Бүртгүүлэх Нэвтрэх

"ММО-57, Дунд 2 ангилал (9-10 анги), I шат, II өдөр" дүн

Овог, нэр Аймаг, дүүрэг Сургууль Анги Оноо Байр
1 Дагвадорж, Мөнх Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 6.0 1
2 Содгэрэл, Болормаа Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 6.0 1
3 Батбаясгалан, Ундрал Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 6.0 1
4 Алтангэрэл, Амирлан Сүхбаатар дүүрэг Сант сургууль 10-р анги 6.0 1
5 Тумбааш, Болоржин Хөвсгөл аймаг ЭДЦ 9-р анги 6.0 1
6 Мөнх эрдэнэ, Энхтөр Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 10-р анги 6.0 1
7 Алтансүх, Мөнх-Оргил Хөвсгөл аймаг Эрдмийн Далай 9-р анги 6.0 1
8 Билгүүн, Дугаржанцан Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 10-р анги 6.0 1
9 Санжжав, Баярбилэг Увс аймаг 1-р цогцолбор сургууль 9-р анги 6.0 1
10 Авирмэд, Мөнх-Эрдэнэ Увс аймаг 1р цогцолбор сургууль 9-р анги 6.0 1
11 Нэргүй, Мөнх-Оргил Увс аймаг Ерөнхий боловсролын 1-р сургууль 9-р анги 6.0 1
12 Төмөрбаатар, Билгүүн Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 6.0 1
13 Өлзийбаяр, Мөнхбаяр Өвөрхангай аймаг Арвайхээр Ерөнхий Боловсролын 1-р 10-р анги 6.0 1
14 Буяндалай, Мөнх-Оргил Хөвсгөл аймаг эрдмийн далай 9-р анги 6.0 1
15 Соёлмаа, Ананд Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 6.0 1
16 Өнөржаргал, Даваажаргал Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 9-р анги 6.0 1
17 S, Ulziibileg Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 6.0 1
18 Энхмөнх, Ихэрцэцэг Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 8-р анги 6.0 1
19 Даваадорж, Юмчинмой Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 10-р анги 6.0 1
20 Хонгорзул, Эрдэнэчимэг Өвөрхангай аймаг Арвайхээр 1-р сургууль 9-р анги 6.0 1
21 Мөнхтогтох, Дэлгэрцэцэг Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 9-р анги 6.0 1
22 Баярхүү, Ариунчимэг Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 10-р анги 6.0 1
23 Мөнхбаяр, Үүрдмандах Сүхбаатар дүүрэг 1 10-р анги 5.0 23
24 Энхсайхан, Уянга Баянзүрх дүүрэг Орчлон 10-р анги 5.0 23
25 Хосбаяр, Түвшинбаяр Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 9-р анги 5.0 23
26 Өсөхбаяр, Өгэдэй Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 7-р анги 5.0 23
27 Пүрэвээ, Амарсайхан Сүхбаатар дүүрэг 1 10-р анги 5.0 23
28 Чиндэгсүрэн, Чингүн Сүхбаатар дүүрэг Сант 7-р анги 5.0 23
29 Эрдэнэбат, Мөнхтөр Увс аймаг Эрдмийн Эхлэл 9-р анги 5.0 23
30 Чинзориг, Ундрахгэрэл Баянзүрх дүүрэг Монгол Тэмүүлэл 9-р анги 5.0 23
31 Гансүх, Сарантуяа Баянзүрх дүүрэг Монгол тэмүүлэл 10-р анги 5.0 23
32 Санжаасүрэн, Мөнхзаяа Сүхбаатар дүүрэг 11 сургууль 6-р анги 5.0 23
33 Отгонбаатар, Номин-Эрдэнэ Орхон аймаг Билигт өргөө 10-р анги 5.0 23
34 Буянмөнх, Энхрийлэн Хан-Уул дүүрэг Орчлон 10-р анги 5.0 23
35 Эрдэнэбаяр, Эрхбаяр Сүхбаатар дүүрэг 11 8-р анги 5.0 23
36 Батболд, Мөнхдэлгэр Завхан аймаг Дэвшил 10-р анги 5.0 23
37 Нянтайжанчив, Чигцалмаа Завхан аймаг Дэвшил 10-р анги 5.0 23
38 Бямбажав, Отгонсүх Увс аймаг 2р Цогцолбор 9-р анги 5.0 23
39 Нямдорж, Манлай Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 10-р анги 5.0 23
40 Алтангэрэл, Эрхэмбилэг Баянхонгор аймаг Алгоритм 10-р анги 5.0 23
41 Цэдэндорж, Марал Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 5.0 23
42 Батсайхан, Марал Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 4.0 42
43 Баяртулга, Гүр-Аранз Орхон аймаг Эрдмийн сан 8-р анги 4.0 42
44 Батсүрэн, Лхагвадорж Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 4.0 42
45 Чинбат, Ирмүүн Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 8-р анги 4.0 42
46 Мөнх-Өлзий, Хүслэн Баянзүрх дүүрэг шинэ монгол сургууль 9-р анги 4.0 42
47 Одонбаатар, Тэнгис Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 9-р анги 4.0 42
48 Дүгэрсүрэн, Мөнх-Оргил Увс аймаг 2-р цогцолбор 10-р анги 4.0 42
49 Наранбаатар, Сувд Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 4.0 42
50 Базар-Эрдэнэ, Оюунгэрэл Өвөрхангай аймаг Арвайхээр сумын ерөнхий боловсролын 2-р сургууль 10-р анги 4.0 42
51 Цогтбаяр, Цэцбилгүүн Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 7-р анги 4.0 42
52 Баттулга, Дөлгөөнмөрөн Хөвсгөл аймаг Дэлгэрмөрөн 9-р анги 4.0 42
53 Мягмаржав, Тэгшбуян Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 4.0 42
54 naranbaatar, yalalt Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 4.0 42
55 Хавалболат, Нурсолтан Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 4.0 42
56 Цэгц, Цэнгэл Сүхбаатар дүүрэг Сант 9-р анги 4.0 42
57 С, Атархүүү Сүхбаатар дүүрэг Сант 9-р анги 4.0 42
58 Бат-Эрдэнэ, Тэмүжин Сүхбаатар дүүрэг Сант 9-р анги 4.0 42
59 Батбаяр, Төрхүү Дархан-Уул аймаг Оюуны-Ирээдүй цогцолбор 10-р анги 4.0 42
60 Лхагва-Очир, Мөнхдалай Сүхбаатар дүүрэг 1 10-р анги 4.0 42
61 Чинзориг, Энхзаяа Баянгол дүүрэг Erin Everest International school 9-р анги 4.0 42
62 Otgonbayar, Tuvshinbaatar Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 6-р анги 4.0 42
63 Анхбаяр, Мишээл Хан-Уул дүүрэг Орчлон 8-р анги 4.0 42
64 Гансүх, Дөлгөөн Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 4.0 42
65 Мягмарсүрэн, Эрдэнэбаяр Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 4.0 42
66 Лхагважаргал, Жавхлан Дорноговь аймаг Замын-Үүд 1-р сургууль 10-р анги 4.0 42
67 Одхүү, Батцэцэг Архангай аймаг Лаборатори-1 9-р анги 4.0 42
68 Бат, Золбаяр Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 9-р анги 4.0 42
69 Алтангэрэл, Бадамдорж Сүхбаатар дүүрэг 31-р сургууль 8-р анги 4.0 42
70 Amarjargal, Tugstsogt Сүхбаатар дүүрэг 11р сургууль 8-р анги 4.0 42
71 Эрдэмбилэг, Сорхугтани Хан-Уул дүүрэг Хобби 10-р анги 4.0 42
72 Гансүх, Тэмүүлэн Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 9-р анги 4.0 42
73 Ганбаяр, Содбилэг Баянзүрх дүүрэг ШинэМонгол 9-р анги 4.0 42
74 Отгонтөгс, Санчир Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 10-р анги 4.0 42
75 Сугаррагчаа, Баяржавхлан Дархан-Уул аймаг Оюуны Ирээдүй Цогцолбор 10-р анги 4.0 42
76 Хандаа, Гантогтох Увс аймаг 6-р сургууль 10-р анги 4.0 42
77 Батхуяг, Нандин-Эрдэнэ Дархан-Уул аймаг Оюуны Ирээдүй Цогцолбор 10-р анги 4.0 42
78 Баасандорж, Хатанбаяр Завхан аймаг Чандмань-Эрдэнэ 9-р анги 4.0 42
79 Онон, Доржханд Архангай аймаг 2 7-р анги 4.0 42
80 Алдаржав, Наранбаатар Дорнод аймаг 12 9-р анги 4.0 42
81 Буджав, Оргилсайхан Орхон аймаг "ЭЦДС" Ахлах сургууль 10-р анги 4.0 42
82 Boldsukh, Maralmaa Орхон аймаг "ЭЦДС" АХЛАХ 10-р анги 4.0 42
83 Мандал, Энхбаяр Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 4.0 42
84 Мандах, Түвшинбаяр Сүхбаатар дүүрэг Сант 8-р анги 4.0 42
85 Батболд, Эмүжин Дорнод аймаг 5 8-р анги 4.0 42
86 Ariunbaatar, Bilguun Баянзүрх дүүрэг Шинэ-Монгол 10-р анги 4.0 42
87 Ganbold, Khuslen Хан-Уул дүүрэг 32 8-р анги 4.0 42
88 Эрдэнэбилэг, Очирбат Өмнөговь аймаг 10-р анги 4.0 42
89 Багабанди, Анударь Завхан аймаг Жавхлант Цогцолбор Сургууль 9-р анги 4.0 42
90 Берикбол, Ахтилек Баян-Өлгий аймаг Эмпати 9-р анги 4.0 42
91 Тилеген, Хуралай Баян-Өлгий аймаг Empathy 9-р анги 4.0 42
92 Одбаяр, Уудам Дорноговь аймаг Сайншанд-1 9-р анги 4.0 42
93 Ганцоож, Анхцэцэг Ховд аймаг Цаст-Алтай 9-р анги 4.0 42
94 Мөнхнасан, Нямдорж Өвөрхангай аймаг Ерөнхий боловсролын гүнзгий сургууль 10-р анги 4.0 42
95 Дулмаа, Энхжин Завхан аймаг Жавхлант цогцолбор 9-р анги 4.0 42
96 Жамъянгарав, Тамир Завхан аймаг Жавхлант цогцолбор 9-р анги 4.0 42
97 Bayanmunkh, Gantsetseg Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 10-р анги 4.0 42
98 Лувсандорж, Оргилболд Хан-Уул дүүрэг Орчлон 10-р анги 4.0 42
99 Sukhbaatar, Enkhkhuslen Хан-Уул дүүрэг Шинэ өнөөдөр 10-р анги 4.0 42
100 Төмөрхуяг, Ариунжаргал Завхан аймаг ЕБ-ын 3 дугаар сургууль 9-р анги 4.0 42
101 Баасандорж, Алтанбагана Архангай аймаг 2-Р сургууль 8-р анги 4.0 42
102 Баасандорж, Гүнжлхам Ховд аймаг Буянт ЕБС 10-р анги 4.0 42
103 Нямхүү, Батцэцэг Увс аймаг 1-р Цогцолбор сургууль 10-р анги 4.0 42
104 Мөнхбат, Хунцэнгэл Архангай аймаг 1 10-р анги 4.0 42
105 Галбаяр, Өсөхбаяр Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 4.0 42
106 Мөнхнаран, Намуундарь Дархан-Уул аймаг ДаТС Лицей 10-р анги 4.0 42
107 Гончигдорж, Төмөр-Очир Увс аймаг Өмнөговь 9-р анги 4.0 42
108 Сүхбаатар, Энхболд Увс аймаг Өмнөговь 9-р анги 4.0 42
109 Алтанзул, Дэлгэрмөрөн Өвөрхангай аймаг ЕБ-н Гүнзгий 9-р анги 4.0 42
110 Баттулга, Хандсүрэн Өвөрхангай аймаг 4 9-р анги 4.0 42
111 Chinzorig, Khastengis Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 4.0 42
112 Адилбиш, Барсшонхорбаатар Өвөрхангай аймаг 4 9-р анги 4.0 42
113 Гомбодорж, Солонгоо Өвөрхангай аймаг 4-р сургууль 9-р анги 4.0 42
114 Бат-Амгалан, Саруулбилэг Сүхбаатар дүүрэг 11 8-р анги 4.0 42
115 Наранбаяр, Батхүлэг Өвөрхангай аймаг Мэргэд 9-р анги 4.0 42
116 Булгантамир, Тогтуунмөрөн Дорнод аймаг 5 10-р анги 4.0 42
117 Зууннаст, Дөлгөөн Өвөрхангай аймаг Мэргэд 9-р анги 4.0 42
118 Chingis, Choi Хан-Уул дүүрэг Orchlon 9-р анги 4.0 42
119 Баяр, Бэлгүтэй Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 8-р анги 4.0 42
120 Мөнхбаяр, Болорханд Сүхбаатар дүүрэг АШУҮИС-ын лицей ахлах сургууль 10-р анги 4.0 42
121 Баярмагнай, Нарсар Өвөрхангай аймаг Өвөрхангай аймаг Уянга сум ЕБ-ын 2-р сургууль 9-р анги 4.0 42
122 Гүнсэнхорол, Долгормаа Өвөрхангай аймаг Мэргэд сургууль 9-р анги 4.0 42
123 Нямдорж, Лхагвасүрэн Өвөрхангай аймаг Бат-Өлзий ЕБС 9-р анги 4.0 42
124 Амарсайхан, Цэлмэг Өвөрхангай аймаг Бат Өлзий ЕБС 10-р анги 4.0 42
125 Баасансүрэн, Энхтүшиг Хан-Уул дүүрэг 32 8-р анги 4.0 42
126 Түвшинбаяр, Зулсаран Хан-Уул дүүрэг Орчлон 9-р анги 4.0 42
127 Boldbaatar, Enerel Дорнод аймаг 5 8-р анги 4.0 42
128 Даваа-Очир, Энхбилэг Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 4.0 42
129 Энхболд, Золбоо Баянхонгор аймаг Төгс-Алгоритм 9-р анги 4.0 42
130 Ганбат, Төгөлдөрмөрөн Дорнод аймаг Долоодой 10-р анги 4.0 42
131 Бөхболд, Загдсүрэн Хөвсгөл аймаг Тариалан ЕБС 9-р анги 4.0 42
132 ГАНТӨМӨР, ЭНХЖИН Баянзүрх дүүрэг МОНГОЛ ТЭМҮҮЛЭЛ 10-р анги 3.0 132
133 Гүрбазар, Батбаяр Сүхбаатар дүүрэг 31 8-р анги 3.0 132
134 Идэрцогт, Мөнхцог Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 3.0 132
135 Тогтохбаяр, Билэгт Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 3.0 132
136 Bymbatogtoh, Bundmaa Өвөрхангай аймаг ЕБ "Гүнзгий" 9-р анги 3.0 132
137 Сарансүх, Төгс-Эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 3.0 132
138 Өлзийбат, Анар Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 8-р анги 3.0 132
139 М, Мөнх-Уянга Сүхбаатар дүүрэг Сант 9-р анги 3.0 132
140 Мөнхбаяр, Оюун-Эрдэнэ Архангай аймаг Лаборатори 1-р Сургууль 10-р анги 3.0 132
141 Баатарчулуун, Насанжаргал Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 3.0 132
142 Гомбосүрэн, Наранбаатар Увс аймаг Эрдмийн Эхлэл 9-р анги 3.0 132
143 Энхболд, Амаржаргал Увс аймаг Эрдмийн эхлэл 9-р анги 3.0 132
144 Пүрэвдорж, Ханбилэг Баянгол дүүрэг Эрин Эверест Интернэшнл 10-р анги 3.0 132
145 Гантулга, Маралмаа Дорноговь аймаг Замын-Үүд 1р сургууль 10-р анги 3.0 132
146 Эрдэнэ-Очир, Тэлмүүн Дорноговь аймаг Замын-Үүд 1 дүгээр сургууль 9-р анги 3.0 132
147 даваадулам, ариунтуяа Баянзүрх дүүрэг 14р сургууль 10-р анги 3.0 132
148 Самбадорж, Тэмүүжин Дорноговь аймаг Замын-Үүд нэгдүгээр сургууль 10-р анги 3.0 132
149 Бат-Энх, Тэлмүүн Сүхбаатар дүүрэг Сант 9-р анги 3.0 132
150 Уатхан, Ермек Баян-Өлгий аймаг Дарын 10-р анги 3.0 132
151 Уранбат, Цолмон Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 3.0 132
152 Наранбаатар, Хулан Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 3.0 132
153 Мижиддорж, Нямбаатар Дорноговь аймаг Замын Үүд 1 10-р анги 3.0 132
154 Отгонсэлэнгэ, Энхзул Дорноговь аймаг 1- р сургууль 9-р анги 3.0 132
155 Тогтбаатар, Нэмүүлэн Баянзүрх дүүрэг Монгол Тэмүүлэл 10-р анги 3.0 132
156 Мөнгөнсүх, Зулаа Сүхбаатар дүүрэг Сант 9-р анги 3.0 132
157 Хуяг, Тэргэл Сэлэнгэ аймаг Билиг ДБ 10-р анги 3.0 132
158 Нямдорж, Мөнх-Ану Баянзүрх дүүрэг Монгол тэмүүлэл 9-р анги 3.0 132
159 Алимаа, Сувдаа Дорноговь аймаг 1 9-р анги 3.0 132
160 Рагчаа, Энэрэл Дархан-Уул аймаг ОИЦ 9-р анги 3.0 132
161 Гэрэлчулуун, Ганчулуун Дорнод аймаг 8 9-р анги 3.0 132
162 Ганзориг, Анужин Завхан аймаг Ерөнхий боловсролын лаборатори чандмань эрдэнэ сургууль 10-р анги 3.0 132
163 Батбаяр, Номинжин Дорнод аймаг 8 9-р анги 3.0 132
164 Анхбаатар, Намуунзул Өмнөговь аймаг 1р сургууль 9-р анги 3.0 132
165 Алтанхуяг, Болд-Эрдэнэ Орхон аймаг Эрдмийн сан 10-р анги 3.0 132
166 Дашжавхлан, Мөнхцэцэг Дорнод аймаг 8 9-р анги 3.0 132
167 Erdenebat, Egshiglen Сэлэнгэ аймаг Сайхан сум 2р сургууль 8-р анги 3.0 132
168 Нарандорж, Үүрийнцолмон Дархан-Уул аймаг Оюуны Ирээдүй цогцолбор 10-р анги 3.0 132
169 Буян-Очир, Энхнаран Өмнөговь аймаг 1 9-р анги 3.0 132
170 Erjan, Laura Баян-Өлгий аймаг Дарын 10-р анги 3.0 132
171 Шэнь, Бэө Зэн Баянзүрх дүүрэг Их засаг лицей сургууль 10-р анги 3.0 132
172 Баттогтох, Гүнжээ Чингэлтэй дүүрэг Олонлог.Эзгэ 10-р анги 3.0 132
173 Батбаяр, Түвшинбат Завхан аймаг Тэс ЕБС 10-р анги 3.0 132
174 Бямбажав, Жамбалцанжид Хөвсгөл аймаг Жаргалант ЕБС 10-р анги 3.0 132
175 Мөнхтөр, Сэлэнгэ Өмнөговь аймаг 1-р сургууль 9-р анги 3.0 132
176 Батсайхан, Билгүүнхутуг Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 9-р анги 3.0 132
177 Сайнбилэг, Тэмүүлэн Увс аймаг 2р цогцолбор сургууль 9-р анги 3.0 132
178 Баасанжав, Баасандорж Увс аймаг 2 дугаар цогцолбор сургууль 9-р анги 3.0 132
179 Батцэцэг, Мөнхтунгалаг Баянзүрх дүүрэг 97 9-р анги 3.0 132
180 Алтансүх, Энхдэлгэр Сэлэнгэ аймаг Лаборатори 4 10-р анги 3.0 132
181 Содном, Даваа-Очир Завхан аймаг Жавхлант цогцолбор 9-р анги 3.0 132
182 Отгонбат, Үйлстөгөлдөр Сэлэнгэ аймаг Лаборатори 4р сургууль 8-р анги 3.0 132
183 Рагчаасүрэн, Эрдэнэцогт Увс аймаг 2-р цогцолбор сургууль 9-р анги 3.0 132
184 Эрдэнэбаяр, Будцэрэн Дорноговь аймаг 1-р Сургууль 9-р анги 3.0 132
185 Пүрэвсүрэн, Гэрэлсүрэн Завхан аймаг Дэвшил 9-р анги 3.0 132
186 Базар, Нарангоо Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 3.0 132
187 Хонгорзул, Номинзул Баянзүрх дүүрэг Монгол тэмүүлэл 9-р анги 3.0 132
188 Энхболд, Эгшиглэн Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 10-р анги 3.0 132
189 Сайнжаргал, Пүрэвжаргал Хан-Уул дүүрэг Шинэ Өнөөдөр 10-р анги 3.0 132
190 Хишигбаатар, Зөнбилиг Завхан аймаг Жавхлант цогцолбор 9-р анги 3.0 132
191 monhochir, jargalbaatar Өвөрхангай аймаг 4-р сургууль 10-р анги 3.0 132
192 Өлзийсайхан, Туруунаа Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 9-р анги 3.0 132
193 Ихбаяр, Алтангэрэл Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол сургууль 10-р анги 3.0 132
194 Бат-Амгалан, Батбилэг Орхон аймаг 1-р сургууль 11-р анги 3.0 132
195 Munkhbayar, Amin-Erdene Баянгол дүүрэг Эрхэт-Эрдэм 7-р анги 3.0 132
196 Энхбаатар, Амартайван Дорнод аймаг Дашбалбар 10-р анги 3.0 132
197 Ихбаяр, Хантүшиг Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 8-р анги 3.0 132
198 Дагвасүрэн, Дунгаржид Сонгинохайрхан дүүрэг Хөгжил цогцолбор сургууль 10-р анги 3.0 132
199 Т., Ивээл Сонгинохайрхан дүүрэг Лаборатори 151-р сургууль 10-р анги 3.0 132
200 Эрдэнэ, Мөнх-Оргил Увс аймаг 1-р цогцолбор сургууль 10-р анги 3.0 132
201 Ариунболд, Угтах-Эрин Дархан-Уул аймаг Монгол-Оюу 9-р анги 3.0 132
202 Бат-Өлзий, Маралжин Дорноговь аймаг Сайншанд 1-р сургууль 10-р анги 3.0 132
203 Dorjpurew, Erkhbilguun Баянхонгор аймаг Алгоритм 10-р анги 3.0 132
204 Naranbaatar, Bolor Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 3.0 132
205 Батжаргал, Дөлгөөн Баянхонгор аймаг Алгоритм 10-р анги 3.0 132
206 Очирдарь, Эрдэнэбаяр Дорноговь аймаг Сайншанд 1 10-р анги 3.0 132
207 Ганболд, Төрболд Сүхбаатар аймаг Ерөнхий боловсролын 4 дүгээр сургууль 10-р анги 3.0 132
208 Одгарьд, Одхүү Сүхбаатар аймаг Ерөнхий боловсролын 4 дүгээр сургууль 10-р анги 3.0 132
209 Batulzii, Batzul Өвөрхангай аймаг 2-р сургууль 10-р анги 3.0 132
210 Demchigkhorloo, Chantsalmaa Өвөрхангай аймаг 2р сургууль 10-р анги 3.0 132
211 Мөнхбаяр, Ганболор Баянзүрх дүүрэг 14 9-р анги 3.0 132
212 Эрдэнэмөнх, Баярмаа Баянзүрх дүүрэг 14-р сургууль 9-р анги 3.0 132
213 Мөнхбаатар, Цэндмаа Өвөрхангай аймаг 2-р сургууль 10-р анги 3.0 132
214 Баярсайхан, Бадмаараг Завхан аймаг Жавхлант Цогцолбор 8-р анги 3.0 132
215 Баттөр, Бэрцэцэг Орхон аймаг ЭЦДС 10-р анги 3.0 132
216 iderbold, pvrewjargal Завхан аймаг Тосонцэнгэл 1р сургууль 10-р анги 3.0 132
217 Тамир, Билгүүнгэрэлт Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 7-р анги 3.0 132
218 Баярболд, Солонгоо Сэлэнгэ аймаг 4 10-р анги 3.0 132
219 Бакытхан, Бексултан Баянзүрх дүүрэг 14 9-р анги 3.0 132
220 Jargaltogtokh, Davaajargal Говьсүмбэр аймаг 1р сургууль 10-р анги 3.0 132
221 Олзвой, Мөнхзул Архангай аймаг 5 10-р анги 3.0 132
222 Алтансүх, Үүрийнтуяа Өвөрхангай аймаг Мэргэд 10-р анги 3.0 132
223 Ганчимэг, Урангоо Дорнод аймаг 8 дугаар сургууль 9-р анги 3.0 132
224 Мөнхбаяр, Түвшинзаяа Дорноговь аймаг 5дугаар сургууль 8-р анги 3.0 132
225 Jigjidsuren, Tuguldurbold Өвөрхангай аймаг Мэргэд 9-р анги 3.0 132
226 Жаргалсайхан, Анударь Өвөрхангай аймаг Мэргэд 9-р анги 3.0 132
227 Энхболд, Чинбаяр Орхон аймаг 4-р сургууль 9-р анги 3.0 132
228 Аюурзана, Билгүүн Өвөрхангай аймаг Мэргэд 10-р анги 3.0 132
229 Ганбаяр, Бөртэ Үжин Дорнод аймаг Чойбалсан сум 10-р анги 3.0 132
230 Отгонбилэг, Ичинхорлоо Баянзүрх дүүрэг 14-р сургууль 9-р анги 3.0 132
231 Altanzul, Udval Сүхбаатар дүүрэг 1 дүгээр сургууль 7-р анги 3.0 132
232 zolzaya, batzaya Өвөрхангай аймаг 2 10-р анги 3.0 132
233 мөнхбаатар, мөнх-Оргил Дорнод аймаг 5 10-р анги 3.0 132
234 А, Амарсайхан Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 3.0 132
235 Батзориг, Насанжаргал Ховд аймаг 12jiliin buren dund surguuli 10-р анги 3.0 132
236 Доржбал, Оюунжаргал Увс аймаг 6 10-р анги 3.0 132
237 Altangerel, Enkhbold Баянзүрх дүүрэг Олонлог академи 10-р анги 3.0 132
238 Батхуяг, Номунгоо Сүхбаатар дүүрэг АШУҮИС лицей 10-р анги 3.0 132
239 Цагаантогоо, Мөнхочир Өвөрхангай аймаг Өвөрхангай аймаг Уянга сум ЕБ-ын 2-р сургууль 10-р анги 3.0 132
240 Tserendorj, Tsendmaa Өвөрхангай аймаг Уянга 2 10-р анги 3.0 132
241 Эрдэнэчулуун, Тайванбаяр Өвөрхангай аймаг Уянга сумын ЕБ-ын нэгдүгээр сургууль 9-р анги 3.0 132
242 Адъяа, Мөнхтуяа Өвөрхангай аймаг Уянга сумын ЕБ-ын нэгдүгээр сургууль 10-р анги 3.0 132
243 Цогтмагнай, Түвшинжаргал Булган аймаг ЭӨЦ 10-р анги 3.0 132
244 Баянжаргал, Хулан Хөвсгөл аймаг Жаргалант ЕБС 10-р анги 3.0 132
245 Батбаяр, Номин-Эрдэнэ Өвөрхангай аймаг Өвөрхангай Сант ЕБС 9-р анги 3.0 132
246 Загарсүрэн, Эрдэнэхүү Өвөрхангай аймаг Баруунбаян-Улаан сум ЕБС 9-р анги 3.0 132
247 Эрдэнэбилэг, Даваажаргал Өвөрхангай аймаг ББУ ЕБС 9-р анги 3.0 132
248 Нямжаргал, Бүжинлхам Өвөрхангай аймаг Тарагт ЕБС 9-р анги 3.0 132
249 Бадамхорол, Цэдэнсодном Өвөрхангай аймаг Баруунбаян-Улаан сум ЕБС 9-р анги 3.0 132
250 Баянмөнх, Сумъяабазар Өвөрхангай аймаг ББУ сум ЕБС 9-р анги 3.0 132
251 Өлзийбат, Амар Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 8-р анги 3.0 132
252 Оюунтунгалаг, Үүрийнтуяа Дорнод аймаг 8 10-р анги 3.0 132
253 Ширбазар, Аз-Очир Налайх дүүрэг Олонлог эгзэ 9-р анги 3.0 132
254 Батсүх, Төгөлдөр Увс аймаг Эрдмийн эхлэл 9-р анги 3.0 132
255 Лхагвасүрэн, Урангоо Дорнод аймаг 8-р сургууль 10-р анги 3.0 132
256 Хоролсүрэн, Бат-Оргил Өвөрхангай аймаг ББУ-ЕБС 10-р анги 3.0 132
257 Баттулга, Цэрэнтогтох Өвөрхангай аймаг Бат-Өлзий ЕБС 10-р анги 3.0 132
258 Эрдэнэбулган, Төрболд Өвөрхангай аймаг Мэргэд 10-р анги 3.0 132
259 Эрдэнэбаяр, Энэрэл Баянзүрх дүүрэг 14-р сургууль 9-р анги 3.0 132
260 Lkhagvasuren, Tuguldur Баянгол дүүрэг Эрхэт эрдэм 9-р анги 3.0 132
261 Tsenddorj, Telmuun Баянгол дүүрэг Эрхэт-Эрдэм 9-р анги 3.0 132
262 Пүрэвбат, Даваа-Эрдэнэ Дархан-Уул аймаг Монгол-Оюу 9-р анги 3.0 132
263 Батцэнгэл, Анар Баянзүрх дүүрэг 33 9-р анги 3.0 132
264 Bagakhuu, Munkhbadar Сүхбаатар дүүрэг 11r surguuli 8-р анги 3.0 132
265 Намнансүрэн, Дөлгөөн Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 2.0 265
266 T, Enerel Сүхбаатар дүүрэг 1-р 9-р анги 2.0 265
267 Болд, Наранжаргал Ховд аймаг 3 10-р анги 2.0 265
268 Балбаатар, Оюу Говь-Алтай аймаг 1 9-р анги 2.0 265
269 Дорж, Бурханзаяа Хөвсгөл аймаг Мөрөн Гурван Эрдэнэ 9-р анги 2.0 265
270 Shukhert, Tumurchudur Баянгол дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 2.0 265
271 Төмөрбат, Чинзориг Увс аймаг 2-р цогцолбор 10-р анги 2.0 265
272 Бат-Энх, Жанлавцогзол Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 2.0 265
273 Эрдэнэбат, Энх-Амар Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 2.0 265
274 Пүрэвдорж, Эмүжин Баянгол дүүрэг Эрин эверист интл сургууль 9-р анги 2.0 265
275 Алтандалай, Хулан Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 2.0 265
276 Jamiyansuren, Dorjkhand Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 2.0 265
277 Отгонбаяр, Ирмүүн Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 2.0 265
278 Хорлоорэнцэн, Анужин Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 2.0 265
279 Sodkhuu, Orgil Дорнод аймаг 1 9-р анги 2.0 265
280 Алтанхуяг, Хүрэлцэх Дорнод аймаг 1р сургууль 9-р анги 2.0 265
281 энхбат, Буяннэмэх Дархан-Уул аймаг Оюуны Ирэндүй цогцолбор сургууль 9-р анги 2.0 265
282 Маргад, Батсайхан Хан-Уул дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 2.0 265
283 Батгэрэл, Батцэцэг Архангай аймаг Лаборатори 1 сургууль 9-р анги 2.0 265
284 Мөнхжаргал, Марал Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 9-р анги 2.0 265
285 Энхээ, Эрхлүүн Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 9-р анги 2.0 265
286 Gantulga, Khangai Орхон аймаг Biligt urguu 9-р анги 2.0 265
287 Ganbat, Anand Орхон аймаг Билигт өргөө 8-р анги 2.0 265
288 Түвшинтөгс, Содбилэг Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 9-р анги 2.0 265
289 Амаржаргал, Эрдэнэсувд Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 10-р анги 2.0 265
290 Ууганбаяр, Буд Дархан-Уул аймаг ОИЦ 10-р анги 2.0 265
291 Нацагдорж, Төгөлдөр Дорнод аймаг 12-р сургууль 10-р анги 2.0 265
292 Амаржаргал, Мөнхзул Дорнод аймаг 8 дугаар сургууль 10-р анги 2.0 265
293 Батдорж, Ариунзаяа Орхон аймаг 20 дугаар сургууль 9-р анги 2.0 265
294 Хашбазар, Ашидбаяр Өмнөговь аймаг 1 10-р анги 2.0 265
295 Отгонсүрэн, Нарангэрэл Завхан аймаг Идэр ЕБС 9-р анги 2.0 265
296 Амарсанаа, Сувд-Эрдэнэ Дорнод аймаг 8 дугаар сургууль 9-р анги 2.0 265
297 Хурметхан, Аллабек Баян-Өлгий аймаг Бастама 10-р анги 2.0 265
298 Ochirkhuu, Bumbayar Завхан аймаг ЛЧЭС 10-р анги 2.0 265
299 Бүдрагчаа, Буянзаяа Завхан аймаг Тосонцэнгэл 2р сургууль 10-р анги 2.0 265
300 Баттогтох, Оюунжаргал Завхан аймаг Ерөнхий боловсролын лаборатори Чандмань-Эрдэнэ сургууль 9-р анги 2.0 265
301 Jolaman, Aminye Баян-Өлгий аймаг Эмпати 9-р анги 2.0 265
302 Амарцэнгэл, Ариунцэцэг Дорнод аймаг 8дугаар сургууль 9-р анги 2.0 265
303 Алтангэрэл, Мөнгөнтуяа Орхон аймаг 14 8-р анги 2.0 265
304 Бат-Эрдэнэ, Ачиймаа Хан-Уул дүүрэг mbo 8-р анги 2.0 265
305 Baljinnym, Baldorj Увс аймаг Ерөнхий боловсорлын 5 дугаар сургууль 10-р анги 2.0 265
306 Раднаабаяр, Баасанжаргал Сэлэнгэ аймаг Г.бумцэндийн СБ1 10-р анги 2.0 265
307 Батпүрэв, Пүрэвдэмбэрэл Завхан аймаг Дэвшил 9-р анги 2.0 265
308 Baqyt, Alirakhman Баян-Өлгий аймаг Daryn 10-р анги 2.0 265
309 Ким, Кён Чан Сүхбаатар дүүрэг Кингс Кидс 8-р анги 2.0 265
310 Буяндэлгэр, Мөнхжин Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 10-р анги 2.0 265
311 Энэбиш, Хатанболд Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 9-р анги 2.0 265
312 Batzorig, Sarantungalag Ховд аймаг ХИС харьяа Лицей 10-р анги 2.0 265
313 Дүгвээмаа, Оюунзул Дорнод аймаг Шинэ хөгжил 10-р анги 2.0 265
314 Мандах, Мишээл Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 9-р анги 2.0 265
315 Ganzorig, Uyanga Завхан аймаг 3 дугаар сургууль 9-р анги 2.0 265
316 Лувсан, Хавар Чингэлтэй дүүрэг 23 10-р анги 2.0 265
317 Зургаанжин, Цэрэндэжид Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 10-р анги 2.0 265
318 Батсүх, Золзаяа Ховд аймаг Мөст ерөнхий боловсролын сургууль 10-р анги 2.0 265
319 Болдбаатар, Мягмаржав Завхан аймаг Идэр ЕБС 9-р анги 2.0 265
320 Цогбадрах, Сайхантөр Завхан аймаг Идэр ЕБС 10-р анги 2.0 265
321 Баттуяа, Оюумаа Хэнтий аймаг 4-р сургууль 10-р анги 2.0 265
322 Намхайбал, Моломжамц Завхан аймаг Тосонцэнгэл ЕБ 2-Р СУРГУУЛЬ 10-р анги 2.0 265
323 Доржсүрэн, Мөнхтүшиг Хан-Уул дүүрэг 32 9-р анги 2.0 265
324 Бямбаа, Санчир Хан-Уул дүүрэг 32 9-р анги 2.0 265
325 Нэргүй, Хаянхярваа Орхон аймаг ЭДЦС ахлах 10-р анги 2.0 265
326 Батдэлгэр, Баяржавхлан Завхан аймаг Их-Уул сум ЕБС 9-р анги 2.0 265
327 Мөнхбат, Алтангэрэл Хан-Уул дүүрэг 15 10-р анги 2.0 265
328 Рахмет, Арман Хан-Уул дүүрэг 32р сургууль 9-р анги 2.0 265
329 Рахмет, Сайран Хан-Уул дүүрэг 32 9-р анги 2.0 265
330 Сод-Эрдэнэ, Энэрэл Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 9-р анги 2.0 265
331 Tuguldur, Tugsochir Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 2.0 265
332 Ням-Очир, Нямдаваа Хөвсгөл аймаг Хатгал ЕБС 9-р анги 2.0 265
333 Цогтсайхан, Дөлгөөн Сүхбаатар аймаг 4р сургууль 9-р анги 2.0 265
334 Ишийгайтав, Батзориг Өвөрхангай аймаг 2-р сургууль арвайхээр 9-р анги 2.0 265
335 Пүрэв, Баттулга Баянгол дүүрэг Шинэ-Эрин 10-р анги 2.0 265
336 baterdene, munkhbadral Баянзүрх дүүрэг 14 9-р анги 2.0 265
337 Ц, Сарнай Өвөрхангай аймаг II Сургууль 9-р анги 2.0 265
338 Byambaochir, Nyambayar Орхон аймаг ЭДЦС ахлах 10-р анги 2.0 265
339 Рэгжидмаа, Ананд Дорнод аймаг 8 9-р анги 2.0 265
340 Нацагдорж, Одсанчир Хан-Уул дүүрэг Смарт ахлах сургууль 10-р анги 2.0 265
341 Батчулуун, Шижирбаатар Завхан аймаг За Тосонцэнгэл 1-р сургууль 9-р анги 2.0 265
342 Чимэдцэрэн, Мөнхнаран Завхан аймаг Баянхайрхан ЕБС 9-р анги 2.0 265
343 Сайнбат, Сайнтуяа Дорнод аймаг Дашбалбар 9-р анги 2.0 265
344 Ундралсайхан, Энх-Амгалан Баянгол дүүрэг Оюуны Ундраа цогцолбор сургууль 10-р анги 2.0 265
345 Батдорж, Гэрэлт-Од Сонгинохайрхан дүүрэг ИЦ 10-р анги 2.0 265
346 Буяндэлгэр, Дэлгэрчимэг Говьсүмбэр аймаг 5-р сургууль 10-р анги 2.0 265
347 Давааням, Цацралт Сэлэнгэ аймаг 4-р сургууль 9-р анги 2.0 265
348 Бэхбат, Батмөнх Архангай аймаг 5 10-р анги 2.0 265
349 Мөнхбаяр, Тэмүүлэн Орхон аймаг Эрдмийн сан 9-р анги 2.0 265
350 Давхарбаяр, Дэлгэрцагаан Архангай аймаг Лаборатори 1р сургууль 10-р анги 2.0 265
351 Пүрэвхүү, Энх-Ану Завхан аймаг Идэр ЕБС 9-р анги 2.0 265
352 Цэдэнбал, Энхжин Дорнод аймаг 8р сургууль 9-р анги 2.0 265
353 Баясгалан, Эрхэмбилэг Сүхбаатар дүүрэг Сант 8-р анги 2.0 265
354 Эрдэнэбат, Эрдэмбилэг Орхон аймаг 14-р сургууль 9-р анги 2.0 265
355 Оргилболд, Билгэ-Очир Чингэлтэй дүүрэг 23-р сургууль 10-р анги 2.0 265
356 Хүрэлбат, Бат-очир Хөвсгөл аймаг Цэцэрлэг ЕБС 10-р анги 2.0 265
357 Erdenebulgan, Ananda Чингэлтэй дүүрэг Olonlog.exe 9-р анги 2.0 265
358 Лхагвабаатар, Оюунсүрэн Өвөрхангай аймаг 5-р сургууль 9-р анги 2.0 265
359 Сэрээдар, Пүрэвдорж Хөвсгөл аймаг Цэцэрлэг ЕБС 9-р анги 2.0 265
360 Khatanbaatar, Purewsuren Завхан аймаг Баянхайрхан 10-р анги 2.0 265
361 Энхбат, Цолмон Сүхбаатар дүүрэг 11 8-р анги 2.0 265
362 Батбаяр, Эрдэнэт-Од Өвөрхангай аймаг Уянга сумын ЕБ-ын нэгдүгээр сургууль 9-р анги 2.0 265
363 Одбаатар, Батчимэг Өвөрхангай аймаг Уянга сумын ЕБ-ын нэгдүгээр сургууль 10-р анги 2.0 265
364 Төгсбаяр, Төгөлдөр Өвөрхангай аймаг Уянга сумын ЕБ-ын нэгдүгээр сургууль 10-р анги 2.0 265
365 Мөнхбат, Мөнхшүр Булган аймаг ЭӨЦ 10-р анги 2.0 265
366 Дэлгэрсайхан, Энхтөгс Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 2.0 265
367 Тогтнуунсүрэн, Хонгор Өвөрхангай аймаг Хужирт ЕБС 10-р анги 2.0 265
368 ДОВЧИНДОРЖ, УУГАНЦЭЦЭГ Өвөрхангай аймаг ЕБС 9-р анги 2.0 265
369 Дармаа, Есөн- Эрдэнэ Хөвсгөл аймаг Галт ЕБС 9-р анги 2.0 265
370 Батболд, Дэлгэрбаяр Өвөрхангай аймаг Сант ебс 10-р анги 2.0 265
371 Jargalsaihan, Narangarav Өвөрхангай аймаг Жаргалант ЕБС 10-р анги 2.0 265
372 Баярсайхан, Үүрийнтуяа Өвөрхангай аймаг Тарагт сум П.Гэндэнгийн нэрэмжит ерөнхий боловсролын сургууль 9-р анги 2.0 265
373 Отгонбаяр, Заяабаяр Увс аймаг ЕБ-ын 5-р сургууль 9-р анги 2.0 265
374 Барсбаатар, Ундрахжаргал Орхон аймаг 14 9-р анги 2.0 265
375 Буяндэлгэр, Ганзаяа Өвөрхангай аймаг 5р сургууль 10-р анги 2.0 265
376 Мөнхбаяр, Билэгжаргал Өвөрхангай аймаг Есөн зүйл сумын Ерөнхий боловсролын сургууль 9-р анги 2.0 265
377 Лхагвадорж, Болор-Од Өвөрхангай аймаг Бүрд ЕБС 10-р анги 2.0 265
378 Баянмөнх, Амин-Эрдэнэ Сэлэнгэ аймаг 4 9-р анги 2.0 265
379 Нямдорж, Баяржаргал Өвөрхангай аймаг Төгрөг 9-р анги 2.0 265
380 Түвшинбаяр, Тэмүүлэн Сонгинохайрхан дүүрэг Ирээдүй Цогцолбор 1-р ахлах сургууль 9-р анги 2.0 265
381 Сүхтулга, Бум-Эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг 31 9-р анги 2.0 265
382 Золбаяр, Хулан Баянгол дүүрэг Шинэ эрин ОУ-ын сургууль 10-р анги 2.0 265
383 Гэрэлдалай, Мишээл Өвөрхангай аймаг ЗБУ 10-р анги 2.0 265
384 Сугар, Дамчаабадгар Өвөрхангай аймаг Сант ебс 9-р анги 2.0 265
385 Энхболд, Лхагвадорж Завхан аймаг Дэвшил 9-р анги 2.0 265
386 жүгдэр, Лхагважаргал Өвөрхангай аймаг Бат-өлзий сум ЕБС 10-р анги 2.0 265
387 Мягмарсүрэн, Цэцэнсамбуу Баянхонгор аймаг Алгоритм 9-р анги 2.0 265
388 Yondonperenlei, Tsetsegdelger Дундговь аймаг Лаборатори "Эрдмийн далай" цогцолбор сургууль 10-р анги 2.0 265
389 Чулуунбат, Нямжаргал Хөвсгөл аймаг Жаргалант ЕБС 9-р анги 2.0 265
390 Хүрэлбаатар, Шийрэвнинж Өвөрхангай аймаг Баянгол 10-р анги 2.0 265
391 Онолбаатар, Батмаа Орхон аймаг Билигт Өргөө 8-р анги 2.0 265
392 Энхтайван, Ариун эрдэнэ Орхон аймаг Билигт Өргөө 8-р анги 2.0 265
393 Одгариг, Эгшиглэн Дархан-Уул аймаг Монгол оюу 9-р анги 2.0 265
394 Баянмөнх, Мэнд-Амар Дархан-Уул аймаг Монгол-Оюу сургууль 9-р анги 2.0 265
395 Баянсан, Маргад Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 1.0 395
396 Сансарбаяр, Сүхбат Говь-Алтай аймаг Хантайшир-Эрдэм цогцолбор сургууль 8-р анги 1.0 395
397 Бадрах, Учрал Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 7-р анги 1.0 395
398 Undrakh, Batzorig Сүхбаатар дүүрэг None Комисс 1.0 395
399 Ууганбаяр, Бат-Эрдэнэ Өвөрхангай аймаг ЕБГүнзгий Сургууль 8-р анги 1.0 395
400 Балжинням, Бямбаханд Дорнод аймаг БСУГ БСУГ мэргэжилтэн 1.0 395
401 Болдсүх, Ариунаа Архангай аймаг Өлзийт ЕБС 10-р анги 1.0 395
402 Галсансамбуу, Номин Архангай аймаг Лаборатори 1 10-р анги 1.0 395
403 Дамбадорж, Хосбаяр Сүхбаатар дүүрэг 11 Багш 1.0 395
404 Цэвээн, Тамир Увс аймаг Эрдмийн Эхлэл 9-р анги 1.0 395
405 Жаргалсайхан, Ачлуун Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 1.0 395
406 Үүрцайх, Батмөнх Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 1.0 395
407 , Munkhtsetseg Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 1.0 395
408 Erdenejargal, Radnaasuren Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 1.0 395
409 Одбаяр, Өсөхбаяр Дорнод аймаг 1-р сургууль 9-р анги 1.0 395
410 Гантөмөр, Төмөр-Очир Архангай аймаг Лаборатори 1 9-р анги 1.0 395
411 Түмэндэмбэрэл, Мөнгөнсувд Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 1.0 395
412 Мөнхтулга, Халиун Сүхбаатар дүүрэг 31 9-р анги 1.0 395
413 Ганзориг, Золжаргал Архангай аймаг Лаборатори 1 9-р анги 1.0 395
414 Дэлгэржаргал, Мишээл Дорнод аймаг 1р сургууль 9-р анги 1.0 395
415 О, Хүслэн Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 9-р анги 1.0 395
416 Мягмарсүрэн, Зөнбилэг Сүхбаатар дүүрэг 31 9-р анги 1.0 395
417 отгонбаяр, саранцэцэг Сэлэнгэ аймаг Билиг ДБ 9-р анги 1.0 395
418 Батхуяг, Манлай Дорнод аймаг 1 9-р анги 1.0 395
419 Гантулга, Тэмүүлэн Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 9-р анги 1.0 395
420 Сүхбаатар, Гүнжлхам Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 8-р анги 1.0 395
421 Айман, Бекболат Баян-Өлгий аймаг Эмпати 8-р анги 1.0 395
422 Амарсанаа, Өнөмөнх Сэлэнгэ аймаг Билиг ДБ 9-р анги 1.0 395
423 Бямбасүрэн, Энх-Оргил Дорнод аймаг Чойбалсан ЕБС 10-р анги 1.0 395
424 Эрдэнэцогт, Энхриймаа Орхон аймаг Билигт-Өргөө 9-р анги 1.0 395
425 Эрдэнэбаяр, Одмаа Дорнод аймаг Чойбалсан 10-р анги 1.0 395
426 Энхтүвшин, Мөнх-Эрдэнэ Орхон аймаг Билигт Өргөө 10-р анги 1.0 395
427 Өргөнбаяр, Ану Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 10-р анги 1.0 395
428 Энхбаясгалан, Номин-Эрдэнэ Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 9-р анги 1.0 395
429 Батзориг, Номин-Эрдэнэ Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 9-р анги 1.0 395
430 Хүрэлбаатар, Номинхүслэн Дорнод аймаг Хан-уул цогцолбор сургууль 10-р анги 1.0 395
431 Болдхуяг, Солонго Хэнтий аймаг Бор-Өндөр Цогцолбор сургууль 10-р анги 1.0 395
432 Отгонпүрэв, Пүрэвням Баянзүрх дүүрэг 33 р сургууль 9-р анги 1.0 395
433 Жарантай, Жавхлантуяа Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 9-р анги 1.0 395
434 Төгсөө, Наранбулаг Сүхбаатар дүүрэг 31 9-р анги 1.0 395
435 Myagmarsuren, Anudari Завхан аймаг Дэвшил 9-р анги 1.0 395
436 Гантулга, Мөнхсолонго Дархан-Уул аймаг ДаТс харьяа лицей ахлах сургууль 10-р анги 1.0 395
437 Ганболд, Насанбат Баянзүрх дүүрэг 84 9-р анги 1.0 395
438 Амартүвшин, Цолмон Дорнод аймаг 8-р сургууль 9-р анги 1.0 395
439 Урантуяа, Дөлгөөн Дорнод аймаг 8р сургууль 8-р анги 1.0 395
440 Мөнхбат, Үүрийнцолмон Дорнод аймаг 8-р сургууль 9-р анги 1.0 395
441 Шинэбал, Золбаяр Сэлэнгэ аймаг 3-р сургууль 10-р анги 1.0 395
442 Отгонбаяр, Долгормаа Хэнтий аймаг Тэмүүжин Цогцолбор 10-р анги 1.0 395
443 Мөнхбаатар, Үүрийнтуяа Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 9-р анги 1.0 395
444 Гантөмөр, Ундрал Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 9-р анги 1.0 395
445 Отгонбаяр, Баяртуяа Орхон аймаг 4р сургууль 9-р анги 1.0 395
446 Мөнхсайхан, Хонгорзул Орхон аймаг 4-р сургууль 10-р анги 1.0 395
447 Bat Erdene, Chinguun Багануур дүүрэг Гүн галуутай цогцолбор 8-р анги 1.0 395
448 Одбилэг, Халиунаа Ховд аймаг Мөст Ерөнхий боловсролын сургууль 9-р анги 1.0 395
449 Цэрэндаш, Сарнай Сүхбаатар дүүрэг Сэлбэ сургууль 9-р анги 1.0 395
450 Tsetsenbayar, Temuulen Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 9-р анги 1.0 395
451 Оюунцэцэг, Оюунбилэг Хан-Уул дүүрэг 34 10-р анги 1.0 395
452 Мягмаржав, Арвижих Сонгинохайрхан дүүрэг Хөгжил цогцолбор 36-р сургууль 10-р анги 1.0 395
453 А, Сод-Уянга Баянгол дүүрэг 38 9-р анги 1.0 395
454 Бат-Эрдэнэ, Оргилбаяр Сонгинохайрхан дүүрэг Хөгжил цогцолбор 10-р анги 1.0 395
455 Батбаяр, Анударь Хэнтий аймаг 4-р сургууль 10-р анги 1.0 395
456 Лхагваа, Мөрөн Говь-Алтай аймаг Тонхил ЕБС 10-р анги 1.0 395
457 Эрдэнэбаатар, Ихбаяр Хэнтий аймаг 4-р сургууль 9-р анги 1.0 395
458 Батболд, Саранзул Хэнтий аймаг 4-р сургууль 9-р анги 1.0 395
459 Даваасүрэн, Болортуяа Сэлэнгэ аймаг Сайхан 2р сургууль 9-р анги 1.0 395
460 Ариунболд, Энхболор Сонгинохайрхан дүүрэг 151 10-р анги 1.0 395
461 Ганзориг, Баяржавхлан Дархан-Уул аймаг Монгол-Оюу сургууль 9-р анги 1.0 395
462 Цогтбаяр, Цэндбаяр Төв аймаг зуунмод-5 сургууль 9-р анги 1.0 395
463 Батбаяр, Цогтгэрэл Сүхбаатар аймаг Ерөнхий боловсролын 4 дүгээр сургууль 8-р анги 1.0 395
464 Гансүх, Өсөхбаяр Сүхбаатар аймаг Ерөнхий боловсролын 4 дүгээр сургууль 10-р анги 1.0 395
465 Оюунтунгалаг, Наранцэцэг Орхон аймаг 20-р сургууль 9-р анги 1.0 395
466 Galbadrah, Purevsukh Баянхонгор аймаг Algorithm 10-р анги 1.0 395
467 Б., Насанжаргал Сүхбаатар аймаг 4р сургууль 10-р анги 1.0 395
468 Bymba, Danaasuren Сэлэнгэ аймаг Билиг ДБ 9-р анги 1.0 395
469 Амгаланбаатар, Цэрэндагва Баянзүрх дүүрэг 97 8-р анги 1.0 395
470 Шагдар, Нямжав Сонгинохайрхан дүүрэг 122 10-р анги 1.0 395
471 Цогтбаяр, Чин-Үжин Хан-Уул дүүрэг 75 9-р анги 1.0 395
472 Ганзориг, Батхишиг Баянзүрх дүүрэг Шинэ монгол 10-р анги 1.0 395
473 Насанбат, Алтаншагай Увс аймаг Өмнөговь 9-р анги 1.0 395
474 Munkhsaikhan, Munkhtsolmon Говьсүмбэр аймаг 1 9-р анги 1.0 395
475 Тлихаан, Нургүль Говьсүмбэр аймаг 1-р сургууль 10-р анги 1.0 395
476 Enkhbat, Namuunaa Говьсүмбэр аймаг 1 р сургууль 9-р анги 1.0 395
477 Батхүрэл, Болорсүх Говьсүмбэр аймаг 1-р сургууль 10-р анги 1.0 395
478 Ганзориг, Балжинням Говьсүмбэр аймаг 1-р сургууль 9-р анги 1.0 395
479 Ганхуяг, Марал Сонгинохайрхан дүүрэг Ирээдүй цогцолбор 10-р анги 1.0 395
480 Идэрбаяр, Эрдэнэбилэг Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 1.0 395
481 Нэргүй, Ариунзул Хөвсгөл аймаг Түнэл ЕБС 10-р анги 1.0 395
482 Идэрхангай, Лхам-эрдэнэ Завхан аймаг Нямзагдын нэрэмжит ЕБС 10-р анги 1.0 395
483 Мөнхбат, Бат-Эрдэнэ Архангай аймаг Лаборатори 1-р сургууль 10-р анги 1.0 395
484 Гантөмөр, Болормаа Өвөрхангай аймаг Өвөрхангай аймгийн Нарийнтээл сумын. ЕБсургууль 10-р анги 1.0 395
485 Janchiv, Ochirkhuu Баянзүрх дүүрэг 120 9-р анги 1.0 395
486 Бат-Эрдэнэ, Сэмбэрдарь Хөвсгөл аймаг ТүнэлЕБС 9-р анги 1.0 395
487 Болдбаатар, Хулан Орхон аймаг 19-р сургууль 9-р анги 1.0 395
488 Amarbayr, Tserenpagma Сонгинохайрхан дүүрэг Ирээдүй цогцолбор ахлах сургууль 10-р анги 1.0 395
489 Сайнзаяа, Номин Сонгинохайрхан дүүрэг 81р сургууль 10-р анги 1.0 395
490 Жулдас, Тэмүүжин Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 9-р анги 1.0 395
491 Дашдондов, Сумъяадэлгэр Орхон аймаг Эрдэнэт цогцолбор дээд сургууль 9-р анги 1.0 395
492 Цэрэнгомбо, Энхболор Баянзүрх дүүрэг 120 9-р анги 1.0 395
493 Пүрэвжав, Намуунгэрэл Орхон аймаг Билигт-Өргөө 10-р анги 1.0 395
494 Бямбацог, Жавхлан Ховд аймаг жаргалант 6 9-р анги 1.0 395
495 Энх-Амгалан, Мишээл Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 9-р анги 1.0 395
496 Batjargal, Nomuundari Говьсүмбэр аймаг 1 9-р анги 1.0 395
497 , Баярсайхан, Нямгэгээ Ховд аймаг 6 9-р анги 1.0 395
498 Бямбацэнд, Хулан Чингэлтэй дүүрэг 24-р сургууль 9-р анги 1.0 395
499 Баттулга, Өлзийхишиг Баянхонгор аймаг номундалай 10-р анги 1.0 395
500 M, Болортөгс Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 1.0 395
501 Баярбаатар, Бямбадорж Дундговь аймаг ЭДЦС 10-р анги 1.0 395
502 Амгаланбаатар, Гэндэндаржаа Дундговь аймаг ЭДЦС 10-р анги 1.0 395
503 Адъабат, Мөнх-оргил Завхан аймаг Завхан ЛЧЭС 10-р анги 1.0 395
504 Алтанзул, Баярбат Увс аймаг 5р сургууль 10-р анги 1.0 395
505 Сайнбуян, Отгонзаяа Увс аймаг ЕБ 5-сургууль 10-р анги 1.0 395
506 Очирпүрэв, Намжилмаа Дундговь аймаг Эрдмийн далай цогцолбор сургууль 10-р анги 1.0 395
507 Баярсайхан, Дөлгөөн Хөвсгөл аймаг Цэцэрлэг ЕБС 10-р анги 1.0 395
508 Enkhtuya, Icinnorow Дундговь аймаг ЭДЦС 10-р анги 1.0 395
509 Гансүх, Сансармаа Увс аймаг ЕБ 5-р сургууль 9-р анги 1.0 395
510 Батмөнх, Баянхүү Увс аймаг ЕБ-ын 5-р сургууль 9-р анги 1.0 395
511 Гантулга, Содтуяа Өвөрхангай аймаг Хархорин 2-р сургууль 10-р анги 1.0 395
512 Даваасүрэн, Үүрийнтуяа Өвөрхангай аймаг 2 10-р анги 1.0 395
513 Бүрэндэлгэр, Азжаргал Өвөрхангай аймаг Хужирт 9-р анги 1.0 395
514 Дүгэр, Ганболд Увс аймаг ЕБ-ын 5-р сургууль 9-р анги 1.0 395
515 Өсөх-Ирээдүй, Чинболор Увс аймаг ЕБ 5-сургууль 9-р анги 1.0 395
516 Gobi, Enhlen Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 9-р анги 1.0 395
517 Өлзийбат, Эрдэнэцэцэг Өвөрхангай аймаг Өвөрхангай Тарагт сум ЕБС 10а анги 10-р анги 1.0 395
518 Баянгол, Санчирмаа Сонгинохайрхан дүүрэг Ирээдүй цогцолбор1-р ахлах 9-р анги 1.0 395
519 Пүрэв, Пүрэвдаш Өвөрхангай аймаг Бат-Өлзий ЕБС 10-р анги 1.0 395
520 даваадалай, Пүрэвэрдэнэ Өвөрхангай аймаг Сант 9-р анги 1.0 395
521 Амгаланбаатар, Байгалмаа Хан-Уул дүүрэг 18-р сургууль 10-р анги 1.0 395
522 Бавуудорж, Болорцэцэг Сэлэнгэ аймаг СБ4 9-р анги 1.0 395
523 Мөнхсаруул, Баярмаа Өвөрхангай аймаг Хархорин-2 9-р анги 1.0 395
524 Батэрдэнэ, Сарнай Баянгол дүүрэг 73-р сургууль 10-р анги 1.0 395
525 Oyunuhaan, Turbold Булган аймаг Хялганат 10-р анги 1.0 395
526 Миеэгомбо, Долгормаа Өвөрхангай аймаг Баян-Өндөр сум ЕБС 9-р анги 1.0 395
527 Түвшинбаатар, Хүслэн Хан-Уул дүүрэг 18 10-р анги 1.0 395
528 Номинжамц, Мөнхтулга Орхон аймаг 14 9-р анги 1.0 395
529 Erdenebileg, Manalsuren Дундговь аймаг Эрдмийн далай цогцолбор сургууль 8-р анги 1.0 395
530 Тэгшдорж, Алтансувд Өвөрхангай аймаг ЗБУ 9-р анги 1.0 395
531 Пүрэвжаргал, Намуунзул Чингэлтэй дүүрэг 57-р Сургууль 10-р анги 1.0 395
532 Жандүдсансүм, Мөнх-Очир Өвөрхангай аймаг ЕБС 9-р анги 1.0 395
533 Баярболд, Болор-Эрдэнэ Сэлэнгэ аймаг Еблаборатори 4-р сургууль 9-р анги 1.0 395
534 Odongerel, Hulan Баянхонгор аймаг Номундалай 10-р анги 1.0 395
535 Бат-Очир, Алтанзул Сэлэнгэ аймаг Номгон ЕБС 9-р анги 1.0 395
536 Цагаанхүүхэн, Цолмонтуяа Өвөрхангай аймаг ЕБС 10-р анги 1.0 395
537 Бадамцэд, Дэлгэрцэцэг Дорнод аймаг Шинэ Хөгжил 10-р анги 1.0 395
538 Баттөмөр, Намуунзаяа Баянгол дүүрэг ЭУЦ 77 9-р анги 1.0 395
539 Batsanaa, Mergen Сүхбаатар дүүрэг Selbe school of innovation 9-р анги 1.0 395
540 Orgil, Namuunzaya Сүхбаатар дүүрэг Сэлбэ дунд сургууль 9-р анги 1.0 395
541 Orgil, Naranzaya Баянзүрх дүүрэг Сэлбэ 9-р анги 1.0 395
542 Тамир, Солонго Дархан-Уул аймаг Монгол-Оюу 9-р анги 1.0 395
543 Батбаяр, Анхбаяр Налайх дүүрэг 119 10-р анги 1.0 395
544 Мягмарбаатар, Эмүжин Сүхбаатар дүүрэг Үй-Цай 9-р анги 1.0 395