Бүртгүүлэх Нэвтрэх

"ММО-57, Дунд 2 ангилал (9-10 анги), II шат, I өдөр" дүн

Овог, нэр Аймаг, дүүрэг Сургууль Анги Оноо Байр
1 Баттулга, Дөлгөөнмөрөн Хөвсгөл аймаг Дэлгэрмөрөн 9-р анги 6.0 1
2 Баатархүү, Дөлгөөн Хөвсгөл аймаг Дэлгэрмөрөн цогцолбор сургууль 9-р анги 6.0 1
3 Санжжав, Баярбилэг Увс аймаг 1-р цогцолбор сургууль 9-р анги 6.0 1
4 Ганцоож, Анхцэцэг Ховд аймаг Цаст-Алтай 9-р анги 6.0 1
5 Ганзориг, Бат-Ундрал Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв сургууль 8-р анги 6.0 1
6 Энхсайхан, Уянга Баянзүрх дүүрэг Орчлон 10-р анги 5.0 6
7 Цэгц, Цэнгэл Сүхбаатар дүүрэг Сант 9-р анги 5.0 6
8 С, Атархүүү Сүхбаатар дүүрэг Сант 9-р анги 5.0 6
9 Анхбаяр, Мишээл Хан-Уул дүүрэг Орчлон 8-р анги 5.0 6
10 Авирмэд, Мөнх-Эрдэнэ Увс аймаг 1р цогцолбор сургууль 9-р анги 5.0 6
11 Нэргүй, Мөнх-Оргил Увс аймаг Ерөнхий боловсролын 1-р сургууль 9-р анги 5.0 6
12 Byambaochir, Nyambayar Орхон аймаг ЭДЦС ахлах 10-р анги 5.0 6
13 Намнансүрэн, Дөлгөөн Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 4.0 13
14 Чинбат, Ирмүүн Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 8-р анги 4.0 13
15 Алтангэрэл, Амирлан Сүхбаатар дүүрэг Сант сургууль 10-р анги 4.0 13
16 Тумбааш, Болоржин Хөвсгөл аймаг ЭДЦ 9-р анги 4.0 13
17 Мөнх эрдэнэ, Энхтөр Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 10-р анги 4.0 13
18 Алтансүх, Мөнх-Оргил Хөвсгөл аймаг Эрдмийн Далай 9-р анги 4.0 13
19 Пүрэвдорж, Ханбилэг Баянгол дүүрэг Эрин Эверест Интернэшнл 10-р анги 4.0 13
20 Эрдэнэ-Очир, Тэлмүүн Дорноговь аймаг Замын-Үүд 1 дүгээр сургууль 9-р анги 4.0 13
21 Гансүх, Дөлгөөн Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 9-р анги 4.0 13
22 Билгүүн, Дугаржанцан Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 10-р анги 4.0 13
23 Буянмөнх, Энхрийлэн Хан-Уул дүүрэг Орчлон 10-р анги 4.0 13
24 Төмөрбаатар, Билгүүн Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 4.0 13
25 Соёлмаа, Ананд Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 4.0 13
26 Нэргүй, Хаянхярваа Орхон аймаг ЭДЦС ахлах 10-р анги 4.0 13
27 Өнөржаргал, Даваажаргал Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 9-р анги 4.0 13
28 Энхмөнх, Ихэрцэцэг Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 8-р анги 4.0 13
29 Даваадорж, Юмчинмой Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 10-р анги 4.0 13
30 Алтансүх, Үүрийнтуяа Өвөрхангай аймаг Мэргэд 10-р анги 4.0 13
31 Зууннаст, Дөлгөөн Өвөрхангай аймаг Мэргэд 9-р анги 4.0 13
32 Мөнхтогтох, Дэлгэрцэцэг Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 9-р анги 4.0 13
33 Баярхүү, Ариунчимэг Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 10-р анги 4.0 13
34 Содгэрэл, Болормаа Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 3.0 34
35 Базар-Эрдэнэ, Оюунгэрэл Өвөрхангай аймаг Арвайхээр сумын ерөнхий боловсролын 2-р сургууль 10-р анги 3.0 34
36 Чиндэгсүрэн, Чингүн Сүхбаатар дүүрэг Сант 7-р анги 3.0 34
37 Баяртай, Буяндорж Увс аймаг 3 10-р анги 3.0 34
38 Чинзориг, Энхзаяа Баянгол дүүрэг Erin Everest International school 9-р анги 3.0 34
39 Чинзориг, Ундрахгэрэл Баянзүрх дүүрэг Монгол Тэмүүлэл 9-р анги 3.0 34
40 Лхагважаргал, Жавхлан Дорноговь аймаг Замын-Үүд 1-р сургууль 10-р анги 3.0 34
41 Отгонтөгс, Санчир Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 10-р анги 3.0 34
42 Амаржаргал, Эрдэнэсувд Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 10-р анги 3.0 34
43 Ганзориг, Анужин Завхан аймаг Ерөнхий боловсролын лаборатори чандмань эрдэнэ сургууль 10-р анги 3.0 34
44 Boldsukh, Maralmaa Орхон аймаг "ЭЦДС" АХЛАХ 10-р анги 3.0 34
45 Мандах, Түвшинбаяр Сүхбаатар дүүрэг Сант 8-р анги 3.0 34
46 Баттогтох, Гүнжээ Чингэлтэй дүүрэг Олонлог.Эзгэ 10-р анги 3.0 34
47 Эрдэнэбилэг, Очирбат Өмнөговь аймаг 10-р анги 3.0 34
48 Содном, Даваа-Очир Завхан аймаг Жавхлант цогцолбор 9-р анги 3.0 34
49 Жамъянгарав, Тамир Завхан аймаг Жавхлант цогцолбор 9-р анги 3.0 34
50 Bayanmunkh, Gantsetseg Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 10-р анги 3.0 34
51 Мандах, Мишээл Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 9-р анги 3.0 34
52 Өлзийбаяр, Мөнхбаяр Өвөрхангай аймаг Арвайхээр Ерөнхий Боловсролын 1-р 10-р анги 3.0 34
53 Мөнхэрдэнэ, Очирбат Ховд аймаг Прогресс 9-р анги 3.0 34
54 Батжаргал, Дөлгөөн Баянхонгор аймаг Алгоритм 10-р анги 3.0 34
55 Тамир, Билгүүнгэрэлт Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 7-р анги 3.0 34
56 Хонгорзул, Эрдэнэчимэг Өвөрхангай аймаг Арвайхээр 1-р сургууль 9-р анги 3.0 34
57 Мөнхбаяр, Үүрдмандах Сүхбаатар дүүрэг 1 10-р анги 2.0 57
58 Батбаясгалан, Ундрал Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 2.0 57
59 Гүрбазар, Батбаяр Сүхбаатар дүүрэг 31 8-р анги 2.0 57
60 Баяртулга, Гүр-Аранз Орхон аймаг Эрдмийн сан 8-р анги 2.0 57
61 Хосбаяр, Түвшинбаяр Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 9-р анги 2.0 57
62 Наранбаатар, Сувд Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 2.0 57
63 Хавалболат, Нурсолтан Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 2.0 57
64 Батбаяр, Төрхүү Дархан-Уул аймаг Оюуны-Ирээдүй цогцолбор 10-р анги 2.0 57
65 Эрдэнэбат, Мөнхтөр Увс аймаг Эрдмийн Эхлэл 9-р анги 2.0 57
66 Мөнхбаяр, Оюун-Эрдэнэ Архангай аймаг Лаборатори 1-р Сургууль 10-р анги 2.0 57
67 Otgonbayar, Tuvshinbaatar Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 6-р анги 2.0 57
68 Гантөмөр, Төмөр-Очир Архангай аймаг Лаборатори 1 9-р анги 2.0 57
69 Буджав, Оргилсайхан Орхон аймаг "ЭЦДС" Ахлах сургууль 10-р анги 2.0 57
70 Эрдэнэбаяр, Эрхбаяр Сүхбаатар дүүрэг 11 8-р анги 2.0 57
71 Мандал, Энхбаяр Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 2.0 57
72 Алтанхуяг, Болд-Эрдэнэ Орхон аймаг Эрдмийн сан 10-р анги 2.0 57
73 Багабанди, Анударь Завхан аймаг Жавхлант Цогцолбор Сургууль 9-р анги 2.0 57
74 Берикбол, Ахтилек Баян-Өлгий аймаг Эмпати 9-р анги 2.0 57
75 Эрдэнэбаяр, Будцэрэн Дорноговь аймаг 1-р Сургууль 9-р анги 2.0 57
76 Мөнхнасан, Нямдорж Өвөрхангай аймаг Ерөнхий боловсролын гүнзгий сургууль 10-р анги 2.0 57
77 Дулмаа, Энхжин Завхан аймаг Жавхлант цогцолбор 9-р анги 2.0 57
78 Нямдорж, Манлай Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 10-р анги 2.0 57
79 Сайнжаргал, Пүрэвжаргал Хан-Уул дүүрэг Шинэ Өнөөдөр 10-р анги 2.0 57
80 Өлзийсайхан, Туруунаа Хан-Уул дүүрэг Шинэ-Өнөөдөр 9-р анги 2.0 57
81 Төмөрхуяг, Ариунжаргал Завхан аймаг ЕБ-ын 3 дугаар сургууль 9-р анги 2.0 57
82 Лувсан, Хавар Чингэлтэй дүүрэг 23 10-р анги 2.0 57
83 Батсүх, Золзаяа Ховд аймаг Мөст ерөнхий боловсролын сургууль 10-р анги 2.0 57
84 Лхагваа, Мөрөн Говь-Алтай аймаг Тонхил ЕБС 10-р анги 2.0 57
85 Мөнхбат, Хунцэнгэл Архангай аймаг 1 10-р анги 2.0 57
86 Batulzii, Batzul Өвөрхангай аймаг 2-р сургууль 10-р анги 2.0 57
87 Demchigkhorloo, Chantsalmaa Өвөрхангай аймаг 2р сургууль 10-р анги 2.0 57
88 Давааням, Цацралт Сэлэнгэ аймаг 4-р сургууль 9-р анги 2.0 57
89 Баяр, Бэлгүтэй Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 8-р анги 2.0 57
90 Давааням, Оюумаа Багануур дүүрэг Боловсрол цогцолбор 10-р анги 2.0 57
91 Амгаланбаатар, Гэндэндаржаа Дундговь аймаг ЭДЦС 10-р анги 2.0 57
92 Цогтмагнай, Түвшинжаргал Булган аймаг ЭӨЦ 10-р анги 2.0 57
93 Баянжаргал, Хулан Хөвсгөл аймаг Жаргалант ЕБС 10-р анги 2.0 57
94 Энхболд, Золбоо Баянхонгор аймаг Төгс-Алгоритм 9-р анги 2.0 57
95 Ганбат, Төгөлдөрмөрөн Дорнод аймаг Долоодой 10-р анги 2.0 57
96 Пүрэвбат, Даваа-Эрдэнэ Дархан-Уул аймаг Монгол-Оюу 9-р анги 2.0 57
97 Дагвадорж, Мөнх Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 10-р анги 1.0 97
98 Батсүрэн, Лхагвадорж Сүхбаатар дүүрэг 1 9-р анги 1.0 97
99 Болд, Наранжаргал Ховд аймаг 3 10-р анги 1.0 97
100 Балбаатар, Оюу Говь-Алтай аймаг 1 9-р анги 1.0 97
101 Одонбаатар, Тэнгис Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 9-р анги 1.0 97
102 Өлзийбат, Анар Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 8-р анги 1.0 97
103 Галсансамбуу, Номин Архангай аймаг Лаборатори 1 10-р анги 1.0 97
104 naranbaatar, yalalt Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 1.0 97
105 Лхагва-Очир, Мөнхдалай Сүхбаатар дүүрэг 1 10-р анги 1.0 97
106 Гантулга, Маралмаа Дорноговь аймаг Замын-Үүд 1р сургууль 10-р анги 1.0 97
107 Отгонсэлэнгэ, Энхзул Дорноговь аймаг 1- р сургууль 9-р анги 1.0 97
108 Одхүү, Батцэцэг Архангай аймаг Лаборатори-1 9-р анги 1.0 97
109 Бат, Золбаяр Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 9-р анги 1.0 97
110 Хуяг, Тэргэл Сэлэнгэ аймаг Билиг ДБ 10-р анги 1.0 97
111 Алимаа, Сувдаа Дорноговь аймаг 1 9-р анги 1.0 97
112 Гансүх, Тэмүүлэн Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 9-р анги 1.0 97
113 Отгонбаатар, Номин-Эрдэнэ Орхон аймаг Билигт өргөө 10-р анги 1.0 97
114 Gantulga, Khangai Орхон аймаг Biligt urguu 9-р анги 1.0 97
115 Сугаррагчаа, Баяржавхлан Дархан-Уул аймаг Оюуны Ирээдүй Цогцолбор 10-р анги 1.0 97
116 Хандаа, Гантогтох Увс аймаг 6-р сургууль 10-р анги 1.0 97
117 Баасандорж, Хатанбаяр Завхан аймаг Чандмань-Эрдэнэ 9-р анги 1.0 97
118 Онон, Доржханд Архангай аймаг 2 7-р анги 1.0 97
119 Алдаржав, Наранбаатар Дорнод аймаг 12 9-р анги 1.0 97
120 Анхбаатар, Намуунзул Өмнөговь аймаг 1р сургууль 9-р анги 1.0 97
121 Erdenebat, Egshiglen Сэлэнгэ аймаг Сайхан сум 2р сургууль 8-р анги 1.0 97
122 Нарандорж, Үүрийнцолмон Дархан-Уул аймаг Оюуны Ирээдүй цогцолбор 10-р анги 1.0 97
123 Бямбажав, Жамбалцанжид Хөвсгөл аймаг Жаргалант ЕБС 10-р анги 1.0 97
124 Нянтайжанчив, Чигцалмаа Завхан аймаг Дэвшил 10-р анги 1.0 97
125 Хашбазар, Ашидбаяр Өмнөговь аймаг 1 10-р анги 1.0 97
126 Тилеген, Хуралай Баян-Өлгий аймаг Empathy 9-р анги 1.0 97
127 Отгонбат, Үйлстөгөлдөр Сэлэнгэ аймаг Лаборатори 4р сургууль 8-р анги 1.0 97
128 Бямбажав, Отгонсүх Увс аймаг 2р Цогцолбор 9-р анги 1.0 97
129 Одбаяр, Уудам Дорноговь аймаг Сайншанд-1 9-р анги 1.0 97
130 Отгонбаяр, Долгормаа Хэнтий аймаг Тэмүүжин Цогцолбор 10-р анги 1.0 97
131 Алтангэрэл, Мөнгөнтуяа Орхон аймаг 14 8-р анги 1.0 97
132 Хишигбаатар, Зөнбилиг Завхан аймаг Жавхлант цогцолбор 9-р анги 1.0 97
133 Баасандорж, Алтанбагана Архангай аймаг 2-Р сургууль 8-р анги 1.0 97
134 Нямтулга, Лхагвадорж Ховд аймаг 6 дугаар 9-р анги 1.0 97
135 Буяндалай, Мөнх-Оргил Хөвсгөл аймаг эрдмийн далай 9-р анги 1.0 97
136 S, Ulziibileg Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 1.0 97
137 Цэдэндорж, Марал Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 1.0 97
138 Naranbaatar, Bolor Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 1.0 97
139 Цогтбаяр, Цэндбаяр Төв аймаг зуунмод-5 сургууль 9-р анги 1.0 97
140 Цогтсайхан, Дөлгөөн Сүхбаатар аймаг 4р сургууль 9-р анги 1.0 97
141 Гансүх, Өсөхбаяр Сүхбаатар аймаг Ерөнхий боловсролын 4 дүгээр сургууль 10-р анги 1.0 97
142 Ганболд, Төрболд Сүхбаатар аймаг Ерөнхий боловсролын 4 дүгээр сургууль 10-р анги 1.0 97
143 Одгарьд, Одхүү Сүхбаатар аймаг Ерөнхий боловсролын 4 дүгээр сургууль 10-р анги 1.0 97
144 Б., Насанжаргал Сүхбаатар аймаг 4р сургууль 10-р анги 1.0 97
145 Ганбат, Хувьтөгөлдөр Сүхбаатар аймаг еболовсролын 4 дүгээр сургууль 10-р анги 1.0 97
146 Мөнхнаран, Намуундарь Дархан-Уул аймаг ДаТС Лицей 10-р анги 1.0 97
147 Адилбиш, Барсшонхорбаатар Өвөрхангай аймаг 4 9-р анги 1.0 97
148 Мөнхбаяр, Түвшинзаяа Дорноговь аймаг 5дугаар сургууль 8-р анги 1.0 97
149 Давхарбаяр, Дэлгэрцагаан Архангай аймаг Лаборатори 1р сургууль 10-р анги 1.0 97
150 Энхболд, Чинбаяр Орхон аймаг 4-р сургууль 9-р анги 1.0 97
151 Булгантамир, Тогтуунмөрөн Дорнод аймаг 5 10-р анги 1.0 97
152 Chingis, Choi Хан-Уул дүүрэг Orchlon 9-р анги 1.0 97
153 Хүрэлбат, Бат-очир Хөвсгөл аймаг Цэцэрлэг ЕБС 10-р анги 1.0 97
154 Өлзийбат, Амар Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 8-р анги 1.0 97
155 Ширбазар, Аз-Очир Налайх дүүрэг Олонлог эгзэ 9-р анги 1.0 97
156 Boldbaatar, Enerel Дорнод аймаг 5 8-р анги 1.0 97
157 Odongerel, Hulan Баянхонгор аймаг Номундалай 10-р анги 1.0 97
158 Lkhagvasuren, Tuguldur Баянгол дүүрэг Эрхэт эрдэм 9-р анги 1.0 97
159 Дорж, Бурханзаяа Хөвсгөл аймаг Мөрөн Гурван Эрдэнэ 9-р анги 0.0 159
160 Сансарбаяр, Сүхбат Говь-Алтай аймаг Хантайшир-Эрдэм цогцолбор сургууль 8-р анги 0.0 159
161 Өсөхбаяр, Өгэдэй Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 7-р анги 0.0 159
162 Энхболд, Амаржаргал Увс аймаг Эрдмийн эхлэл 9-р анги 0.0 159
163 Цэвээн, Тамир Увс аймаг Эрдмийн Эхлэл 9-р анги 0.0 159
164 Самбадорж, Тэмүүжин Дорноговь аймаг Замын-Үүд нэгдүгээр сургууль 10-р анги 0.0 159
165 Уатхан, Ермек Баян-Өлгий аймаг Дарын 10-р анги 0.0 159
166 Мижиддорж, Нямбаатар Дорноговь аймаг Замын Үүд 1 10-р анги 0.0 159
167 Гансүх, Сарантуяа Баянзүрх дүүрэг Монгол тэмүүлэл 10-р анги 0.0 159
168 Батгэрэл, Батцэцэг Архангай аймаг Лаборатори 1 сургууль 9-р анги 0.0 159
169 Санжаасүрэн, Мөнхзаяа Сүхбаатар дүүрэг 11 сургууль 6-р анги 0.0 159
170 Ganbat, Anand Орхон аймаг Билигт өргөө 8-р анги 0.0 159
171 Энхтүвшин, Мөнх-Эрдэнэ Орхон аймаг Билигт Өргөө 10-р анги 0.0 159
172 Гэрэлчулуун, Ганчулуун Дорнод аймаг 8 9-р анги 0.0 159
173 Батхуяг, Нандин-Эрдэнэ Дархан-Уул аймаг Оюуны Ирээдүй Цогцолбор 10-р анги 0.0 159
174 Батбаяр, Номинжин Дорнод аймаг 8 9-р анги 0.0 159
175 Дашжавхлан, Мөнхцэцэг Дорнод аймаг 8 9-р анги 0.0 159
176 Батболд, Эмүжин Дорнод аймаг 5 8-р анги 0.0 159
177 Буян-Очир, Энхнаран Өмнөговь аймаг 1 9-р анги 0.0 159
178 Erjan, Laura Баян-Өлгий аймаг Дарын 10-р анги 0.0 159
179 Мөнхтөр, Сэлэнгэ Өмнөговь аймаг 1-р сургууль 9-р анги 0.0 159
180 Батдорж, Ариунзаяа Орхон аймаг 20 дугаар сургууль 9-р анги 0.0 159
181 Батболд, Мөнхдэлгэр Завхан аймаг Дэвшил 10-р анги 0.0 159
182 Хурметхан, Аллабек Баян-Өлгий аймаг Бастама 10-р анги 0.0 159
183 Алтансүх, Энхдэлгэр Сэлэнгэ аймаг Лаборатори 4 10-р анги 0.0 159
184 Пүрэвсүрэн, Гэрэлсүрэн Завхан аймаг Дэвшил 9-р анги 0.0 159
185 Раднаабаяр, Баасанжаргал Сэлэнгэ аймаг Г.бумцэндийн СБ1 10-р анги 0.0 159
186 Энхболд, Эгшиглэн Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 10-р анги 0.0 159
187 Baqyt, Alirakhman Баян-Өлгий аймаг Daryn 10-р анги 0.0 159
188 Batzorig, Sarantungalag Ховд аймаг ХИС харьяа Лицей 10-р анги 0.0 159
189 Munkhbayar, Amin-Erdene Баянгол дүүрэг Эрхэт-Эрдэм 7-р анги 0.0 159
190 Цогбадрах, Сайхантөр Завхан аймаг Идэр ЕБС 10-р анги 0.0 159
191 Баттуяа, Оюумаа Хэнтий аймаг 4-р сургууль 10-р анги 0.0 159
192 Нямхүү, Батцэцэг Увс аймаг 1-р Цогцолбор сургууль 10-р анги 0.0 159
193 Т., Ивээл Сонгинохайрхан дүүрэг Лаборатори 151-р сургууль 10-р анги 0.0 159
194 Эрдэнэбаатар, Ихбаяр Хэнтий аймаг 4-р сургууль 9-р анги 0.0 159
195 Оюунбатбаатар, Гончигдорж Төв аймаг 5-р сургууль 10-р анги 0.0 159
196 Батболд, Саранзул Хэнтий аймаг 4-р сургууль 9-р анги 0.0 159
197 Dorjpurew, Erkhbilguun Баянхонгор аймаг Алгоритм 10-р анги 0.0 159
198 Алтангэрэл, Эрхэмбилэг Баянхонгор аймаг Алгоритм 10-р анги 0.0 159
199 Оюунтунгалаг, Наранцэцэг Орхон аймаг 20-р сургууль 9-р анги 0.0 159
200 Galbadrah, Purevsukh Баянхонгор аймаг Algorithm 10-р анги 0.0 159
201 Баттөр, Бэрцэцэг Орхон аймаг ЭЦДС 10-р анги 0.0 159
202 Гончигдорж, Төмөр-Очир Увс аймаг Өмнөговь 9-р анги 0.0 159
203 Сүхбаатар, Энхболд Увс аймаг Өмнөговь 9-р анги 0.0 159
204 Munkhsaikhan, Munkhtsolmon Говьсүмбэр аймаг 1 9-р анги 0.0 159
205 Баярболд, Солонгоо Сэлэнгэ аймаг 4 10-р анги 0.0 159
206 Тлихаан, Нургүль Говьсүмбэр аймаг 1-р сургууль 10-р анги 0.0 159
207 Enkhbat, Namuunaa Говьсүмбэр аймаг 1 р сургууль 9-р анги 0.0 159
208 Батхүрэл, Болорсүх Говьсүмбэр аймаг 1-р сургууль 10-р анги 0.0 159
209 Jargaltogtokh, Davaajargal Говьсүмбэр аймаг 1р сургууль 10-р анги 0.0 159
210 Олзвой, Мөнхзул Архангай аймаг 5 10-р анги 0.0 159
211 Батдорж, Гэрэлт-Од Сонгинохайрхан дүүрэг ИЦ 10-р анги 0.0 159
212 Буяндэлгэр, Дэлгэрчимэг Говьсүмбэр аймаг 5-р сургууль 10-р анги 0.0 159
213 Мөнхбаяр, Тэмүүлэн Орхон аймаг Эрдмийн сан 9-р анги 0.0 159
214 Пүрэвхүү, Энх-Ану Завхан аймаг Идэр ЕБС 9-р анги 0.0 159
215 мөнхбаатар, мөнх-Оргил Дорнод аймаг 5 10-р анги 0.0 159
216 Бямбацог, Жавхлан Ховд аймаг жаргалант 6 9-р анги 0.0 159
217 Batjargal, Nomuundari Говьсүмбэр аймаг 1 9-р анги 0.0 159
218 , Баярсайхан, Нямгэгээ Ховд аймаг 6 9-р анги 0.0 159
219 Баттулга, Өлзийхишиг Баянхонгор аймаг номундалай 10-р анги 0.0 159
220 Ганболд, Мөнх-Эрдэнэ Баянхонгор аймаг Номун далай 10-р анги 0.0 159
221 Erdenebulgan, Ananda Чингэлтэй дүүрэг Olonlog.exe 9-р анги 0.0 159
222 Altangerel, Enkhbold Баянзүрх дүүрэг Олонлог академи 10-р анги 0.0 159
223 Мөнхбат, Мөнхшүр Булган аймаг ЭӨЦ 10-р анги 0.0 159
224 Оюунтунгалаг, Үүрийнтуяа Дорнод аймаг 8 10-р анги 0.0 159
225 Лхагвасүрэн, Урангоо Дорнод аймаг 8-р сургууль 10-р анги 0.0 159
226 Баянмөнх, Амин-Эрдэнэ Сэлэнгэ аймаг 4 9-р анги 0.0 159
227 Түвшинбаяр, Тэмүүлэн Сонгинохайрхан дүүрэг Ирээдүй Цогцолбор 1-р ахлах сургууль 9-р анги 0.0 159
228 Erdenebileg, Manalsuren Дундговь аймаг Эрдмийн далай цогцолбор сургууль 8-р анги 0.0 159
229 Yondonperenlei, Tsetsegdelger Дундговь аймаг Лаборатори "Эрдмийн далай" цогцолбор сургууль 10-р анги 0.0 159
230 Онолбаатар, Батмаа Орхон аймаг Билигт Өргөө 8-р анги 0.0 159
231 Энхтайван, Ариун эрдэнэ Орхон аймаг Билигт Өргөө 8-р анги 0.0 159
232 Одгариг, Эгшиглэн Дархан-Уул аймаг Монгол оюу 9-р анги 0.0 159