Бүртгүүлэх Нэвтрэх

"ММО-57, Дунд 1 (6-8 анги) ангилал, бэлтгэл тест" дүн

Овог, нэр Аймаг, дүүрэг Сургууль Анги Оноо Байр
1 Чинбат, Ирмүүн Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 8-р анги 7.0 1
2 Цогтбаатар, Буянбаатар Архангай аймаг 2р сургууль 6-р анги 7.0 1
3 Б, Номин-Ундрах Хан-Уул дүүрэг Орчлон 8-р анги 7.0 1
4 ., Username452 Хан-Уул дүүрэг School 8-р анги 7.0 1
5 Erdene-Ochir, Erdenebayasgalan Сүхбаатар дүүрэг Сант 8-р анги 7.0 1
6 Очирхуяг, Эрхжин Архангай аймаг 5 6-р анги 7.0 1
7 Otgonbayar, Tuvshinbaatar Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 6-р анги 6.0 7
8 Бямбасүх, Цолмон Хан-Уул дүүрэг Орчлон 6-р анги 6.0 7
9 Баттулга, Бат-Ирээдүй Увс аймаг 1-Р СУРГУУЛЬ 7-р анги 6.0 7
10 Энхмөнх, Ижилцэцэг Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 8-р анги 6.0 7
11 Мөнхжаргал, Ананд Хан-Уул дүүрэг none 6-р анги 6.0 7
12 Азжаргал, Амарсайхан Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 6.0 7
13 Мөнхгал, Жамъянпүрэв Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 8-р анги 6.0 7
14 Куно, Мөнх-Оргил Сүхбаатар дүүрэг Сант 8-р анги 6.0 7
15 Ганзориг, Бат-Ундрал Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв сургууль 8-р анги 6.0 7
16 Цогтбаяр, Цэцбилгүүн Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 7-р анги 5.0 16
17 Bandi, Oyunbilig Өвөрхангай аймаг ЕБ"Гүнзгий" 9-р анги 5.0 16
18 Намнансүрэн, Дөлгөөндалай Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 6-р анги 5.0 16
19 Баасанхүү, Эрдэнэбаяр Увс аймаг Ерөнхий боловсролын 1-р сургууль 7-р анги 5.0 16
20 Ганбат, Эмүжин Хөвсгөл аймаг Дэлгэрмөрөн цогцолбор 7-р анги 5.0 16
21 Отгонбаяр, Баярбилэг Архангай аймаг Лаборатори1 дүгээр сургууль 7-р анги 5.0 16
22 Тулга, Амин-Эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг Сант 8-р анги 5.0 16
23 Цэдэндорж, Марал Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 5.0 16
24 Byambajav, Chinguun Сүхбаатар аймаг 11-r surguuli 7-р анги 5.0 16
25 Ганбилэг, Энхжин Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 8-р анги 5.0 16
26 Энхбат, Цолмон Сүхбаатар дүүрэг 11 8-р анги 5.0 16
27 Gantomor, Zol Erdene Хэнтий аймаг Тэмүүжин 7-р анги 5.0 16
28 Алтантүлхүүр, Алтан Од Хэнтий аймаг Тэмүүжин 7-р анги 5.0 16
29 Цэрэнжав, Батзаяа Дорнод аймаг Дашбалбар сум 7-р анги 5.0 16
30 Амартүвшин, Түмэнбаяр Хөвсгөл аймаг Эрдмийн Далай 8-р анги 5.0 16
31 Баяр, Бэлгүтэй Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 8-р анги 4.0 31
32 Баярсайхан, Мөнхнаран Хөвсгөл аймаг Гурван Эрдэнэ 7-р анги 4.0 31
33 Khishigbaatar, Maral Сүхбаатар дүүрэг Niisleliin 1-r surguuli 6-р анги 4.0 31
34 Ууганбаяр, Бат-Эрдэнэ Өвөрхангай аймаг ЕБГүнзгий Сургууль 8-р анги 4.0 31
35 Болдбаатар, Төвшиндалай Баянгол дүүрэг 40-р сургууль 5-р анги 4.0 31
36 Золбаяр, Түшиг Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 4.0 31
37 Энхбаатар, Лхагвадорж Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 8-р анги 4.0 31
38 Ариунбат, Мөнх-Уянга Дорнод аймаг 5р сургууль 8-р анги 4.0 31
39 Мандах, Түвшинбаяр Сүхбаатар дүүрэг Сант 8-р анги 4.0 31
40 Gantumur, Hashtuguldur Сүхбаатар дүүрэг Сант 8-р анги 4.0 31
41 Нямдаваа, Номин-Эрдэнэ Дархан-Уул аймаг Оюуны-Ирээдүй цогцолбор 9-р анги 4.0 31
42 Дашдондов, Сарангэрэл Завхан аймаг Тосонцэнгэл ебс-2 6-р анги 4.0 31
43 Батнасан, Маралжин Сүхбаатар дүүрэг Сант 8-р анги 4.0 31
44 Алтангэрэл, Мөнгөнтуяа Орхон аймаг 14 8-р анги 4.0 31
45 Гүенбаатар, Чогсомжалбуу Завхан аймаг Тосонцэнгэл 2р сургууль 7-р анги 4.0 31
46 Энхсайхан, Хурц Хан-Уул дүүрэг ШМХФ 6-р анги 4.0 31
47 Болдбаатар, Манлай Ховд аймаг Мөст ерөнхий боловсролын сургууль 7-р анги 4.0 31
48 Алтантулга, Нандинбат Баянзүрх дүүрэг 84 8-р анги 4.0 31
49 Алтантулга, Бүрэнтөгс Баянзүрх дүүрэг 21 6-р анги 4.0 31
50 Лхамсүрэн, Дуламсүрэн Хөвсгөл аймаг Дэлгэрмөрөн Цогцолбор 7-р анги 4.0 31
51 Заяатогтох, Эрдэнэцэцэг Завхан аймаг Цагаанчулуут ЕБС 8-р анги 4.0 31
52 Цолмонбаатар, Цогт Баянзүрх дүүрэг 21-р сургууль 6-р анги 4.0 31
53 А.Ербулан, Е.Аблай Баянгол дүүрэг 1р сургууль 6-р анги 4.0 31
54 Нямбаяр, Чинзориг Сүхбаатар дүүрэг 11р сургууль 7-р анги 4.0 31
55 Баянзул, Мөнхсайхан Ховд аймаг Мөст сумын бүрэн дунд сургууль 7-р анги 4.0 31
56 Ишийгайтав, Батзориг Өвөрхангай аймаг 2-р сургууль арвайхээр 9-р анги 4.0 31
57 Ишийгайтав, Энэрэл Өвөрхангай аймаг 2-р сургууль арвайхээр 6-р анги 4.0 31
58 Бадарч, Нандингэрэл Баянзүрх дүүрэг 33 7-р анги 4.0 31
59 Хадмөнх, Оргил Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 6-р анги 4.0 31
60 Дагвасүрэн, Жаргалмаа Говьсүмбэр аймаг 5-р сургууль 7-р анги 4.0 31
61 Нямжав, Энэрэл Говьсүмбэр аймаг 5 7-р анги 4.0 31
62 Ганхуяг, Батсайхан Ховд аймаг жаргалант 6 6-р анги 4.0 31
63 Батсүх, Соёмбо Сүхбаатар дүүрэг 1 6-р анги 4.0 31
64 Чулуунбаатар, Төгс-Эрдэнэ Дорнод аймаг 1-р сургууль 8-р анги 4.0 31
65 Овог, Нэр Баянзүрх дүүрэг Сургууль 8-р анги 4.0 31
66 Бадрах, Учрал Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 7-р анги 3.0 66
67 Амаржаргал, Буянтогтох Увс аймаг Цогцолбор 1 сургууль 7-р анги 3.0 66
68 Tumenjargal, Dulguun Өвөрхангай аймаг ЕБ-ын 1-р сургууль 6-р анги 3.0 66
69 Chingis, Choi Хан-Уул дүүрэг Orchlon 9-р анги 3.0 66
70 Ренчиндамба, Энхбилиг Баянгол дүүрэг Шинэ Эрин 7-р анги 3.0 66
71 Гантулга, Дөлгөөн Баянгол дүүрэг Шинэ Эрин 6-р анги 3.0 66
72 Майбаяр, Чинболор Сүхбаатар дүүрэг 11 6-р анги 3.0 66
73 Алтангэрэл, Бадамдорж Сүхбаатар дүүрэг 31-р сургууль 8-р анги 3.0 66
74 Одгэрэл, Оюунтүлхүүр Баянзүрх дүүрэг 21 7-р анги 3.0 66
75 Тэгшбаяр, Тэмүүлэн Сүхбаатар дүүрэг 1р сургууль 8-р анги 3.0 66
76 Энхбат, Аминжаргал Хан-Уул дүүрэг ШМХФ 6-р анги 3.0 66
77 Энхбат, Амаржаргал Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 6-р анги 3.0 66
78 Batchuluun, Battsetseg Дорнод аймаг 5р сургууль 8-р анги 3.0 66
79 Баттөмөр, Мишээл Хан-Уул дүүрэг Шинэ монгол харүмафүжи 8-р анги 3.0 66
80 Мэндсайхан, Билэгжаргал Орхон аймаг 4 сургууль 6-р анги 3.0 66
81 Отгонбат, Үйлстөгөлдөр Сэлэнгэ аймаг Лаборатори 4р сургууль 8-р анги 3.0 66
82 Наранбаатар, Оргиун Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 8-р анги 3.0 66
83 Erdenebayar, Tuguldur Өмнөговь аймаг 3 8-р анги 3.0 66
84 Асылбек, Ахсунхар Баян-Өлгий аймаг Дарын Цогцолбор Сургууль 6-р анги 3.0 66
85 Батчулуун, Бат-Амгалан Баянгол дүүрэг баянгол 6-р анги 3.0 66
86 Gochoo suren, Enkhdelkhii Архангай аймаг Ерөнхий боловсрол 6-р анги 3.0 66
87 Баасандорж, Алтанбагана Архангай аймаг 2-Р сургууль 8-р анги 3.0 66
88 Sharavjamts, Saruulsaihan Завхан аймаг Devshil 7-р анги 3.0 66
89 Одонбаатар, Цэлмэг Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 6-р анги 3.0 66
90 Түвшинжаргал, Хүслэн Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 8-р анги 3.0 66
91 Нямдорж, Аминзаяа Хөвсгөл аймаг Дэлгэрмөрөн цогцолбор 6-р анги 3.0 66
92 Батжаргал, Анударь Орхон аймаг Билигт-Өргөө сургууль 6-р анги 3.0 66
93 Эрдэнэбулган, Эрдэнэчимэг Орхон аймаг 1-р сургууль 6-р анги 3.0 66
94 Ихбаяр, Хантүшиг Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 8-р анги 3.0 66
95 Алтансүх, Ринчэн Сүхбаатар дүүрэг 31-р сургууль 9-р анги 3.0 66
96 Энхтайван, Бөжинсаран Ховд аймаг Прогресс 9-р анги 3.0 66
97 Хурамба, Бямба-очир Завхан аймаг Цагаанчулуут ЕБС 8-р анги 3.0 66
98 Munkh-Ochir, Khaliun Ховд аймаг Прогресс 8-р анги 3.0 66
99 Одбаяр, Мөнхтэнгис Сүхбаатар дүүрэг 1р сургууль 8-р анги 3.0 66
100 Гантулга, Амармэнд Сүхбаатар дүүрэг 1 р сургууль 6-р анги 3.0 66
101 Батбилэг, Гантүшиг Сүхбаатар дүүрэг 11 6-р анги 3.0 66
102 Энхбат, Дөлгөөн Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 6-р анги 3.0 66
103 Батсүх, Долгорсүрэн Завхан аймаг Тосонцэнгэл 2-р сургууль 6-р анги 3.0 66
104 Ганболд, Ганбаяр Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 6-р анги 3.0 66
105 Гэрэлцогт, Алтангэрэл Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 8-р анги 3.0 66
106 Мөнхбат, Хүсэлбаяр Төв аймаг Шижир-Алт 8-р анги 3.0 66
107 Дэчинсамбуу, Номин Завхан аймаг Цагаанчулуут ЕБС 7-р анги 3.0 66
108 Мэндбаяр, Амарбаясгалан Өвөрхангай аймаг Гүнзгий 7-р анги 3.0 66
109 Батбаяр, Цогтгэрэл Сүхбаатар аймаг Ерөнхий боловсролын 4 дүгээр сургууль 8-р анги 3.0 66
110 Бат-Ундрах, Оюунхорол Завхан аймаг Цагаанчулуут ЕБС 8-р анги 3.0 66
111 Зууннаст, Нинжин Баянзүрх дүүрэг 1-р сургууль 6-р анги 3.0 66
112 Пүрэвсүрэн, Эрдэнэхүү Төв аймаг Шижир-Алт 8-р анги 3.0 66
113 Сануйжав, Маргад-Эрдэнэ Төв аймаг Шижир-Алт 8-р анги 3.0 66
114 Чинзориг, Дөлгөөн Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 6-р анги 3.0 66
115 Эрдэнэбаяр, Марал Орхон аймаг 14 6-р анги 3.0 66
116 Adiyakhuu, Tsegts Сүхбаатар дүүрэг 31 6-р анги 3.0 66
117 Батнасан, Оюунболор Сүхбаатар дүүрэг 1р сургууль 6-р анги 3.0 66
118 Чинзориг, Марал Сүхбаатар дүүрэг 1 6-р анги 3.0 66
119 Батгэрэл, Отгонсайхан Өмнөговь аймаг 1р сургууль 6-р анги 3.0 66
120 Ганболд, Ууганбаяр Баянхонгор аймаг Алгоритм 7-р анги 3.0 66
121 Энх-Оргил, Дагвадорж Сүхбаатар дүүрэг 1 8-р анги 3.0 66
122 Дандар, Нямсайхан Ховд аймаг Прогресс 6-р анги 3.0 66
123 Батболд, Гэрэл Орхон аймаг 4- р сургууль 6-р анги 3.0 66
124 Бат-Амгалан, Саруулбилэг Сүхбаатар дүүрэг 11 8-р анги 3.0 66
125 Нармандах, Мөнгөнцоож Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 7-р анги 3.0 66
126 Пүрэвсүрэн, Билэгт-Очир Сүхбаатар дүүрэг Нийслэлийн Сүхбаатар дүүргийн 1-р сургууль 8-р анги 3.0 66
127 Дэмбэрэлсайхан, Мөнх-Оргил Сонгинохайрхан дүүрэг 122 дугаар сургууль 8-р анги 3.0 66
128 Бат-Эрдэнэ, Баярхүү Сонгинохайрхан дүүрэг 122 дугаар сургууль 8-р анги 3.0 66
129 Эрдэнэбат, Түмэнжаргал Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 8-р анги 3.0 66
130 Мөнхбат, Анхчимэг Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 3.0 66
131 баяраа, зориг эрдэнэ Өвөрхангай аймаг ЕБС 1 8-р анги 3.0 66
132 Үүрдмөнх, Анандсугар Сэлэнгэ аймаг Хөтөл ЕББД 2-р сургууль 6-р анги 3.0 66
133 Сүглэгмаа, Анударь Сэлэнгэ аймаг Хөтөл ЕББД 2-р сургууль 6-р анги 3.0 66
134 M, Buyanbat Чингэлтэй дүүрэг 17 6-р анги 3.0 66
135 Райхан, Ибрахим Баян-Өлгий аймаг Дарын 7-р анги 2.0 135
136 Болдбаатар, Ирмүүн Баянзүрх дүүрэг ШинэМонгол 8-р анги 2.0 135
137 Ганжаргал, Дөлгөөнжаргал Баянзүрх дүүрэг 84 дүгээр сургууль 6-р анги 2.0 135
138 Batsuuri, Usukhbayar Сүхбаатар дүүрэг 11 6-р анги 2.0 135
139 Эрдэнэдэлгэр, Ану Архангай аймаг 1-р сургууль 7-р анги 2.0 135
140 Эрдэнэбаатар, Эгшиглэн Баянзүрх дүүрэг 97 8-р анги 2.0 135
141 Сугар-Эрдэнэ, Эрхэм-Эрдэнэ Баянзүрх дүүрэг Оюунлаг 8-р анги 2.0 135
142 Эрдэнэбат, Мөнхтөр Увс аймаг Эрдмийн Эхлэл 9-р анги 2.0 135
143 Сумьяа, Сүхбат Баянзүрх дүүрэг Эрхэт ист 6-р анги 2.0 135
144 Доржсүрэн, Алтансувд Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол сургууль 8-р анги 2.0 135
145 Жамбалдорж, Энх-Оюун Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 8-р анги 2.0 135
146 Ганзориг, Эрхэм Баянзүрх дүүрэг Оюунлаг 7-р анги 2.0 135
147 Гарам, Нармандах Сүхбаатар дүүрэг Сант 7-р анги 2.0 135
148 Батсайхан, Амина Сүхбаатар дүүрэг 11 сургууль 6-р анги 2.0 135
149 Нямдорж, Содбаяр Увс аймаг 1р сургууль 7-р анги 2.0 135
150 Баярмөнх, Билэгбуян Сүхбаатар дүүрэг 11 6-р анги 2.0 135
151 Нүүнээ, Ибраким Сүхбаатар дүүрэг 31 8-р анги 2.0 135
152 Нүүнээ, Мухаммед Сүхбаатар дүүрэг 31 8-р анги 2.0 135
153 Баяраа, Бадрал Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 6-р анги 2.0 135
154 баярмагнай, Цэнд очир Хэнтий аймаг БӨЦС 8-р анги 2.0 135
155 Дугаржав, Хүслэнбаяр Хэнтий аймаг Тэмүүжин Цогцолбор Сургууль 7-р анги 2.0 135
156 Erdenesaikhan, Munkhsaikhan Орхон аймаг Biligt urguu 8-р анги 2.0 135
157 Лхагваа, Наранбаатар Архангай аймаг 2 7-р анги 2.0 135
158 Онон, Доржханд Архангай аймаг 2 7-р анги 2.0 135
159 Баясгалан, Эрхэмбилэг Сүхбаатар дүүрэг Сант 8-р анги 2.0 135
160 Sugarragchaa, Khangerel Баянзүрх дүүрэг Oyunlag 7-р анги 2.0 135
161 Батбаяр, Энхриймаа Баянзүрх дүүрэг 97р сургууль 6-р анги 2.0 135
162 Бямбадорж, Мэндбаяр Төв аймаг ШинэМонгол 7-р анги 2.0 135
163 Булгантамир, Төгсбаяр Баянгол дүүрэг Шинэ эрин 6-р анги 2.0 135
164 Батзориг, Билгүүн Орхон аймаг 20-р Сургууль 8-р анги 2.0 135
165 Khurelsukh, Tsegtsbilegt Төв аймаг Orchlon 6-р анги 2.0 135
166 Хатанбаатар, Урантуяа Дорнод аймаг 1р сургууль 8-р анги 2.0 135
167 Амарнаран, Амарбат Баянзүрх дүүрэг 21 6-р анги 2.0 135
168 Ганзориг, Тамир Сэлэнгэ аймаг 4 8-р анги 2.0 135
169 Наранбаатар, Биндэръяа Баянзүрх дүүрэг 21 6-р анги 2.0 135
170 Буджав, Энх-Амгалан Орхон аймаг 5-р сургууль 7-р анги 2.0 135
171 фүүжий, юука Сүхбаатар дүүрэг логарифм 7-р анги 2.0 135
172 Хатанболд, Нандин-Эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг 11 6-р анги 2.0 135
173 Шийравринчин, Алтангэрэл Завхан аймаг Тосонцэнгэл II 7-р анги 2.0 135
174 даваасүрэн, лхагважаргал Завхан аймаг дэвшил 8-р анги 2.0 135
175 Болд, Сарангэрэл Увс аймаг 1-р цогцолбор сургууль 6-р анги 2.0 135
176 Төмөрцог, Түвшинбаяр Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 6-р анги 2.0 135
177 Болдбаатар, Мөнхбаяр Завхан аймаг Их-уул сум ЕБС 7-р анги 2.0 135
178 Энхболор, Намуун Дорнод аймаг 12-р сургууль 8-р анги 2.0 135
179 Бямбасэрж, Дашням Ховд аймаг Жаргалант сум 6дугаар сургууль 6-р анги 2.0 135
180 Отгонбаяр, Буяндэлгэр Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор 8-р анги 2.0 135
181 Ууганбаатар, Балжинням Завхан аймаг Дэвшил 6-р анги 2.0 135
182 Цагаандорж, Цэвэгдорж Орхон аймаг Билигт-Өргөө 6-р анги 2.0 135
183 Дэлгэрсайхан, Биндэрьяа Хөвсгөл аймаг Дэлгэрмөрөн цогцолбор 6-р анги 2.0 135
184 Амартүвшин, Нарангарав Хөвсгөл аймаг Дэлгэрмөрөн цогцолбор 6-р анги 2.0 135
185 Мөнгөншагай, Нандин-Эрдэнэ Дархан-Уул аймаг Оюуны ирээдүй цогцолбор 6-р анги 2.0 135
186 Энхмэнд, Тэмүүлэн Баянгол дүүрэг Эрхэт эрдэм 8-р анги 2.0 135
187 Хантамир, Хүслэн Орхон аймаг Билигт-Өргөө 6-р анги 2.0 135
188 Мөнхнасан, Хаш-Эрдэнэ Баянгол дүүрэг Эхлэл 7-р анги 2.0 135
189 Энхтайван, Эрхэс Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 6-р анги 2.0 135
190 Purevkhuu, Tugszaya Завхан аймаг 1 8-р анги 2.0 135
191 Чулуунсүх, Давхарбаяр Баянгол дүүрэг gg 8-р анги 2.0 135
192 Сүх-Эрдэнэ, Номин Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 7-р анги 2.0 135
193 Дамдинцогт, Ану Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 2.0 135
194 Эгиймаа, Төгөлдөр Сүхбаатар дүүрэг 11 6-р анги 2.0 135
195 Мөнхжин, Тэмүгэ Сүхбаатар дүүрэг 1 6-р анги 2.0 135
196 Ariunkhuu, Ikhbayar Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 2.0 135
197 Batzaya, Tuguldur Увс аймаг 2-дугаар цогцолбор сургууль 8-р анги 2.0 135
198 Баатарчулуун, Оюунболор Сүхбаатар дүүрэг 1 6-р анги 2.0 135
199 Баасанжаргал, Төгсжаргал Архангай аймаг Лаборатори1 дүгээр сургууль 7-р анги 2.0 135
200 Тунгалагтамир, Мөнхзаяа Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 7-р анги 2.0 135
201 Нямжанцан, Чойжамц Сүхбаатар дүүрэг 11 9-р анги 2.0 135
202 Сангижадамба, Төгстөгөлдөр Баянхонгор аймаг Алгоритм сургууль 7-р анги 2.0 135
203 Пүрэвдорж, Эгшиглэн Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 2.0 135
204 Ц, Дөлгөөн Баянзүрх дүүрэг 97 6-р анги 2.0 135
205 Өнөржаргал, Номин-Эрдэнэ Баянхонгор аймаг Алгоритм 5-р анги 2.0 135
206 Төрмөнх, Жавхланзаяа Баянхонгор аймаг Алгоритм 7-р анги 2.0 135
207 Мөнхэрдэнэ, Очирбат Ховд аймаг Прогресс 7-р анги 2.0 135
208 Амгаланбаатар, Мишээл Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 2.0 135
209 Үржинсүрэн, Мичидмаа Хөвсгөл аймаг ДМЦС 8-р анги 2.0 135
210 Ванчигравдан, Алтан-Очир Завхан аймаг ЧЭЛС 6-р анги 2.0 135
211 Түмэннасан, Сэлэнгэмөрөн Орхон аймаг 20-р сургууль 8-р анги 2.0 135
212 Схбаатар, Энхзориг Төв аймаг Эрдэнэ ЕБС 6-р анги 2.0 135
213 Жаргалсайхан, Мөнхжин Завхан аймаг Завхан Их-Уул БДС 6-р анги 2.0 135
214 Төмөрбямба, Чулуун-Эрдэнэ Дорнод аймаг Дорнод Шинэ хөгжил 6-р анги 2.0 135
215 Мөнхбуян, Дөлгөөн Увс аймаг 6-р сургууль 8-р анги 2.0 135
216 Түмэндэмбэрэл, Оргил Сүхбаатар дүүрэг 1 8-р анги 2.0 135
217 Балт-Эрдэнэ, Тэнгис Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 6-р анги 2.0 135
218 Дакен, Айтоты Баян-Өлгий аймаг Улаанхус нэгдүгээр сургууль 8-р анги 2.0 135
219 Болдбаатар, Тэмүүжин Завхан аймаг 1 8-р анги 2.0 135
220 Сонинхангай, Энхжин Баянхонгор аймаг Алгоритм 7-р анги 2.0 135
221 Бат-Ерөөлт, Батцагаан Увс аймаг 2-р цогцолбор сургууль 8-р анги 2.0 135
222 Ерболат, Ану Баянгол дүүрэг 51-р сургууль 6-р анги 2.0 135
223 Adiyakhuu, Emujin Сүхбаатар дүүрэг 31 8-р анги 2.0 135
224 мөнхбат, мишээл Сүхбаатар дүүрэг 1 6-р анги 2.0 135
225 Нэргү, Төгс-Эрдэнэ Өвөрхангай аймаг 2 р сургууль 7-р анги 2.0 135
226 Баттүшиг, Мөнхсүлд Сүхбаатар дүүрэг 1 сургууль 6-р анги 2.0 135
227 Гантөмөр, Ундрахжаргал Баянгол дүүрэг 51-р сургууль 6-р анги 2.0 135
228 Батбаатар, Хэрлэн Чингэлтэй дүүрэг 17 8-р анги 2.0 135
229 Идэрбаяр, Марал Орхон аймаг 4-р сургууль 6-р анги 2.0 135
230 Төмөрбаатар, Бямбадаш Завхан аймаг Тэлмэн ЕБС 6-р анги 2.0 135
231 Батболд, Энэрэл Орхон аймаг 4, Баян-Өндөр 6-р анги 2.0 135
232 Эрдэнэцогт, Маргад-эрдэнэ Баянзүрх дүүрэг 11 7-р анги 2.0 135
233 Алтан, Тэгшзаяа Увс аймаг 6-р сургууль 6-р анги 2.0 135
234 Бат-Эрдэнэ, Энхжин Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогполбор 82-р сургууль 6-р анги 2.0 135
235 Насанбат, Санжаадорж Завхан аймаг Түдэвтэй 6-р анги 2.0 135
236 Батцоож, Уртнасан Завхан аймаг Тосонцэнгэл лаборатори 1р сургууль 7-р анги 2.0 135
237 Баярсайхан, Номулан Завхан аймаг Түдэвтэй ЕБС 7-р анги 2.0 135
238 Oдсүрэн, Copxoн Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 6-р анги 2.0 135
239 Анхбаяр, Эрдэнэбулган Сэлэнгэ аймаг 1 7-р анги 2.0 135
240 Nyamsuren, Enkhtsetseg Багануур дүүрэг Гүн галуутай цогцолбор сургууль 7-р анги 2.0 135
241 Сугар, Батмөнх Хан-Уул дүүрэг 141 8-р анги 2.0 135
242 Азбилэг, Чинболор Багануур дүүрэг Гүн галуутай цогцолбор сургууль 7-р анги 2.0 135
243 Ганхүү, Энэрэл Сэлэнгэ аймаг Сб 1р сургууль 8-р анги 2.0 135
244 Batamgalan, Amarbayasgalan Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 8-р анги 2.0 135
245 Бадамдорж, Баасанхүү Завхан аймаг Дэвшил 7-р анги 2.0 135
246 Ганзориг, Мишээл Дорнод аймаг Чойбалсан 7-р анги 2.0 135
247 Баттөр, Есөн-Эрдэнэ Завхан аймаг Түдэвтэй ЕБС 6-р анги 2.0 135
248 Чинзориг, Мөнгөнжигүүр Багануур дүүрэг НЕБ Гүн галуутай цогцолбор сургууль 6-р анги 2.0 135
249 Ганзориг, Сүлд Дорнод аймаг 8 6-р анги 2.0 135
250 Пүрэвсүрэн, Мягмардаш Завхан аймаг Дэвшил 7-р анги 2.0 135
251 Батбаяр, Саруултөгс Багануур дүүрэг ГГЦС 7-р анги 2.0 135
252 Энхбаяр, Номинжин Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор 6-р анги 2.0 135
253 Нарангарав, Тэнгис Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 6-р анги 2.0 135
254 Галам, Нурбек Сүхбаатар дүүрэг 11 6-р анги 2.0 135
255 Баярзориг, ТЭХЛҮҮН Орхон аймаг 13сургууль 6-р анги 2.0 135
256 Erdenebat, Enkhtuguldur Багануур дүүрэг gun galuutai tsogtsolbor surguule 6-р анги 2.0 135
257 Атарбуян, Буяндаваа Сэлэнгэ аймаг Сүхбаатар 1- р сургууль 7-р анги 2.0 135
258 Самбасүндэв, Саруулбуян Увс аймаг 2р цогцолбор 8-р анги 2.0 135
259 Баттулга, Дөлгөөн Дорнод аймаг 5-р сургууль 7-р анги 2.0 135
260 Найманжин, Хаш-Эрдэнэ Хөвсгөл аймаг Дэлгэрмөрөн цогцолбор сургууль 7-р анги 2.0 135
261 Batbaatar, Buynhishig Баянгол дүүрэг 1 8-р анги 2.0 135
262 Даваадагва, Мишээл Баянгол дүүрэг 51 8-р анги 2.0 135
263 Баянжаргал, Ариунзаяа Баянгол дүүрэг 51 8-р анги 2.0 135
264 Гэрэлт-Од, Алтан-Очир Сүхбаатар аймаг 4 8-р анги 2.0 135
265 Batnast, Uilstuguldur Хэнтий аймаг Bor-Undur Complex School 8-р анги 2.0 135
266 batkhuyag, tuguldur Баянгол дүүрэг 38-р сургууль 8-р анги 2.0 135
267 Жамьянмядаг, МӨНХТҮШИГ Өмнөговь аймаг 3-р сургууль 7-р анги 2.0 135
268 Тайвантөр, Тэлмүүн Өмнөговь аймаг 3 6-р анги 2.0 135
269 Оргилсайхан, Барсболд Архангай аймаг 1 8-р анги 1.0 269
270 Лхагвасүрэн, Жаргалан Архангай аймаг 1-р сургууль 8-р анги 1.0 269
271 Энх-Амар, Чаминцэцэг Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор 8-р анги 1.0 269
272 ЗОРИГТБААТАР, ЭРДЭНЭТУНГАЛАГ Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор сургууль 8-р анги 1.0 269
273 Галбаяр, Өсөхбаяр Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 1.0 269
274 Гансүх, Идэржавхлан Багануур дүүрэг Гүн Галуутай Цогцолбор 8-р анги 1.0 269
275 Алтанцоож, Номинсолонго Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор 8-р анги 1.0 269
276 Пүрэвдорж, Эмүжин Баянгол дүүрэг Эрин эверист интл сургууль 9-р анги 1.0 269
277 Barsbold, Azjargal Хэнтий аймаг Тэмүүжин 7-р анги 1.0 269
278 Батсайхан, Амин-Эрдэнэ Дорнод аймаг Долоодой 7-р анги 1.0 269
279 Ганбат, Гэрэлчимэг Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 7-р анги 1.0 269
280 Болорбат, Билгүүн Сүхбаатар дүүрэг Шинэ үе 6-р анги 1.0 269
281 Баярхүү, Заяа Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 6-р анги 1.0 269
282 Мөнхтулга, Хулан Баянзүрх дүүрэг 21 7-р анги 1.0 269
283 Гантөмөр, Энэрэл Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 6-р анги 1.0 269
284 Батсайхан, Далай эрдэнэ Баянзүрх дүүрэг 97 6-р анги 1.0 269
285 Насанжаргал, Баянмөнх Сүхбаатар дүүрэг 31 8-р анги 1.0 269
286 Пүрэвсүрэн, Батдорж Сүхбаатар дүүрэг 11 6-р анги 1.0 269
287 Гантулга, Тэмүүлэн Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 9-р анги 1.0 269
288 Түвшинтөр, Төгөлдөр Сэлэнгэ аймаг Билиг ДБ 6-р анги 1.0 269
289 Сүхбаатар, Гүнжлхам Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 8-р анги 1.0 269
290 Enkh Ochir, Gandirya Сүхбаатар дүүрэг 11 6-р анги 1.0 269
291 Ганцогт, Энхбаях Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор сургууль 7-р анги 1.0 269
292 Амарсанаа, Өнөмөнх Сэлэнгэ аймаг Билиг ДБ 9-р анги 1.0 269
293 Онолбаатар, Батмаа Орхон аймаг Билигт Өргөө 8-р анги 1.0 269
294 цогтбаяр, мягмарсүрэн Увс аймаг 1-р цогцолбор сургууль 8-р анги 1.0 269
295 Амарбат, Түшиг Хэнтий аймаг БӨЦС 8-р анги 1.0 269
296 Жаргалсайхан, Төгс-Очир Хэнтий аймаг Бор-Өндөр цогцолбор сургууль БӨЦС 7-р анги 1.0 269
297 Энхсайхан, Төрбилэг Дорнод аймаг Долоодой 9-р анги 1.0 269
298 galbadrakh, dashtseren Орхон аймаг Билигт өргөө 8-р анги 1.0 269
299 Бат-Энх, Чингүн Хан-Уул дүүрэг ШМХФ 6-р анги 1.0 269
300 Нацагдорж, Батдорж Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 6-р анги 1.0 269
301 Мөнхгэрэл, Хулан Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 8-р анги 1.0 269
302 Баянмөнх, Тэмүүлэн Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харумафужи дунд сургууль 6-р анги 1.0 269
303 Отгонбаяр, Амирлан Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харума Фужи 6-р анги 1.0 269
304 Дамдинсүрэн, Эмүүжин Сүхбаатар дүүрэг 31 7-р анги 1.0 269
305 Батцэрэн, Өнөболд Сэлэнгэ аймаг Билиг ДБ 7-р анги 1.0 269
306 Баатарсүх, Халиун Дорнод аймаг Цагаан-Овоо 8-р анги 1.0 269
307 Үүрцайх, Гуамарал Дорнод аймаг 5 6-р анги 1.0 269
308 Түвшинжаргал, Сармандах Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 6-р анги 1.0 269
309 Өсөхбаяр, Тогтох Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 8-р анги 1.0 269
310 Отгонжаргал, Энхтүвшин Увс аймаг Цогцолбор 1 -р сургууль 6-р анги 1.0 269
311 Гантөгс, Сүндэръяа Хан-Уул дүүрэг Шинэ монгол харүмафүжи 6-р анги 1.0 269
312 Чогсомжанлав, Төрмөнх Баянхонгор аймаг Номундалай цогцолбор сургууль 6-р анги 1.0 269
313 Үднаран, Маргад-Оюу Дорнод аймаг 8-р сургууль 6-р анги 1.0 269
314 Сэвжид, Энхжин Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 7-р анги 1.0 269
315 Мөнхбаяр, Дөлгөөн Баянзүрх дүүрэг ШинэМонгол 7-р анги 1.0 269
316 Батбаатар, Болоржин Баянзүрх дүүрэг 21р сургууль 7-р анги 1.0 269
317 Энхтүвшин, Хишиг-Ундрах Сүхбаатар дүүрэг 11 6-р анги 1.0 269
318 Сэр-Од, Бямбасүрэн Орхон аймаг 4-р сургууль 6-р анги 1.0 269
319 Галбадрах, Сэрчмаа Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 6-р анги 1.0 269
320 Банзрагч, Маралтуяа Чингэлтэй дүүрэг 31 6-р анги 1.0 269
321 Батжаргал, Галдан-Өсөх Увс аймаг Цогцолбор-1 6-р анги 1.0 269
322 Baasandorj, erkhes Баянгол дүүрэг 141 5-р анги 1.0 269
323 Батбаяр, Энхлэн Баянзүрх дүүрэг 21 7-р анги 1.0 269
324 Гантөгс, Эрхэмбилэг Хан-Уул дүүрэг ШМХФ 6-р анги 1.0 269
325 Баттөмөр, Төрбат Дорнод аймаг Баян-Уул сум ЕБС 8-р анги 1.0 269
326 Дукат, Ибрахим Баян-Өлгий аймаг Дарын 6-р анги 1.0 269
327 Эрдэнэпүрэв, Анужин Сүхбаатар дүүрэг 31 8-р анги 1.0 269
328 Эрдэнэбат, Түвшинжаргал Өмнөговь аймаг 3-р сургууль 6-р анги 1.0 269
329 Пэлжээ, Батнасан Завхан аймаг Сантмаргаз ЕБС 7-р анги 1.0 269
330 Батсайхан, Нямбаяр Завхан аймаг Тосон ЕБС-2 7-р анги 1.0 269
331 Эрдэнэцогт, Маралмаа Завхан аймаг Дэвшил 8-р анги 1.0 269
332 Erdenechuluun, Yondonbal Завхан аймаг Dewshil 9-р анги 1.0 269
333 Алтангэрэл, Лхагважаргал Завхан аймаг Дэвшил 9-р анги 1.0 269
334 зууннасан, барсболд Завхан аймаг дэвшил сургууль 7-р анги 1.0 269
335 Даваасамбуу, Лхагважаргал Завхан аймаг Ерөнхий боловсролын бүрэн дунд дэвшил сургууль 7-р анги 1.0 269
336 Батхуяг, Даваахүү Завхан аймаг ЕБ 3-р сургууль 6-р анги 1.0 269
337 Эрдэнэбат, Орхонтуяа Завхан аймаг Улиастай сумын ЕБ-ын 3р сургууль 7-р анги 1.0 269
338 Төмөрхуяг, Буджаргал Завхан аймаг ЕБ-ын 3 дугаар сургууль 8-р анги 1.0 269
339 Ганбат, Цэцэн Завхан аймаг Дэвшил сургууль 7-р анги 1.0 269
340 Лхагвабаяр, Тунгалаг Завхан аймаг Их-уул сум ЕБС 7-р анги 1.0 269
341 Санжаасүрэн, Отгонзул Дорнод аймаг 12-р сургууль 7-р анги 1.0 269
342 Төмөрсүх, Наранхүү Дорнод аймаг 12 сургууль 7-р анги 1.0 269
343 Отгонбаяр, Өлзий-Эрдэнэ Дорнод аймаг 12-р сургууль 7-р анги 1.0 269
344 Батдорж, Пүрэвсамбуу Завхан аймаг Тосонцэнгэл 2р сургууль 6-р анги 1.0 269
345 Батсүх, Дэлгэрчимэг Ховд аймаг Жаргалант сум 6дугаар сургууль 8-р анги 1.0 269
346 Октябрь, Цогт-Очир Ховд аймаг Жаргалант сум 6дугаар сургууль 8-р анги 1.0 269
347 Отгонбилэг, Дөлгөөн Завхан аймаг Дэвшил 8-р анги 1.0 269
348 Баянмөнх, Мандах-Эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг 31 7-р анги 1.0 269
349 Bat Erdene, Chinguun Багануур дүүрэг Гүн галуутай цогцолбор 8-р анги 1.0 269
350 Нямсүрэн, Өлзийбуян Дорнод аймаг Баяндун 8-р анги 1.0 269
351 Наранмандах, Тэмүүлэн Баянгол дүүрэг Эрхэт-Эрдэм 6-р анги 1.0 269
352 Түдэв, Маргад Завхан аймаг Дэвшил 7-р анги 1.0 269
353 Билэгт, Балжинням Завхан аймаг Дэвшил 8-р анги 1.0 269
354 Сэрдамба, Лхагва Дорнод аймаг 12-р сургууль 7-р анги 1.0 269
355 Erdenedagva, Anu Завхан аймаг EBS 7-р анги 1.0 269
356 Тунгалаг, Нямсамбуу Завхан аймаг 3 дугаар сургууль 7-р анги 1.0 269
357 Батмөнх, Батбилэг Ховд аймаг 1 6-р анги 1.0 269
358 Мөнгөнцоож, Гантуяа Ховд аймаг Мөст ерөнхий боловсролын сургууль 7-р анги 1.0 269
359 Altanshagai, Bilguun Орхон аймаг Баян-Өндөр сум 6-р анги 1.0 269
360 Батчулуун, Эрдэнэдалай Орхон аймаг Билигт Өргөө 6-р анги 1.0 269
361 Эрдэнэбат, Цэлмүүн Чингэлтэй дүүрэг 23 дугаар сургууль 7-р анги 1.0 269
362 Эрдэнэбаяр, Тулгабат Хэнтий аймаг Бор-Өндөр Цогцолбор Сургууль 8-р анги 1.0 269
363 Цогоо, Санчирмаа Ховд аймаг Мөст ерөнхий боловсролын сургууль 6-р анги 1.0 269
364 Түмэнбаатар, Тэнгис Орхон аймаг Билэгт-Өргөө сургууль 6-р анги 1.0 269
365 Лхагвасүрэн, Баясах Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 6-р анги 1.0 269
366 мөнхнаран, мөнххайр Сонгинохайрхан дүүрэг хөгжил цогцолбор 6-р анги 1.0 269
367 Дэмбэрэлсамбуу, Отгонбаатар Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 6-р анги 1.0 269
368 Ахыт, Лаура Ховд аймаг Цаст Алтай 7-р анги 1.0 269
369 Маналсүрэн, Цэнгэл Орхон аймаг Билигт-Өргөө дунд сургууль 6-р анги 1.0 269
370 Чадраабал, Энхзаяа Завхан аймаг Дэвшил 6-р анги 1.0 269
371 Ганзориг, Хулан Сонгинохайрхан дүүрэг Хөгжил цогцолбор сургууль 8-р анги 1.0 269
372 Мөнхсайхан, Номин Баянзүрх дүүрэг 21-р сургууль 8-р анги 1.0 269
373 Төгсжаргал, Азжаргал Баянгол дүүрэг Эхлэл дунд сургууль 7-р анги 1.0 269
374 Bayrsaikhan, Batzorig Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 1.0 269
375 Undrakh-Erdene, Oyuntsatsral Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 1.0 269
376 Раднаабазар, Сувд-Эрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор ахлах сургууль 8-р анги 1.0 269
377 Хадбаатар, Монду Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор сургууль 8-р анги 1.0 269
378 Гансүмбэрэл, Дөлгөөн Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 6-р анги 1.0 269
379 Баатарсүрэн, Ариунбаяр Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 7-р анги 1.0 269
380 Нямдаваа, Ирмүүн Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 6-р анги 1.0 269
381 Mandahbayr, Odmaa Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай цогцолбор сургууль 8-р анги 1.0 269
382 Батсуурь, Ууганжаргал Өвөрхангай аймаг 1-р сургууль 6-р анги 1.0 269
383 Batdorj, Nandintsetseg Завхан аймаг 1-р сургууль 8-р анги 1.0 269
384 Энхбаатар, Мөнхтуул Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 8-р анги 1.0 269
385 Мөнхзул, Улсболд Завхан аймаг Дэвшил 7-р анги 1.0 269
386 Naranbat, Tselmeg Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 1.0 269
387 Байгалсайхан, Бат-Ирээдүй Чингэлтэй дүүрэг 5-р сургууль 8-р анги 1.0 269
388 Очирхуяг, Сэргэлэн Баянзүрх дүүрэг Тэмүүжин өрлөг 7-р анги 1.0 269
389 Нарантэгш, Наранжаргал Сүхбаатар аймаг 4дүгээр сургууль 7-р анги 1.0 269
390 Хасбаатар, Буянтогтох Сонгинохайрхан дүүрэг Хөгжил Цогцолбор сургууль 8-р анги 1.0 269
391 Нямжав, Цэлмэг Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 1.0 269
392 batnasan, tamir Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 1.0 269
393 Сурагтбаатар, Энхмөнх Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 7-р анги 1.0 269
394 Балжинням, Түмэнжаргал Завхан аймаг Ерөнхий боловсролын Дэвшил сургууль 7-р анги 1.0 269
395 Гантулга, Жавхлан Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай цогцолбор сургууль 6-р анги 1.0 269
396 Амар, Дэлгэрцогт Төв аймаг 1-р лаборатори сургууль 6-р анги 1.0 269
397 Энэрэл, Энхлин Чингэлтэй дүүрэг 11 7-р анги 1.0 269
398 Очирхуяг, Энэрэл Сонгинохайрхан дүүрэг Номуун 6-р анги 1.0 269
399 Чимэддагва, Шинэсаран Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 1.0 269
400 Demidbold, Tulgaa Хөвсгөл аймаг Титэм 7-р анги 1.0 269
401 Найдансүрэн, Нарангоо Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай цоцолбор сургууль 6-р анги 1.0 269
402 Батмөнх, Түвшинбаяр Төв аймаг Заамар хоёрдугаар сургууль 7-р анги 1.0 269
403 Жанарбек, Али Баян-Өлгий аймаг Бугат 7-р анги 1.0 269
404 Сүхболд, Тодбилэг Сүхбаатар дүүрэг 1р дунд сургууль 7-р анги 1.0 269
405 Лхагва очир, Алтан очир Сонгинохайрхан дүүрэг 82р өнөр цогцолбор 7-р анги 1.0 269
406 Бат-Орших, Ариунболд Увс аймаг Өлгий 7-р анги 1.0 269
407 LKHAMSUREN, Monhorgil Увс аймаг 6-р сургууль 8-р анги 1.0 269
408 Даваажаргал, Номин эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг 1 surguuli 6-р анги 1.0 269
409 Тулга, Тэлмэн Сүхбаатар дүүрэг 11р сургууль 7-р анги 1.0 269
410 Шатар, Алтангэрэл Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 7-р анги 1.0 269
411 Борхүү, Билгүүнтөгөлдөр Сүхбаатар дүүрэг 1 7-р анги 1.0 269
412 Гансүх, Одонтуяа Баянзүрх дүүрэг Улаанбаатар бүрэн дунд сургууль 7-р анги 1.0 269
413 Оюунболд, Аминэрдэнэ Завхан аймаг 2 6-р анги 1.0 269
414 Гэндэнжамц, Халиунаа Сүхбаатар дүүрэг 1р сургууль 6-р анги 1.0 269
415 Пүрэвцэрэн, Нандин-Эрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 6-р анги 1.0 269
416 Алтанхуяг, Хеделизе Баянгол дүүрэг 113 6-р анги 1.0 269
417 Доржсүрэн, Төгс-Эрдэнэ Баянгол дүүрэг 113-р сургууль 6-р анги 1.0 269
418 Пүрэвдорж, Цолмонгэрэл Төв аймаг Эрдэнэ ЕБС 6-р анги 1.0 269
419 Одхүү, Хос-Од Баянгол дүүрэг Хөгжил Цогцолбор 7-р анги 1.0 269
420 Алтайбаатар, Энхриймаа Говь-Алтай аймаг Тонхил ЕБС 7-р анги 1.0 269
421 Darisuren, Enkhbayar Завхан аймаг ЧЭЛС 8-р анги 1.0 269
422 Ayushbaatar, Erkhembayar Сэлэнгэ аймаг Сайхан сумын 2-р сургууль 8-р анги 1.0 269
423 Bymba, Danaasuren Сэлэнгэ аймаг Билиг ДБ 9-р анги 1.0 269
424 Баяржавхдас, Мишээл Дорнод аймаг Чойбалсан сум ЕБС 8-р анги 1.0 269
425 Хүрэлчулуун, Цэрэнпунцаг Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 6-р анги 1.0 269
426 Ариунбадрал, Хичээнгүй Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор сургууль 6-р анги 1.0 269
427 Мягмарцэнд, Эгшиглэн Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор сургууль 6-р анги 1.0 269
428 Ганбат, Энхмэнд Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 2 дугаар дунд 8-р анги 1.0 269
429 Батсайхан, Тэмүүлэн Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 8-р анги 1.0 269
430 Бархүү, Хантэнгэр Архангай аймаг Их тамир сум. Ерөнхий боловсролын сургууль 7-р анги 1.0 269
431 Нямдаваа, Анужин Баянгол дүүрэг 51-р сургууль 6-р анги 1.0 269
432 Bundhorol, Monhjargal Өвөрхангай аймаг 4r surguuli 7-р анги 1.0 269
433 Ганбат, Гантигмаа Сүхбаатар аймаг ЕБоловсролын 4 дүгээр сургууль 6-р анги 1.0 269
434 Баясгалан, Буянбадрах Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 8-р анги 1.0 269
435 Базаргүр, Цэлмэг Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 6-р анги 1.0 269
436 Мягмардорж, Маралмаа Сүхбаатар дүүрэг 1р сургууль 6-р анги 1.0 269
437 нарангэрэл, мандхай Баянгол дүүрэг 51 6-р анги 1.0 269
438 Пүрэвжаргал, Энх-Эгшиглэн Завхан аймаг Тосонцэнгэл 1р сургууль 7-р анги 1.0 269
439 Мөнхбаяр, Түвшинзаяа Дорноговь аймаг 5-р сургууль 8-р анги 1.0 269
440 Үндэс-Эрдэнэ, Ууган-Эрдэнэ Төв аймаг Эрдэнэ сум ЕБС 7-р анги 1.0 269
441 Зоригтбаатар, Янжинлхам Дорноговь аймаг Сайншанд 5-р сургууль 7-р анги 1.0 269
442 Гандаваа, Тэн-Мэргэн Сонгинохайрхан дүүрэг 11 7-р анги 1.0 269
443 Byamba, Batgerel Дорнод аймаг Долоодой 7-р анги 1.0 269
444 Ариунтуяа, Эрдэмбилэг Дорнод аймаг 12дугаар сургууль 6-р анги 1.0 269
445 Батбаатар, Цэлмүүн Чингэлтэй дүүрэг 17 6-р анги 1.0 269
446 Ганцог, Тэнүүнбат Сонгинохайрхан дүүрэг Монгол Билиг Оюун 8-р анги 1.0 269
447 Odbayar, Dulguun Хан-Уул дүүрэг Mongol bilig oyun 8-р анги 1.0 269
448 Батгэрэл, Нандин-Эрдэнэ Орхон аймаг 4-дүгээр сургууль 6-р анги 1.0 269
449 Сүрэнхорлоо, Буянбаяр Өвөрхангай аймаг Арвайхээр сумын 4-р сургууль 7-р анги 1.0 269
450 Batlkhagva, Khuslen Хан-Уул дүүрэг Монгол билиг оюун 8-р анги 1.0 269
451 Энхбат, Нарангэрэлт Сүхбаатар дүүрэг 1 6-р анги 1.0 269
452 Энхбаяр, Энхжин Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 6-р анги 1.0 269
453 Пүрэвбаяр, Давгадорж Өвөрхангай аймаг 4 7-р анги 1.0 269
454 Бат-Өрнөх, Түвшинзаяа Дорноговь аймаг 5р сургууль 8-р анги 1.0 269
455 Ууганбаяр, Бадруун Орхон аймаг 8 дугаар сургууль 6-р анги 1.0 269
456 Баатар, Даваасүрэн Орхон аймаг 4 6-р анги 1.0 269
457 Soninbileg, Azzaya Баянгол дүүрэг 51 6-р анги 1.0 269
458 Ганхуяг, Отгон-Эрдэнэ Хэнтий аймаг Хан Хэнтий 7-р анги 1.0 269
459 Баасанжаргал, Дөлгөөн Баянхонгор аймаг Номун-далай 6-р анги 1.0 269
460 Otgonchuluun, Enhriimaa Дорноговь аймаг 5-r surguuli 8-р анги 1.0 269
461 Галбадрах, Эгшиглэн Сэлэнгэ аймаг 1-р сургууль 8-р анги 1.0 269
462 Элбэгбаяр, Энхзол Орхон аймаг 4р сургууль 6-р анги 1.0 269
463 Munkhsaihan, Tuguldur Дорнод аймаг 5-р сургууль 7-р анги 1.0 269
464 Алтангэрэл, Дөлгөөнбаяр Багануур дүүрэг гүн галуутай цогцолбор 7-р анги 1.0 269
465 Ганзориг, Эмүжин Багануур дүүрэг Гүн галуутай цогцолбор сургууль 7-р анги 1.0 269
466 Алтанхуяг, Энэрлэн Дорноговь аймаг Сайншанд сумын ЕБ-ын 1-р сургууль 6-р анги 1.0 269
467 Чухалбат, Мөнх-Учрал Хэнтий аймаг БӨЦС 8-р анги 1.0 269
468 Анхбаяр, Дөлгөөн Сэлэнгэ аймаг СБ1 6-р анги 1.0 269
469 Жамъянсүрэн, Лхагвасүрэн Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 1.0 269
470 Jargalzaya, Orgil Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 6-р анги 1.0 269
471 Цэрэндаш, Аззаяа Завхан аймаг Түдэвтэй ЕБС 7-р анги 1.0 269
472 Батбаяр, Мөнхсайн Дорноговь аймаг 5-р сургууль 7-р анги 1.0 269
473 Лхагважав, Анунгоо Увс аймаг Цогцолбор 1дүгээр сургууль 7-р анги 1.0 269
474 Эрдэнэхүү, Номинзул Сүхбаатар аймаг ЕБ-ын 4-р сургууль 7-р анги 1.0 269
475 Дөлгөөн, Цогтзул Хан-Уул дүүрэг Монгол Билиг Оюун 8-р анги 1.0 269
476 Мягмарсүрэн, Мөнхжаргал Дорноговь аймаг 5-р сургууль 8-р анги 1.0 269
477 Батбаяр, Мишээл Дорноговь аймаг Сайншанд сумын ЕБ-ын 1-р сургууль 7-р анги 1.0 269
478 Ганбаатар, Тод-Од Сүхбаатар дүүрэг 1 7-р анги 1.0 269
479 Otgonkhuyag, Khuslen Баянзүрх дүүрэг 97r surguuli 7-р анги 1.0 269
480 Батболд, Батгэрэл Сүхбаатар дүүрэг 11 6-р анги 1.0 269
481 Anhbayr, Anar Хэнтий аймаг БӨЦС 8-р анги 1.0 269
482 Ганзориг, Үүрийнцагаантуяа Завхан аймаг Чандмань Эрдэнэ Лаборатор Сургууль 8-р анги 1.0 269
483 Цэрэнбат, Болормаа Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 6-р анги 1.0 269
484 Дамдинжав, Алгирмаа Дорнод аймаг Дашбалбар 6-р анги 1.0 269
485 Гэрэлт-Од, Энхжин Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор сургууль 6-р анги 1.0 269
486 Батбаяр, Түшиг Дорноговь аймаг Сайншанд сумын ЕБ-ын 1-р сургууль 7-р анги 1.0 269
487 Battulga, Khuslen Баянзүрх дүүрэг 97 7-р анги 1.0 269
488 Мөнх-Алдар, Болд-Эрдэнэ Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 6-р анги 1.0 269
489 Доржсүрэн, Цогзолмаа Өвөрхангай аймаг Хужирт ЕБС 8-р анги 1.0 269
490 Хуягтбаатар, Дарьсүрэн Сэлэнгэ аймаг 3р сургууль 6-р анги 1.0 269
491 Цэнгэнбаяр, Намуунаа Сонгинохайрхан дүүрэг 62 8-р анги 1.0 269
492 Батхүү, Батбилэг Чингэлтэй дүүрэг Сант 6-р анги 1.0 269
493 Gerelt-Od, Mandukhai Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 8-р анги 1.0 269
494 Амгаланбаатар, Сүглэгмаа Дорноговь аймаг 5 8-р анги 1.0 269
495 Чинзориг, Чинбат Хөвсгөл аймаг ЭДЦС 6-р анги 1.0 269
496 Ганхуяг, Түмэнжаргал Завхан аймаг Түдэвтэй ЕБС 6-р анги 1.0 269
497 Мөнхтөр, Маралгуй Завхан аймаг 3 дугаар сургууль 6-р анги 1.0 269
498 Жамъян, Дашмягмар Завхан аймаг Түдэвтэй ЕБС 6-р анги 1.0 269
499 Тайван, Билгүүн Хэнтий аймаг Бор-Өндөр цогцолбор 8-р анги 1.0 269
500 Erdenesukh, Telmuun Орхон аймаг 4 6-р анги 1.0 269
501 Энхбаясгалан, Энхнаран Сэлэнгэ аймаг 1р сургууль 7-р анги 1.0 269
502 Ганзориг, Энх-Үйлс Сэлэнгэ аймаг Сүхбаатар 1-р сургууль 7-р анги 1.0 269
503 Шийлэгдамба, Чагнаадорж Өвөрхангай аймаг Мэргэд 8-р анги 1.0 269
504 Тогтохренчин, Түвшинсайхан Говьсүмбэр аймаг 5 8-р анги 1.0 269
505 Даваадорж, Ариунбилэг Баянгол дүүрэг 38 8-р анги 1.0 269
506 Бат-Эрдэнэ, Булган-Эрдэнэ Сэлэнгэ аймаг 1-ээр сургууль 7-р анги 1.0 269
507 Батсайхан, Содтуяа Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 6-р анги 1.0 269
508 Энхболд, Нандиймаа Өвөрхангай аймаг Мэргэд 8-р анги 1.0 269
509 хадбаатар, пүрэвсүрэн Говь-Алтай аймаг тонхил ебс 8-р анги 1.0 269
510 Баатарчулуун, Эмүжин Өвөрхангай аймаг Мэргэд 7-р анги 1.0 269
511 Отгонбат, Оюун-Эрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг 82 сургууль 6-р анги 1.0 269
512 Amgalan, Ulziibadam Хөвсгөл аймаг Erdmiin dalai 6-р анги 1.0 269
513 Хатанбаатар, Энх Орхон аймаг Баян-Өндөр 4-р сургууль 8-р анги 1.0 269
514 Чинбат, Ухаанзаяа Завхан аймаг Дэвшил 6-р анги 1.0 269
515 Батсуурь, Дөлгөөнбаяр Орхон аймаг Орхон empathy 8-р анги 1.0 269
516 Zoljargal, Buynkhishig Өвөрхангай аймаг Чой лувсанжавын нэримжит ЕБС 8-р анги 1.0 269
517 Чингэс, Анар Баянгол дүүрэг 38 7-р анги 1.0 269
518 Ариунболд, Өсөхжаргал Сэлэнгэ аймаг СБ1 7-р анги 1.0 269
519 Мөнхгэрэл, Болортуяа Сонгинохайрхан дүүрэг 62р сургужль Багш 1.0 269
520 Гэрэлсайхан, Буян-Орших Говьсүмбэр аймаг 5 7-р анги 1.0 269
521 Баярсайхан, Сэргэлэн Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 6-р анги 1.0 269
522 Баатарсүрэн, Номин Багануур дүүрэг ГГЦС 6-р анги 1.0 269
523 Дамдинсүрэн, Ариун-Эрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг Хөгжил цогцолбор 8-р анги 1.0 269
524 Баярхүү, Билэгдэмбэрэл Өвөрхангай аймаг Мэргэд 8-р анги 1.0 269
525 Цэнгэл, Ундрам Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв сургууль 6-р анги 1.0 269
526 Сержан, Назым Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор сургууль 6-р анги 1.0 269
527 Мөнхбат, Бишрэл Хэнтий аймаг Тэмүжин цогцолбор сургууль 6-р анги 1.0 269
528 Баяраа, Ану-Үжин Сэлэнгэ аймаг Мандал-2 7-р анги 1.0 269
529 Заяа, Чинзориг Багануур дүүрэг Гүн Галуутай Цогцолбор сургууль 7-р анги 1.0 269
530 Оюундэлгэр, Баяржаргал Баянгол дүүрэг 51-р сургууль 8-р анги 1.0 269
531 Жаргал, Хулан Сэлэнгэ аймаг Сэлэнгэ аймаг Сүхбаатар сум Г.Бумцэндийн нэрэмжит ЕБ-ын 1-р сургууль 7-р анги 1.0 269
532 Ариунцагаан, Анударь Сонгинохайрхан дүүрэг 62р сургууль 7-р анги 1.0 269
533 Нямжав, Хүслэн Сонгинохайрхан дүүрэг 62 6-р анги 1.0 269
534 Бэгзжав, Чинбат Завхан аймаг Цагаанчулуут EБС 8-р анги 1.0 269
535 Тэгшбаяр, Буяндэлгэр Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 8-р анги 1.0 269
536 Бэхбат, Бадар Ууган Хэнтий аймаг БӨЦС 7-р анги 1.0 269
537 Оргилбаяр, Хонгорзул Дорноговь аймаг 5р сургууль 7-р анги 1.0 269
538 Цэдэвсүрэн, Мягмарсүрэн Увс аймаг 1р цогцолбор сургууль 7-р анги 1.0 269
539 Сансарбаяр, Номинжин Сэлэнгэ аймаг Хөтөл Ерөнхий боловсролын 2-р сургууль 8-р анги 1.0 269
540 Бадамсэрээжий, Ариунбилэг Сонгинохайрхан дүүрэг 62-р сургууль 6-р анги 1.0 269
541 Erjan, Mukhtar Баян-Өлгий аймаг Дарын 8-р анги 1.0 269
542 Нямдаваа, Баттөмөр Баянхонгор аймаг Номун Далай 6-р анги 1.0 269
543 мөнх эрдэнэ, Индэрьяа Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 8-р анги 1.0 269
544 Цэдэвсүрэн, Даваадолгор Өвөрхангай аймаг мэргэд 6-р анги 1.0 269
545 Bayanmunkh, Lkhagvadorj Баянгол дүүрэг 113 6-р анги 1.0 269
546 Давааням, Бумцэн Говь-Алтай аймаг Баян-Уул ЕБС 6-р анги 1.0 269
547 Гантөмөр, Халиун Багануур дүүрэг Гүн галуутай 7-р анги 1.0 269
548 Бат-Өлзий, Бархүү Орхон аймаг 4-р сургууль 8-р анги 1.0 269
549 Баянбат, Шинэбаяр Сонгинохайрхан дүүрэг 62 8-р анги 1.0 269
550 Пүрэвбат, Эрхэс Говьсүмбэр аймаг 5-р сургууль 6-р анги 1.0 269
551 Ганбаатар, Алтанзул Завхан аймаг Улиастай сумын 3р сургууль 6-р анги 1.0 269
552 Энхтамир, Маралгоо Сүхбаатар дүүрэг 1 6-р анги 1.0 269
553 Батбаатар, Баттулга Дорноговь аймаг 1р сургууль 8-р анги 1.0 269
554 Gantumur, Turmunkh Сонгинохайрхан дүүрэг 62-r surguuli 3-р анги 1.0 269
555 Гантогтох, Мөнхтөгөлдөр Ховд аймаг 1 6-р анги 1.0 269
556 Ниндэв, Нандинцэцэг Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 6-р анги 1.0 269
557 Мандахбаяр, Ганхүлэг Сүхбаатар дүүрэг 11 6-р анги 1.0 269
558 Бэхбаяр, Нарангоо Хөвсгөл аймаг Ерөнхий боловсролын лаборатори "Эрдмийн далай" цогцолбор сургууль 8-р анги 1.0 269
559 Балжинням, Нандинцэцэг Увс аймаг 1р сургууль 6-р анги 1.0 269
560 Бямбанаран, Уянга Сэлэнгэ аймаг 1р сургууль 8-р анги 1.0 269
561 Хонгорбаатар, Хонгорзул Сэлэнгэ аймаг Сүхбаатар 1-р сургууль 8-р анги 1.0 269
562 Гантулга, Хантулга Орхон аймаг 4-р сургууль 6-р анги 1.0 269
563 Чинзориг, Мөнхжин Сонгинохайрхан дүүрэг 62р сургууль 6-р анги 1.0 269
564 Мөнхжаргал, Нямжаргал Дорноговь аймаг Сайншанд сумын ЕБ-ын 1-р сургууль 7-р анги 1.0 269
565 Баатархүү, Түшиг Дорнод аймаг 1 8-р анги 1.0 269
566 Пүрэвжаргал, Энхбүрэн Завхан аймаг Тосонцэнгэл 1р сургууль 6-р анги 1.0 269
567 Даваасүрэн, Эзлэн Сүхбаатар дүүрэг 11р сургууль 7-р анги 1.0 269
568 Ганболд, Цолмон Ховд аймаг Жаргалант сум 6дугаар сургууль 6-р анги 1.0 269
569 Чинзориг, Учрал Увс аймаг ЕБ-ын 5-р сургууль 6-р анги 1.0 269
570 Чинзориг, Ану-Үжин Увс аймаг 5-р сургууль 8-р анги 1.0 269
571 Бямбасүрэн, Ариунбуян Баянгол дүүрэг Эхлэл сургууль Багш 0.0 571
572 Нацаг, Отгонбаяр Баянгол дүүрэг Эрхэт эрдэм 6-р анги 0.0 571
573 Davaa, Anu Баянгол дүүрэг Шинэ Эрин 7-р анги 0.0 571
574 Наранхүү, Энхдалай Сонгинохайрхан дүүрэг 67 6-р анги 0.0 571
575 Шинэбаяр, Одбаяр Сүхбаатар дүүрэг сант 8-р анги 0.0 571
576 Балжинням, Бямбаханд Дорнод аймаг БСУГ БСУГ мэргэжилтэн 0.0 571
577 Өлзийбат, Амар Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 8-р анги 0.0 571
578 Өлзийбат, Анар Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 8-р анги 0.0 571
579 Enkhbayar, Tugsbilig Хан-Уул дүүрэг King's Kids 6-р анги 0.0 571
580 Дамбадорж, Хосбаяр Сүхбаатар дүүрэг 11 Багш 0.0 571
581 Пүрэвсүрэн, Анужин Баянгол дүүрэг 141-р сургууль 7-р анги 0.0 571
582 Алтанхуяг, Өлзийсайхан Хэнтий аймаг Галшар сумын Ерөнхий боловсролын сургууль 8-р анги 0.0 571
583 Тансагбаатар, Жавхлантөгс Хэнтий аймаг Галшар сумын Ерөнхий боловсролын сургууль 7-р анги 0.0 571
584 Соронзонболд, Төгөлдөр Баянзүрх дүүрэг 120 6-р анги 0.0 571
585 Эрдэнэбулган, Энхчимэг Баянзүрх дүүрэг 120 6-р анги 0.0 571
586 Гэрэлтэрдэнэ, Тэргэл Баянзүрх дүүрэг 120 6-р анги 0.0 571
587 Эрдэнэгэрэл, Нандин-эрдэнэ Баянзүрх дүүрэг Ерөнхий боловсролын 120-р сургууль 6-р анги 0.0 571
588 Түмэндэмбэрэл, Мөнгөнтулга Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 6-р анги 0.0 571
589 Dolgorjav, Hajidmaa Завхан аймаг Тосонцэнгэл сумын 2-р сургууль 7-р анги 0.0 571
590 Санжаасүрэн, Мөнхзаяа Сүхбаатар дүүрэг 11 сургууль 6-р анги 0.0 571
591 отгонбаяр, саранцэцэг Сэлэнгэ аймаг Билиг ДБ 9-р анги 0.0 571
592 Төгсмандах, Номинзул Дорнод аймаг 1 7-р анги 0.0 571
593 Даваадорж, Номулин Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол ХФ 9-р анги 0.0 571
594 Даваадорж, Тэмүүлэн Сүхбаатар дүүрэг Сэлбэ 6-р анги 0.0 571
595 Нямдорж, Мөнх-Ану Баянзүрх дүүрэг Монгол тэмүүлэл 9-р анги 0.0 571
596 Эрдэнэбаяр, Эхлэлбаяр Баянзүрх дүүрэг 97 6-р анги 0.0 571
597 Алтансүх, Сумъяабазар Сүхбаатар дүүрэг 31 8-р анги 0.0 571
598 dawaadorj, batjargal Баянзүрх дүүрэг 97 6-р анги 0.0 571
599 Byambadorj, Tulga Баянзүрх дүүрэг 97 6-р анги 0.0 571
600 Хүрэлмөнх, Мөнхсайхан Дорнод аймаг 12-р сургууль 7-р анги 0.0 571
601 Ням-Эрдэнэ, Нандин-Эрдэнэ Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 7-р анги 0.0 571
602 Amgalan, Enkhtaivan Орхон аймаг Biligt Urguu 8-р анги 0.0 571
603 Батбаяр, Нямдорж Завхан аймаг Еөрөнхий боловсролын сургууль 6-р анги 0.0 571
604 Энхбаясгалан, Номин-Эрдэнэ Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 9-р анги 0.0 571
605 Хүрэлбаатар, Түмэнбаатар Баянзүрх дүүрэг 120 6-р анги 0.0 571
606 Батзориг, Номин-Эрдэнэ Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 9-р анги 0.0 571
607 Мөнхжаргал, Мишээл Хэнтий аймаг Батширээт ЕБС 3-р анги 0.0 571
608 Баярцогт, Болор-Эрдэнэ Хэнтий аймаг Галшар сумын Ерөнхий боловсролын сургууль 7-р анги 0.0 571
609 Нацагдорж, Төгөлдөр Дорнод аймаг 12-р сургууль 10-р анги 0.0 571
610 Бадрахбаяр, Ирмүүнхүслэн Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 8-р анги 0.0 571
611 Гантулга, Ган-Эрдэнэ Дорнод аймаг Шинэ хөгжил цогцолбор 7-р анги 0.0 571
612 Цогтбаяр, Нандин-Эрдэнэ Дорнод аймаг Шинэ хөгжил цогцолбор сургууль 7-р анги 0.0 571
613 Бат-Эрдэнэ, Маргад Баянзүрх дүүрэг 97 6-р анги 0.0 571
614 Отгонмөнх, Урансанаа Хан-Уул дүүрэг ШМХФ 6-р анги 0.0 571
615 Ганбат, Нандин-Эрдэнэ Дорнод аймаг Шинэ хөгжил цогцолбор 7-р анги 0.0 571
616 Эрдэнэбаяр, Эрхбаяр Сүхбаатар дүүрэг 11 8-р анги 0.0 571
617 Түвшинбаяр, Ариун-Эрдэнэ Хэнтий аймаг Галшар сумын ерөнхий боловсролын сургууль 8-р анги 0.0 571
618 Анхбаяр, Энхзул Хан-Уул дүүрэг ШМХФ 6-р анги 0.0 571
619 Батсайхан, Оюун-Эрдэнэ Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 6-р анги 0.0 571
620 Болод, Золт Дорнод аймаг 5 6-р анги 0.0 571
621 Золжаргал, Хулан Дорнод аймаг Цагаан-Овоо ЕБС 8-р анги 0.0 571
622 Золзаяа, Мишээл Дорнод аймаг 5 6-р анги 0.0 571
623 Баярбаатар, Ууганбаяр Дорнод аймаг 5 8-р анги 0.0 571
624 Лхамдорж, Наранчимэг Завхан аймаг Сантмаргаз ЕБС 8-р анги 0.0 571
625 Бадамхүү, Онон Дорнод аймаг Цагаан Овоо 8-р анги 0.0 571
626 Бахыт, Амангүл Дорнод аймаг 12-р сургууль Багш 0.0 571
627 Лхагвабаатар, Хосбаяр Баянзүрх дүүрэг 97-р сургууль 6-р анги 0.0 571
628 Жарантай, Жавхлантуяа Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 9-р анги 0.0 571
629 Төмөрхуяг, Төгөлдөр Баянхонгор аймаг Номундалай цогцолбор сургууль 6-р анги 0.0 571
630 Жамбалсанжид, Анандбилгүүн Баянхонгор аймаг Номундалай 6-р анги 0.0 571
631 Энхтайван, Жамъяндорж Баянхонгор аймаг Номундалай 6-р анги 0.0 571
632 Б, Ундрал Дорнод аймаг 5 6-р анги 0.0 571
633 Gazarbaatar, Khangarid Орхон аймаг 1r surguuli 8-р анги 0.0 571
634 Ганболд, Адъяаням Хэнтий аймаг Бор-Өндөр цогцолбор сургууль 6-р анги 0.0 571
635 Эрхүүбат, Зоригт Чингэлтэй дүүрэг Олонлог эгзэ сургууль 6-р анги 0.0 571
636 Эрдэнэбат, Энэржин Хөвсгөл аймаг Мөрөн Гурван-Эрдэнэ 7-р анги 0.0 571
637 Цогтгэрэл, Цацрал Баянзүрх дүүрэг 21-дүгээр сургууль 6-р анги 0.0 571
638 Сүхбаатар, Дөлгөөн Хан-Уул дүүрэг Орчлон сургууль 6-р анги 0.0 571
639 Тогтохдэмбэрэл, Мөнхсувд Хөвсгөл аймаг Гурван-эрдэнэ 7-р анги 0.0 571
640 Дэмиддорж, Лхагвабадам Завхан аймаг Сантмаргаз ЕБС 6-р анги 0.0 571
641 Батбаяр, Хунболор Баянзүрх дүүрэг 21 6-р анги 0.0 571
642 Өлзийсайхан, Бадамгарав Завхан аймаг Тосонцэнгэл ЕБ ийн 2р сургууль 7-р анги 0.0 571
643 Отгонбаяр, Болорчимэг Хөвсгөл аймаг Мөрөн Гурван Эрдэнэ 6-р анги 0.0 571
644 Uuganbayar, Belgutei Орхон аймаг 1р сургууль 6-р анги 0.0 571
645 Октябрь, Эрхэс Сэлэнгэ аймаг ЕБ-ын 5р сургууль 7-р анги 0.0 571
646 Отгонжаргал, Ринчинмадаг Завхан аймаг Завхан аймаг Тэлмэн сум ЕБС 6-р анги 0.0 571
647 Бадрахбаяр, Чинхүслэн Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 4-р анги 0.0 571
648 Хаш-эрдэнэ, Есүгэн Баянгол дүүрэг 93 6-р анги 0.0 571
649 Пүрвээ, Саруул Сэлэнгэ аймаг Мандал-3 7-р анги 0.0 571
650 Идэрзориг, Энхдаржаа Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 6-р анги 0.0 571
651 Өргөнбаяр, Сумъяабазар Дорнод аймаг Долоодой 8-р анги 0.0 571
652 Ганбат, Мөнх-Эрдэнэ Баянгол дүүрэг 141 6-р анги 0.0 571
653 Борхүү, Энхбаяр Дорнод аймаг 8 8-р анги 0.0 571
654 Хадхүү, Батбаяр Завхан аймаг Сантмаргаз ЕБС 8-р анги 0.0 571
655 Зэсхүү, Мөнхнасан Завхан аймаг Сантмаргаз ЕБС 8-р анги 0.0 571
656 Ганбат, Цэдэндамба Завхан аймаг Сантмаргаз ЕБС 6-р анги 0.0 571
657 Балдан, Янжиндулам Завхан аймаг Сантмаргаз ЕБС 6-р анги 0.0 571
658 Эрдэнэцогт, Гоомарал Завхан аймаг Сантмаргаз ЕБС 8-р анги 0.0 571
659 Чимэддорж, Хатанчимэг Завхан аймаг Сантмаргаз ЕБС 6-р анги 0.0 571
660 Сумъяабаатар, Мөнхтөр Сүхбаатар дүүрэг 31 8-р анги 0.0 571
661 Жалбадондов, Бадамханд Завхан аймаг Сантмаргаз ЕБС 6-р анги 0.0 571
662 Munkhtsatsral, Namuuntsetseg Сэлэнгэ аймаг ЕБС 5-р сургууль 7-р анги 0.0 571
663 Баян-Өлзий, Бат-Ирээдүй Баянгол дүүрэг New beginning 7-р анги 0.0 571
664 Энхтүвшин, Чингүн Сүхбаатар дүүрэг Сант 6-р анги 0.0 571
665 Мөнхсайхан, Тэмүгэн Баянзүрх дүүрэг 21 6-р анги 0.0 571
666 Uugandalai, Delgerbayar Орхон аймаг 1 8-р анги 0.0 571
667 Батхишиг, Мөнхбаяр Орхон аймаг 1-р сургууль 8-р анги 0.0 571
668 Содгэрэл, Буяндэлгэр Орхон аймаг 1-р сургууль 8-р анги 0.0 571
669 Гансүх, Нямтөгс Завхан аймаг Сантмаргаз ЕБС 7-р анги 0.0 571
670 Цогтоо, Аззаяа Завхан аймаг Сантмаргаз ЕБС 7-р анги 0.0 571
671 Даваадорж, Бямбаноров Завхан аймаг Сантмаргаз ЕБС 7-р анги 0.0 571
672 Цэрэнболд, Оргилмаа Завхан аймаг Сантмаргаз ЕБС 7-р анги 0.0 571
673 Даваа-Амгалан, Балжинням Завхан аймаг Сантмаргаз ЕБС 7-р анги 0.0 571
674 Жалбадондов, Баяржаргал Завхан аймаг Сантмаргаз ЕБС 7-р анги 0.0 571
675 Батбаатар, Лхагважаргал Завхан аймаг Сантмаргаз ЕБС 7-р анги 0.0 571
676 Мөнхбат, Азжаргал Завхан аймаг Дэвшил 8-р анги 0.0 571
677 choijoo, namhainymbuu Завхан аймаг Дэвшил 7-р анги 0.0 571
678 Enkh-amgalan, Orgil Завхан аймаг Дэвшил 7-р анги 0.0 571
679 Болдбаатар, Нямгэрэл Завхан аймаг Улиастай сумын ЕБ 3-р сургууль 7-р анги 0.0 571
680 Баярболд, Нандин-Эрдэнэ Завхан аймаг Тосонцэнгэл 1р сургууль 6-р анги 0.0 571
681 Жамбалдорж, Төгсжаргал Завхан аймаг Дэвшил 8-р анги 0.0 571
682 Элбэг-Очир, Одонгоо Завхан аймаг Тосонцэнгэл 1-р сургууль 6-р анги 0.0 571
683 Пүрэвдорж, Хүслэн Дорнод аймаг Баян уул ЕБС 8-р анги 0.0 571
684 Чадраабал, Энхжин Завхан аймаг Дэвшил сургууль 7-р анги 0.0 571
685 Ганболд, Төрбат Дорнод аймаг Баян-Уул 8-р анги 0.0 571
686 Гантөмөр, Өсөх-Ирээдүй Дорнод аймаг 12-р сургууль 8-р анги 0.0 571
687 Энхмаа, Отгонбат Дорнод аймаг 12 сургууль 7-р анги 0.0 571
688 Чулуун - Эрдэнэ, Номинжин Сэлэнгэ аймаг 3-р сургууль 6-р анги 0.0 571
689 Нямдорж, Саранчимэг Сэлэнгэ аймаг Мандал сум 3р сургууль 6-р анги 0.0 571
690 Бадам, Номуунгэрэл Ховд аймаг Жаргалант сум 6дугаар сургууль 6-р анги 0.0 571
691 Мөнхдаваа, Дэлгэрмаа Ховд аймаг Жаргалант сум 6дугаар сургууль 6-р анги 0.0 571
692 Энхцолмон, Амарбаясгалан Дархан-Уул аймаг Цайхун 8-р анги 0.0 571
693 Баатар, Жамбалсүрэн Завхан аймаг Завханмандал 7-р анги 0.0 571
694 Бямбажав, Үржинбадам Хэнтий аймаг Бор-Өндөр цогцолбор сургууль 8-р анги 0.0 571
695 Батбаатар, Дандаабаяр Завхан аймаг Дэвшил 8-р анги 0.0 571
696 Жаргалсайхан, Болд-Эрдэнэ Завхан аймаг Дэвшил 8-р анги 0.0 571
697 Туулсайхан, Номин Сэлэнгэ аймаг СБ лаборатори 4р сургууль 8-р анги 0.0 571
698 Цэрэн-Очир, Даваабаяр Хөвсгөл аймаг Дэлгэрмөрөн цогцолбор сургууль 7-р анги 0.0 571
699 Наранбаатар, Жаргалмаа Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 7-р анги 0.0 571
700 Соёлмаа, Ганбат Дорнод аймаг 12-р сургууль 7-р анги 0.0 571
701 Нямцэцэг, Нандин-Эрдэнэ Дорнод аймаг 12-р сургууль 7-р анги 0.0 571
702 Батсайхан, Мягмаржаргал Чингэлтэй дүүрэг 23 10-р анги 0.0 571
703 Батхүү, Энх-Энэрэл Дорнод аймаг 12-р сургууль 7-р анги 0.0 571
704 Төмөрбаатар, Энхмөрөн Дорнод аймаг 12-р сургууль 7-р анги 0.0 571
705 Нямдорж, Мөнгөнтөгс Завхан аймаг Ерөнхий боловсролын Лаборатари Чандмань Эрдэнэ сургууль 6-р анги 0.0 571
706 Энхээ, Энхтүвшин Дорнод аймаг Хан-Уул 8-р анги 0.0 571
707 Бат-Эрдэнэ, Чинзориг Завхан аймаг Лаборатори Чандмань-Эрдэнэ сургууль 6-р анги 0.0 571
708 Лхагва, Бишрэл Ховд аймаг Мөст ерөнхий боловсролын сургууль 8-р анги 0.0 571
709 Эрдэнэжаргал, Ганпүрэв Баянзүрх дүүрэг 21 6-р анги 0.0 571
710 Батдэлгэр, Эрхэмбилэг Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 6-р анги 0.0 571
711 Бямбазориг, Есөн-Эрдэнэ Чингэлтэй дүүрэг 17 8-р анги 0.0 571
712 Магсаржав, Янжинлхам Ховд аймаг Жаргалант -6 8-р анги 0.0 571
713 Пүрэвням, Баасансүрэн Дорнод аймаг 12-р сургууль 8-р анги 0.0 571
714 Буяннэмэх, Ариунбуян Орхон аймаг Билигт өргөө 6-р анги 0.0 571
715 Одгэрэл, Алдармандах Дархан-Уул аймаг Оюуны ирээдүй цогцолбор 6-р анги 0.0 571
716 Жаргалант, Эгэлжин Чингэлтэй дүүрэг 50 8-р анги 0.0 571
717 Дашпунцаг, Уянгалянхуа Ховд аймаг Мөст сум 7-р анги 0.0 571
718 Ганболд, Өнөржаргал Завхан аймаг 3дугаар сургууль 7-р анги 0.0 571
719 Баттөр, Батбадрах Баянгол дүүрэг Эхлэл 8-р анги 0.0 571
720 Мөнхжаргал, Хонгорзул Баянгол дүүрэг Эхлэл 7-р анги 0.0 571
721 Буянтогтох, Балжинням Баянгол дүүрэг Эхлэл 7-р анги 0.0 571
722 Очиржанцан, Даваабаатар Завхан аймаг Дэвшил 6-р анги 0.0 571
723 Тойвгоо, Нямжаргал Хан-Уул дүүрэг Солонго эс эф 7-р анги 0.0 571
724 Erdenesukh, Nomindelger Хан-Уул дүүрэг 15-р сургууль 7-р анги 0.0 571
725 Lkhagvasuren, Azjargal Хан-Уул дүүрэг Solongosf 7-р анги 0.0 571
726 Отгонбаатар, Мөнхборгил Орхон аймаг Бичигт өргөө 6-р анги 0.0 571
727 Отгонбаяр, Ану Сонгинохайрхан дүүрэг 67 6-р анги 0.0 571
728 Төгсбаяр, Номингүнж Сонгинохайрхан дүүрэг Хөгжил цогцолбор сургууль 8-р анги 0.0 571
729 мягмардорж, Адъяа Завхан аймаг 2-р сургууль 6-р анги 0.0 571
730 Алтангэрэл, Ану Сүхбаатар дүүрэг 11 6-р анги 0.0 571
731 Batzaya, Khishigbat Сонгинохайрхан дүүрэг Хөгжил цогцолбор 8-р анги 0.0 571
732 Boldbaatar, Sumiyadash Баянгол дүүрэг 51 р сургууль 8-р анги 0.0 571
733 Цогтсугар, Ангараг Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 82р сургууль 8-р анги 0.0 571
734 Сугар, Ариунзул Баянгол дүүрэг Эрдмийн Өргөө Цогцолбор сургууль 6-р анги 0.0 571
735 Төгөлдөр, Мөнх-Оргил Баянгол дүүрэг Эрдмийн өргөө цогцолбор 6-р анги 0.0 571
736 Баттулга, Бат-Амгалан Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 7Д анги 7-р анги 0.0 571
737 Purevdorj, Anu Завхан аймаг Дэвшил 5-р анги 0.0 571
738 Насанбат, Тулга Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 7-р анги 0.0 571
739 Болдбаяр, Анунгоо Сонгинохайрхан дүүрэг "Хөгжил" цогцолбор сургууль(36-р сургууль) 8-р анги 0.0 571
740 Баясгалан, Батсайхан Сонгинохайрхан дүүрэг Хөгжил цогцолбор 8-р анги 0.0 571
741 Батбаяр, Хүслэн Сүхбаатар дүүрэг 1 сургууль 6-р анги 0.0 571
742 Мөнхбаяр, Билгүүнтөгөлдөр Хан-Уул дүүрэг 15 6-р анги 0.0 571
743 Батсайхан, Лхагвадэжид Хэнтий аймаг БОР-ӨНДӨР Цогцолбор Сургуууль 6-р анги 0.0 571
744 Баатарсайхан, Соёмбо Сүхбаатар дүүрэг 11 дүгээр сургууль 7-р анги 0.0 571
745 Самбууням, Төгөлдөр Сонгинохайрхан дүүрэг хөгжил цогцолбор сургууль 8-р анги 0.0 571
746 Batpurev, Purevdemberel Завхан аймаг Devshil 8-р анги 0.0 571
747 Энх Амгалан, Энхмэнд Хэнтий аймаг Бор-Өндөр цогцолбор сургууль 6-р анги 0.0 571
748 ӨЛЗИЙБАТ, Билэгт Завхан аймаг ТОСОНЦЭНГЭЛ сум 2-р сургууль 6-р анги 0.0 571
749 Мөнх Эрдэнэ, Намуун Сонгинохайрхан дүүрэг өнөр цогцолбор 7-р анги 0.0 571
750 Ганхуяг, Номин эрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг 67 р сургууль 6-р анги 0.0 571
751 Батбаяр, Солонгот-Эх Баянгол дүүрэг 51р сургууль 6-р анги 0.0 571
752 Erdenebaatar, Uranbolor Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 0.0 571
753 Баттулга, Энхжин Хан-Уул дүүрэг 34-р сургууль 7-р анги 0.0 571
754 Мягмаржав, Отгонзаяа Сонгинохайрхан дүүрэг 105-р сургууль 7-р анги 0.0 571
755 Өлзийжаргал, Гүнгуа Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 6-р анги 0.0 571
756 Шинэбаяр, Мөнх-Оргил Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 82-р сургууль 7-р анги 0.0 571
757 Байгалмаа, Марлаа Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 0.0 571
758 Хангарьд, Амин-Эрдэнэ Баянгол дүүрэг 51-р сургууль 6-р анги 0.0 571
759 пүрэвдорж, билгүүн Баянзүрх дүүрэг 21-р сургууль 6-р анги 0.0 571
760 Манхтөгс, Сайнзаяа Завхан аймаг Дэвшил 7-р анги 0.0 571
761 Эрдэнэ-Очир, Ичинхорлоо Завхан аймаг ЛЧЭС 11-р анги 0.0 571
762 Пүрэвдорж, Даваажав Төв аймаг Заамар хоёрдугаар сургууль Багш 0.0 571
763 Дөлгөөнтамир, Жаргалцэцэг Сонгинохайрхан дүүрэг Хөгжил цогцолбор 8-р анги 0.0 571
764 Оргилсайхан, Анужин Сонгинохайрхан дүүрэг 107-р сургууль 7-р анги 0.0 571
765 Наранбаатар, Золбаяр Баянгол дүүрэг ОУЦСургууль 6-р анги 0.0 571
766 Пунцагдондов, Бат-Алдар Сонгинохайрхан дүүрэг 107 7-р анги 0.0 571
767 Сайнсанаа, Будлхам Баянгол дүүрэг 51-Сургууль 6-р анги 0.0 571
768 Мөнхбат, Анхбаяр Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 7-р анги 0.0 571
769 Нямдалай, Мөнхболор Хөвсгөл аймаг Хатгал ЕБС 8-р анги 0.0 571
770 Баасандорж, Удвал Сонгинохайрхан дүүрэг 122 8-р анги 0.0 571
771 Баярсайхан, Сарангарав Сонгинохайрхан дүүрэг 122 7-р анги 0.0 571
772 Баярмагнай, Номингэрэл Хөвсгөл аймаг Ерөнхий боловсролын лаборатори "Эрдмийн далай" цогцолбор сургууль 6-р анги 0.0 571
773 Батжаргал, Содбилэг Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор 6-р анги 0.0 571
774 Сэргэлэн, Төгөлдөр Хөвсгөл аймаг Авьяас 8-р анги 0.0 571
775 Altantsetseg, Hongorzul Завхан аймаг Дэвшил ЕБС 7-р анги 0.0 571
776 Г.Майнбаяр, М.Мөнх-Оргил Сонгинохайрхан дүүрэг 122-р сургууль 7-р анги 0.0 571
777 Gerelt-Od, Enkh-Uchral Сонгинохайрхан дүүрэг "Хөгжил" цогцолбор сургууль 7-р анги 0.0 571
778 Дарханбат, Баясгалан Говьсүмбэр аймаг 5 8-р анги 0.0 571
779 Энхсүх, Энэрэл Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 8-р анги 0.0 571
780 Энхболд, Анарцэцэг Сонгинохайрхан дүүрэг 62 8-р анги 0.0 571
781 мөнхжаргал, Бямбабаяр Сонгинохайрхан дүүрэг 36 8-р анги 0.0 571
782 Otgonbayar, Hulan Баянгол дүүрэг 113 8-р анги 0.0 571
783 Ганзориг, Нандин Баянзүрх дүүрэг 21 7-р анги 0.0 571
784 Enkhbold, Enkh-Uchral Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 7Д 7-р анги 0.0 571
785 Нармандах, Сайханбаатар Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 6-р анги 0.0 571
786 Сүх-очир, Амарболд Баянзүрх дүүрэг 48 8-р анги 0.0 571
787 Naranbileg, Ynjinlham Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 2р бага /82/ 6-р анги 0.0 571
788 Долгормаа, Заяа Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 82 6-р анги 0.0 571
789 Буян-Их, Шинэцэцэг Сонгинохайрхан дүүрэг 123 6-р анги 0.0 571
790 Ганболд, Гэрэлт-Од Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 6-р анги 0.0 571
791 Хишигням, Нандин-Эрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг 107 6-р анги 0.0 571
792 Бөленбай, Акбота Хэнтий аймаг Хан хэнтий цогцолбор сургууль 6-р анги 0.0 571
793 Баттөр, Тэмүүлэн Сүхбаатар аймаг Ерөнхий боловсролын 4 дүгээр сургууль 7-р анги 0.0 571
794 Ганбаатар, Марал Сонгинохайрхан дүүрэг Хөгжил цогцолбор 7-р анги 0.0 571
795 Дүгэрсүрэн, Цолмон Завхан аймаг Чандмань- Эрдэнэ 8-р анги 0.0 571
796 Мөнхсайхан, Төгөлдөр Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 7-р анги 0.0 571
797 Хишгээ, Одонтунгалаг Орхон аймаг 20-р сургууль 8-р анги 0.0 571
798 Оюунтүлхүүр, Анударь Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 8-р анги 0.0 571
799 Ууганбаяр, Ану Баянгол дүүрэг 113 6-р анги 0.0 571
800 Амгаланбаатар, Цэрэндагва Баянзүрх дүүрэг 97 8-р анги 0.0 571
801 Баттулга, Баттөгс Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 6-р анги 0.0 571
802 Батотгон, Анужаргал Сонгинохайрхан дүүрэг Хөгжил ЦС 7-р анги 0.0 571
803 Отгонбаяр, Нандин-эрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг Хөгжил цогцолбор 7-р анги 0.0 571
804 Баярсайхан, Шинэзаяа Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 8-р анги 0.0 571
805 Отгонжаргал, Жамьянтөр Сонгинохайрхан дүүрэг 105-р сургууль 7-р анги 0.0 571
806 Баяасгалан, Билгүүн Дархан-Уул аймаг Цайхун 8-р анги 0.0 571
807 Гантулга, Мөнхжин Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 6-р анги 0.0 571
808 Мөнхэрдэнэ, Лхагва-очир Сонгинохайрхан дүүрэг 123 6-р анги 0.0 571
809 Баярсайхан, Намуундарь Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 6-р анги 0.0 571
810 BATDEMBEREL, NOMIN Баянгол дүүрэг 51р сургууль 8-р анги 0.0 571
811 Бөленбай, Нурбота Хэнтий аймаг Хан хэнтий цогцолбор сургууль 6-р анги 0.0 571
812 Одбаяр, Хулан Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 6-р анги 0.0 571
813 Баясал, Энхсаруул Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 8-р анги 0.0 571
814 Батсайхан, Эрхэс Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 7-р анги 0.0 571
815 Наранцэцэг, Төгсжаргал Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 7-р анги 0.0 571
816 Лхагважав, Эгшиглэн Сонгинохайрхан дүүрэг Хөгжил цогцолбор сургууль 7-р анги 0.0 571
817 Наранбаатар, Номуундарь Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 6-р анги 0.0 571
818 Уртнасан, Маргад-Эрдэнэ Баянгол дүүрэг 51-р сургууль 7-р анги 0.0 571
819 Батбаяр, Насанбат Дархан-Уул аймаг Оюуны Ирээдүй Цогцолбор сургууль 8-р анги 0.0 571
820 Даваадорж, Сансар Сүхбаатар аймаг ЕБС 4-р сургууль 6-р анги 0.0 571
821 Эрдэнэцогт, Дэлгэрцэцэг Дорнод аймаг Шинэ хөгжил цогцолбор сургууль 7-р анги 0.0 571
822 Мөнхмандал, Билэгтөгөлдөр Сүхбаатар дүүрэг 1р сургууль 8-р анги 0.0 571
823 Баяндүүрэн, Чингүүнжаргал Баянгол дүүрэг 51 6-р анги 0.0 571
824 Мягмардаш, Нандин-Эрдэнэ Орхон аймаг Билигт-Өргөө 8-р анги 0.0 571
825 Чулуунхүү, Анар Баянгол дүүрэг 51 6-р анги 0.0 571
826 Batsuuri, Nandinchimeg Дорноговь аймаг 5р сургууль 7-р анги 0.0 571
827 Оюунбаатар, Ган-Эрдэнэ Завхан аймаг Баянхайрхан ЕБС 7-р анги 0.0 571
828 Бадрангуй, Нандин-Учрал Завхан аймаг 3р сургууль 7-р анги 0.0 571
829 Мөнх-Эрдэнэ, Аззаяа Завхан аймаг Нөмрөг ЕБС 6-р анги 0.0 571
830 Энхбаяр, Нандин-Учрал Төв аймаг Заамар хоёрдугаар сургууль 6-р анги 0.0 571
831 Мөнхсоёл, Халиун Баянгол дүүрэг 19 р сургууль 7-р анги 0.0 571
832 Алтангэрэл, Хувьтөгөлдөр Баянзүрх дүүрэг 84 7-р анги 0.0 571
833 Учрал, Мөнхтуул Баянгол дүүрэг 113-р сургууль 6-р анги 0.0 571
834 Наранмандах, Мөнх-Эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг 1 сургууль 6-р анги 0.0 571
835 Баасансүрэн, Намсрай Баянгол дүүрэг 51-р сургууль 6-р анги 0.0 571
836 Бэхбат, Дөлгөөнтамир Орхон аймаг 4-р сургууль 6-р анги 0.0 571
837 Батмөнх, жавзанпагма Завхан аймаг Түдэвтэй ЕБС 7-р анги 0.0 571
838 Жамъянбаатар, Азжаргал Чингэлтэй дүүрэг 23 7-р анги 0.0 571
839 Амгаланбаатар, Эрдэнэдалай Сонгинохайрхан дүүрэг 107 7-р анги 0.0 571
840 Энхчимэг, Өнөболд Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 82-р сургууль 6-р анги 0.0 571
841 отгонбат, Оюунболд Завхан аймаг Завхан тосонцэнгэл1сургууль 7-р анги 0.0 571
842 Даваарагч, Бямбацэрэн Завхан аймаг Баянхайрхан ЕБС 8-р анги 0.0 571
843 Davaadorj, Enkhluun Орхон аймаг 4 6-р анги 0.0 571
844 Балдандорж, Өлзийхутаг Дорнод аймаг 5 7-р анги 0.0 571
845 Буян-Өлзий, Халиунаа Баянгол дүүрэг Эхлэл 8-р анги 0.0 571
846 Байгалмаа, Халиун Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 8-р анги 0.0 571
847 Давааням, Энхжин Хэнтий аймаг Галшар сумын Ерөнхий боловсролын сургууль 6-р анги 0.0 571
848 Энхтайван, Тогтохбилэг Орхон аймаг 4-р сургууль 6-р анги 0.0 571
849 Нэргүй, Дэлгэрцэцэг Дорнод аймаг 5 7-р анги 0.0 571
850 Чулуунхүү, Бямбабаяр Завхан аймаг ЕБС 6-р анги 0.0 571
851 Цогбаяр, Амгаланбаатар Сүхбаатар дүүрэг 1р сургууль 8-р анги 0.0 571
852 Ганзул, Батмөнх Баянгол дүүрэг Эхлэл сургууль 7-р анги 0.0 571
853 Ганболор, Ирмүүн Багануур дүүрэг ГГЦС 7-р анги 0.0 571
854 Батням, Ивээл Орхон аймаг 4 6-р анги 0.0 571
855 Батбаатар, Наранхүү Хэнтий аймаг Галшар сумын Ерөнхий боловсролын сургууль 6-р анги 0.0 571
856 Ганзориг, Тамир Сэлэнгэ аймаг 4 8-р анги 0.0 571
857 Санжаадорж, Үүрийнцолмон Завхан аймаг Улиастай сумын 4-р сургууль 6-р анги 0.0 571
858 Сүхчулуун, Нинжингоо Баянзүрх дүүрэг 97 7-р анги 0.0 571
859 Дүүрэнбаяр, Болор Сэлэнгэ аймаг 1-р сургууль 8-р анги 0.0 571
860 Гантөмөр, Төгс-Эрдэнэ Орхон аймаг Билигт өргөө 6-р анги 0.0 571
861 Цогтгэрэл, Болормаа Увс аймаг Өлгий ЕБС 6-р анги 0.0 571
862 Бат эрдэнэ, Дэлгэрцэцэг Завхан аймаг Тосон 1 7-р анги 0.0 571
863 Алтаншагай, Мөнхсүлд Орхон аймаг 14 -р сургууль 6-р анги 0.0 571
864 Сумъяа, Зэндмэнэ Баянзүрх дүүрэг 21 6-р анги 0.0 571
865 Энхням, Цолмон Завхан аймаг Тус сум ЕБСургууль 6-р анги 0.0 571
866 Бат-Амгалан, Уярал Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 8-р анги 0.0 571
867 Оюунбаяр, Анар Орхон аймаг Билэгт өргөө 4-р анги 0.0 571
868 Baynmonh, Enhsolongo Сэлэнгэ аймаг Svhbaatar sum 3 rsurguuli 6-р анги 0.0 571
869 Эрдэнэцогт, Мичидмаа Сэлэнгэ аймаг 1-р сургууль 6-р анги 0.0 571
870 Баярмагнай, Цолмонбаатар Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 8-р анги 0.0 571
871 Сүхбаатар, Бямбаа Завхан аймаг Дэвшил 8-р анги 0.0 571
872 Бямбаа, Сансар-Од Дундговь аймаг Эрдмийн Далай Цогцолбор Сургууль 7-р анги 0.0 571
873 Бямбажаргал, Ням-Оргил Завхан аймаг 3 7-р анги 0.0 571
874 Бямбасүрэн, Мөнхцэлмэг Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай цогцолбор сургууль 6-р анги 0.0 571
875 Гэрэлт-Оч, Ган-Оч Дорнод аймаг 1-р сургууль 6-р анги 0.0 571
876 Дашдорж, Бат-оргил Завхан аймаг 3 7-р анги 0.0 571
877 , Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 7-р анги 0.0 571
878 Нямхүү, Тэнүүн Сүхбаатар аймаг 4 дүгээр сургууль 6-р анги 0.0 571
879 МОЛОМЖАМЦ, ЭНХМЭНД Увс аймаг ӨЛГИЙ ЕБС 7-р анги 0.0 571
880 Цэрэндүг, Эрхэс Баянгол дүүрэг 38 8-р анги 0.0 571
881 Энхбат, Хангайбазар Дорноговь аймаг 5р сургууль 6-р анги 0.0 571
882 Бүдрагчаа, Даваажаргал Завхан аймаг Тосонцэнгэл Лаборатори 1-р сургууль 6-р анги 0.0 571
883 Дорж, Магсаржалам Сонгинохайрхан дүүрэг 62 7-р анги 0.0 571
884 Баярсайхан, Номинжин Баянзүрх дүүрэг 97 7-р анги 0.0 571
885 Галхүү, Тэмүүлэн Сонгинохайрхан дүүрэг 62-р Сургууль 7-р анги 0.0 571
886 Идэрбаяр, БуянЭрдэнэ Баянгол дүүрэг 38 6-р анги 0.0 571
887 Санждорж, Пүрэвдэмбэрэл Завхан аймаг Баянхайрхан ЕБС 8-р анги 0.0 571
888 Батнасан, Мөнхчимэг Хөвсгөл аймаг Ерөнхий боловсролын Эрдмийн далай цогцолбор сургууль 6-р анги 0.0 571
889 Энхтөр, Цолмон Говьсүмбэр аймаг 5 6-р анги 0.0 571
890 Вандандорж, Номин-Эрдэнэ Баянхонгор аймаг Номундалай 6-р анги 0.0 571
891 Амартогтох, Энхбаяр Өвөрхангай аймаг Хужирт ЕБС 8-р анги 0.0 571
892 Цэцэгмаа, Билгүүнтүвшинжаргал Сэлэнгэ аймаг 2-р сургууль 8-р анги 0.0 571
893 Ихбаяр, Номинзул Сонгинохайрхан дүүрэг 62-р сургууль 7-р анги 0.0 571
894 Баярсайхан, Оюундарь Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 8-р анги 0.0 571
895 Ганхуяг, Цэлмэг Багануур дүүрэг ГГЦС 7-р анги 0.0 571
896 Батжаргал, Нямдорж Завхан аймаг Алдархаан ЕБС 7-р анги 0.0 571
897 Батболд, Энхжин Завхан аймаг Баянхайрхан ЕБС 8-р анги 0.0 571
898 Отгонсүрэн, Нандин-Эрдэнэ Говь-Алтай аймаг Баян-Уул сум ЕБС 6-р анги 0.0 571
899 Bulgantamir, Ganzorig Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 6-р анги 0.0 571
900 ариунаа, Батнаран Хөвсгөл аймаг Жаргалант ЕБС 7-р анги 0.0 571
901 Оргил, Мишель Хан-Уул дүүрэг 1 8-р анги 0.0 571
902 Жандүдсансүм, Мөнх-Очир Өвөрхангай аймаг Мэргэд лаборатори сургууль 7-р анги 0.0 571
903 Энхтөр, Амармэнд Хан-Уул дүүрэг 1-р сургууль 8-р анги 0.0 571
904 Нямцэрэн, Мишээл Өвөрхангай аймаг Мэргэд 8-р анги 0.0 571
905 Nyamdavaa, Monkhsoyol Хөвсгөл аймаг Хөвсгөл Төмөрбулаг ЕБС 6-р анги 0.0 571
906 Эрдэнэбаатар, Туяа Говьсүмбэр аймаг 5-р сургууль 6-р анги 0.0 571
907 Анхбаяр, Нинжгүн Сэлэнгэ аймаг Мандал-2 7-р анги 0.0 571
908 Энхбаатар, Тэргэл Сэлэнгэ аймаг Г. Бумбцэндийн нэрэмжит улсын тэргүүний 1р сургууль 7-р анги 0.0 571
909 Батбаатар, Базарсад Баянхонгор аймаг Номундалай цогцолбор сургууль 6-р анги 0.0 571
910 Бат мөнх, Болд- Эрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг 62-р сургууль 6-р анги 0.0 571
911 Чадарбал, Цэндхоролмаа Завхан аймаг Нөмрөг-ЕБС 6-р анги 0.0 571
912 Tumendemberel, Yondonsambuu1 Өвөрхангай аймаг merged 8-р анги 0.0 571
913 Цэцэгмаа, Очирхүү Дорнод аймаг 12-р сургууль 7-р анги 0.0 571
914 Ганхөлөг, Энх-Энхжин Говьсүмбэр аймаг 5 6-р анги 0.0 571
915 Болдбаяр, Яруу-Эгшиглэн Дорноговь аймаг 5 7-р анги 0.0 571
916 Galjav, Tuguldur Өвөрхангай аймаг Мэргэд 8-р анги 0.0 571
917 Gerelt od, Odkhuu Өвөрхангай аймаг Khujirt ebs 8-р анги 0.0 571
918 Батаа, Ууганлхагва Сонгинохайрхан дүүрэг 67 6-р анги 0.0 571
919 Togookhuu, Regmaa Өвөрхангай аймаг Мэргэд 8-р анги 0.0 571
920 Манал, Анар-Эрдэнэ Баянхонгор аймаг Номундалай цогцолбор 7-р анги 0.0 571
921 Энхбаяр, Маргад-Эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг Улаанбаатар хот СХБ дүүрэг 1-р сургууль 8-р анги 0.0 571
922 Энхамгалан, Мөнхтэнгэр Сонгинохайрхан дүүрэг 62 7-р анги 0.0 571
923 Bat--Erdene, Altan-Od Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 7д 7-р анги 0.0 571
924 Отгонбаатар, Туяацэцэг Дорнод аймаг Долоодой сургууль 6-р анги 0.0 571
925 B, Kk Орхон аймаг 4 8-р анги 0.0 571
926 Ванданцэрэн, Тэмүүжин Сонгинохайрхан дүүрэг 123 7-р анги 0.0 571
927 Гантулга, Энххүслэн Хөвсгөл аймаг ЭДЦС 6-р анги 0.0 571
928 Гэрэлт-Од, Нармандах Сонгинохайрхан дүүрэг 62 6-р анги 0.0 571
929 Амар, Эрмүүн Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 6-р анги 0.0 571
930 Нацагдорж, Саруулгэрэл Орхон аймаг 4р сургууль 8-р анги 0.0 571
931 Нацагсүрэн, Аминаа Баянхонгор аймаг Номундалай 6-р анги 0.0 571
932 Баярбат, Орхон Орхон аймаг 4-р сургууль 6-р анги 0.0 571
933 Эрдэнэ-Очир, Дөлгөөн Сонгинохайрхан дүүрэг 123 6-р анги 0.0 571
934 Очирваань, Алтан-Очир Сүхбаатар дүүрэг 1 8-р анги 0.0 571
935 Baynmunkh, Ankhzaya Хан-Уул дүүрэг kings kids 6-р анги 0.0 571
936 Khatanbaatar, Lkhagvajargal Орхон аймаг Biligt Urguu 7-р анги 0.0 571
937 Ганбаатар, Бадрал Орхон аймаг 4-р сургууль 8-р анги 0.0 571
938 Чулуунбаатар, Хонгорзул Баянзүрх дүүрэг 120р сургууль 6-р анги 0.0 571
939 Онон, Төгөлдөр Говьсүмбэр аймаг 5 дугаар сургууль 6-р анги 0.0 571
940 Өлзийбаатар, Мөнхнаран Баянзүрх дүүрэг БЗД 120-Р СУРГУУЛЬ 7-р анги 0.0 571
941 Battulga, Eruult Хан-Уул дүүрэг 1 8-р анги 0.0 571
942 Өлзийхутаг, Лувсандорж Багануур дүүрэг Гүн Галуутай ЦС 7-р анги 0.0 571
943 Гантулга, Эрдэнэзаяа Хан-Уул дүүрэг 11 7-р анги 0.0 571
944 Sukhchuluun, Khaliun Орхон аймаг Билигт-Өргөө 7-р анги 0.0 571
945 Сүхбаатар, Намуунаа Завхан аймаг Дэвшил 6-р анги 0.0 571
946 зоригт, Нямбаяр Завхан аймаг 4 сургууль 6-р анги 0.0 571
947 Даваадорж, Учрал Дорнод аймаг Чойбалсан ЕБС 6-р анги 0.0 571
948 Todbayar, Oyuntungalag Өвөрхангай аймаг ЕБС 7-р анги 0.0 571
949 Баатархүү, Энхжин Баянхонгор аймаг Номундалай 6-р анги 0.0 571
950 Отгонхүү, Энхсугар Хөвсгөл аймаг Баянзүрх сум ЕБС 6-р анги 0.0 571
951 Батдэлгэр, Төмөртогоо Завхан аймаг Дэвшил сургууль 7-р анги 0.0 571
952 Гансүх, Хулан Орхон аймаг 4 8-р анги 0.0 571
953 Батбилэг, Эрчис Чингэлтэй дүүрэг 17р сургууль 6-р анги 0.0 571
954 Мөнхбаатар, Энэрэл Сэлэнгэ аймаг 1-р сургууль 7-р анги 0.0 571
955 Төрсайхан, Даваабаатар Сонгинохайрхан дүүрэг 62 6-р анги 0.0 571
956 Амгаланбаатар, Дүгэр Орхон аймаг 4-сургууль 8-р анги 0.0 571
957 Бямбадорж, Энх-Учрал Хэнтий аймаг Тэмүүжин Цогцолбор 6-р анги 0.0 571
958 Хишигсүрэн, Сумъяасад Орхон аймаг 4р сургууль 8-р анги 0.0 571
959 Азтай, Намсрай Орхон аймаг Баян-Өндөр 4-р сургууль 8-р анги 0.0 571
960 энхбилэг, Аранжин Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор сургууль 6-р анги 0.0 571
961 Баттулга, Мичидмаа Орхон аймаг ЕБС-ийн 4-р сургууль 8-р анги 0.0 571
962 Батболд, Хасар Багануур дүүрэг Гүн-Галуутай 6-р анги 0.0 571
963 Бямбадорж, Батдуулга Дархан-Уул аймаг Цайхун 6-р анги 0.0 571
964 Наранбаатар, Баяржавхлан Сэлэнгэ аймаг СБ 3-р сургууль 6-р анги 0.0 571
965 Самбуудорж, Намуунаа Орхон аймаг 4-р Сургууль 8-р анги 0.0 571
966 Mөнхэрдэнэ, Билгүүнтөгс Сонгинохайрхан дүүрэг 62 7-р анги 0.0 571
967 Чинбат, Төгс-Орчлон Сүхбаатар аймаг 4-р сургууль 6-р анги 0.0 571
968 Ганбат, Уранцэцэг Орхон аймаг 4 8-р анги 0.0 571
969 Эрдэнэбат, Мөнхчимэг Өвөрхангай аймаг 4 сургууль 7-р анги 0.0 571
970 Адьяа, Бүрэн Орхон аймаг 4дүгээр сургууль 8-р анги 0.0 571
971 Батгэрэл, Дөлгөөнзаан Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 6-р анги 0.0 571
972 Гантулга, Алтанчимэг Баянзүрх дүүрэг 21 6-р анги 0.0 571
973 Баярмагнай, Гэрэлт-Од Баянгол дүүрэг 38 8-р анги 0.0 571
974 Мөнхдөл, Наранхүү Багануур дүүрэг Гүн галуутай цогцолбор сургууль 6-р анги 0.0 571
975 Хишигбаатар, Маралмаа Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 6-р анги 0.0 571
976 Бат-Эрдэнэ, Номин-Эрдэнэ Багануур дүүрэг Гүн галуутай цогцолбор сургууль 6-р анги 0.0 571
977 Өлзийбаатар, Номин-Эрдэнэ Архангай аймаг 5 6-р анги 0.0 571
978 Бахыт, Нурали Баян-Өлгий аймаг 1-дүгээр ахлах сургууль 3-р анги 0.0 571
979 Эрхэмбаяр, Буян-Арвижих Орхон аймаг 4-р сургууль 8-р анги 0.0 571
980 Бат-Эрдэнэ, Болор-Эрдэнэ Багануур дүүрэг Боловсрол цогцолбор сургууль 8-р анги 0.0 571
981 Энхтайван, Энхцэцэг Баянзүрх дүүрэг 120 8-р анги 0.0 571
982 Баярмагнай, Бүрэнтөгс Завхан аймаг Нөмрөг ЕБС 6-р анги 0.0 571
983 Баярбат, Эрхэмтөгс Завхан аймаг Дэвшил ЕБС 7-р анги 0.0 571
984 Дамчийбадгар, Өсөхбаяр Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 6-р анги 0.0 571
985 Ч.Чинзориг, Ч.Номин эрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг 62 6-р анги 0.0 571
986 Чулуунбаатар, Төгөлдөр Баянзүрх дүүрэг 120 7-р анги 0.0 571
987 Нарантуяа, Тэнгис Баянгол дүүрэг 51-р сургууль 6-р анги 0.0 571
988 Бямбадорж, Ариунбуян Сэлэнгэ аймаг 1- сургууль 8-р анги 0.0 571
989 Дүүрэнбаяр, Пунцаг Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 82 6-р анги 0.0 571
990 Мөнгөнтулга, Сарнай Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 8-р анги 0.0 571
991 Тэргүүнбат, Мөнхжин Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр 6-р анги 0.0 571
992 Энхболд, Амарболд Сонгинохайрхан дүүрэг 62 6-р анги 0.0 571
993 Мөнхбат, Жаргалцэцэг Өмнөговь аймаг 3-р сургууль 8-р анги 0.0 571
994 Олзвой, Дөлгөөн Өмнөговь аймаг Цогтцэций 2 6-р анги 0.0 571
995 Оюунтөгс, Мичидмаа Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор сургууль 6-р анги 0.0 571
996 Болдоо, Соёлмаа Сонгинохайрхан дүүрэг 62 сургууль 7-р анги 0.0 571
997 Саранзаяа, Төгөлдөр Баянгол дүүрэг 113 6-р анги 0.0 571
998 Өсөхбаяр, Түвшинбаяр Сонгинохайрхан дүүрэг 62 7-р анги 0.0 571
999 Гантөмөр, Батбаяр Өвөрхангай аймаг Мэргэд 6-р анги 0.0 571
1000 Мөнгөнсувд, Цасчихэр Баянгол дүүрэг 113 6-р анги 0.0 571
1001 Батболд, Отгонболд Баянзүрх дүүрэг 120дугаар сургууль 7-р анги 0.0 571
1002 Пүрэвдорж, Мөнх Од Завхан аймаг Ерөнхий боловсролын дэвшил сургууль 8-р анги 0.0 571
1003 Баттөмөр, Маралмаа Завхан аймаг Дэвшил 7-р анги 0.0 571
1004 Ичинноров, Даваажаргал Завхан аймаг 4-р сургууль 6-р анги 0.0 571
1005 Мөнхбат, Элбэгжаргал Өвөрхангай аймаг Мэргэд 8-р анги 0.0 571
1006 Баасанжав, Золбаяр Говьсүмбэр аймаг 5 6-р анги 0.0 571
1007 Насанбат, Золзаяа Сонгинохайрхан дүүрэг 67 6-р анги 0.0 571
1008 Даваажаргал, Гүнжинлхам Баянгол дүүрэг эрхэт эрдэм 6-р анги 0.0 571
1009 Батцэнгэл, Мөнхтулга Сонгинохайрхан дүүрэг Ирээдүй цогцолбор 6-р анги 0.0 571
1010 Жавхлант, Ангүн Багануур дүүрэг ГҮН ГАЛУУТАЙ ЦС 6-р анги 0.0 571
1011 Содномцэрэн, Үйлэн Сүхбаатар дүүрэг 11 6-р анги 0.0 571
1012 наранбаатар, тэлмүүн Сонгинохайрхан дүүрэг 62 7-р анги 0.0 571
1013 Батхишиг, Энэрэл Говьсүмбэр аймаг 5 6-р анги 0.0 571
1014 Batchuluun, Nandinzul Багануур дүүрэг Гүн галуутай 7-р анги 0.0 571
1015 Хаянхярваа, Болоршагай Хэнтий аймаг Тэмүүжин Цогцолбор сургууль 6-р анги 0.0 571
1016 Зоригоо, Нямдорж Завхан аймаг Нөмрөг сум 6-р анги 0.0 571
1017 Ганхуурай, Сувд-Эрдэнэ Хэнтий аймаг ТЭМҮҮЖИНЦОГЦОЛБОР 6-р анги 0.0 571
1018 Гансүх, Марал-Эрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг 62 7-р анги 0.0 571
1019 энхтайван, мичидмаа Завхан аймаг шинэ сургууль 7-р анги 0.0 571
1020 Худайберген, Нурмухаммед Баян-Өлгий аймаг ЕБС 2-р ахлах сургууль 7-р анги 0.0 571
1021 Khishigbayar, Tuvshinbayar Сонгинохайрхан дүүрэг 62 8-р анги 0.0 571
1022 Эрдэнэбилэг, Ариун Эрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг "Хөгжил "цогцолбор сургууль (36-р сургууль) 8-р анги 0.0 571
1023 Бат-Өлзий, Одонттөр Увс аймаг ЕБ-н 6 дугаар сургууль 6-р анги 0.0 571
1024 Tuyabadrakh, Shandasbayar Сүхбаатар дүүрэг 11-р Сургууль 6-р анги 0.0 571
1025 Enkhsaikhan, Densmaa Хан-Уул дүүрэг 15 7-р анги 0.0 571
1026 bayr, saihan Баянзүрх дүүрэг baynzurh surguuli 7-р анги 0.0 571
1027 Ganjargal, Enerel Дорнод аймаг Чойбалсан 8-р анги 0.0 571
1028 Ядамсүрэн, Батцэрэг Хөвсгөл аймаг Нутгийн-Аваргууд 7-р анги 0.0 571
1029 Ариунболор, Мөнхтөгөлдөр Сүхбаатар аймаг 4 сургууль 8-р анги 0.0 571
1030 Bayarsaikhan, Binderiya Баянгол дүүрэг 1-р сургууль 7-р анги 0.0 571
1031 Гансүх, Лхагвасүрэн Завхан аймаг ЕБ -1р сургууль 7-р анги 0.0 571
1032 Зоригоо, Amarbaysgalan Сэлэнгэ аймаг Хөтөл-1 8-р анги 0.0 571
1033 Amarbayr, Burvanhataan Баянгол дүүрэг 51 сургууль 6-р анги 0.0 571
1034 Uchral, Tsogtgerel Орхон аймаг 4-р сургууль 8-р анги 0.0 571
1035 Амарбаяр, Түвшин Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр цогцолбор 6-р анги 0.0 571
1036 Ерөөлт, Сүхбат Баянгол дүүрэг 51 8-р анги 0.0 571
1037 Гэрэлцог, Ирмүүн Баянзүрх дүүрэг 97 6-р анги 0.0 571
1038 Алтанхуяг, Хулан Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор сургууль 4-р анги 0.0 571
1039 Nymbazar, Bat-Erdene Баянгол дүүрэг 20 8-р анги 0.0 571
1040 Сүхбаатар, Маралжингоо Завхан аймаг Тэс сумын ЕБС 8-р анги 0.0 571
1041 Шүхэрт, Энхжин Багануур дүүрэг Гүн галуут 6-р анги 0.0 571
1042 Барцадгүй, Анандбазар Хан-Уул дүүрэг глобал 8-р анги 0.0 571
1043 Ууганбаяр, Маралжингоо Дорноговь аймаг ЕБС 5р-Сургууль 8-р анги 0.0 571
1044 Пүрэвдагва, Даарий Өвөрхангай аймаг Мэргэд 8-р анги 0.0 571
1045 Ганхүү, Маналжав Баянгол дүүрэг 51 7-р анги 0.0 571
1046 Чинбат, Алтанзул Завхан аймаг 3р сургууль 7-р анги 0.0 571
1047 Бат-эрдэнэ, Амаржаргал Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 6-р анги 0.0 571
1048 Оюунбаатар, Дарьсүрэн Баянгол дүүрэг 51-р сургууль 7-р анги 0.0 571
1049 Byambdorj, Mongonshagai Завхан аймаг 1-р сургууль 7-р анги 0.0 571
1050 Энхтайван, Ариун эрдэнэ Орхон аймаг Билигт өргөө 8-р анги 0.0 571
1051 Erdenebat, Batzolboo Сэлэнгэ аймаг 3 surguuli 8-р анги 0.0 571
1052 Мөнхтуяа, Туул Сэлэнгэ аймаг Сэлэнгэ аймаг Сүхбаатар сум ЕБ-н 6-р сургууль 6-р анги 0.0 571
1053 Dugergarav, Gantulga Баянгол дүүрэг 51 7-р анги 0.0 571
1054 Наранбаатар, Бархас Багануур дүүрэг ерөнхий боловсролийн сургууль 6-р анги 0.0 571
1055 Б. Анхбаяр, А. Чингүүн Сүхбаатар дүүрэг 11 7-р анги 0.0 571
1056 Tserentogtokh, Chuvaamed Өвөрхангай аймаг Мэргэд 6-р анги 0.0 571
1057 Барцадгүй, Ган-Эрдэнэ Хан-Уул дүүрэг ШМХФ 6-р анги 0.0 571
1058 Нямдорж, Болорчимэг Баянзүрх дүүрэг БЗД 120-р сургууль 6-р анги 0.0 571
1059 Батсайхан, Баттогтох Орхон аймаг Баян өндөр 4р сургууль 6-р анги 0.0 571
1060 Мөнхтэмүүлэн, Нандин-Эрдэнэ Баянгол дүүрэг 51р сургууль 7-р анги 0.0 571
1061 Баярмагнай, Далайбаяр Сонгинохайрхан дүүрэг Өнөр Цогцолбор сугууль 7д анги 7-р анги 0.0 571
1062 Тайран, Айымжан Баян-Өлгий аймаг Баян Өлгий Эмпати 8-р анги 0.0 571