд Сүхбаатар аймаг Ерөнхий боловсролын 4 дүгээр сургууль 10-р анги 0.0 213
513 Доржсүрэн, Төгс-Эрдэнэ Баянгол дүүрэг 113-р сургууль 6-р анги 0.0 213
514 Раднаабазар, Өлзий-эрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 10-р анги 0.0 213
515 Ганболор, Хулан Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 10-р анги 0.0 213
516 Хишигбаяр, Мөнхсарнай Баянгол дүүрэг 20 р сургууль 9-р анги 0.0 213
517 Эрдэнэчулуун, Энхжин Дорнод аймаг Шинэ Хөгжил 9-р анги 0.0 213
518 dorj, Амаржаргал Архангай аймаг 2 10-р анги 0.0 213
519 Чулуун-Эрдэнэ, Мөнгөнчимэг Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 10-р анги 0.0 213
520 Galbadrah, Purevsukh Баянхонгор аймаг Algorithm 10-р анги 0.0 213
521 Батхуяг, Оюун-Эрдэнэ Хөвсгөл аймаг Баянзүрх 9-р анги 0.0 213
522 Б., Насанжаргал Сүхбаатар аймаг 4р сургууль 10-р анги 0.0 213
523 Хүрэлбаатар, Тэргэл Сонгинохайрхан дүүрэг "Хөгжил цогцолбор" 10-р анги 0.0 213
524 Наранбаатар, Нямдарь Сүхбаатар аймаг 4дүгээр сургууль 10-р анги 0.0 213
525 Цэрэн, Маралгуа Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 0.0 213
526 Хүрэлхуяг, Билгүүн Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 11-р анги 0.0 213
527 Галбаяр, Өсөхбаяр Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 0.0 213
528 Баяржаргал, Цэлмэг Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв сургууль 8-р анги 0.0 213
529 Оюунцэцэг, Маралмаа Дархан-Уул аймаг 18р сургууль 9-р анги 0.0 213
530 Отгонбаяр, Болоржин Дархан-Уул аймаг ОИЦ сургууль 9-р анги 0.0 213
531 Ариунболд, Ариун-Эрдэнэ Сүхбаатар аймаг 4 сургууль 10-р анги 0.0 213
532 Баярбилэг, Наранчимэг Сонгинохайрхан дүүрэг 151 9-р анги 0.0 213
533 Цогтгэрэл, Тэмүүлэн Сүхбаатар аймаг ЕБ 4-р сургууль 10-р анги 0.0 213
534 Шагдар, Нямжав Сонгинохайрхан дүүрэг 122 10-р анги 0.0 213
535 Энхтайван, Эх-Ундрах Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 10-р анги 0.0 213
536 З, Түшиг Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 0.0 213
537 Demchigkhorloo, Chantsalmaa Өвөрхангай аймаг 2р сургууль 10-р анги 0.0 213
538 Мэндсайхан, Тунмэнд Хан-Уул дүүрэг 75-р сургууль 9-р анги 0.0 213
539 Хүдэрбаатар, Даваасүрэн Сүхбаатар аймаг 4-р сургууль 10-р анги 0.0 213
540 Балт-Эрдэнэ, Тэнгис Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 6-р анги 0.0 213
541 Батболд, Ариунболор Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 10-р анги 0.0 213
542 Батбилэг, Дөлгөөн Сонгинохайрхан дүүрэг 122 10-р анги 0.0 213
543 Khuderbaatar, Davaatseren Сүхбаатар аймаг 4-р сургууль 10-р анги 0.0 213
544 Баярцэнгэл, Мичид Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 10-р анги 0.0 213
545 baterdene, munkhbadral Баянзүрх дүүрэг 14 9-р анги 0.0 213
546 Золжаргал, Учрал Дорнод аймаг Матад ЕБС 9-р анги 0.0 213
547 Ганбат, Хувьтөгөлдөр Сүхбаатар аймаг еболовсролын 4 дүгээр сургууль 10-р анги 0.0 213
548 Дашдондог, Уртнасан Сонгинохайрхан дүүрэг 122 10-р анги 0.0 213
549 Мөнхбаатар, Цэндмаа Өвөрхангай аймаг 2-р сургууль 10-р анги 0.0 213
550 Ц, Сарнай Өвөрхангай аймаг II Сургууль 9-р анги 0.0 213
551 Galbadrakh, Naranbayar Орхон аймаг ЭЦДС 10-р анги 0.0 213
552 Нэргүй, Амин-Эрдэнэ Өвөрхангай аймаг Арвайхээр 2-р сургууль 9-р анги 0.0 213
553 Цэрэнчамба, Нандин-Эрдэнэ Завхан аймаг Чандмань Эрдэнэ лаборатори сургууль 3-р анги 0.0 213
554 Хадбаатар, Мөнххүслэн Баянзүрх дүүрэг 14 9-р анги 0.0 213
555 Баярсайхан, Бадмаараг Завхан аймаг Жавхлант Цогцолбор 8-р анги 0.0 213
556 Чимэддагва, Оюумаа Орхон аймаг Эцдс ахлах сургууль 10-р анги 0.0 213
557 Мөнгөнхөлөг, Улсболд Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 0.0 213
558 Түвшинбилэг, Оюунгэрэл Завхан аймаг Цагаанчулуут ЕБС 9-р анги 0.0 213
559 Баттөр, Бэрцэцэг Орхон аймаг ЭЦДС 10-р анги 0.0 213
560 Лхагвасүрэн, Эрдэнэ-Очир Сонгинохайрхан дүүрэг 82 8-р анги 0.0 213
561 Мөнхнаран, Намуундарь Дархан-Уул аймаг ДаТС Лицей 10-р анги 0.0 213
562 Хашхүү, Нандинцэцэг Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 9-р анги 0.0 213
563 iderbold, pvrewjargal Завхан аймаг Тосонцэнгэл 1р сургууль 10-р анги 0.0 213
564 Гончигдорж, Төмөр-Очир Увс аймаг Өмнөговь 9-р анги 0.0 213
565 Рэгжидмаа, Ананд Дорнод аймаг 8 9-р анги 0.0 213
566 Батрагчаа, Нандинсанаа Хан-Уул дүүрэг smart high school 10-р анги 0.0 213
567 Пүрэвсүрэн, Марал-Эрдэнэ Дорноговь аймаг Сайншанд, 5-р сургууль 10-р анги 0.0 213
568 Сувдаа, Амарзаяа Ховд аймаг 2-р сургууль 10-р анги 0.0 213
569 Батзаяа, Мөнх-оргил Баянгол дүүрэг Ган зам 20-р 9-р анги 0.0 213
570 Насанбат, Алтаншагай Увс аймаг Өмнөговь 9-р анги 0.0 213
571 Ууганбаяр, Түвшинбаяр Завхан аймаг Тосонцэнгэл сум Лаборатори 1 сургууль 9-р анги 0.0 213
572 Пүрэвдорж, Мишээл Дархан-Уул аймаг 18р сургууль 9-р анги 0.0 213
573 Дамлансүрэн, Аминхүсэл Завхан аймаг Ерөнхий боловсролын 1-р сургууль 9-р анги 0.0 213
574 Нямдулам, Анударь Сонгинохайрхан дүүрэг 62 9-р анги 0.0 213
575 Ganzorig, Badamjunai Завхан аймаг Баянхайрхан ЕБС 10-р анги 0.0 213
576 Чойжамц, Маралгоо Налайх дүүрэг Голомт цогцолбор сургууль 10-р анги 0.0 213
577 Батмөнх, Уянгаа Завхан аймаг БаянхайрханЕБС 10-р анги 0.0 213
578 Ганхуяг, Есөн-Эрдэнэ Хэнтий аймаг Хан Хэнтий цогцолбор сургууль 10-р анги 0.0 213
579 пүрэвсамбуу, мягмардорж Завхан аймаг тосон 1-р сургууль 9-р анги 0.0 213
580 Эрдэнэцогт, Маргад-эрдэнэ Баянзүрх дүүрэг 11 7-р анги 0.0 213
581 Батцоож, Мөнхтулга Завхан аймаг Тосонцэнгэл лаборатори 1р сургууль 9-р анги 0.0 213
582 Цогжаргал, Эмүжин Говьсүмбэр аймаг 1 10-р анги 0.0 213
583 Мандах, Наран Баянгол дүүрэг Эхлэл дунд сургууль 9-р анги 0.0 213
584 Гантулга, Түмэнхүслэн Сэлэнгэ аймаг СБ-1 сургууль 10-р анги 0.0 213
585 Эрдэнэбат, Батэрдэнэ Архангай аймаг 2 9-р анги 0.0 213
586 Munkhsaikhan, Munkhtsolmon Говьсүмбэр аймаг 1 9-р анги 0.0 213
587 Баярболд, Солонгоо Сэлэнгэ аймаг 4 10-р анги 0.0 213
588 Nurlan, Akmaral Сэлэнгэ аймаг 1 surguuli 10-р анги 0.0 213
589 Тлихаан, Нургүль Говьсүмбэр аймаг 1-р сургууль 10-р анги 0.0 213
590 Эрдэнэбат, Алтанзул Говьсүмбэр аймаг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 213
591 Ганзориг, Түшиг Баянгол дүүрэг Эхлэл 9-р анги 0.0 213
592 Ширчиндиваа, Зориг-Эрдэнэ Өвөрхангай аймаг 2-р сургууль 10-р анги 0.0 213
593 Болдхуяг, Болорчимэг Говьсүмбэр аймаг 1р сургууль 10-р анги 0.0 213
594 Отгонсэлэнгэ, Мөнхжин Сэлэнгэ аймаг Ебс 9-р анги 0.0 213
595 Mongonshagai, Dulguunzaya Орхон аймаг ЭЦДС 9-р анги 0.0 213
596 Батчулуун, Шижирбаатар Завхан аймаг За Тосонцэнгэл 1-р сургууль 9-р анги 0.0 213
597 Намхайжамц, Номинзул Сонгинохайрхан дүүрэг 122 10-р анги 0.0 213
598 Баяртүшиг, Энхзул Чингэлтэй дүүрэг 57 9-р анги 0.0 213
599 Ганзориг, Анужин Ховд аймаг Цаст Алтай 9-р анги 0.0 213
600 Enkhbat, Namuunaa Говьсүмбэр аймаг 1 р сургууль 9-р анги 0.0 213
601 Энхбаяр, Бүдсүрэн Завхан аймаг Лабартори 1 9-р анги 0.0 213
602 Арвинхүү, Хонгорзул Сэлэнгэ аймаг Алтанбулаг 10-р анги 0.0 213
603 Болдбаатар, Анар Орхон аймаг ЭЦДС ахлах сургууль 10-р анги 0.0 213
604 Золжаргал, Ану-Үжин Баянзүрх дүүрэг 84 9-р анги 0.0 213
605 Баттулга, Мөнхжаргал Архангай аймаг 1-р сургууль 10-р анги 0.0 213
606 Баттулга, Хандсүрэн Өвөрхангай аймаг 4 9-р анги 0.0 213
607 Хангайхүү, Буян-Оргил Архангай аймаг Лаборатори 1р сургууль 10-р анги 0.0 213
608 Мөнгөнбаатар, Цэнддорж Баянгол дүүрэг 51 10-р анги 0.0 213
609 Khatanbold, Nominerdene Дорноговь аймаг 3 10-р анги 0.0 213
610 Амартүвшин, Энэрэлт Эрдэнэ Сэлэнгэ аймаг СБ-1 10-р анги 0.0 213
611 Бакытхан, Бексултан Баянзүрх дүүрэг 14 9-р анги 0.0 213
612 Тулгуур, Дэлгэрцэцэг Сонгинохайрхан дүүрэг 151-р сургууль 10-р анги 0.0 213
613 Gansuh, Gan-Erdene Увс аймаг 6-r surguuli 10-р анги 0.0 213
614 Jargaltogtokh, Davaajargal Говьсүмбэр аймаг 1р сургууль 10-р анги 0.0 213
615 Batbayr, Bilguuntugs Өвөрхангай аймаг Мэргэд 8-р анги 0.0 213
616 Тамир, Гарьд Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 8-р анги 0.0 213
617 Эрдэнэпүрэв, Дашпунцог Говьсүмбэр аймаг 1 9-р анги 0.0 213
618 Сайнбат, Сайнтуяа Дорнод аймаг Дашбалбар 9-р анги 0.0 213
619 Chinzorig, Khastengis Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 0.0 213
620 Батжаргал, Ариунжаргал Сэлэнгэ аймаг Баруунбүрэн 10-р анги 0.0 213
621 Ганзориг, Балжинням Говьсүмбэр аймаг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 213
622 Ундралсайхан, Энх-Амгалан Баянгол дүүрэг Оюуны Ундраа цогцолбор сургууль 10-р анги 0.0 213
623 Ууганбаяр, Учрал Сэлэнгэ аймаг 4 10-р анги 0.0 213
624 Дашдаваа, Золбаяр Завхан аймаг Сонгино ЕБС 10-р анги 0.0 213
625 Чинзориг, Төгалдөр Сэлэнгэ аймаг Цагааннуур 10-р анги 0.0 213
626 Лхагвадэлгэр, Энхбилгүүн Говь-Алтай аймаг Баян-Уул ЕБС 9-р анги 0.0 213
627 Gankhuu, Tsolmongerel Хэнтий аймаг Цогцолбор 8-р анги 0.0 213
628 Баярцэнгэл, Мөнхзаяа Дорнод аймаг Чойбалсан ЕБС 10-р анги 0.0 213
629 Адилбиш, Барсшонхорбаатар Өвөрхангай аймаг 4 9-р анги 0.0 213
630 Наранжаргал, Ану-Үжин Сүхбаатар аймаг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 213
631 Баасансүрэн, Номинжин Дорноговь аймаг 5-р 9-р анги 0.0 213
632 Болдбаяр, Тэнүүн Дорноговь аймаг 1 9-р анги 0.0 213
633 Enhkbileg, Dorjsembe Төв аймаг Эрдэнэ ЕБС 9-р анги 0.0 213
634 Amarsanaa, Budmaa Говь-Алтай аймаг Tonkhil 9-р анги 0.0 213
635 Бямбажаргал, Мянганбаяр Говьсүмбэр аймаг 2-р сургууль 9-р анги 0.0 213
636 Буяндэлгэр, Дэлгэрчимэг Говьсүмбэр аймаг 5-р сургууль 10-р анги 0.0 213
637 Мөнх-Эрдэнэ, Очирхуяг Орхон аймаг 1 10-р анги 0.0 213
638 Өлзийтогтох, Энх-Амгалан Баянгол дүүрэг 51 10-р анги 0.0 213
639 Бэхбат, Батмөнх Архангай аймаг 5 10-р анги 0.0 213
640 Мөнх-Эрдэнэ, Номин-Эрдэнэ Баянгол дүүрэг 51 10-р анги 0.0 213
641 Амгаланбаяр, Биндэръяа Чингэлтэй дүүрэг 50 9-р анги 0.0 213
642 Ганхөлөг, Энх-Эгшиглэн Говьсүмбэр аймаг 5 9-р анги 0.0 213
643 Мөнхжаргал, Хүслэн Сэлэнгэ аймаг цагааннуур 10-р анги 0.0 213
644 Батбаяр, Цэлмэг Төв аймаг Эрдэнэ ЕБС 10-р анги 0.0 213
645 Алтансүх, Үүрийнтуяа Өвөрхангай аймаг Мэргэд 10-р анги 0.0 213
646 бямба, баасанхүү Завхан аймаг сонгино 10-р анги 0.0 213
647 Ууганбаяр, Мишээл Говьсүмбэр аймаг 1-р сургууль 10-р анги 0.0 213
648 Ганчимэг, Урангоо Дорнод аймаг 8 дугаар сургууль 9-р анги 0.0 213
649 Болд-эрдэнэ, Пүрэвхүү Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор 9-р анги 0.0 213
650 Boldbaatar, Nominzul Говьсүмбэр аймаг 1р сургууль 9-р анги 0.0 213
651 Chimeddorj, Khosbileg Сэлэнгэ аймаг 3 10-р анги 0.0 213
652 Идэрбаяр, Эрдэнэбилэг Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 0.0 213
653 Соронзонболд, Доржсамбуу Сүхбаатар аймаг 1 10-р анги 0.0 213
654 Азхүү, Түвшинсанаа Орхон аймаг 5р сургууль 9-р анги 0.0 213
655 Түвшинжаргал, Тэмүүлэн Орхон аймаг 5р сургууль 10-р анги 0.0 213
656 Батнэгэн, Энхсаруул Говьсүмбэр аймаг 5 9-р анги 0.0 213
657 Нэргүй, Ариунзул Хөвсгөл аймаг Түнэл ЕБС 10-р анги 0.0 213
658 Цэрэнтогоо, Ундрам-Эрдэнэ Орхон аймаг 5 10-р анги 0.0 213
659 Дашсүрэн, Будлхагва Завхан аймаг Отгон 10-р анги 0.0 213
660 Идэрхангай, Лхам-эрдэнэ Завхан аймаг Нямзагдын нэрэмжит ЕБС 10-р анги 0.0 213
661 Erdenechuluun, Amin-Erdene Орхон аймаг 5-р сургууль 9-р анги 0.0 213
662 Batnasan, Hulan Орхон аймаг 5-р сургууль 10-р анги 0.0 213
663 Наранбаатар, Цовообаатар Дорноговь аймаг 5-р сургууль 8-р анги 0.0 213
664 Мөнхбат, Бат-Эрдэнэ Архангай аймаг Лаборатори 1-р сургууль 10-р анги 0.0 213
665 Базаррагчаа, Намуун-эрдэнэ Орхон аймаг 13-р сургууль 9-р анги 0.0 213
666 Гантөмөр, Болормаа Өвөрхангай аймаг Өвөрхангай аймгийн Нарийнтээл сумын. ЕБсургууль 10-р анги 0.0 213
667 Отгонбаяр, Ариунцэцэг Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 10-р анги 0.0 213
668 Бямбасүх, Баясгалан Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор 9-р анги 0.0 213
669 Пүрэвдорж, Халиунаа Хөвсгөл аймаг Ирээдүй XXI зуун 9-р анги 0.0 213
670 Тогтохренчин, Түвшинсайхан Говьсүмбэр аймаг 5 8-р анги 0.0 213
671 Лхагварагчаа, Хүслэн Завхан аймаг ЕБС 10-р анги 0.0 213
672 Хадбаатар, Сарнай Хэнтий аймаг Тэмүүжин Цогболбор Сургууль 9-р анги 0.0 213
673 Болдбаяр, Баасандэлгэр Орхон аймаг 5 9-р анги 0.0 213
674 Баатар, Болд-Эрдэнэ Хэнтий аймаг Тэмүүжин Цогцолбор сургууль 9-р анги 0.0 213
675 Tumenolzii, Uuganbayr Завхан аймаг Сонгино сум ЁБС 10-р анги 0.0 213
676 Jigjidsuren, Tuguldurbold Өвөрхангай аймаг Мэргэд 9-р анги 0.0 213
677 Эрдэнэжаргал, Шүрэнцэцэг Дорноговь аймаг 5 р сургууль 10-р анги 0.0 213
678 Цагаанхүүхэн, Цолмонтуяа Өвөрхангай аймаг ЕБС 10-р анги 0.0 213
679 Энх-Амгалан, Хулан Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор 9-р анги 0.0 213
680 Цэдэнбал, Энхжин Дорнод аймаг 8р сургууль 9-р анги 0.0 213
681 Баярбат, Нандин-Эрдэнэ Завхан аймаг 9-р анги 0.0 213
682 Лхагва, Самданням Завхан аймаг Отгон сум ЕБС-ийн сурагч 9-р анги 0.0 213
683 Жаргалсайхан, Анударь Өвөрхангай аймаг Мэргэд 9-р анги 0.0 213
684 Баатарцогт, Төгөлдөрзориг Хан-Уул дүүрэг 118 9-р анги 0.0 213
685 Галбадрах, Мичидмаа Сонгинохайрхан дүүрэг 151 9-р анги 0.0 213
686 Нарангарав, Очирбулган Сонгинохайрхан дүүрэг 122 10-р анги 0.0 213
687 Наранмандах, Ууган-Эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг 1 сургууль 9-р анги 0.0 213
688 Энхболд, Чинбаяр Орхон аймаг 4-р сургууль 9-р анги 0.0 213
689 Наранхүү, Отгонсувд Баянзүрх дүүрэг 120 10-р анги 0.0 213
690 Наранбаатар, Буянхишиг Говьсүмбэр аймаг 5 10-р анги 0.0 213
691 Эрдэнээ, Дөлгөөн Сонгинохайрхан дүүрэг 67 9-р анги 0.0 213
692 Өлзийхутаг, Халиун Орхон аймаг 13-р сургууль 9-р анги 0.0 213
693 Дорждагва, Лхагвацогзол Завхан аймаг Тэлмэн сумын бүрэн дунд сургууль 9-р анги 0.0 213
694 Ганбат, Пүрэвдарь Дорноговь аймаг 5 10-р анги 0.0 213
695 Мөнхболд, Мөнхсаруул Орхон аймаг Орос19 9-р анги 0.0 213
696 Чинзориг, Мөсөнболор Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор 9-р анги 0.0 213
697 Мөнхнаран, Намуунаа Хэнтий аймаг Тэмүүжин ЦС 9-р анги 0.0 213
698 Janchiv, Ochirkhuu Баянзүрх дүүрэг 120 9-р анги 0.0 213
699 Амгалансэнгэ, Ариунзаяа Чингэлтэй дүүрэг 50р сургууль 9-р анги 0.0 213
700 Ууганбаяр, Маралжингоо Дорноговь аймаг ЕБС 5р-Сургууль 8-р анги 0.0 213
701 бямбацогт, баярчимэг Хөвсгөл аймаг Түнэл ЕБС 9-р анги 0.0 213
702 Нарантуяа, Мөнхчимэг Дорноговь аймаг Сайншанд 5-р сургууль 10-р анги 0.0 213
703 Түмэннасан, Мөнхцэцэн Орхон аймаг 5р сургууль 10-р анги 0.0 213
704 Бат-Эрдэнэ, Сэмбэрдарь Хөвсгөл аймаг ТүнэлЕБС 9-р анги 0.0 213
705 Очирхуяг, Молор-Ундраа Хөвсгөл аймаг Баянзүрх 11-р анги 0.0 213
706 Эрдэнэсүх, Мичидмаа Хэнтий аймаг Тэмүүжиг 9-р анги 0.0 213
707 Наранхүү, Хонгорзул Сонгинохайрхан дүүрэг 62 10-р анги 0.0 213
708 Батмөнх, Билгүүн Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 9-р анги 0.0 213
709 Болдбаатар, Хулан Орхон аймаг 19-р сургууль 9-р анги 0.0 213
710 Бат-Эрдэнэ, Содбилэг Орхон аймаг Орхон Эмпати сургууль 9-р анги 0.0 213
711 Лхагвадорж, Баяржавхлан Хэнтий аймаг Тэмүүжин Цогцолбор 9-р анги 0.0 213
712 Эрдэнэбаяр, Мишээл Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 9-р анги 0.0 213
713 Чулуунбаатар, Намуунгэрэл Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 9-р анги 0.0 213
714 М., Бөртэ Ховд аймаг Мөнххайрхан бүрэн дунд сургууль 9-р анги 0.0 213
715 Ганбаяр, Бөртэ Үжин Дорнод аймаг Чойбалсан сум 10-р анги 0.0 213
716 Отгонбилэг, Ичинхорлоо Баянзүрх дүүрэг 14-р сургууль 9-р анги 0.0 213
717 Сэргэлэн, Гуамарал Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 9-р анги 0.0 213
718 Дандаабаяр, Амин Эрдэнэ Баянзүрх дүүрэг 120р сургууль 9-р анги 0.0 213
719 Эрдэнэ-од, Дөлгөөн Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор сургууль 9-р анги 0.0 213
720 Tsolmongerel, Ganbayr Баянгол дүүрэг 38 8-р анги 0.0 213
721 Enkhzorig, Temuujin Хан-Уул дүүрэг SolongoSF 9-р анги 0.0 213
722 Амардэлгэр, Амин-Эрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг 82 9-р анги 0.0 213
723 Ганболд, Номинтуяа Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 9-р анги 0.0 213
724 Алтантүлхүүр, Нандин-Эрдэнэ Хэнтий аймаг Тэмүүжин Цогцолбор 9-р анги 0.0 213
725 Erdenebulgan, Enerel Баянзүрх дүүрэг 120 10-р анги 0.0 213
726 Сайнзаяа, Номин Сонгинохайрхан дүүрэг 81р сургууль 10-р анги 0.0 213
727 Даваажав, Ууганзаяа Завхан аймаг Цагаанчулуут ЕБС 10-р анги 0.0 213
728 Ариунбаатар, Даваажаргал Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор сургууль 9-р анги 0.0 213
729 Баярсайхан, Мөнгөнсувд Сонгинохайрхан дүүрэг Хөгжил Цогцолбор Сургууль 10-р анги 0.0 213
730 Амартүвшин, Маралмаа Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 9-р анги 0.0 213
731 Шагдарсүрэн, Лхагвасүрэн Хөвсгөл аймаг ЕБ-ын "Титэм" сургууль 10-р анги 0.0 213
732 Серикбол, Шынар Ховд аймаг Жаргалант 1 9-р анги 0.0 213
733 Ариунбадрал, Сондор Сүхбаатар дүүрэг Монгол улсын консерватори 9-р анги 0.0 213
734 Жулдас, Тэмүүжин Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 9-р анги 0.0 213
735 Дашдондов, Сумъяадэлгэр Орхон аймаг Эрдэнэт цогцолбор дээд сургууль 9-р анги 0.0 213
736 Санжмятав, Болорцэцэг Хөвсгөл аймаг ЕБ-ын Титэм сургууль 10-р анги 0.0 213
737 Гончигсүрэн, Аминаа Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор ахлах сургууль (82) 10-р анги 0.0 213
738 Хасбаатар, Эрхэмбилэг Баянзүрх дүүрэг ТЭМҮҮЖИН ӨРЛӨГ 9-р анги 0.0 213
739 Бямбажаргал, Мишээл Сонгинохайрхан дүүрэг 62р сургууль 10-р анги 0.0 213
740 Түвшинтулга, Марал Орхон аймаг 13 9-р анги 0.0 213
741 Батхишиг, Ану Говьсүмбэр аймаг 5 10-р анги 0.0 213
742 Алтансүх, Ариунзаяа Сонгинохайрхан дүүрэг өнөр цогцолбор 9-р анги 0.0 213
743 Мөнхтулга, Номин Ховд аймаг Мөнххайрхан ЕБС 9-р анги 0.0 213
744 Цэрэнгомбо, Энхболор Баянзүрх дүүрэг 120 9-р анги 0.0 213
745 Болд, Тамир Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 10-р анги 0.0 213
746 , Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор сургууль 9-р анги 0.0 213
747 zolzaya, batzaya Өвөрхангай аймаг 2 10-р анги 0.0 213
748 Амарзаяа, Тэмүүлэн Төв аймаг Баянчандмань ЕБС 10-р анги 0.0 213
749 Найдансод, Сарангоо Хэнтий аймаг ТЦС 10-р анги 0.0 213
750 Эрдэнэбат, Тэргэл Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 4-р анги 0.0 213
751 Нямцэрэн, нацаг Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 9-р анги 0.0 213
752 Батхолбоо, Өлзийбаяр Баянгол дүүрэг ЭӨЦсургууль 10-р анги 0.0 213
753 Эрдэнэочир, солонго Сэлэнгэ аймаг Цагааннуур сум ЕБС 9-р анги 0.0 213
754 идэрцогт, Цогтжаргал Завхан аймаг Тосонцэнгэл 1р сургууль 9-р анги 0.0 213
755 Чинзориг, Мягмарсүрэн Өмнөговь аймаг 3 10-р анги 0.0 213
756 Галсанмолом, Бүрэнжаргал Орхон аймаг 4р сургууль 9-р анги 0.0 213
757 Төртогтох, Бадмаараг Завхан аймаг Нөмрөг сумын ЕБС 9-р анги 0.0 213
758 Азжаргал, Цолмон Сүхбаатар аймаг 1-р сургууль 10-р анги 0.0 213
759 Отгонжаргал, Болорчимэг Сонгинохайрхан дүүрэг 151-р лаборатори сургууль 10-р анги 0.0 213
760 Гэлэгбаатар, Насанбат Хөвсгөл аймаг Цагаан-Үүр 10-р анги 0.0 213
761 Мөнхбаатар, Баасансүрэн Дорнод аймаг 5 9-р анги 0.0 213
762 Эрдэнэочир, солонго Сэлэнгэ аймаг ЕБС 9-р анги 0.0 213
763 Ядамжав, Батбаатар Увс аймаг Өмнөговь 1-р сургууль 10-р анги 0.0 213
764 Булгантамир, Тогтуунмөрөн Дорнод аймаг 5 10-р анги 0.0 213
765 Шинэбаяр, Мөнхтэнгэр Чингэлтэй дүүрэг 57 9-р анги 0.0 213
766 Эрдэнэбат, Мөнхжин Орхон аймаг 14 10-р анги 0.0 213
767 Батжаргал, лхагважаргал Завхан аймаг алдархаан ЕБС 9-р анги 0.0 213
768 Эрдэнэ Отгон, Батчимэг Хэнтий аймаг ТЦС 9-р анги 0.0 213
769 Батжаргал, Ууганбат Орхон аймаг Эрдэнэт хот 4р сургууль 11-р анги 0.0 213
770 Дарамдорж, Тэргэл Баянгол дүүрэг 19 10-р анги 0.0 213
771 Bold, Enkhmaa Сэлэнгэ аймаг ЕБСын 3р сургууль 9-р анги 0.0 213
772 Хүрэлчулуун, Баясгалан Сэлэнгэ аймаг Сүхбаатар сум 6-р сургууль 10-р анги 0.0 213
773 Отгонбаатар, Мягмардорж Сэлэнгэ аймаг Сб~6 10-р анги 0.0 213
774 Бямбажав, Энхтайван Хан-Уул дүүрэг 19 10-р анги 0.0 213
775 Батболд, Оюун-Эрдэнэ Сэлэнгэ аймаг Цагааннуур ЕБС 10-р анги 0.0 213
776 Эрдэнэбат, Уянга Орхон аймаг 4-р сургууль 9-р анги 0.0 213
777 Нямбаяр, Чинзориг Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 0.0 213
778 Зууннаст, Дөлгөөн Өвөрхангай аймаг Мэргэд 9-р анги 0.0 213
779 Өлзийбат, Дэмбэрэл Завхан аймаг Тосонцэнгэл 2-р сургууль 9-р анги 0.0 213
780 Цогтбаатар, Тэмүүлэн Өвөрхангай аймаг Мэргэд 9-р анги 0.0 213
781 Цогтбаатар, Чилүгэн Өвөрхангай аймаг Мэргэд 9-р анги 0.0 213
782 Энх-Амгалан, Мишээл Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 9-р анги 0.0 213
783 Үйхэнням, Ану-Эрдэнэ Өвөрхангай аймаг Мэргэд 10-р анги 0.0 213
784 Damdinjav, Hanjargalan Сэлэнгэ аймаг СБ-1 10-р анги 0.0 213
785 Алтангэрэл, Алтанхүү Дорнод аймаг Flower 9-р анги 0.0 213
786 Түвшинжаргал, Тэмүүлэн Сонгинохайрхан дүүрэг 19-р сургууль 10-р анги 0.0 213
787 Баярмагнай, Отгонжаргал Сонгинохайрхан дүүрэг 151 10-р анги 0.0 213
788 Бат-Эрдэнэ, Батхүслэн Баянзүрх дүүрэг Төгсдэлгэрэх 9-р анги 0.0 213
789 Ганзориг, Ануужин Дундговь аймаг С.Дашдооров 10-р анги 0.0 213
790 Дашзэвэг, Эрдэнэт-Од Сэлэнгэ аймаг Цагааннуур ЕБС 9-р анги 0.0 213
791 Amr, Tugs Баян-Өлгий аймаг 6 9-р анги 0.0 213
792 Batjargal, Nomuundari Говьсүмбэр аймаг 1 9-р анги 0.0 213
793 Баяр, Бэлгүтэй Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 8-р анги 0.0 213
794 Buyndvvren, Baasannym Завхан аймаг 2 сургууль 9-р анги 0.0 213
795 Рэнцэндорж, Энх-Ундрал Завхан аймаг ЧЭЛС 10-р анги 0.0 213
796 Лхагвадорж, Наранбилэг Чингэлтэй дүүрэг Олонлог эгзэ 10-р анги 0.0 213
797 Мягмаржав, Булганэрдэнэ Орхон аймаг TSAS 10-р анги 0.0 213
798 Дэчингалсан, Энхжин Сүхбаатар дүүрэг 1-сургууль 10-р анги 0.0 213
799 Атарбаатар, Оюун-Эрдэнэ Говь-Алтай аймаг Баян-Уул сумын ЕБС 9-р анги 0.0 213
800 , Баярсайхан, Нямгэгээ Ховд аймаг 6 9-р анги 0.0 213
801 Gan, Bayar Ховд аймаг Progress 8-р анги 0.0 213
802 Нямбаяр, Хангэрэл Дорнод аймаг Фловер 10-р анги 0.0 213
803 Бадамгарав, Батөлзий Сэлэнгэ аймаг 6 10-р анги 0.0 213
804 лхагвасүрэн, гэгээлэн Баянхонгор аймаг Баян-ойт цогцолбор 1-р анги 0.0 213
805 Гандорж, Энхмаа Завхан аймаг Отгон ЕБС 9-р анги 0.0 213
806 Бөхчулуун, Төрбаяр Завхан аймаг Нөмрөг 9-р анги 0.0 213
807 Цогтгэрэл, Ганхорол Завхан аймаг Чандмань-эрдэнэ 9-р анги 0.0 213
808 Гантулга, Хонгорзул Өвөрхангай аймаг 4 9-р анги 0.0 213
809 Жамъяндагва, Номиун-Үжин Баянгол дүүрэг ОУЦ 10-р анги 0.0 213
810 Манлайбаатар, Мандахбаяр Чингэлтэй дүүрэг Олонлог-төв 8-р анги 0.0 213
811 Tanaka, Issei Сэлэнгэ аймаг wdsd 9-р анги 0.0 213
812 Идэрзаяа, Энхмэнд Архангай аймаг Ихтамир сумын Ерөнхий боловсролын сургууль 9-р анги 0.0 213
813 Нарангэрэл, Отгонбилэг Хөвсгөл аймаг Титэм 10-р анги 0.0 213
814 Батболд, Солонго Сүхбаатар дүүрэг Үй-Цай бүрэн дунд сургууль 10-р анги 0.0 213
815 Дэлгэрсайхан, Энхтөгс Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 0.0 213
816 Пүрвээ, Баянжаргал Хан-Уул дүүрэг Буянт-Ухаа Цогцолбор Сургууль 10-р анги 0.0 213
817 Цогтмагнай, Түвшинжаргал Булган аймаг ЭӨЦ 10-р анги 0.0 213
818 Гүнсэнхорол, Долгормаа Өвөрхангай аймаг Мэргэд сургууль 9-р анги 0.0 213
819 Мягмарсүрэн, Мэнд-Амар Хан-Уул дүүрэг 34 9-р анги 0.0 213