Бүртгүүлэх Нэвтрэх

"ММО-57, Ахлах ангилал (11-12 анги), II шат, II өдөр" дүн

Овог, нэр Аймаг, дүүрэг Сургууль Анги Оноо Байр
1 Otgonbayar, Misheel Баянзүрх дүүрэг Shine Mongol 12-р анги 28.0 1
2 Амар, Нямдаваа Сүхбаатар дүүрэг Сант 12-р анги 28.0 1
3 Мөнхзул, Анд Сүхбаатар дүүрэг 11 12-р анги 26.0 3
4 Ганболд, Далайцэрэн Хөвсгөл аймаг ЭДЦ 11-р анги 25.0 4
5 Намжилхансан, Сэнгэравдан Сүхбаатар дүүрэг 11 12-р анги 25.0 4
6 Болдбаатар, Хантүшиг Сүхбаатар дүүрэг 11 12-р анги 23.0 6
7 Бат-Амгалан, Билэгдэмбэрэл Сүхбаатар дүүрэг 11 11-р анги 22.0 7
8 Tsogtgerel, Saikhanbileg Сүхбаатар дүүрэг Сант 10-р анги 22.0 7
9 Мөнхбат, Өнөболд Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 12-р анги 21.0 9
10 Батболд, Батсамбуу Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 12-р анги 21.0 9
11 Баасанхүү, Улсболд Хөвсгөл аймаг Дэлгэрмөрөн цогцолбор 11-р анги 21.0 9
12 Yalalt, Tuvshinsanaa Сүхбаатар дүүрэг Sant 11-р анги 21.0 9
13 Шинэзул, Билгүүдэй Сүхбаатар дүүрэг Сант 11-р анги 18.0 13
14 Пүрэвбат, Амгаланбаатар Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 12-р анги 17.0 14
15 Эрдэнэбилэг, Өнөртүвшин Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 11-р анги 16.0 15
16 Батцэнгэл, Мөнхцэлмэг Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 11-р анги 14.0 16
17 Эрдэнэтөгс, Гэрэлхүү Орхон аймаг Эрдмийн сан 11-р анги 14.0 16
18 Болдбаатар, Мөнх-Оргил Сүхбаатар дүүрэг 1 12-р анги 14.0 16
19 Oyungerel, Gerelsaikhan Баянгол дүүрэг Эрхэт эрдэм 12-р анги 14.0 16
20 Батжаргал, Адъяатөмөр Сүхбаатар дүүрэг 1 12-р анги 14.0 16
21 Батбаяр, Билгүүн Сүхбаатар дүүрэг Сант 11-р анги 14.0 16
22 Нургулан, Уалибек Баян-Өлгий аймаг Баян-Өлгий Эмпати сургууль 11-р анги 14.0 16
23 Батлхагва, Тэнүүнсайхан Сүхбаатар дүүрэг Шинэ-Үе 8-р анги 13.0 23
24 Delgerdalai, Enerelt Сүхбаатар дүүрэг САHT 9-р анги 13.0 23
25 Мухтар, Абдулла Баян-Өлгий аймаг Баян-Өлгий Эмпати сургууль 11-р анги 12.0 25
26 Munkhtogtokh, Damdindorj Архангай аймаг 1 11-р анги 12.0 25
27 erdenebayar, ankhbayar Баянгол дүүрэг эрхэт эрдэм 12-р анги 10.0 27
28 Төвсанаа, Чойжамц Увс аймаг 1 12-р анги 10.0 27
29 Өлзийжаргал, Энхрийлэн Сүхбаатар дүүрэг 11 12-р анги 10.0 27
30 Бямбаа, Мөнхсувд Өвөрхангай аймаг ЕБС 1 11-р анги 10.0 27
31 Баттулга, Буянжаргал Орхон аймаг Эрдмийн сан 12-р анги 9.0 31
32 Сандагдорж, Үлэмж Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 11-р анги 9.0 31
33 Ашуурраднаа, Пүрэвням Орхон аймаг Билигт-Өргөө 12-р анги 9.0 31
34 Эрхэмбаяр, Билгүүн Орхон аймаг Билигт Өргөө 11-р анги 9.0 31
35 Сэргэлэнбаатар, Буджав Сүхбаатар аймаг 3-р сургууль 11-р анги 9.0 31
36 Өсөхбаяр, Наранбаатар Баянгол дүүрэг ЭРДМИЙН ХИШИГ 12-р анги 9.0 31
37 Одгэрэл, Уянга Увс аймаг 2дугаар Цогцолбор 11-р анги 9.0 31
38 Давгадорж, Сувд-Эрдэнэ Өвөрхангай аймаг ЕБГүнзгий сургууль 11-р анги 9.0 31
39 Бүрэн-Арвижих, Анхилзул Ховд аймаг Цаст-Алтай 11-р анги 9.0 31
40 Хадбаатар, Бадамлянхуа Өвөрхангай аймаг Өв-Арвайхээр-Еб-ын 2р сургууль 12-р анги 9.0 31
41 Амартүвшин, Ананд-Очир Чингэлтэй дүүрэг Olonlog.exe 11-р анги 8.0 41
42 Эрдэнэбаяр, Дөлгөөн Говь-Алтай аймаг 1р сургууль 11-р анги 8.0 41
43 Очирхүү, Эрхэсболд Сүхбаатар дүүрэг Сант 10-р анги 8.0 41
44 Хатанболд, Дөлгөөн Өвөрхангай аймаг ЕБГүнзгий 11-р анги 8.0 41
45 Онолбаатар, Сэрсмаа Орхон аймаг Билигт Өргөө 12-р анги 8.0 41
46 Батжаргал, Тэмүүлэн Баянзүрх дүүрэг 33 11-р анги 8.0 41
47 Batbold, Tsolmon Орхон аймаг Билигт-Өргөө 12-р анги 8.0 41
48 Дашдорж, Насандэлгэр Архангай аймаг Лаборатори 1-р сургууль 11-р анги 8.0 41
49 Ганбаатар, Дашням Архангай аймаг Лаборатори-1 11-р анги 8.0 41
50 Батнасан, Ариунбат Дорнод аймаг 1 12-р анги 8.0 41
51 Dashdorj, Urangoo Сүхбаатар аймаг 3-р сургууль 11-р анги 8.0 41
52 Сэлэнгэ, Ганбат Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 12-р анги 8.0 41
53 Даваацэрэн, Төгөлдөр Хан-Уул дүүрэг Орчлон 12-р анги 8.0 41
54 Бүрэн-Арвижих, Далай-Очир Ховд аймаг Лицей 12-р анги 8.0 41
55 Жаргал, Баярсайхан Өвөрхангай аймаг Арвайхээр 1-р сургууль 11-р анги 8.0 41
56 Эрдэнэбаатар, Ринченбат Баянхонгор аймаг Алгоритм 12-р анги 8.0 41
57 Энхбаатар, Амгаланзаяа Сүхбаатар аймаг Онгон ЕБС 12-р анги 8.0 41
58 хишигдаваа, чулуунчимэг Булган аймаг эөц 11-р анги 8.0 41
59 Энхтөвшин, Батболд Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 11-р анги 7.0 59
60 Санжаасүрэн, Сайнзаяа Баянзүрх дүүрэг Арвис 11-р анги 7.0 59
61 Ууганбаяр, Сүндэръяа Увс аймаг 1 цогцолбор 11-р анги 7.0 59
62 Давааням, Батжаргал Увс аймаг 1 11-р анги 7.0 59
63 Эрдэнэбаяр, Эрдэнэбат Сүхбаатар дүүрэг Шинэ Үе 12-р анги 7.0 59
64 Дэлгэрбаяр, Ганцэцэг Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 11-р анги 7.0 59
65 Батсуурь, Сийлэгмаа Дорнод аймаг 1 12-р анги 7.0 59
66 Ариунболд, Мөнхболд Орхон аймаг ТСАС 11-р анги 7.0 59
67 Цэвээн, Ганцэцэг Ховд аймаг Цаст-Алтай цогцолбор 11-р анги 7.0 59
68 Мөнх-Алдар, Монголжин Дархан-Уул аймаг ШУТИС лицей 12-р анги 7.0 59
69 Арвинболд, Төгөлдөрбуян Дархан-Уул аймаг ШУТИС Лицей 12-р анги 7.0 59
70 Мөнхбаяр, Жавхлан Булган аймаг 1-р сургууль 12-р анги 7.0 59
71 Ganbileg, Erdenezul Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 12-р анги 7.0 59
72 Бат-Очир, Мишээл Баянзүрх дүүрэг 33 11-р анги 7.0 59
73 Баасансүрэн, Төгөлдөр Дорноговь аймаг Дорноговь Сайншанд 1р сургууль 11-р анги 7.0 59
74 Эрдэнэ, Зулбилэг Увс аймаг 2-р цогцолбор 12-р анги 7.0 59
75 Тогтох, Отгонбаяр Увс аймаг цогцолбор 2р сургууль 12-р анги 7.0 59
76 Мөнгөн, Бямбажаргал Өвөрхангай аймаг 1 11-р анги 7.0 59
77 Батсайхан, Оюун-Эрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг 62 11-р анги 7.0 59
78 Бямбацэрэн, Чингүүн Завхан аймаг Дэвшил 12-р анги 6.0 78
79 Battur, Khangal Баянгол дүүрэг erkheterdem 11-р анги 5.0 79
80 Чойрог, Минсэл Сэлэнгэ аймаг Алтанбулаг ЕБС 12-р анги 4.0 80
81 Батсайхан, Дашням Өвөрхангай аймаг Мэргэд 11-р анги 2.5 81
82 Бямбаханд, Балжмаа Дорнод аймаг 1 12-р анги 2.0 82
83 Ганболд, Хүслэн-Эрдэнэ Дорнод аймаг 8 11-р анги 2.0 82
84 Доржнамжим, Бямбадэмбэрэл Хэнтий аймаг 4-р сургууль 11-р анги 2.0 82
85 Davaasuren, Delgermaa Өвөрхангай аймаг Мэргэд 12-р анги 2.0 82
86 Basan, Erkhemkhuu Баянгол дүүрэг Erkhet Erdem 12-р анги 2.0 82
87 Мөнхтогоо, Мөнхтэмүүлэн Сэлэнгэ аймаг Билиг ДБ 12-р анги 1.0 87
88 Даваадорж, Баяржаргал Ховд аймаг Цаст-Алтай 12-р анги 1.0 87
89 Гантулга, Сарнай Завхан аймаг Их-Уул 12-р анги 1.0 87
90 Бямбадэлгэр, Батсайхан Ховд аймаг Мөст 12 12-р анги 1.0 87
91 Буджав, Наранзул Дорнод аймаг 12-р сургууль 12-р анги 1.0 87
92 Шижирбаатар, Амгаланбаяр Хөвсгөл аймаг Жаргалант 12-р анги 1.0 87
93 Мөнгөнсүх, Жамьянсүрэн Баянхонгор аймаг Номун далай 11-р анги 1.0 87
94 Төгсбаяр, Содбилэг Баянхонгор аймаг Номундалай 11-р анги 1.0 87
95 Мөнхбат, Мөнхтэмүүлэн Сэлэнгэ аймаг Орхонтуул Рашаант ЕБС 12-р анги 1.0 87
96 Мандах, Санжидмаа Баянхонгор аймаг ЭМАС 12-р анги 1.0 87
97 Гонгор, Тэнүүн Дорнод аймаг 12 дугаар сургууль 11-р анги 1.0 87
98 Намнансүрэн, Дөлгөөн Сүхбаатар дүүрэг 11 10-р анги 0.0 98
99 Бямбасүрэн, Эрхбаяр Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 11-р анги 0.0 98
100 Сансарбаяр, Сүхбат Говь-Алтай аймаг Хантайшир-Эрдэм цогцолбор сургууль 8-р анги 0.0 98
101 Базар-Эрдэнэ, Оюунгэрэл Өвөрхангай аймаг Арвайхээр сумын ерөнхий боловсролын 2-р сургууль 10-р анги 0.0 98
102 Пүрэвсүрэн, Оюунсүрэн Дорнод аймаг Цагаан-Овоо ЕБС 11-р анги 0.0 98
103 Отгонбаяр, Ундрал Хан-Уул дүүрэг Орчлон 12-р анги 0.0 98
104 Дарамбазар, Даваажаргал Орхон аймаг Шинэ Монгол Технологийн Дээд Сургууль Оюутан 0.0 98
105 Бямбаханд, Балбар Дорнод аймаг 1 11-р анги 0.0 98
106 Цолмонбаатар, Чинхүсэл Төв аймаг Жаргалант 12-р анги 0.0 98
107 Ганболд, Батбаяр Дорноговь аймаг Замын-Үүд 1 12-р анги 0.0 98
108 Батмөнх, Номин Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 12-р анги 0.0 98
109 Цоггэрэл, Төрбат Төв аймаг 5-р сургууль 12-р анги 0.0 98
110 Gantumur, Ganbayar Дорнод аймаг 1 12-р анги 0.0 98
111 Мөнхтулга, Номин Дорнод аймаг 1 11-р анги 0.0 98
112 Dorjsuren, Enkhuun Завхан аймаг Нөмрөг ЕБС 11-р анги 0.0 98
113 Баатарчулуун, Баяржавхлан Сүхбаатар дүүрэг 11-р 12-р анги 0.0 98
114 Бямбацогт, Сэндэр-Үжин Хөвсгөл аймаг ЭДЦ 11-р анги 0.0 98
115 Батхишиг, Мөнхбаяр Орхон аймаг 14р сургууль 12-р анги 0.0 98
116 Цэрэннадмид, Буян-Өлзий Ховд аймаг Цаст-Алтай 12-р анги 0.0 98
117 Намдаг, Энх-Амгалан Ховд аймаг Цаст-Алтай 12-р анги 0.0 98
118 Эрдэнэчулуун, Зэлмэ Булган аймаг Эрдмийн Өргөө Цогцолбор Сургууль 12-р анги 0.0 98
119 Баясгалан, Ариунзул Сэлэнгэ аймаг Мандал 3 12-р анги 0.0 98
120 Батболд, Одхүү Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 11-р анги 0.0 98
121 Баатархүү, Балгансүрэн Завхан аймаг Дэвшил 12-р анги 0.0 98
122 Мянганбаяр, Оюунбат Завхан аймаг ЛЧЭС 12-р анги 0.0 98
123 Эрдэнэцогт, Доржням Завхан аймаг Дэвшил 11-р анги 0.0 98
124 Дашдаваа, Дашдэмбэрэл Завхан аймаг Дэвшил 11-р анги 0.0 98
125 Чүлтэм, Нарангэрэл Завхан аймаг ЖЦС 11-р анги 0.0 98
126 Одмөнх, Хулан Сэлэнгэ аймаг Цагааннуур ЕБС 11-р анги 0.0 98
127 Эрхэмбаяр, Намуунзаяа Завхан аймаг Их-уул 12-р анги 0.0 98
128 Эрдэнэболд, Гүндалай Архангай аймаг Хүмүүн-2 12-р анги 0.0 98
129 Даваасамбуу, Энхжин Багануур дүүрэг Гүн Галуутай 12-р анги 0.0 98
130 Гантуяа, Энхжин Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 12-р анги 0.0 98
131 Энхбаатар, Нямсүрэн Ховд аймаг Мөст ЕБС 11-р анги 0.0 98
132 Ганзоригт, Пүрэвжав Завхан аймаг ЛЧЭС 11-р анги 0.0 98
133 Балдандүгэр, Тэнгисдорж Завхан аймаг Завхан Улиастай Дэвшил 11-р анги 0.0 98
134 Batbilegt, Bayasgalan Сүхбаатар дүүрэг 1 12-р анги 0.0 98
135 Tsendgombo, Maral-Erdene Дорнод аймаг 1 11-р анги 0.0 98
136 Цогбаатар, Төлөв-Эрдэнэ Ховд аймаг Мөст ЕБС 11-р анги 0.0 98
137 Цогтбаяр, Майнбаяр Архангай аймаг 5 11-р анги 0.0 98
138 Энхбат, Баярнэмэх Хөвсгөл аймаг Дмц 12-р анги 0.0 98
139 Ганболд, Нарантуяа Архангай аймаг Тариат 12-р анги 0.0 98
140 Хүрэлсүх, Номун Баянхонгор аймаг Алгоритм 11-р анги 0.0 98
141 Саруул, Тамир Сүхбаатар аймаг 4-р сургууль 12-р анги 0.0 98
142 Алтангэрэл, Наранбаяр Дорнод аймаг 12 12-р анги 0.0 98
143 Амгаланбаатар, Намуун Орхон аймаг ЭЦДС 11-р анги 0.0 98
144 Мэндсайхан, Өсөхбаяр Өвөрхангай аймаг Мэргэд 12-р анги 0.0 98
145 энхтайван, тэнгис Увс аймаг өмнөговь 12-р анги 0.0 98
146 Chintsogt, Khulan Дорноговь аймаг 5-р сургууль 11-р анги 0.0 98
147 Отгончулуун, Нандин-Эрдэнэ Сэлэнгэ аймаг СБ-4 11-р анги 0.0 98
148 Ariunbaatar, Munhjin Багануур дүүрэг 95 12-р анги 0.0 98
149 Оюунболд, Саруул Сэлэнгэ аймаг Б.Ринчен 12-р анги 0.0 98
150 Энхболд, Аззаяа Баянхонгор аймаг Номундалай 12-р анги 0.0 98
151 Жаргалсайхан, Эрдэнэсувд Баянхонгор аймаг Номундалай 11-р анги 0.0 98
152 Намнандорж, Хулан Хөвсгөл аймаг Ирээдүй 11-р анги 0.0 98
153 Ням-Эрдэнэ, Ган-Эрдэнэ Дорноговь аймаг Сайншанд 1 12-р анги 0.0 98
154 Нямцэрэн, Мишээл Өвөрхангай аймаг Мэргэд 8-р анги 0.0 98
155 Амгалан, Энхжин Сүхбаатар аймаг Онгон ЕБС 12-р анги 0.0 98
156 Баттулга, Батболд Хан-Уул дүүрэг 34 11-р анги 0.0 98
157 Хоролгармаа, Бадамгарав Сонгинохайрхан дүүрэг 67 12-р анги 0.0 98
158 Батбаатар, Ариунцэцэг Өвөрхангай аймаг Арвайхээр-4 12-р анги 0.0 98
159 Батбаяр, Урангоо Хан-Уул дүүрэг 34 11-р анги 0.0 98
160 Мөнхдалай, Мөнххүслэн Багануур дүүрэг Гүн Галуутай Цогцолбор 11-р анги 0.0 98
161 Жавхланбаатар, Тэмүүлэн Сүхбаатар дүүрэг 1 12-р анги 0.0 98
162 Өлзийсайхан, Чуваандулам Дундговь аймаг гурвансайхан 12-р анги 0.0 98
163 Пүрэвдорж, Сугарзаан Сонгинохайрхан дүүрэг 153 12-р анги 0.0 98
164 Nymdorj, Dolgorjaw Хөвсгөл аймаг Howgol aimag tsetserleg sum ebs 11-р анги 0.0 98
165 Энхбат, Эрдэнэсайхан Хөвсгөл аймаг Цэцэрлэг ЕБС 11-р анги 0.0 98
166 Нарансүх, Отгонтуяа Дундговь аймаг Гурвансайхан ЕБС 12-р анги 0.0 98
167 Дашдорж, Гэлэгжамц Дундговь аймаг Гурвансайхан 12-р анги 0.0 98
168 Бямбадорж, Буянтогтох Хөвсгөл аймаг Төмөрбулаг сумын Ерөнхий боловсролын сургууль 3-р анги 0.0 98
169 Цэвэгмэд, Дансран Увс аймаг 5р сургууль 11-р анги 0.0 98
170 Нарангэрэл, Батсүх Увс аймаг 5-сургууль 11-р анги 0.0 98
171 мөнгөнсүх, эрдэнэзаяа Булган аймаг Тэшиг ЕБС 11-р анги 0.0 98
172 Jargalsaihan, Narangarav Өвөрхангай аймаг Жаргалант ЕБС 10-р анги 0.0 98
173 Даваасүрэн, Хүрэлсүх Өвөрхангай аймаг Орхон 11-р анги 0.0 98
174 болор, болорцэцэг Багануур дүүрэг гүн галуутай 12-р анги 0.0 98
175 Мөнхбат, Түвшинтогтох Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 12-р анги 0.0 98
176 Пүрэвтогтох, Оюунгэрэл Өвөрхангай аймаг 4р сургууль 12-р анги 0.0 98
177 Davaadorj, Chuluunerdene Өвөрхангай аймаг 4 12-р анги 0.0 98