Бүртгүүлэх Нэвтрэх

"II шатны шалгаруулалт" дүн

Овог, нэр Аймаг, дүүрэг Сургууль Анги Оноо Байр ММО-57
1 Баттулга, Дөлгөөнмөрөн Хөвсгөл аймаг Дэлгэрмөрөн 9-р анги 27.0 1
2 Энхсайхан, Уянга Баянзүрх дүүрэг Орчлон 10-р анги 25.0 2
3 Төмөрбаатар, Билгүүн Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 23.0 3
4 Санжжав, Баярбилэг Увс аймаг 1-р цогцолбор сургууль 9-р анги 22.0 4
5 Батбаясгалан, Ундрал Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 21.0 5
6 Авирмэд, Мөнх-Эрдэнэ Увс аймаг 1р цогцолбор сургууль 9-р анги 21.0 5
7 Намнансүрэн, Дөлгөөн Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 20.0 7
8 Одонбаатар, Тэнгис Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 9-р анги 20.0 7
9 Баатархүү, Дөлгөөн Хөвсгөл аймаг Дэлгэрмөрөн цогцолбор сургууль 9-р анги 20.0 7
10 Өнөржаргал, Даваажаргал Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 9-р анги 20.0 7
11 Цэгц, Цэнгэл Сүхбаатар дүүрэг Сант 9-р анги 19.0 11
12 Гансүх, Дөлгөөн Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 19.0 11
13 Билгүүн, Дугаржанцан Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 10-р анги 18.5 13
14 Мөнхтогтох, Дэлгэрцэцэг Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 9-р анги 18.5 13
15 Пүрэвдорж, Ханбилэг Баянгол дүүрэг Эрин Эверест Интернэшнл 10-р анги 18.0 15
16 Буянмөнх, Энхрийлэн Хан-Уул дүүрэг Орчлон 10-р анги 18.0 15
17 Dorjpurew, Erkhbilguun Баянхонгор аймаг Алгоритм 10-р анги 18.0 15
18 Баяр, Бэлгүтэй Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 8-р анги 18.0 15
19 Хонгорзул, Эрдэнэчимэг Өвөрхангай аймаг Арвайхээр 1-р сургууль 9-р анги 18.0 15
20 Баярхүү, Ариунчимэг Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 10-р анги 18.0 15
21 Дагвадорж, Мөнх Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 17.0 21
22 Наранбаатар, Сувд Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 17.0 21
23 Базар-Эрдэнэ, Оюунгэрэл Өвөрхангай аймаг Арвайхээр сумын ерөнхий боловсролын 2-р сургууль 10-р анги 17.0 21
24 Хавалболат, Нурсолтан Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 17.0 21
25 Boldsukh, Maralmaa Орхон аймаг "ЭЦДС" АХЛАХ 10-р анги 17.0 21
26 Берикбол, Ахтилек Баян-Өлгий аймаг Эмпати 9-р анги 17.0 21
27 Тилеген, Хуралай Баян-Өлгий аймаг Empathy 9-р анги 17.0 21
28 Өлзийбаяр, Мөнхбаяр Өвөрхангай аймаг Арвайхээр Ерөнхий Боловсролын 1-р 10-р анги 17.0 21
29 Батжаргал, Дөлгөөн Баянхонгор аймаг Алгоритм 10-р анги 16.5 29
30 Баяртулга, Гүр-Аранз Орхон аймаг Эрдмийн сан 8-р анги 16.0 30
31 Алтанхуяг, Болд-Эрдэнэ Орхон аймаг Эрдмийн сан 10-р анги 16.0 30
32 Ганзориг, Бат-Ундрал Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв сургууль 8-р анги 16.0 30
33 Анхбаяр, Мишээл Хан-Уул дүүрэг Орчлон 8-р анги 15.0 33
34 Naranbaatar, Bolor Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 15.0 33
35 С, Атархүүү Сүхбаатар дүүрэг Сант 9-р анги 14.0 35
36 Мөнх эрдэнэ, Энхтөр Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 10-р анги 14.0 35
37 Чинбат, Ирмүүн Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 8-р анги 13.0 37
38 Otgonbayar, Tuvshinbaatar Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 6-р анги 13.0 37
39 Нэргүй, Мөнх-Оргил Увс аймаг Ерөнхий боловсролын 1-р сургууль 9-р анги 13.0 37
40 Соёлмаа, Ананд Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 13.0 37
41 Баянжаргал, Хулан Хөвсгөл аймаг Жаргалант ЕБС 10-р анги 13.0 37
42 Цэдэндорж, Марал Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 12.5 42
43 Хосбаяр, Түвшинбаяр Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 9-р анги 12.0 43
44 Чиндэгсүрэн, Чингүн Сүхбаатар дүүрэг Сант 7-р анги 12.0 43
45 Энхмөнх, Ихэрцэцэг Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 8-р анги 12.0 43
46 Даваадорж, Юмчинмой Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 10-р анги 12.0 43
47 Алтангэрэл, Амирлан Сүхбаатар дүүрэг Сант сургууль 10-р анги 11.0 47
48 Тумбааш, Болоржин Хөвсгөл аймаг ЭДЦ 9-р анги 11.0 47
49 Мандах, Түвшинбаяр Сүхбаатар дүүрэг Сант 8-р анги 11.0 47
50 Мөнхнасан, Нямдорж Өвөрхангай аймаг Ерөнхий боловсролын гүнзгий сургууль 10-р анги 11.0 47
51 Bayanmunkh, Gantsetseg Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 10-р анги 11.0 47
52 Баяртай, Буяндорж Увс аймаг 3 10-р анги 10.0 52
53 Чинзориг, Энхзаяа Баянгол дүүрэг Erin Everest International school 9-р анги 10.0 52
54 Отгонтөгс, Санчир Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 10-р анги 10.0 52
55 Алдаржав, Наранбаатар Дорнод аймаг 12 9-р анги 10.0 52
56 Нямдорж, Манлай Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 10-р анги 10.0 52
57 Munkhbayar, Amin-Erdene Баянгол дүүрэг Эрхэт-Эрдэм 7-р анги 10.0 52
58 Batulzii, Batzul Өвөрхангай аймаг 2-р сургууль 10-р анги 10.0 52
59 Тамир, Билгүүнгэрэлт Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 7-р анги 10.0 52
60 Гүрбазар, Батбаяр Сүхбаатар дүүрэг 31 8-р анги 9.0 60
61 Лхагва-Очир, Мөнхдалай Сүхбаатар дүүрэг 1 10-р анги 9.0 60
62 Мөнхбаяр, Оюун-Эрдэнэ Архангай аймаг Лаборатори 1-р Сургууль 10-р анги 9.0 60
63 Гантөмөр, Төмөр-Очир Архангай аймаг Лаборатори 1 9-р анги 9.0 60
64 Эрдэнэбаяр, Эрхбаяр Сүхбаатар дүүрэг 11 8-р анги 9.0 60
65 Өлзийсайхан, Туруунаа Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 9-р анги 9.0 60
66 Мөнхбат, Хунцэнгэл Архангай аймаг 1 10-р анги 9.0 60
67 Батсүрэн, Лхагвадорж Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 8.0 67
68 Ганцоож, Анхцэцэг Ховд аймаг Цаст-Алтай 9-р анги 8.0 67
69 Сайнжаргал, Пүрэвжаргал Хан-Уул дүүрэг Шинэ Өнөөдөр 10-р анги 8.0 67
70 Содгэрэл, Болормаа Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 7.0 70
71 Дүгэрсүрэн, Мөнх-Оргил Увс аймаг 2-р цогцолбор 10-р анги 7.0 70
72 Өсөхбаяр, Өгэдэй Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 7-р анги 7.0 70
73 Мандах, Мишээл Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 9-р анги 7.0 70
74 Батсүх, Золзаяа Ховд аймаг Мөст ерөнхий боловсролын сургууль 10-р анги 7.0 70
75 Altangerel, Enkhbold Баянзүрх дүүрэг Олонлог академи 10-р анги 7.0 70
76 Онолбаатар, Батмаа Орхон аймаг Билигт Өргөө 8-р анги 7.0 70
77 Мандал, Энхбаяр Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 6.0 77
78 Бямбажав, Жамбалцанжид Хөвсгөл аймаг Жаргалант ЕБС 10-р анги 6.0 77
79 naranbaatar, yalalt Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 5.0 79
80 Алтансүх, Мөнх-Оргил Хөвсгөл аймаг Эрдмийн Далай 9-р анги 5.0 79
81 Эрдэнэ-Очир, Тэлмүүн Дорноговь аймаг Замын-Үүд 1 дүгээр сургууль 9-р анги 5.0 79
82 Бат, Золбаяр Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 9-р анги 5.0 79
83 Алтангэрэл, Мөнгөнтуяа Орхон аймаг 14 8-р анги 5.0 79
84 Төмөрхуяг, Ариунжаргал Завхан аймаг ЕБ-ын 3 дугаар сургууль 9-р анги 5.0 79
85 Мөнхэрдэнэ, Очирбат Ховд аймаг Прогресс 9-р анги 5.0 79
86 Byambaochir, Nyambayar Орхон аймаг ЭДЦС ахлах 10-р анги 5.0 79
87 Алтансүх, Үүрийнтуяа Өвөрхангай аймаг Мэргэд 10-р анги 5.0 79
88 Зууннаст, Дөлгөөн Өвөрхангай аймаг Мэргэд 9-р анги 5.0 79
89 Амаржаргал, Эрдэнэсувд Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 10-р анги 4.0 89
90 Ганзориг, Анужин Завхан аймаг Ерөнхий боловсролын лаборатори чандмань эрдэнэ сургууль 10-р анги 4.0 89
91 Жамъянгарав, Тамир Завхан аймаг Жавхлант цогцолбор 9-р анги 4.0 89
92 Нэргүй, Хаянхярваа Орхон аймаг ЭДЦС ахлах 10-р анги 4.0 89
93 Demchigkhorloo, Chantsalmaa Өвөрхангай аймаг 2р сургууль 10-р анги 4.0 89
94 Энхболд, Чинбаяр Орхон аймаг 4-р сургууль 9-р анги 4.0 89
95 Батбаяр, Төрхүү Дархан-Уул аймаг Оюуны-Ирээдүй цогцолбор 10-р анги 3.0 95
96 Чинзориг, Ундрахгэрэл Баянзүрх дүүрэг Монгол Тэмүүлэл 9-р анги 3.0 95
97 Лхагважаргал, Жавхлан Дорноговь аймаг Замын-Үүд 1-р сургууль 10-р анги 3.0 95
98 Гансүх, Тэмүүлэн Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 9-р анги 3.0 95
99 Буджав, Оргилсайхан Орхон аймаг "ЭЦДС" Ахлах сургууль 10-р анги 3.0 95
100 Баттогтох, Гүнжээ Чингэлтэй дүүрэг Олонлог.Эзгэ 10-р анги 3.0 95
101 Эрдэнэбилэг, Очирбат Өмнөговь аймаг 10-р анги 3.0 95
102 Содном, Даваа-Очир Завхан аймаг Жавхлант цогцолбор 9-р анги 3.0 95
103 Багабанди, Анударь Завхан аймаг Жавхлант Цогцолбор Сургууль 9-р анги 3.0 95
104 Дулмаа, Энхжин Завхан аймаг Жавхлант цогцолбор 9-р анги 3.0 95
105 Баасандорж, Алтанбагана Архангай аймаг 2-Р сургууль 8-р анги 3.0 95
106 Лхагваа, Мөрөн Говь-Алтай аймаг Тонхил ЕБС 10-р анги 3.0 95
107 Гончигдорж, Төмөр-Очир Увс аймаг Өмнөговь 9-р анги 3.0 95
108 Энхболд, Золбоо Баянхонгор аймаг Төгс-Алгоритм 9-р анги 3.0 95
109 Ганбат, Төгөлдөрмөрөн Дорнод аймаг Долоодой 10-р анги 3.0 95
110 Мөнхбаяр, Үүрдмандах Сүхбаатар дүүрэг 1 10-р анги 2.0 110
111 Эрдэнэбат, Мөнхтөр Увс аймаг Эрдмийн Эхлэл 9-р анги 2.0 110
112 Хуяг, Тэргэл Сэлэнгэ аймаг Билиг ДБ 10-р анги 2.0 110
113 Алимаа, Сувдаа Дорноговь аймаг 1 9-р анги 2.0 110
114 Отгонбаатар, Номин-Эрдэнэ Орхон аймаг Билигт өргөө 10-р анги 2.0 110
115 Батхуяг, Нандин-Эрдэнэ Дархан-Уул аймаг Оюуны Ирээдүй Цогцолбор 10-р анги 2.0 110
116 Нянтайжанчив, Чигцалмаа Завхан аймаг Дэвшил 10-р анги 2.0 110
117 Хашбазар, Ашидбаяр Өмнөговь аймаг 1 10-р анги 2.0 110
118 Бямбажав, Отгонсүх Увс аймаг 2р Цогцолбор 9-р анги 2.0 110
119 Эрдэнэбаяр, Будцэрэн Дорноговь аймаг 1-р Сургууль 9-р анги 2.0 110
120 Хишигбаатар, Зөнбилиг Завхан аймаг Жавхлант цогцолбор 9-р анги 2.0 110
121 Лувсан, Хавар Чингэлтэй дүүрэг 23 10-р анги 2.0 110
122 Нямтулга, Лхагвадорж Ховд аймаг 6 дугаар 9-р анги 2.0 110
123 Буяндалай, Мөнх-Оргил Хөвсгөл аймаг эрдмийн далай 9-р анги 2.0 110
124 Сүхбаатар, Энхболд Увс аймаг Өмнөговь 9-р анги 2.0 110
125 Баярболд, Солонгоо Сэлэнгэ аймаг 4 10-р анги 2.0 110
126 Давааням, Цацралт Сэлэнгэ аймаг 4-р сургууль 9-р анги 2.0 110
127 Chingis, Choi Хан-Уул дүүрэг Orchlon 9-р анги 2.0 110
128 Давааням, Оюумаа Багануур дүүрэг Боловсрол цогцолбор 10-р анги 2.0 110
129 Амгаланбаатар, Гэндэндаржаа Дундговь аймаг ЭДЦС 10-р анги 2.0 110
130 Цогтмагнай, Түвшинжаргал Булган аймаг ЭӨЦ 10-р анги 2.0 110
131 Boldbaatar, Enerel Дорнод аймаг 5 8-р анги 2.0 110
132 Lkhagvasuren, Tuguldur Баянгол дүүрэг Эрхэт эрдэм 9-р анги 2.0 110
133 Пүрэвбат, Даваа-Эрдэнэ Дархан-Уул аймаг Монгол-Оюу 9-р анги 2.0 110
134 Болд, Наранжаргал Ховд аймаг 3 10-р анги 1.0 134
135 Балбаатар, Оюу Говь-Алтай аймаг 1 9-р анги 1.0 134
136 Өлзийбат, Анар Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 8-р анги 1.0 134
137 Галсансамбуу, Номин Архангай аймаг Лаборатори 1 10-р анги 1.0 134
138 Гантулга, Маралмаа Дорноговь аймаг Замын-Үүд 1р сургууль 10-р анги 1.0 134
139 Отгонсэлэнгэ, Энхзул Дорноговь аймаг 1- р сургууль 9-р анги 1.0 134
140 Одхүү, Батцэцэг Архангай аймаг Лаборатори-1 9-р анги 1.0 134
141 Батгэрэл, Батцэцэг Архангай аймаг Лаборатори 1 сургууль 9-р анги 1.0 134
142 Gantulga, Khangai Орхон аймаг Biligt urguu 9-р анги 1.0 134
143 Сугаррагчаа, Баяржавхлан Дархан-Уул аймаг Оюуны Ирээдүй Цогцолбор 10-р анги 1.0 134
144 Хандаа, Гантогтох Увс аймаг 6-р сургууль 10-р анги 1.0 134
145 Баасандорж, Хатанбаяр Завхан аймаг Чандмань-Эрдэнэ 9-р анги 1.0 134
146 Онон, Доржханд Архангай аймаг 2 7-р анги 1.0 134
147 Анхбаатар, Намуунзул Өмнөговь аймаг 1р сургууль 9-р анги 1.0 134
148 Erdenebat, Egshiglen Сэлэнгэ аймаг Сайхан сум 2р сургууль 8-р анги 1.0 134
149 Нарандорж, Үүрийнцолмон Дархан-Уул аймаг Оюуны Ирээдүй цогцолбор 10-р анги 1.0 134
150 Батболд, Мөнхдэлгэр Завхан аймаг Дэвшил 10-р анги 1.0 134
151 Отгонбат, Үйлстөгөлдөр Сэлэнгэ аймаг Лаборатори 4р сургууль 8-р анги 1.0 134
152 Одбаяр, Уудам Дорноговь аймаг Сайншанд-1 9-р анги 1.0 134
153 Отгонбаяр, Долгормаа Хэнтий аймаг Тэмүүжин Цогцолбор 10-р анги 1.0 134
154 Дагвасүрэн, Дунгаржид Сонгинохайрхан дүүрэг Хөгжил цогцолбор сургууль 10-р анги 1.0 134
155 S, Ulziibileg Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 1.0 134
156 Алтангэрэл, Эрхэмбилэг Баянхонгор аймаг Алгоритм 10-р анги 1.0 134
157 Цогтбаяр, Цэндбаяр Төв аймаг зуунмод-5 сургууль 9-р анги 1.0 134
158 Цогтсайхан, Дөлгөөн Сүхбаатар аймаг 4р сургууль 9-р анги 1.0 134
159 Гансүх, Өсөхбаяр Сүхбаатар аймаг Ерөнхий боловсролын 4 дүгээр сургууль 10-р анги 1.0 134
160 Ганболд, Төрболд Сүхбаатар аймаг Ерөнхий боловсролын 4 дүгээр сургууль 10-р анги 1.0 134
161 Одгарьд, Одхүү Сүхбаатар аймаг Ерөнхий боловсролын 4 дүгээр сургууль 10-р анги 1.0 134
162 Б., Насанжаргал Сүхбаатар аймаг 4р сургууль 10-р анги 1.0 134
163 Ганбат, Хувьтөгөлдөр Сүхбаатар аймаг еболовсролын 4 дүгээр сургууль 10-р анги 1.0 134
164 Мөнхнаран, Намуундарь Дархан-Уул аймаг ДаТС Лицей 10-р анги 1.0 134
165 Адилбиш, Барсшонхорбаатар Өвөрхангай аймаг 4 9-р анги 1.0 134
166 Мөнхбаяр, Түвшинзаяа Дорноговь аймаг 5дугаар сургууль 8-р анги 1.0 134
167 Давхарбаяр, Дэлгэрцагаан Архангай аймаг Лаборатори 1р сургууль 10-р анги 1.0 134
168 Булгантамир, Тогтуунмөрөн Дорнод аймаг 5 10-р анги 1.0 134
169 Хүрэлбат, Бат-очир Хөвсгөл аймаг Цэцэрлэг ЕБС 10-р анги 1.0 134
170 Өлзийбат, Амар Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 8-р анги 1.0 134
171 Ширбазар, Аз-Очир Налайх дүүрэг Олонлог эгзэ 9-р анги 1.0 134
172 Odongerel, Hulan Баянхонгор аймаг Номундалай 10-р анги 1.0 134
173 Эрдэнэбилэг, Өнөртүвшин Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 11-р анги 0.0 173
174 Baatarbat, Unubold Дорноговь аймаг 1 12-р анги 0.0 173
175 Энхтөвшин, Батболд Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 11-р анги 0.0 173
176 Өмөрбек, Марал Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 9-р анги 0.0 173
177 Дорж, Бурханзаяа Хөвсгөл аймаг Мөрөн Гурван Эрдэнэ 9-р анги 0.0 173
178 Сансарбаяр, Сүхбат Говь-Алтай аймаг Хантайшир-Эрдэм цогцолбор сургууль 8-р анги 0.0 173
179 Баасанхүү, Улсболд Хөвсгөл аймаг Дэлгэрмөрөн цогцолбор 11-р анги 0.0 173
180 Онолбаатар, Сэрсмаа Орхон аймаг Билигт Өргөө 12-р анги 0.0 173
181 Chingis, Choi Хан-Уул дүүрэг Orchlon 9-р анги 0.0 173
182 Энхболд, Амаржаргал Увс аймаг Эрдмийн эхлэл 9-р анги 0.0 173
183 Цэвээн, Тамир Увс аймаг Эрдмийн Эхлэл 9-р анги 0.0 173
184 Эрдэнэболд, Анхбаяр Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор 10-р анги 0.0 173
185 Самбадорж, Тэмүүжин Дорноговь аймаг Замын-Үүд нэгдүгээр сургууль 10-р анги 0.0 173
186 Уатхан, Ермек Баян-Өлгий аймаг Дарын 10-р анги 0.0 173
187 Мижиддорж, Нямбаатар Дорноговь аймаг Замын Үүд 1 10-р анги 0.0 173
188 Гансүх, Сарантуяа Баянзүрх дүүрэг Монгол тэмүүлэл 10-р анги 0.0 173
189 Санжаасүрэн, Мөнхзаяа Сүхбаатар дүүрэг 11 сургууль 6-р анги 0.0 173
190 Ganbat, Anand Орхон аймаг Билигт өргөө 8-р анги 0.0 173
191 Энхтүвшин, Мөнх-Эрдэнэ Орхон аймаг Билигт Өргөө 10-р анги 0.0 173
192 Гэрэлчулуун, Ганчулуун Дорнод аймаг 8 9-р анги 0.0 173
193 Батбаяр, Номинжин Дорнод аймаг 8 9-р анги 0.0 173
194 Дашжавхлан, Мөнхцэцэг Дорнод аймаг 8 9-р анги 0.0 173
195 Батболд, Эмүжин Дорнод аймаг 5 8-р анги 0.0 173
196 Буян-Очир, Энхнаран Өмнөговь аймаг 1 9-р анги 0.0 173
197 Erjan, Laura Баян-Өлгий аймаг Дарын 10-р анги 0.0 173
198 Мөнхтөр, Сэлэнгэ Өмнөговь аймаг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 173
199 Батдорж, Ариунзаяа Орхон аймаг 20 дугаар сургууль 9-р анги 0.0 173
200 Хурметхан, Аллабек Баян-Өлгий аймаг Бастама 10-р анги 0.0 173
201 Алтансүх, Энхдэлгэр Сэлэнгэ аймаг Лаборатори 4 10-р анги 0.0 173
202 Эрхэмбаяр, Хонгорзул Булган аймаг 1р сургууль 10-р анги 0.0 173
203 Пүрэвсүрэн, Гэрэлсүрэн Завхан аймаг Дэвшил 9-р анги 0.0 173
204 Раднаабаяр, Баасанжаргал Сэлэнгэ аймаг Г.бумцэндийн СБ1 10-р анги 0.0 173
205 Энхболд, Эгшиглэн Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 10-р анги 0.0 173
206 Baqyt, Alirakhman Баян-Өлгий аймаг Daryn 10-р анги 0.0 173
207 Batzorig, Sarantungalag Ховд аймаг ХИС харьяа Лицей 10-р анги 0.0 173
208 Цогбадрах, Сайхантөр Завхан аймаг Идэр ЕБС 10-р анги 0.0 173
209 Баттуяа, Оюумаа Хэнтий аймаг 4-р сургууль 10-р анги 0.0 173
210 Нямхүү, Батцэцэг Увс аймаг 1-р Цогцолбор сургууль 10-р анги 0.0 173
211 Т., Ивээл Сонгинохайрхан дүүрэг Лаборатори 151-р сургууль 10-р анги 0.0 173
212 Эрдэнэбаатар, Ихбаяр Хэнтий аймаг 4-р сургууль 9-р анги 0.0 173
213 Оюунбатбаатар, Гончигдорж Төв аймаг 5-р сургууль 10-р анги 0.0 173
214 Батболд, Саранзул Хэнтий аймаг 4-р сургууль 9-р анги 0.0 173
215 Оюунтунгалаг, Наранцэцэг Орхон аймаг 20-р сургууль 9-р анги 0.0 173
216 Galbadrah, Purevsukh Баянхонгор аймаг Algorithm 10-р анги 0.0 173
217 Баттөр, Бэрцэцэг Орхон аймаг ЭЦДС 10-р анги 0.0 173
218 Munkhsaikhan, Munkhtsolmon Говьсүмбэр аймаг 1 9-р анги 0.0 173
219 Тлихаан, Нургүль Говьсүмбэр аймаг 1-р сургууль 10-р анги 0.0 173
220 Enkhbat, Namuunaa Говьсүмбэр аймаг 1 р сургууль 9-р анги 0.0 173
221 Батхүрэл, Болорсүх Говьсүмбэр аймаг 1-р сургууль 10-р анги 0.0 173
222 Jargaltogtokh, Davaajargal Говьсүмбэр аймаг 1р сургууль 10-р анги 0.0 173
223 Ганзориг, Балжинням Говьсүмбэр аймаг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 173
224 Олзвой, Мөнхзул Архангай аймаг 5 10-р анги 0.0 173
225 Батдорж, Гэрэлт-Од Сонгинохайрхан дүүрэг ИЦ 10-р анги 0.0 173
226 Буяндэлгэр, Дэлгэрчимэг Говьсүмбэр аймаг 5-р сургууль 10-р анги 0.0 173
227 Бэхбат, Батмөнх Архангай аймаг 5 10-р анги 0.0 173
228 Мөнхбаяр, Тэмүүлэн Орхон аймаг Эрдмийн сан 9-р анги 0.0 173
229 Пүрэвхүү, Энх-Ану Завхан аймаг Идэр ЕБС 9-р анги 0.0 173
230 мөнхбаатар, мөнх-Оргил Дорнод аймаг 5 10-р анги 0.0 173
231 Бямбацог, Жавхлан Ховд аймаг жаргалант 6 9-р анги 0.0 173
232 Batjargal, Nomuundari Говьсүмбэр аймаг 1 9-р анги 0.0 173
233 , Баярсайхан, Нямгэгээ Ховд аймаг 6 9-р анги 0.0 173
234 Баттулга, Өлзийхишиг Баянхонгор аймаг номундалай 10-р анги 0.0 173
235 Ганболд, Мөнх-Эрдэнэ Баянхонгор аймаг Номун далай 10-р анги 0.0 173
236 Erdenebulgan, Ananda Чингэлтэй дүүрэг Olonlog.exe 9-р анги 0.0 173
237 Мөнхбат, Мөнхшүр Булган аймаг ЭӨЦ 10-р анги 0.0 173
238 Оюунтунгалаг, Үүрийнтуяа Дорнод аймаг 8 10-р анги 0.0 173
239 Лхагвасүрэн, Урангоо Дорнод аймаг 8-р сургууль 10-р анги 0.0 173
240 Баянмөнх, Амин-Эрдэнэ Сэлэнгэ аймаг 4 9-р анги 0.0 173
241 Munkhbayar, nominsuvd Баянхонгор аймаг Algorithm 9-р анги 0.0 173
242 Түвшинбаяр, Тэмүүлэн Сонгинохайрхан дүүрэг Ирээдүй Цогцолбор 1-р ахлах сургууль 9-р анги 0.0 173
243 Erdenebileg, Manalsuren Дундговь аймаг Эрдмийн далай цогцолбор сургууль 8-р анги 0.0 173
244 Yondonperenlei, Tsetsegdelger Дундговь аймаг Лаборатори "Эрдмийн далай" цогцолбор сургууль 10-р анги 0.0 173
245 Энхтайван, Ариун эрдэнэ Орхон аймаг Билигт Өргөө 8-р анги 0.0 173
246 Одгариг, Эгшиглэн Дархан-Уул аймаг Монгол оюу 9-р анги 0.0 173