Бүртгүүлэх Нэвтрэх

"Өвөрхангай аймаг" дүн

Овог, нэр Аймаг, дүүрэг Сургууль Анги Оноо Байр
1 Өлзийбаяр, Мөнхбаяр Өвөрхангай аймаг Арвайхээр Ерөнхий Боловсролын 1-р 10-р анги 10.0 1
2 Өнөржаргал, Даваажаргал Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 9-р анги 10.0 1
3 Энхмөнх, Ихэрцэцэг Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 8-р анги 10.0 1
4 Хонгорзул, Эрдэнэчимэг Өвөрхангай аймаг Арвайхээр 1-р сургууль 9-р анги 10.0 1
5 Даваадорж, Юмчинмой Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 10-р анги 9.0 5
6 Базар-Эрдэнэ, Оюунгэрэл Өвөрхангай аймаг Арвайхээр сумын ерөнхий боловсролын 2-р сургууль 10-р анги 8.0 6
7 Зууннаст, Дөлгөөн Өвөрхангай аймаг Мэргэд 9-р анги 7.0 7
8 Batulzii, Batzul Өвөрхангай аймаг 2-р сургууль 10-р анги 6.0 8
9 Demchigkhorloo, Chantsalmaa Өвөрхангай аймаг 2р сургууль 10-р анги 6.0 8
10 Адилбиш, Барсшонхорбаатар Өвөрхангай аймаг 4 9-р анги 6.0 8
11 Мөнхтогтох, Дэлгэрцэцэг Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 9-р анги 6.0 8
12 Баярхүү, Ариунчимэг Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 10-р анги 6.0 8
13 Ишийгайтав, Батзориг Өвөрхангай аймаг 2-р сургууль арвайхээр 9-р анги 5.0 13
14 Баттулга, Хандсүрэн Өвөрхангай аймаг 4 9-р анги 5.0 13
15 Гомбодорж, Солонгоо Өвөрхангай аймаг 4-р сургууль 9-р анги 5.0 13
16 Жаргалсайхан, Анударь Өвөрхангай аймаг Мэргэд 9-р анги 5.0 13
17 Гүнсэнхорол, Долгормаа Өвөрхангай аймаг Мэргэд сургууль 9-р анги 5.0 13
18 Загарсүрэн, Эрдэнэхүү Өвөрхангай аймаг Баруунбаян-Улаан сум ЕБС 9-р анги 5.0 13
19 Бадамхорол, Цэдэнсодном Өвөрхангай аймаг Баруунбаян-Улаан сум ЕБС 9-р анги 5.0 13
20 Баянмөнх, Сумъяабазар Өвөрхангай аймаг ББУ сум ЕБС 9-р анги 5.0 13
21 Хоролсүрэн, Бат-Оргил Өвөрхангай аймаг ББУ-ЕБС 10-р анги 5.0 13
22 Мөнхнасан, Нямдорж Өвөрхангай аймаг Ерөнхий боловсролын гүнзгий сургууль 10-р анги 4.0 22
23 Алтанзул, Дэлгэрмөрөн Өвөрхангай аймаг ЕБ-н Гүнзгий 9-р анги 4.0 22
24 Наранбаяр, Батхүлэг Өвөрхангай аймаг Мэргэд 9-р анги 4.0 22
25 Аюурзана, Билгүүн Өвөрхангай аймаг Мэргэд 10-р анги 4.0 22
26 zolzaya, batzaya Өвөрхангай аймаг 2 10-р анги 4.0 22
27 Баярмагнай, Нарсар Өвөрхангай аймаг Өвөрхангай аймаг Уянга сум ЕБ-ын 2-р сургууль 9-р анги 4.0 22
28 Нямдорж, Лхагвасүрэн Өвөрхангай аймаг Бат-Өлзий ЕБС 9-р анги 4.0 22
29 Амарсайхан, Цэлмэг Өвөрхангай аймаг Бат Өлзий ЕБС 10-р анги 4.0 22
30 Эрдэнэбилэг, Даваажаргал Өвөрхангай аймаг ББУ ЕБС 9-р анги 4.0 22
31 Эрдэнэбулган, Төрболд Өвөрхангай аймаг Мэргэд 10-р анги 4.0 22
32 Bymbatogtoh, Bundmaa Өвөрхангай аймаг ЕБ "Гүнзгий" 9-р анги 3.0 32
33 monhochir, jargalbaatar Өвөрхангай аймаг 4-р сургууль 10-р анги 3.0 32
34 Мөнхбаатар, Цэндмаа Өвөрхангай аймаг 2-р сургууль 10-р анги 3.0 32
35 Алтансүх, Үүрийнтуяа Өвөрхангай аймаг Мэргэд 10-р анги 3.0 32
36 Jigjidsuren, Tuguldurbold Өвөрхангай аймаг Мэргэд 9-р анги 3.0 32
37 Цагаантогоо, Мөнхочир Өвөрхангай аймаг Өвөрхангай аймаг Уянга сум ЕБ-ын 2-р сургууль 10-р анги 3.0 32
38 Tserendorj, Tsendmaa Өвөрхангай аймаг Уянга 2 10-р анги 3.0 32
39 Эрдэнэчулуун, Тайванбаяр Өвөрхангай аймаг Уянга сумын ЕБ-ын нэгдүгээр сургууль 9-р анги 3.0 32
40 Адъяа, Мөнхтуяа Өвөрхангай аймаг Уянга сумын ЕБ-ын нэгдүгээр сургууль 10-р анги 3.0 32
41 Тогтнуунсүрэн, Хонгор Өвөрхангай аймаг Хужирт ЕБС 10-р анги 3.0 32
42 Батбаяр, Номин-Эрдэнэ Өвөрхангай аймаг Өвөрхангай Сант ЕБС 9-р анги 3.0 32
43 Нямжаргал, Бүжинлхам Өвөрхангай аймаг Тарагт ЕБС 9-р анги 3.0 32
44 Баттулга, Цэрэнтогтох Өвөрхангай аймаг Бат-Өлзий ЕБС 10-р анги 3.0 32
45 Ууганбаяр, Бат-Эрдэнэ Өвөрхангай аймаг ЕБГүнзгий Сургууль 8-р анги 2.0 45
46 Ц, Сарнай Өвөрхангай аймаг II Сургууль 9-р анги 2.0 45
47 Лхагвабаатар, Оюунсүрэн Өвөрхангай аймаг 5-р сургууль 9-р анги 2.0 45
48 Батбаяр, Эрдэнэт-Од Өвөрхангай аймаг Уянга сумын ЕБ-ын нэгдүгээр сургууль 9-р анги 2.0 45
49 Одбаатар, Батчимэг Өвөрхангай аймаг Уянга сумын ЕБ-ын нэгдүгээр сургууль 10-р анги 2.0 45
50 Төгсбаяр, Төгөлдөр Өвөрхангай аймаг Уянга сумын ЕБ-ын нэгдүгээр сургууль 10-р анги 2.0 45
51 ДОВЧИНДОРЖ, УУГАНЦЭЦЭГ Өвөрхангай аймаг ЕБС 9-р анги 2.0 45
52 Батболд, Дэлгэрбаяр Өвөрхангай аймаг Сант ебс 10-р анги 2.0 45
53 Jargalsaihan, Narangarav Өвөрхангай аймаг Жаргалант ЕБС 10-р анги 2.0 45
54 Баярсайхан, Үүрийнтуяа Өвөрхангай аймаг Тарагт сум П.Гэндэнгийн нэрэмжит ерөнхий боловсролын сургууль 9-р анги 2.0 45
55 Буяндэлгэр, Ганзаяа Өвөрхангай аймаг 5р сургууль 10-р анги 2.0 45
56 Мөнхбаяр, Билэгжаргал Өвөрхангай аймаг Есөн зүйл сумын Ерөнхий боловсролын сургууль 9-р анги 2.0 45
57 Лхагвадорж, Болор-Од Өвөрхангай аймаг Бүрд ЕБС 10-р анги 2.0 45
58 Нямдорж, Баяржаргал Өвөрхангай аймаг Төгрөг 9-р анги 2.0 45
59 Гэрэлдалай, Мишээл Өвөрхангай аймаг ЗБУ 10-р анги 2.0 45
60 Сугар, Дамчаабадгар Өвөрхангай аймаг Сант ебс 9-р анги 2.0 45
61 жүгдэр, Лхагважаргал Өвөрхангай аймаг Бат-өлзий сум ЕБС 10-р анги 2.0 45
62 Хүрэлбаатар, Шийрэвнинж Өвөрхангай аймаг Баянгол 10-р анги 2.0 45
63 Гантөмөр, Болормаа Өвөрхангай аймаг Өвөрхангай аймгийн Нарийнтээл сумын. ЕБсургууль 10-р анги 1.0 63
64 Гантулга, Содтуяа Өвөрхангай аймаг Хархорин 2-р сургууль 10-р анги 1.0 63
65 Даваасүрэн, Үүрийнтуяа Өвөрхангай аймаг 2 10-р анги 1.0 63
66 Бүрэндэлгэр, Азжаргал Өвөрхангай аймаг Хужирт 9-р анги 1.0 63
67 Өлзийбат, Эрдэнэцэцэг Өвөрхангай аймаг Өвөрхангай Тарагт сум ЕБС 10а анги 10-р анги 1.0 63
68 Пүрэв, Пүрэвдаш Өвөрхангай аймаг Бат-Өлзий ЕБС 10-р анги 1.0 63
69 даваадалай, Пүрэвэрдэнэ Өвөрхангай аймаг Сант 9-р анги 1.0 63
70 Мөнхбат, Пүрэвсамбуу Өвөрхангай аймаг Сант 9-р анги 1.0 63
71 Пүрэвтогтох, Гантогтох Өвөрхангай аймаг Батөлзий-EБС 9-р анги 1.0 63
72 Мөнхсаруул, Баярмаа Өвөрхангай аймаг Хархорин-2 9-р анги 1.0 63
73 Миеэгомбо, Долгормаа Өвөрхангай аймаг Баян-Өндөр сум ЕБС 9-р анги 1.0 63
74 Тэгшдорж, Алтансувд Өвөрхангай аймаг ЗБУ 9-р анги 1.0 63
75 Жандүдсансүм, Мөнх-Очир Өвөрхангай аймаг ЕБС 9-р анги 1.0 63
76 Цагаанхүүхэн, Цолмонтуяа Өвөрхангай аймаг ЕБС 10-р анги 1.0 63
77 Нэргүй, Амин-Эрдэнэ Өвөрхангай аймаг Арвайхээр 2-р сургууль 9-р анги 0.0 77
78 Цагаанхүүхэн, Цолмонтуяа Өвөрхангай аймаг ЕБС 10-р анги 0.0 77
79 Гүрбадам, Эрмүүн Өвөрхангай аймаг Мэргэд 10-р анги 0.0 77
80 Үйхэнням, Ану-Эрдэнэ Өвөрхангай аймаг Мэргэд 10-р анги 0.0 77
81 Очирбат, Тэмүүжин Өвөрхангай аймаг Өв-Баян-Өндөр ЕБС 9-р анги 0.0 77
82 Доржбат, Мөнхдэлгэр Өвөрхангай аймаг Уянга сумын ЕБ-ын нэгдүгээр сургууль 9-р анги 0.0 77
83 Цолмон, Пагамсүрэн Өвөрхангай аймаг Баянгол ЕБС 9-р анги 0.0 77
84 Бадамсүрэн, Жавхлан Өвөрхангай аймаг Хархорин 2-р сургууль 10-р анги 0.0 77
85 Нармандах, Үүрийнцолмон Өвөрхангай аймаг Бат-Өлзий ЕБС 9-р анги 0.0 77
86 Отгонбаяр, Алтантүлхүүр Өвөрхангай аймаг Гучин-Ус сумын ЕБСургууль 9-р анги 0.0 77
87 Баяртогтох, Жаргалчимэг Өвөрхангай аймаг Гучин-Ус 10-р анги 0.0 77
88 Уртнасанпүрэв, Барсболд Өвөрхангай аймаг Хайрхандулаан ЕБС 10-р анги 0.0 77
89 Гэлэг-Ёндон, Сүндэр Өвөрхангай аймаг Тарагт ЁБС 10-р анги 0.0 77
90 Ломгём, Дүйнхэрсүрэн Өвөрхангай аймаг Гучин-Ус сум ЕБС 9-р анги 0.0 77
91 Цэрэндаш, Отгонцэцэг Өвөрхангай аймаг Бүрд ЕБС 10-р анги 0.0 77
92 Эрдэнэ-Очир, Цэндмаа Өвөрхангай аймаг Бат-Өлзий ЕБС 10-р анги 0.0 77
93 Намба, Даваажаргал Өвөрхангай аймаг Өв. Баян-өндөр ЕБС 9-р анги 0.0 77