Бүртгүүлэх Нэвтрэх

"ММО-57, Ахлах ангилал (11-12 анги), I шат, I өдөр" дүн

Овог, нэр Аймаг, дүүрэг Сургууль Анги Оноо Байр
1 Болдбаатар, Хантүшиг Сүхбаатар дүүрэг 11 12-р анги 8.0 1
2 Бат-Амгалан, Билэгдэмбэрэл Сүхбаатар дүүрэг 11 11-р анги 8.0 1
3 Otgonbayar, Misheel Баянзүрх дүүрэг Shine Mongol 12-р анги 8.0 1
4 Мөнхбат, Өнөболд Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 12-р анги 8.0 1
5 Мөнхзул, Анд Сүхбаатар дүүрэг 11 12-р анги 8.0 1
6 Батцэнгэл, Мөнхцэлмэг Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 11-р анги 7.0 6
7 Эрдэнэбилэг, Өнөртүвшин Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 11-р анги 7.0 6
8 Намжилхансан, Сэнгэравдан Сүхбаатар дүүрэг 11 12-р анги 7.0 6
9 Энхтөвшин, Батболд Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 11-р анги 7.0 6
10 Болдбаатар, Мөнх-Оргил Сүхбаатар дүүрэг 1 12-р анги 7.0 6
11 Батболд, Батсамбуу Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 12-р анги 7.0 6
12 Delgerdalai, Enerelt Сүхбаатар дүүрэг САHT 9-р анги 7.0 6
13 Шинэзул, Билгүүдэй Сүхбаатар дүүрэг Сант 11-р анги 7.0 6
14 Баасанхүү, Улсболд Хөвсгөл аймаг Дэлгэрмөрөн цогцолбор 11-р анги 7.0 6
15 Yalalt, Tuvshinsanaa Сүхбаатар дүүрэг Sant 11-р анги 7.0 6
16 Батсүх, Бат-Эрдэнэ Баянзүрх дүүрэг Nest IT school 11-р анги 7.0 6
17 Даваацэрэн, Төгөлдөр Хан-Уул дүүрэг Орчлон 12-р анги 7.0 6
18 Баттулга, Буянжаргал Орхон аймаг Эрдмийн сан 12-р анги 6.0 18
19 Эрдэнэтөгс, Гэрэлхүү Орхон аймаг Эрдмийн сан 11-р анги 6.0 18
20 Өсөхбаяр, Наранбаатар Баянгол дүүрэг ЭРДМИЙН ХИШИГ 12-р анги 6.0 18
21 Бямбацогт, Сэндэр-Үжин Хөвсгөл аймаг ЭДЦ 11-р анги 6.0 18
22 Өлзийжаргал, Энхрийлэн Сүхбаатар дүүрэг 11 12-р анги 6.0 18
23 Мөнх-Эрдэнэ, Энхбаяр Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 12-р анги 6.0 18
24 Пүрэвбат, Амгаланбаатар Хөвсгөл аймаг Эрдмийн далай 12-р анги 6.0 18
25 Ганболд, Далайцэрэн Хөвсгөл аймаг ЭДЦ 11-р анги 5.0 25
26 Tsogtgerel, Saikhanbileg Сүхбаатар дүүрэг Сант 10-р анги 5.0 25
27 Батлхагва, Тэнүүнсайхан Сүхбаатар дүүрэг Шинэ-Үе 8-р анги 5.0 25
28 Сандагдорж, Үлэмж Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 11-р анги 5.0 25
29 Отгонбаяр, Ундрал Хан-Уул дүүрэг Орчлон 12-р анги 5.0 25
30 Amgalan, Dalaizaya Хан-Уул дүүрэг Орчлон сургууль 12-р анги 5.0 25
31 Батбаяр, Билгүүн Сүхбаатар дүүрэг Сант 11-р анги 5.0 25
32 Баатарчулуун, Баяржавхлан Сүхбаатар дүүрэг 11-р 12-р анги 5.0 25
33 Жавхланбаатар, Тэмүүлэн Сүхбаатар дүүрэг 1 12-р анги 5.0 25
34 Бямбадорж, Бэлгүтэй Сүхбаатар дүүрэг Сэлбэ 11-р анги 4.0 34
35 Очирхүү, Эрхэсболд Сүхбаатар дүүрэг Сант 10-р анги 4.0 34
36 Хатанболд, Дөлгөөн Өвөрхангай аймаг ЕБГүнзгий 11-р анги 4.0 34
37 Санжаасүрэн, Сайнзаяа Баянзүрх дүүрэг Арвис 11-р анги 4.0 34
38 Батжаргал, Адъяатөмөр Сүхбаатар дүүрэг 1 12-р анги 4.0 34
39 Одгэрэл, Уянга Увс аймаг 2дугаар Цогцолбор 11-р анги 4.0 34
40 Давгадорж, Сувд-Эрдэнэ Өвөрхангай аймаг ЕБГүнзгий сургууль 11-р анги 4.0 34
41 Бат-Очир, Мишээл Баянзүрх дүүрэг 33 11-р анги 4.0 34
42 Мөнх-Эрдэнэ, Хас-Эрдэнэ Сүхбаатар дүүрэг 31 12-р анги 4.0 34
43 Батбаяр, Их-Онч Өвөрхангай аймаг ЕБ"Гүнзгий" 12-р анги 4.0 34
44 Амар, Нямдаваа Сүхбаатар дүүрэг Сант 12-р анги 3.0 44
45 Онолбаатар, Сэрсмаа Орхон аймаг Билигт Өргөө 12-р анги 3.0 44
46 Батжаргал, Тэмүүлэн Баянзүрх дүүрэг 33 11-р анги 3.0 44
47 Ашуурраднаа, Пүрэвням Орхон аймаг Билигт-Өргөө 12-р анги 3.0 44
48 Battur, Khangal Баянгол дүүрэг erkheterdem 11-р анги 3.0 44
49 erdenebayar, ankhbayar Баянгол дүүрэг эрхэт эрдэм 12-р анги 3.0 44
50 Oyungerel, Gerelsaikhan Баянгол дүүрэг Эрхэт эрдэм 12-р анги 3.0 44
51 Батсайхан, Шихихутуг Сүхбаатар дүүрэг Сэлбэ 11-р анги 3.0 44
52 Эрдэнэбаяр, Эрдэнэбат Сүхбаатар дүүрэг Шинэ Үе 12-р анги 3.0 44
53 Ganbileg, Erdenezul Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 12-р анги 3.0 44
54 Batbilegt, Bayasgalan Сүхбаатар дүүрэг 1 12-р анги 3.0 44
55 Жаргал, Баярсайхан Өвөрхангай аймаг Арвайхээр 1-р сургууль 11-р анги 3.0 44
56 amarsaikhan, khas-ochir Сүхбаатар дүүрэг Sant 11-р анги 3.0 44
57 Мэндсайхан, Өсөхбаяр Өвөрхангай аймаг Мэргэд 12-р анги 3.0 44
58 Basan, Erkhemkhuu Баянгол дүүрэг Erkhet Erdem 12-р анги 3.0 44
59 Мөнгөн, Бямбажаргал Өвөрхангай аймаг 1 11-р анги 3.0 44
60 Мандах, Санжидмаа Баянхонгор аймаг ЭМАС 12-р анги 3.0 44
61 Бямбасүрэн, Эрхбаяр Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 11-р анги 2.0 61
62 Батбаатар, Номинтуул Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 11-р анги 2.0 61
63 Сайнбуян, Анударь Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 11-р анги 2.0 61
64 Алтанцэцэг, Шүрэнчимэг Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 11-р анги 2.0 61
65 Ууганбаяр, Сүндэръяа Увс аймаг 1 цогцолбор 11-р анги 2.0 61
66 Ганболд, Батбаяр Дорноговь аймаг Замын-Үүд 1 12-р анги 2.0 61
67 Нургулан, Уалибек Баян-Өлгий аймаг Баян-Өлгий Эмпати сургууль 11-р анги 2.0 61
68 Төвсанаа, Чойжамц Увс аймаг 1 12-р анги 2.0 61
69 Сэлэнгэ, Ганбат Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 12-р анги 2.0 61
70 Доржжинаа, Энхцолмон Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 11-р анги 2.0 61
71 Мянганбаяр, Оюунбат Завхан аймаг ЛЧЭС 12-р анги 2.0 61
72 Гантулга, Сарнай Завхан аймаг Их-Уул 12-р анги 2.0 61
73 Чүлтэм, Нарангэрэл Завхан аймаг ЖЦС 11-р анги 2.0 61
74 Даваасамбуу, Энхжин Багануур дүүрэг Гүн Галуутай 12-р анги 2.0 61
75 Буджав, Наранзул Дорнод аймаг 12-р сургууль 12-р анги 2.0 61
76 Ганбат, Номиндарь Хан-Уул дүүрэг 32 11-р анги 2.0 61
77 Энхбаяр, Билгүүн Сүхбаатар дүүрэг Өсвөрийн зохион бүтээгчдийн ахлах сургууль 12-р анги 2.0 61
78 Амгаланбаатар, Намуун Орхон аймаг ЭЦДС 11-р анги 2.0 61
79 Баттулга, Батболд Хан-Уул дүүрэг 34 11-р анги 2.0 61
80 Хоролгармаа, Бадамгарав Сонгинохайрхан дүүрэг 67 12-р анги 2.0 61
81 Батбаяр, Урангоо Хан-Уул дүүрэг 34 11-р анги 2.0 61
82 Мөнхдалай, Мөнххүслэн Багануур дүүрэг Гүн Галуутай Цогцолбор 11-р анги 2.0 61
83 Эрдэнэ, Зулбилэг Увс аймаг 2-р цогцолбор 12-р анги 2.0 61
84 Тогтох, Отгонбаяр Увс аймаг цогцолбор 2р сургууль 12-р анги 2.0 61
85 Бямбаа, Мөнхсувд Өвөрхангай аймаг ЕБС 1 11-р анги 2.0 61
86 Даваасүрэн, Хүрэлсүх Өвөрхангай аймаг Орхон 11-р анги 2.0 61
87 Пүрэвочир, Билгүүнтөгөлдөр Сүхбаатар дүүрэг 11 11-р анги 2.0 61
88 Мягмарсүрэн, Ялалт Баянзүрх дүүрэг 84 11-р анги 2.0 61
89 Мэндсайхан, Буянбилэг Хан-Уул дүүрэг Хобби 12-р анги 1.0 89
90 Амартүвшин, Ананд-Очир Чингэлтэй дүүрэг Olonlog.exe 11-р анги 1.0 89
91 Эрдэнэбаяр, Дөлгөөн Говь-Алтай аймаг 1р сургууль 11-р анги 1.0 89
92 Ганболд, Ундрахбат Баянзүрх дүүрэг 84 11-р анги 1.0 89
93 Эрдэнэсайхан, Түвшинбаяр Баянзүрх дүүрэг 14 12-р анги 1.0 89
94 Davaasuren, Chingaral Сүхбаатар дүүрэг 11 12-р анги 1.0 89
95 Пүрэвсүрэн, Оюунсүрэн Дорнод аймаг Цагаан-Овоо ЕБС 11-р анги 1.0 89
96 Batbold, Tsolmon Орхон аймаг Билигт-Өргөө 12-р анги 1.0 89
97 Эрхэмбаяр, Билгүүн Орхон аймаг Билигт Өргөө 11-р анги 1.0 89
98 Бямбаханд, Балбар Дорнод аймаг 1 11-р анги 1.0 89
99 Батнасан, Ариунбат Дорнод аймаг 1 12-р анги 1.0 89
100 Цэдэвсүрэн, Сүрэнжамц Баянгол дүүрэг Эрхэт-Эрдэм 12-р анги 1.0 89
101 Давааням, Батжаргал Увс аймаг 1 11-р анги 1.0 89
102 Мөнхтулга, Номин Дорнод аймаг 1 11-р анги 1.0 89
103 Dashdorj, Urangoo Сүхбаатар аймаг 3-р сургууль 11-р анги 1.0 89
104 Дашсүрэн, Даваасүрэн Сонгинохайрхан дүүрэг 42 11-р анги 1.0 89
105 Бүд, Отгонзаяа Хөвсгөл аймаг Цэцэрлэг ЕБС 12-р анги 1.0 89
106 Мөнхтогоо, Мөнхтэмүүлэн Сэлэнгэ аймаг Билиг ДБ 12-р анги 1.0 89
107 Гантөмөр, Намуунзаяа Дорнод аймаг 12 12-р анги 1.0 89
108 Нямдаваа, Энхтүвшин Орхон аймаг Билигт-Өргөө 11-р анги 1.0 89
109 Ариунболд, Мөнхболд Орхон аймаг ТСАС 11-р анги 1.0 89
110 Октябрь, Энхжин Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 11-р анги 1.0 89
111 Мөнхболд, Сүхтөмөр Завхан аймаг ЛЧЭС 12-р анги 1.0 89
112 Батхишиг, Мөнхбаяр Орхон аймаг 14р сургууль 12-р анги 1.0 89
113 Батмөнх, Энхжин Дорнод аймаг 12р сургууль 12-р анги 1.0 89
114 Бямбасүрэн, Мөнхжин Баянзүрх дүүрэг Монгол Тэмүүлэл 10-р анги 1.0 89
115 Бүрэн-Арвижих, Анхилзул Ховд аймаг Цаст-Алтай 11-р анги 1.0 89
116 Батсайхан, Отгонцэцэг Завхан аймаг ЛЧЭС 12-р анги 1.0 89
117 Намдаг, Энх-Амгалан Ховд аймаг Цаст-Алтай 12-р анги 1.0 89
118 Эрдэнэчулуун, Зэлмэ Булган аймаг Эрдмийн Өргөө Цогцолбор Сургууль 12-р анги 1.0 89
119 Алтангэрэл, Эрдэнэбилэг Орхон аймаг 1-р сургууль 12-р анги 1.0 89
120 Эрдэнэцогт, Доржням Завхан аймаг Дэвшил 11-р анги 1.0 89
121 Дашдаваа, Дашдэмбэрэл Завхан аймаг Дэвшил 11-р анги 1.0 89
122 Enhtor, Hishigjargal Завхан аймаг 2r surguuli 11-р анги 1.0 89
123 Болор-эрдэнэ, Багабанди Багануур дүүрэг Боловсрол Цогцолбор 12-р анги 1.0 89
124 Зоригтбат, Ууганбаяр Хан-Уул дүүрэг 15 11-р анги 1.0 89
125 Энхбаатар, Нямсүрэн Ховд аймаг Мөст ЕБС 11-р анги 1.0 89
126 Оргил, Хувьзаяа Ховд аймаг Прогресс 11-р анги 1.0 89
127 Болдбаатар, Байгалмаа Ховд аймаг Прогресс 11-р анги 1.0 89
128 Балдандүгэр, Тэнгисдорж Завхан аймаг Завхан Улиастай Дэвшил 11-р анги 1.0 89
129 Батбаяр, Чимэдцэрэн Завхан аймаг ЖЦС 11-р анги 1.0 89
130 Tsendgombo, Maral-Erdene Дорнод аймаг 1 11-р анги 1.0 89
131 Бямбадэлгэр, Батсайхан Ховд аймаг Мөст 12 12-р анги 1.0 89
132 Ariunaa, Zuundari Орхон аймаг tis litse 12-р анги 1.0 89
133 Bold, Elbegzaya Завхан аймаг Жавхлант цогцолбор 2-р сургууль 11-р анги 1.0 89
134 Janchiw, Buynt Хан-Уул дүүрэг 15 11-р анги 1.0 89
135 Ганболд, Нарантуяа Архангай аймаг Тариат 12-р анги 1.0 89
136 Энх-Оргил, Оюунчулуун Хан-Уул дүүрэг Хобби Сургууль 11-р анги 1.0 89
137 Хүрэлсүх, Хүслэн Сүхбаатар аймаг 4-р 11-р анги 1.0 89
138 Саруул, Тамир Сүхбаатар аймаг 4-р сургууль 12-р анги 1.0 89
139 Алтангэрэл, Наранбаяр Дорнод аймаг 12 12-р анги 1.0 89
140 Нямдорж, Хүслэн Хан-Уул дүүрэг 32 11-р анги 1.0 89
141 Чойрог, Минсэл Сэлэнгэ аймаг Алтанбулаг ЕБС 12-р анги 1.0 89
142 Цэдэн-Иш, Биндэрцэцэг Өвөрхангай аймаг 2-р сургууль 11-р анги 1.0 89
143 Нэргүй, Бямбацэрэн Өвөрхангай аймаг 2 сургууль 12-р анги 1.0 89
144 Батсайхан, Дашням Өвөрхангай аймаг Мэргэд 11-р анги 1.0 89
145 энхтайван, тэнгис Увс аймаг өмнөговь 12-р анги 1.0 89
146 Chintsogt, Khulan Дорноговь аймаг 5-р сургууль 11-р анги 1.0 89
147 Отгончулуун, Нандин-Эрдэнэ Сэлэнгэ аймаг СБ-4 11-р анги 1.0 89
148 Батбаяр, Мааньхүү Өвөрхангай аймаг Уянга-1 11-р анги 1.0 89
149 Лхагвасүрэн, Ариунжаргал Завхан аймаг Баянхайрхан ЕБС 11-р анги 1.0 89
150 Ariunbaatar, Munhjin Багануур дүүрэг 95 12-р анги 1.0 89
151 Оюунболд, Саруул Сэлэнгэ аймаг Б.Ринчен 12-р анги 1.0 89
152 Мөнгөнсүх, Жамьянсүрэн Баянхонгор аймаг Номун далай 11-р анги 1.0 89
153 Энхболд, Аззаяа Баянхонгор аймаг Номундалай 12-р анги 1.0 89
154 Төгсбаяр, Содбилэг Баянхонгор аймаг Номундалай 11-р анги 1.0 89
155 Davaasuren, Delgermaa Өвөрхангай аймаг Мэргэд 12-р анги 1.0 89
156 Намнандорж, Хулан Хөвсгөл аймаг Ирээдүй 11-р анги 1.0 89
157 Амгалан, Энхжин Сүхбаатар аймаг Онгон ЕБС 12-р анги 1.0 89
158 Мөнхбаяр, Цэлмэг Өвөрхангай аймаг Мэргэд 12-р анги 1.0 89
159 Түвшинтөгс, Энхжин Өвөрхангай аймаг Хужирт ЕБС 12-р анги 1.0 89
160 Мөнхбат, Мөнхтэмүүлэн Сэлэнгэ аймаг Орхонтуул Рашаант ЕБС 12-р анги 1.0 89
161 Батбаатар, Ариунцэцэг Өвөрхангай аймаг Арвайхээр-4 12-р анги 1.0 89
162 Enkh-Amgalan, Javzansuren Завхан аймаг Чандмань-Эрдэнэ 12-р анги 1.0 89
163 Энхбаатар, Амгаланзаяа Сүхбаатар аймаг Онгон ЕБС 12-р анги 1.0 89
164 Даргер, Багдаулет Баян-Өлгий аймаг Өлгий ЕБ-ын 1- р сургууль 12-р анги 1.0 89
165 Баянбат, Тэмүүжин Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 11-р анги 1.0 89
166 Золжаргал, Отгонсүрэн Орхон аймаг 14р сургууль 12-р анги 1.0 89
167 Гантулга, Цэрэнчимэд Дундговь аймаг 1-р сургууль 11-р анги 1.0 89
168 Өлзийсайхан, Чуваандулам Дундговь аймаг гурвансайхан 12-р анги 1.0 89
169 Нацагдорж, Энх-Үжин Сүхбаатар дүүрэг Үй-Цай 11-р анги 1.0 89
170 Пүрэвдорж, Сугарзаан Сонгинохайрхан дүүрэг 153 12-р анги 1.0 89
171 Батмөнх, Анхзаяа Өвөрхангай аймаг Уянга 2 12-р анги 1.0 89
172 Чулуунбаатар, Хишигням Сонгинохайрхан дүүрэг Ирээдүй цогцолбор 1-р ахлах 12-р анги 1.0 89
173 Дашдорж, Гэлэгжамц Дундговь аймаг Гурвансайхан 12-р анги 1.0 89
174 Цэвэгмэд, Дансран Увс аймаг 5р сургууль 11-р анги 1.0 89
175 Цогбадрах, Батчулуун Өвөрхангай аймаг Төгрөг ЕБС 12-р анги 1.0 89
176 Батбаяр, Лхамаа Өвөрхангай аймаг 5-р сургууль 11-р анги 1.0 89
177 Өлзийбүрэн, Нандинзул Өвөрхангай аймаг Баянгол 12-р анги 1.0 89
178 Насанбат, Баярбаатар Өвөрхангай аймаг 5-р сургууль 12-р анги 1.0 89
179 Энхтөр, Тэгшээ Өвөрхангай аймаг Бат-өлзий 12-р анги 1.0 89
180 Батзориг, Хишигбаатар Өвөрхангай аймаг ЕБС 11-р анги 1.0 89
181 Элбэгсайхан, Мөнхтулга Дундговь аймаг ЭДЦС 11-р анги 1.0 89
182 Баяржаргал, Баярцэнгэл Өвөрхангай аймаг Орхон 12-р анги 1.0 89
183 Баттулга, Цэгмид Өвөрхангай аймаг Гучин-Ус 11-р анги 1.0 89
184 болор, болорцэцэг Багануур дүүрэг гүн галуутай 12-р анги 1.0 89
185 Baatar, Altantogos Төв аймаг ХЦАС 12-р анги 1.0 89
186 мөнхбат, лхам Өвөрхангай аймаг Гучин-Ус сум ЕБС 12-р анги 1.0 89
187 хишигдаваа, чулуунчимэг Булган аймаг эөц 11-р анги 1.0 89
188 Ganbaatar, Naranbat Булган аймаг 3р сургууль 12-р анги 1.0 89
189 Odsuren, Dulamsuren Булган аймаг Khishig-Undur 12-р анги 1.0 89
190 Ганхуяг, Ганчимэг Дорнод аймаг 1р сургууль 11-р анги 1.0 89
191 Ганхуяг, Ганцэцэг Дорнод аймаг 1 11-р анги 1.0 89
192 Пүрэвтогтох, Оюунгэрэл Өвөрхангай аймаг 4р сургууль 12-р анги 1.0 89
193 Davaadorj, Chuluunerdene Өвөрхангай аймаг 4 12-р анги 1.0 89
194 Galbaatar, Tsolmon Хөвсгөл аймаг Нутгийн Аваргууд 12-р анги 1.0 89
195 Гантулга, Хантөгс Сүхбаатар дүүрэг 11-р сургууль 11-р анги 0.0 195
196 Давгадорж, Сайнжаргал Говь-Алтай аймаг Говь-Алтай 1 12-р анги 0.0 195
197 Өлзийсайхан, Бүрэнбаатар Завхан аймаг Завхан Тосонцэнгэл ЕБ ийн 2-р сургууль 12-р анги 0.0 195
198 Бямбасүрэн, Ариунбуян Баянгол дүүрэг Эхлэл сургууль Багш 0.0 195
199 Өлзий, Хүслэн Баянзүрх дүүрэг Томүжин альтернатив сургууль 11-р анги 0.0 195
200 Ганзориг, Намуунцэцэг Завхан аймаг Тосонцэнгэл-2 11-р анги 0.0 195
201 Erdenebaatar, TELMEN Сонгинохайрхан дүүрэг 151 12-р анги 0.0 195
202 Ганбаатар, Төгстөгөлдөр Хөвсгөл аймаг ДМЦС 11-р анги 0.0 195
203 Dashdorj, Dashdondov Сүхбаатар дүүрэг 1 12-р анги 0.0 195
204 Тамир, Цэлмэг Баянзүрх дүүрэг 84 11-р анги 0.0 195
205 Батзаяа, Сарангуа Завхан аймаг Зхвхан аймаг Тосонцэнгэл ЕБ ийн 2-р сургууль 12-р анги 0.0 195
206 Бат-Очир, Энхсолонго Баянзүрх дүүрэг 33 11-р анги 0.0 195
207 Сугар, Үүрцайх Баянгол дүүрэг 96 12-р анги 0.0 195
208 Сугар-Эрдэнэ, Бат-Эрдэнэ Баянзүрх дүүрэг Оюунлаг 11-р анги 0.0 195
209 Дашдорж, Насандэлгэр Архангай аймаг Лаборатори 1-р сургууль 11-р анги 0.0 195
210 Ганбаатар, Дашням Архангай аймаг Лаборатори-1 11-р анги 0.0 195
211 Бямбаханд, Балжмаа Дорнод аймаг 1 12-р анги 0.0 195
212 Цолмонбаатар, Чинхүсэл Төв аймаг Жаргалант 12-р анги 0.0 195
213 Ганболд, Номин-Эрдэнэ Баянгол дүүрэг Эрин Эверест Интэрнешнл сургууль 12-р анги 0.0 195
214 Гэндэнсүрэн, Батхишиг Дорноговь аймаг 1-р сургууль Багш 0.0 195
215 Дамдинсүрэн, Бумчин Дорноговь аймаг Замын-Үүд 1 12-р анги 0.0 195
216 Энх-Амгалан, Санчирхүү Хэнтий аймаг Өмнөдэлгэр 12-р анги 0.0 195
217 Ганбаяр, Агиймаа Дорноговь аймаг 1 11-р анги 0.0 195
218 Энхтөр, Мөнхсайхан Хэнтий аймаг Өмнөдэлгэр 12-р анги 0.0 195
219 Наранбаатар, Гэгээн Баянгол дүүрэг эрхэт эрдэм 12-р анги 0.0 195
220 Нэргүйбаатар, Энхзаяа Сонгинохайрхан дүүрэг 42 11-р анги 0.0 195
221 Сайнбуян, Цэрэнпунцаг Дорноговь аймаг Замын-Үүд 1 12-р анги 0.0 195
222 Мягмарсүрэн, Эрдэмбаяр Сүхбаатар дүүрэг 11 11-р анги 0.0 195
223 Батмөнх, Номин Дорнод аймаг Долоодой ЕБС 12-р анги 0.0 195
224 Ганболд, Хүслэн-Эрдэнэ Дорнод аймаг 8 11-р анги 0.0 195
225 Гансүх, Нарантуяа Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 11-р анги 0.0 195
226 Цоггэрэл, Төрбат Төв аймаг 5-р сургууль 12-р анги 0.0 195
227 Gantumur, Ganbayar Дорнод аймаг 1 12-р анги 0.0 195
228 Нэрэнханд, Бямбасүрэн Дорнод аймаг 1 11-р анги 0.0 195
229 Баяраа, Мөнхсайхан Увс аймаг 1-р Цогцолбор 11-р анги 0.0 195
230 Сэргэлэнбаатар, Буджав Сүхбаатар аймаг 3-р сургууль 11-р анги 0.0 195
231 Dorjsuren, Enkhuun Завхан аймаг Нөмрөг ЕБС 11-р анги 0.0 195
232 Батбаяр, Номин Эрдэнэ Хөвсгөл аймаг төмөрбулаг 12-р анги 0.0 195
233 Самданшаарав, Уртнасан Завхан аймаг Тэлмэн ЕБС 12-р анги 0.0 195
234 Цэвээндорж, Номинтэнгис Сүхбаатар аймаг 3р сургууль 11-р анги 0.0 195
235 Мухтар, Абдулла Баян-Өлгий аймаг Баян-Өлгий Эмпати сургууль 11-р анги 0.0 195
236 Цэвээнжав, Заяа Орхон аймаг ТСАС 12-р анги 0.0 195
237 Баясгалан, Уянга Дорнод аймаг Чойбалсан 11-р анги 0.0 195
238 Эрдэнэбат, Ундармаа Завхан аймаг Тэлмэн ЕБС 12-р анги 0.0 195
239 Tsogbadrah, Tsetsegjargal Дорнод аймаг Цагаан-овоо ЕБС 12-р анги 0.0 195
240 Дэлгэрбаяр, Ганцэцэг Сэлэнгэ аймаг Билиг-ДБ 11-р анги 0.0 195
241 Батжаргал, Баярчимэг Дорнод аймаг Цагаан Овоо-ЕБС 12-р анги 0.0 195
242 Энхболд, Хулан Дорнод аймаг Хан-Уул цогцолбор сургууль 12-р анги 0.0 195
243 Энхтөр, Эрдэнэсүх Дорнод аймаг Хан-Уул 12-р анги 0.0 195
244 Батсуурь, Сийлэгмаа Дорнод аймаг 1 12-р анги 0.0 195
245 Алтан-Очир, Номин-Эрдэнэ Орхон аймаг ТСАС 12-р анги 0.0 195
246 Тэгшжаргал, Лхагва-Очир Орхон аймаг ТСАС 11-р анги 0.0 195
247 Ганбат, Гантуяа Дорнод аймаг Баян-Уул ЕБС 12-р анги 0.0 195
248 Мижиддорж, Төгсбилэг Дорнод аймаг 8 11-р анги 0.0 195
249 Ганболд, Мөнхтөр Дорнод аймаг Хан-Уул 12-р анги 0.0 195
250 Туяа, Намуулин Дорнод аймаг Долоодой 11-р анги 0.0 195
251 Цэнгэнжав, Халиунаа Дорнод аймаг Цагаан Овоо ЕБС 12-р анги 0.0 195
252 Ариунбаатар, Наранчимэг Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол Харүмафүжи 11-р анги 0.0 195
253 Мягмарсүрэн, Сайнхүү Дорнод аймаг 8 дугаар сургууль 12-р анги 0.0 195
254 Пунцагбалжир, Цэрэндолгор Архангай аймаг 3-р сургууль 12-р анги 0.0 195
255 Чулуунбат, Дөлгөөн Сэлэнгэ аймаг Мандал сумын ЕБ-ын 3-р сургууль 11-р анги 0.0 195
256 Төгсбаяр, Нямдаваа Хан-Уул дүүрэг Шинэ зуун билэг 11-р анги 0.0 195
257 Khaumetbek, Aimaral Баян-Өлгий аймаг Баян-Өлгий Эмпати 11-р анги 0.0 195
258 Нямхүү, Баяржаргал Завхан аймаг Тосонцэнгэл Лаборатори 1 12-р анги 0.0 195
259 Цэрэннадмид, Буян-Өлзий Ховд аймаг Цаст-Алтай 12-р анги 0.0 195
260 Даваадорж, Баяржаргал Ховд аймаг Цаст-Алтай 12-р анги 0.0 195
261 Цэвээн, Ганцэцэг Ховд аймаг Цаст-Алтай цогцолбор 11-р анги 0.0 195
262 Баясгалан, Ариунзул Сэлэнгэ аймаг Мандал 3 12-р анги 0.0 195
263 Бямбадорж, Номин-Эрдэнэ Дархан-Уул аймаг ШУТИС, ДаТС-ийн харьяа ЕБ-ийн ахлах сургууль 11-р анги 0.0 195
264 Батжаргал, Марал Дархан-Уул аймаг ШУТИС-лицей 11-р анги 0.0 195
265 Мөнхбаяр, Жавхлан Булган аймаг 1-р сургууль 12-р анги 0.0 195
266 Гансүх, Марал Дархан-Уул аймаг Шутис 12-р анги 0.0 195
267 Батболд, Одхүү Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 11-р анги 0.0 195
268 Цэрэнжав, Дагвадорж Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 12-р анги 0.0 195
269 Баатархүү, Балгансүрэн Завхан аймаг Дэвшил 12-р анги 0.0 195
270 Дэмбэрэлгүнчин, Мягмарсайхан Завхан аймаг Дэвшил 12-р анги 0.0 195
271 Бат-Эрдэнэ, Дашзэвэг Завхан аймаг Дэвшил 12-р анги 0.0 195
272 Бумчинням, Өнөболд Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 12-р анги 0.0 195
273 Санжаажамц, Дамдинхүү Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 12-р анги 0.0 195
274 Usukhbayr, Munkhchimeg Хөвсгөл аймаг Цагаан-Уул 11-р анги 0.0 195
275 Choijoo, Ariunaa Завхан аймаг Дэвшил 11-р анги 0.0 195
276 Хайдав, Дармаасүрэн Завхан аймаг Их-Уул ЕБС 12-р анги 0.0 195
277 Onolt, Shanhuu Завхан аймаг Дэвшил 11-р анги 0.0 195
278 Хүрэлбаатар, Цэрэн Завхан аймаг Асгат 12-р анги 0.0 195
279 Берикбол, Исламбек Баян-Өлгий аймаг Дарын 12-р анги 0.0 195
280 Лхагваа, Даваадорж Завхан аймаг Их-Уул ЕБС 12-р анги 0.0 195
281 Одмөнх, Хулан Сэлэнгэ аймаг Цагааннуур ЕБС 11-р анги 0.0 195
282 Батмөнх, Даваабаяр Завхан аймаг Их Уул ЕБС 12-р анги 0.0 195
283 Содовсүрэн, Лхагвасүрэн Завхан аймаг Тосонцэнгэл ЕБ 2 р сургууль 12-р анги 0.0 195
284 Бямбацэрэн, Чингүүн Завхан аймаг Дэвшил 12-р анги 0.0 195
285 Тэмүүжин, Анударь Завхан аймаг Тосонцэнгэл сум 1-р сургууль 11-р анги 0.0 195
286 Эрхэмбаяр, Намуунзаяа Завхан аймаг Их-уул 12-р анги 0.0 195
287 Баянмөнх, Өсөхбаяр Говь-Алтай аймаг Тонхил ЕБС 12-р анги 0.0 195
288 Буянт, Маргад Говь-Алтай аймаг Тонхил ЕБС 11-р анги 0.0 195
289 Galbadrakh, Undarmaa Говь-Алтай аймаг Тонхил ЕБС 11-р анги 0.0 195
290 Бүрэнчөдөр, Бурмаа Говь-Алтай аймаг Тонхил ЕБС 11-р анги 0.0 195
291 Мөнхзул, Ану Говь-Алтай аймаг Тонхил ЕБС 11-р анги 0.0 195
292 Амаржаргал, Дашням Говь-Алтай аймаг Тонхил Ебс 12-р анги 0.0 195
293 Ганбат, Хандсүрэн Завхан аймаг ЕБС 12-р анги 0.0 195
294 Номин-Эрдэнэ, Сугармаа Говь-Алтай аймаг Тонхил ЕБС 11-р анги 0.0 195
295 Цагаанбанди, Хулан Ховд аймаг 1 р сургууль 11-р анги 0.0 195
296 Тажибахыт, Есенбек Ховд аймаг Жаргалант 2-р 12-р анги 0.0 195
297 Ганбат, Бямбачулуун Говь-Алтай аймаг ТонхилЕБС 11-р анги 0.0 195
298 Болдоо, Номинзаяа Говь-Алтай аймаг Тонхил ЕБС 11-р анги 0.0 195
299 Сүмбээ, Мягмардорж Завхан аймаг ЧЭЛ сургууль 11-р анги 0.0 195
300 Болдбаатар, Азжаргал Говь-Алтай аймаг Тонхил 12-р анги 0.0 195
301 Гантуяа, Энхжин Дорнод аймаг Чулуунхороот ЕБС 12-р анги 0.0 195
302 Насанжаргал, Пүрэвсүрэн Баянгол дүүрэг Erkhet Erdem 9-р анги 0.0 195
303 Amgalanbaatar, Byambadorj Завхан аймаг Дэвшил 11-р анги 0.0 195
304 Бүрэн-Арвижих, Далай-Очир Ховд аймаг Лицей 12-р анги 0.0 195
305 Ганзоригт, Пүрэвжав Завхан аймаг ЛЧЭС 11-р анги 0.0 195
306 мөнхбаатар, Пүрэвсүрэн Хан-Уул дүүрэг хангай дээд сургууль 12-р анги 0.0 195
307 Зоригтбаатар, Буянжаргал Орхон аймаг Билигт-Өргөө 11-р анги 0.0 195
308 Gantulga, Hishigjargal Баянгол дүүрэг Эрхэт-Эрдэм 11-р анги 0.0 195
309 Munkhjargal, Bilguundalai Ховд аймаг Лицей 12-р анги 0.0 195
310 Batchimeg, Chinzorig Дорнод аймаг МСҮТ 11-р анги 0.0 195
311 Батхуяг, Жавхланбаяр Хэнтий аймаг Хэрлэн-4 11-р анги 0.0 195
312 Төгсбаяр, Нандин-Од Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор сургууль 11-р анги 0.0 195
313 Соронзонбаатар, Өсөхбаяр Хэнтий аймаг 4 11-р анги 0.0 195
314 Амартөр, Төртүвшин Орхон аймаг ТСАС 11-р анги 0.0 195
315 Баттулга, Сугар Сонгинохайрхан дүүрэг 151 11-р анги 0.0 195
316 Доржнамжим, Бямбадэмбэрэл Хэнтий аймаг 4-р сургууль 11-р анги 0.0 195
317 Баяржаргал, Ануужин Хэнтий аймаг Тэмүүжин цогцолбор сургууль 11-р анги 0.0 195
318 Цогбаатар, Төлөв-Эрдэнэ Ховд аймаг Мөст ЕБС 11-р анги 0.0 195
319 Болд, Гүндалай Ховд аймаг III 12-р анги 0.0 195
320 Dagvadorj, Tugsbayar Сонгинохайрхан дүүрэг Ireedui tsogtsolbor 2r ahlah 12-р анги 0.0 195
321 Цогтбаяр, Майнбаяр Архангай аймаг 5 11-р анги 0.0 195
322 Жаргалбаатар, Эрхэсбаатар Баянгол дүүрэг Эрхэт Эрдэм 10-р анги 0.0 195
323 Уугантөгс, Хүслэн Өвөрхангай аймаг Уянга-1 11-р анги 0.0 195
324 Мөнхбаяр, Мөрөн Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 11-р анги 0.0 195
325 Батзориг, Бүрэнбаяр Увс аймаг Ахлах сургууль 12-р анги 0.0 195
326 Отгонбаяр, Баярмаа Завхан аймаг 1 11-р анги 0.0 195
327 Эрдэнэбаатар, Ринченбат Баянхонгор аймаг Алгоритм 12-р анги 0.0 195
328 Эрдэнэ-Очир, Ичинхорлоо Завхан аймаг ЛЧЭС 11-р анги 0.0 195
329 Эрдэнэ-ундрах, Бямбагэрэл Завхан аймаг Чандмань-эрдэнэ лаборатори сургууль 11-р анги 0.0 195
330 Баярбаатар, Буджав Сүхбаатар аймаг 4-р БДС 12-р анги 0.0 195
331 Хүрэлсүх, Номун Баянхонгор аймаг Алгоритм 11-р анги 0.0 195
332 Оргилмөнх, Энхмэнд Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 11-р анги 0.0 195
333 Хэрлэн, Тэлмэн Хан-Уул дүүрэг Шинэ Монгол 11-р анги 0.0 195
334 Мөнхбат, Мөнх-Оргил Сүхбаатар аймаг 4-р сургууль 11-р анги 0.0 195
335 Батхүү, Сувд Сонгинохайрхан дүүрэг Ирээдүй Цогцолбор Сургууль 12-р анги 0.0 195
336 Долгормаа, Авидцэрэн Сонгинохайрхан дүүрэг 62-р сургууль 11-р анги 0.0 195
337 Munkhjargal, Oyumaa Сүхбаатар аймаг 4 12-р анги 0.0 195
338 Энхтөр, Төгөлдөр Хан-Уул дүүрэг Solongo sf 12-р анги 0.0 195
339 Нямдорж, Эрдэнэбаясгалант Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 11-р анги 0.0 195
340 Бигаж, Серикжан Баянзүрх дүүрэг 97 12-р анги 0.0 195
341 Алтанхуяг, Эгшиглэн Баянгол дүүрэг 113 12-р анги 0.0 195
342 Nomuungerel, Khashgerel Сэлэнгэ аймаг МАНДАЛ-1 12-р анги 0.0 195
343 Батжаргал, Тэргэл Дорнод аймаг Дашбалбар 11-р анги 0.0 195
344 Сэргэлэн, Төрмөнх Сэлэнгэ аймаг Мандал 1-р сургууль 12-р анги 0.0 195
345 Золбаяр, Анхбаяр Сүхбаатар аймаг 4-р ЕБС 12-р анги 0.0 195
346 Sukhochir, Otgontugs Сүхбаатар аймаг ЕБ-ын 4 дүгээр сургууль 11-р анги 0.0 195
347 Довчинсүрэн, Аа-Хангай Баянзүрх дүүрэг НЕБУС 11-р анги 0.0 195
348 Отгонтулга, Анударь Баянзүрх дүүрэг Шинэ Монгол 11-р анги 0.0 195
349 Тогооцэрэн, Мөнгөнчимэг Өвөрхангай аймаг Уянга 1-р сургууль 11-р анги 0.0 195
350 Ганзүрх, Тэнгис Багануур дүүрэг Боловсрол цогцолбор 12-р анги 0.0 195
351 Батболд, Дөлгөөн Орхон аймаг ЭЦДС Ахлах Сургууль 12-р анги 0.0 195
352 Баярмаа, Баатарсүх Сонгинохайрхан дүүрэг 122 12-р анги 0.0 195
353 Балданцэрэн, Энх-Учрал Хан-Уул дүүрэг 32 11-р анги 0.0 195
354 Ганзориг, Баярхүү Сүхбаатар аймаг 4 ебс 12-р анги 0.0 195
355 Баатарсүрэн, Дэжид Дундговь аймаг ЦэгцБилиг 11-р анги 0.0 195
356 Цэрэндаш, Дарьбазар Увс аймаг Өмнөговь 11-р анги 0.0 195
357 Нацагдорж, Энхжин Хан-Уул дүүрэг smart highschool 11-р анги 0.0 195
358 Сумьяа, Энхсаруул Орхон аймаг ЭЦДС-Лицей 12-р анги 0.0 195
359 Нямдаваа, Энхмаа Орхон аймаг Лаборатори 8 11-р анги 0.0 195
360 Батмөнх, Бадамгарав Увс аймаг Өмнөговь 11-р анги 0.0 195
361 Зундуйжамц, Эрдэнэбаатар Орхон аймаг 4 12-р анги 0.0 195
362 Онгарбай, Нурболат Ховд аймаг 2-р сургууль 11-р анги 0.0 195
363 Лхагвасүрэн, Энэрэл Дорнод аймаг Долоодой 11-р анги 0.0 195
364 purevjav, zolzaya Орхон аймаг 4 12-р анги 0.0 195
365 Энхбаяр, Тамир Сонгинохайрхан дүүрэг 62-р сургууль 11-р анги 0.0 195
366 Бат-Амгалан, Энхцэлмэг Орхон аймаг лаборатори 8 11-р анги 0.0 195
367 Ганхуяг, Түмэнзаяа Сэлэнгэ аймаг Сэлэнгэ аймгийн Цагааннуур сумын ЕБС 11-р анги 0.0 195
368 Ууганбаяр, Булган-Эрдэнэ Орхон аймаг ЭЦДС 11-р анги 0.0 195
369 Алтангэрэл, Жамбалсанжид Сонгинохайрхан дүүрэг 62 11-р анги 0.0 195
370 Отгонбаатар, Ананд Багануур дүүрэг Гүн галуутай цогцолбор сургууль 11-р анги 0.0 195
371 Ганцог, Анар Сэлэнгэ аймаг ЕБС 11-р анги 0.0 195
372 Batdelger, Odongua Хан-Уул дүүрэг 75 12-р анги 0.0 195
373 Чинзориг, Ганжигүүр Багануур дүүрэг Гүн галуутай 11-р анги 0.0 195
374 Баасансүрэн, Төгөлдөр Дорноговь аймаг Дорноговь Сайншанд 1р сургууль 11-р анги 0.0 195
375 Бадрал, Маралмаа Багануур дүүрэг Гүн галуутай цогцолбор 11-р анги 0.0 195
376 түмэнбаяр, пүрэвдорж Завхан аймаг сонгино 12-р анги 0.0 195
377 munkh-ochir, zagarzusum Ховд аймаг progress 12-р анги 0.0 195
378 Нязбек, Адилбек Баян-Өлгий аймаг Зайд 11-р анги 0.0 195
379 bymbanorow, binderya Завхан аймаг Сонгино ебс 12-р анги 0.0 195
380 Амгаланбаатар, Анаржаргал Сонгинохайрхан дүүрэг Ирээдүй цогцолбор 1р ахлах 12-р анги 0.0 195
381 Ганхөлөг, Даваатогтох Говьсүмбэр аймаг 5 11-р анги 0.0 195
382 Munkhnaran, Bolorerdene Говьсүмбэр аймаг 5 11-р анги 0.0 195
383 Tserentogtoh, Khuslen Дорнод аймаг Долоодой сургууль 11-р анги 0.0 195
384 Энхболд, Чинзаяа Архангай аймаг 5-р 12-р анги 0.0 195
385 Баярсайхан, Норовсүрэн Говьсүмбэр аймаг 5 сургууль 11-р анги 0.0 195
386 Баясгалангомбо, Бурмаа Баянхонгор аймаг Номундалай цогцолбор 11-р анги 0.0 195
387 Enkhtuwshin, Ulziiorshikh Баянхонгор аймаг Номундалай 12-р анги 0.0 195
388 Ганбаатар, Болоржавхлан Баянхонгор аймаг Номундалай 11-р анги 0.0 195
389 batchimeg, Mongoljingoo Баянхонгор аймаг Nomundalai 11-р анги 0.0 195
390 Baysganal, Odmaa Баянхонгор аймаг Номундалай 11-р анги 0.0 195
391 Баатархуяг, Анударь Баянхонгор аймаг Номундалай 11-р анги 0.0 195
392 Жаргалсайхан, Эрдэнэсувд Баянхонгор аймаг Номундалай 11-р анги 0.0 195
393 Банзрагч, Батмөнх Говьсүмбэр аймаг 5 11-р анги 0.0 195
394 Davaasuren, Bilguundelger Өвөрхангай аймаг Арвайхээр 4-р сургууль 11-р анги 0.0 195
395 Ayurzana, Anu Баянхонгор аймаг Номундалай цогцолбор 11-р анги 0.0 195
396 Цэнгэлжаргал, Баярцолмон Орхон аймаг 1-р сургууль 11-р анги 0.0 195
397 Амарбат, Анар Дорнод аймаг 1р сургууль 11-р анги 0.0 195
398 Ням-Эрдэнэ, Ган-Эрдэнэ Дорноговь аймаг Сайншанд 1 12-р анги 0.0 195
399 Цэвэлмаа, Энхсайхан Баянхонгор аймаг Номундалай 11-р анги 0.0 195
400 Бямбадорж, Эрдэнэсувд Өвөрхангай аймаг Мэргэд 12-р анги 0.0 195
401 Хүрэлтогоо, Энх-Учрал Сүхбаатар дүүрэг 45-сургууль 12-р анги 0.0 195
402 Oyunchimeg, Altansuvd Сонгинохайрхан дүүрэг 62 11-р анги 0.0 195
403 Ганболд, Халиунаа Баянзүрх дүүрэг 79-р сургууль 12-р анги 0.0 195
404 Tserennadmid, Dawaajargal Говьсүмбэр аймаг 1-р сургууль 12-р анги 0.0 195
405 Дорж, Хишгээ Төв аймаг Эрдэнэ ЕБС 12-р анги 0.0 195
406 Хонгорзул, Бат-Эрдэнэ Баянгол дүүрэг 38 11-р анги 0.0 195
407 Баярсайхан, Тайванбат Дархан-Уул аймаг Шутис Лицей 11-р анги 0.0 195
408 Нямсүрэн, Хажидсүрэн Өвөрхангай аймаг 4р сургууль 11-р анги 0.0 195
409 Zorigtbaatar, Nomin-Erdene Завхан аймаг Лаборатори Нэгдүгээр сургууль 11-р анги 0.0 195
410 Гүррагчаа, Намуундарь Завхан аймаг ЕБС-1р лаборатори 11-р анги 0.0 195
411 Бат-Эрдэнэ, Өлзийтогтох Завхан аймаг 4-р сургууль 11-р анги 0.0 195
412 Батхуяг, Мягмардалай Чингэлтэй дүүрэг 5-р сургууль 12-р анги 0.0 195
413 Наранбаяр, Өсөхбаяр Баянгол дүүрэг Эрхэт эрдэм 11-р анги 0.0 195
414 Болдхуяг, Мөнхжаргал Орхон аймаг TSAS 11-р анги 0.0 195
415 Гантөмөр, Ган-Оргил Баянзүрх дүүрэг Глобал Иннова 11-р анги 0.0 195
416 Munkhtogtokh, Damdindorj Архангай аймаг 1 11-р анги 0.0 195
417 Түвшинбат, Дөлгөөн Багануур дүүрэг Гшн галуутай цогцолбор 11-р анги 0.0 195
418 Гантулга, Ганпүрэв Дорнод аймаг 1-р сургуулийн 11-р анги 0.0 195
419 Гал, Бадрал Увс аймаг Цогцолбор 1 11-р анги 0.0 195
420 Батхүү, Өсөхбаяр Өвөрхангай аймаг Мэргэд 12-р анги 0.0 195
421 Хавшан, Бахытбол Баян-Өлгий аймаг Эмпати Багш 0.0 195
422 Төртогтох, Мөнхжин Хөвсгөл аймаг Их-Уул 11-р анги 0.0 195
423 Б, Сарантуяа Хөвсгөл аймаг Их-Уул ЕБС 11-р анги 0.0 195
424 Tumurbaatar, Munkhchimeg Дорноговь аймаг 3 11-р анги 0.0 195
425 мөнхбат, мөнхзул Орхон аймаг 14 12-р анги 0.0 195
426 Баттайван, Номуулин Баянзүрх дүүрэг Томүжин Альтернатив 12-р анги 0.0 195
427 Баярмагнай, Анударь Баянгол дүүрэг 19-р сургууль 11-р анги 0.0 195
428 Энхбат, Орчлон Сүхбаатар дүүрэг Үй-Цай 12-р анги 0.0 195
429 Бундхорол, Гантулга Өвөрхангай аймаг ББУ ЕБС 11-р анги 0.0 195
430 Баатарцогт, Баярцогт Дорнод аймаг Баян-Уул 11-р анги 0.0 195
431 Пүрэв, Барсболд Өвөрхангай аймаг ББУ-ЕБС 12-р анги 0.0 195
432 Бямбадорж, Өсөх-Эрдэнэ Өвөрхангай аймаг Гүнзгий 12-р анги 0.0 195
433 Байгалсайхан, Номондоо Сүхбаатар дүүрэг Үй-Цай 12-р анги 0.0 195
434 Дариймаа, Бархасбаатар Сүхбаатар дүүрэг Үй цай сургууль 12-р анги 0.0 195
435 Амартүвшин, Дөлгөөн Сүхбаатар дүүрэг Үй-цай 12-р анги 0.0 195
436 Төгс-Эрдэнэ, Намсрай Сүхбаатар дүүрэг Үй-Цай 11-р анги 0.0 195
437 Баярсайхан, Оюухай Сүхбаатар дүүрэг Үй-Цай 11-р анги 0.0 195
438 Bold, Ganjiguur Хэнтий аймаг Биндэр ЕБС 12-р анги 0.0 195
439 Баттогтох, Хишигтогтох Сүхбаатар дүүрэг Үй-Цай сургууль 11-р анги 0.0 195
440 Шижирбаатар, Амгаланбаяр Хөвсгөл аймаг Жаргалант 12-р анги 0.0 195
441 Nymdorj, Dolgorjaw Хөвсгөл аймаг Howgol aimag tsetserleg sum ebs 11-р анги 0.0 195
442 Баярсайхан, Оюухорол Орхон аймаг 14-р сургууль 12-р анги 0.0 195
443 Энхбат, Эрдэнэсайхан Хөвсгөл аймаг Цэцэрлэг ЕБС 11-р анги 0.0 195
444 Төмөрхуяг, Батжавхлан Хэнтий аймаг Биндэр ЕБС 12-р анги 0.0 195
445 Нарансүх, Отгонтуяа Дундговь аймаг Гурвансайхан ЕБС 12-р анги 0.0 195
446 Цолмонбаатар, Энхзул Хэнтий аймаг Биндэр ЕБС 12-р анги 0.0 195
447 Жаргалсайхан, Дэлгэржаргал Сүхбаатар дүүрэг АШУҮИС-н харъяа ЕБС 12-р анги 0.0 195
448 Амарбаясгалан, Сундуйдорж Өвөрхангай аймаг Өвөрхангай аймаг Уянга сум ЕБ-ын 2-р сургууль 11-р анги 0.0 195
449 Цэвэгмид, Бунд Өвөрхангай аймаг Өвөрхангай аймаг Уянга сум ЕБ-ын 2-р сургууль 12-р анги 0.0 195
450 Naranbaatar, Barsbold Хөвсгөл аймаг Цэцэрлэг ЕБС 12-р анги 0.0 195
451 Sainchuluu, Tsatsral Хан-Уул дүүрэг Hobby School of Ulaanbaatar 11-р анги 0.0 195
452 Өлзийтогтох, Батням Сонгинохайрхан дүүрэг 107 11-р анги 0.0 195
453 Батжаргал, Дашдондов Өвөрхангай аймаг Төгрөг ЕБС 12-р анги 0.0 195
454 Болдбаяр, Нямгэрэл Хан-Уул дүүрэг 18 12-р анги 0.0 195
455 Зоригтбаатар, Жавзандулам Увс аймаг 5-р 12-р анги 0.0 195
456 Лхамсүрэн, Наранбаяр Увс аймаг 2-р цогцолбор 11-р анги 0.0 195
457 Самбадондов, Мягмарсүрэн Өвөрхангай аймаг Хужирт ЕБС 12-р анги 0.0 195
458 Энхбаясгалан, Тэмүүлэн Орхон аймаг 4-Р Сургууль 11-р анги 0.0 195
459 Дашзэвэг, Дэмчигдорж Өвөрхангай аймаг Тарагт ЕБС 12-р анги 0.0 195
460 Сүрэнжав, Отгоннасан Өвөрхангай аймаг ТарагтЕБС 12-р анги 0.0 195
461 Бат-Эрдэнэ, Удвал Өвөрхангай аймаг Тарагт 12-р анги 0.0 195
462 Отгонсүрэн, Цэнд Өвөрхангай аймаг Хужирт ЕБС 11-р анги 0.0 195
463 Нарангэрэл, Батсүх Увс аймаг 5-сургууль 11-р анги 0.0 195
464 Ганхуяг, Балчирдагина Өвөрхангай аймаг Баянгол сум 11-р анги 0.0 195
465 Жамбалсүрэн, Маралаа Өвөрхангай аймаг Өлзийт ебс 12-р анги 0.0 195
466 Amarjargal, Mendamar Өвөрхангай аймаг Баянгол сум 12-р анги 0.0 195
467 Батзаяа, Бадамцэцэг Өвөрхангай аймаг Баянгол сум ЕБС 12-р анги 0.0 195
468 Jamts, Ynjinlham Говь-Алтай аймаг Бигэр сумын ерөнхий боловсролын сургууль 11-р анги 0.0 195
469 батсүх, тэмүүлэн Өмнөговь аймаг 2 11-р анги 0.0 195
470 Чимэднамжил, Ганзаяа Өвөрхангай аймаг Уянга сум Жаргалант ЕБС 11-р анги 0.0 195
471 Алтанхуяг, Буджаргал Өвөрхангай аймаг ӨВ Бат-Өлзий ЕБС 11-р анги 0.0 195
472 Идэрзаяа, Мандахнаран Өвөрхангай аймаг Жаргалант ЕБС 12-р анги 0.0 195
473 Пүрэвжав, Номундарь Өвөрхангай аймаг Уянга Жаргалант ЕБС 11-р анги 0.0 195
474 Наранбаатар, Золжаргал Багануур дүүрэг ГГЦС 12-р анги 0.0 195
475 Ганбаатар, Дүүрэнзаяа Говь-Алтай аймаг ЕБС Лаборатори 1-р сургууль 11-р анги 0.0 195
476 мөнгөнсүх, эрдэнэзаяа Булган аймаг Тэшиг ЕБС 11-р анги 0.0 195
477 Chimgee, Nandin Erdene Хан-Уул дүүрэг 7 11-р анги 0.0 195
478 Одонцэцэг, Даваажаргал Өвөрхангай аймаг Баянгол сум ЕБС 11-р анги 0.0 195
479 Баттөгс, Тэргэл Сүхбаатар дүүрэг 1 12-р анги 0.0 195
480 Алтанбагана, Маралгоо Сүхбаатар дүүрэг 1р сургууль 11-р анги 0.0 195
481 Жамбачулуун, Алтанзул Өвөрхангай аймаг Сант ЕБС 11-р анги 0.0 195
482 Мандалсайхан, Мэргэнбаатар Багануур дүүрэг Гүн Галуутай Цогцолбор Сургууль 12-р анги 0.0 195
483 Отгонбаатар, Жаргалмаа Сүхбаатар дүүрэг 1-р сургууль 11-р анги 0.0 195
484 Энхбаатар, Норжмаа Төв аймаг Хүмүүн цогцолбор 12-р анги 0.0 195
485 Данзанчойнзод, Баясгалан Өвөрхангай аймаг Гучин-Ус 11-р анги 0.0 195
486 энхжаргал, Бадамжав Өвөрхангай аймаг Батөлзий ебс 11-р анги 0.0 195
487 Дэмбэрэл, Бадрахсүрэн Өвөрхангай аймаг Өлзийт ЕБС 12-р анги 0.0 195
488 Enkhbayr, Khandsvren Өвөрхангай аймаг Olziit EBS 11-р анги 0.0 195
489 Зууннаст, Өнөмөнх Өвөрхангай аймаг Хужирт ЕБС 12-р анги 0.0 195
490 Бат-Орших, Намхайнямбуу Увс аймаг Өмнөговь 11-р анги 0.0 195
491 Энхтайван, Лхам Өвөрхангай аймаг Гучин-Ус ЕБС 12-р анги 0.0 195
492 Мөнхжаргал, Уртнасан Өвөрхангай аймаг 2р сургууль 11-р анги 0.0 195
493 Баттогтох, Мөнхжин Дорнод аймаг Flower 11-р анги 0.0 195
494 Battur, Enkhjin Дорнод аймаг 1 11-р анги 0.0 195
495 Battur, Munkhbayr Өвөрхангай аймаг Бат-Өлзий ЕБС 12-р анги 0.0 195
496 Түмэннаст, Сумъяа Өвөрхангай аймаг ЕБС 12-р анги 0.0 195
497 Цэвээнсүрэн, Нандинзул Өвөрхангай аймаг Богд ЕБС 11-р анги 0.0 195
498 Батбаяр, Бат-Эрдэнэ Дундговь аймаг ЭДЦС 11-р анги 0.0 195
499 Мөнхөө, Болд-Эрдэнэ Дорнод аймаг 1-р сургууль 11-р анги 0.0 195
500 Баярсайхан, Даваадулам Өвөрхангай аймаг Бат-Өлзий ЕБС 12-р анги 0.0 195
501 Ганзориг, Бадамжунай Өвөрхангай аймаг Бат-Өлзий ЕБС 11-р анги 0.0 195
502 Цолмон, Хулан Булган аймаг Хялганат 12-р анги 0.0 195
503 Баярмагнай, Болоржин Өвөрхангай аймаг Тарагт ЕБС 11-р анги 0.0 195
504 Уртнасан, Энхзул Булган аймаг Хялганат ЕБС 12-р анги 0.0 195
505 Бат-Эрдэнэ, Батзолбоо Чингэлтэй дүүрэг 5-р сургууль 12-р анги 0.0 195
506 сосор, мэндоюун Өвөрхангай аймаг Тарагт 11-р анги 0.0 195
507 Амарбаяр, Анхбаяр Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв 11-р анги 0.0 195
508 Билгүүн, Ганбаатар Чингэлтэй дүүрэг Олонлог төв сургууль 11-р анги 0.0 195
509 Мөнхбат, Түвшинтогтох Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 12-р анги 0.0 195
510 Сэмгид, Маралмөө Өвөрхангай аймаг Мэргэд 12-р анги 0.0 195
511 Ядамсүрэн, Энхтуяа Өвөрхангай аймаг Мэргэд 12-р анги 0.0 195
512 Дэлгэрсайхан, Одгэрэл Өвөрхангай аймаг Хайрхандулаан 12-р анги 0.0 195
513 Батжаргал, Хүрэлбаатар Булган аймаг Хялганат ЕБС 11-р анги 0.0 195
514 Энхболд, Батзориг Өвөрхангай аймаг Бүрд сум ЕБС 11-р анги 0.0 195
515 Сүхболд, Энхбадам Ховд аймаг Мөнххайрхан 12-р анги 0.0 195
516 Jargalsaikhan, Buyntogtoh Булган аймаг 3 сургууль 12-р анги 0.0 195
517 Bayarsaikhan, Dulmaa Баянхонгор аймаг Номундалай 11-р анги 0.0 195
518 Түмэнжаргал, Гэрэлзаяа Хан-Уул дүүрэг 7 11-р анги 0.0 195
519 Ч., Хулан Баянзүрх дүүрэг . 11-р анги 0.0 195
520 Мөнхбат, Тэмүүлэн Баянзүрх дүүрэг 84 12-р анги 0.0 195
521 Гандэлгэр, Отгонцэцэг Баянхонгор аймаг Төгс Алгоритм 12-р анги 0.0 195
522 Munkh-Erdene, Undrakh Хан-Уул дүүрэг 18 12-р анги 0.0 195
523 Сэргэлэнбаяр, Мөнхтүвшин Сүхбаатар аймаг 4р сургууль 11-р анги 0.0 195
524 Нэргүйбаатар, Тамир Баянзүрх дүүрэг 84 11-р анги 0.0 195
525 Цэндзэсэм, Сүхбат Хан-Уул дүүрэг 18-р сургууль 11-р анги 0.0 195
526 Bolormaa, Sugarsuren Дорнод аймаг 2 12-р анги 0.0 195
527 Batdelger, Bulgantamir Дорнод аймаг 2-р сургууль 12-р анги 0.0 195
528 Азжаргал, Эрдэнэцэцэг Булган аймаг Хишиг-Өндөр 11-р анги 0.0 195
529 Mygmardorj, Lhagwaochir Булган аймаг Хялганат ЕБС 11-р анги 0.0 195
530 Мэнд-Амар, Бадрал Баянгол дүүрэг Шинэ Эрин 12-р анги 0.0 195
531 Munhbayr, Temvvlen Булган аймаг ЕБС 11-р анги 0.0 195
532 Амаржаргал, Тэргэл Дорнод аймаг Цагаан-Овоо ЕБС 11-р анги 0.0 195
533 Оюунболд, Үүрийнтуяа Дорнод аймаг Шинэ хөгжил 11-р анги 0.0 195
534 Enhkjargal, Munkh-erdene Завхан аймаг чандман эрдэнэ 12-р анги 0.0 195
535 Тэгшжаргал, Анужин Дорнод аймаг 1 11-р анги 0.0 195
536 Өлзийбадрах, Төр-Очир Өвөрхангай аймаг 2-р сургууль 12-р анги 0.0 195
537 Zorig, Odontuya Архангай аймаг 3 12-р анги 0.0 195
538 Батсайхан, Оюун-Эрдэнэ Сонгинохайрхан дүүрэг 62 11-р анги 0.0 195
539 Ганболд, Сүхтулга Увс аймаг 2 12-р анги 0.0 195
540 Мижиддорж, Шүр Эрдэнж Говьсүмбэр аймаг 1 12-р анги 0.0 195
541 Энхтөр, Энхжаргал Хөвсгөл аймаг сод эрдэм 11-р анги 0.0 195
542 Хадбаатар, Бадамлянхуа Өвөрхангай аймаг Өв-Арвайхээр-Еб-ын 2р сургууль 12-р анги 0.0 195
543 Гантулга, Ганпүрэв Дорнод аймаг 1-р сургуулийн 11-р анги 0.0 195
544 Дамдинсүрэн, Цэлмэг Дорнод аймаг Дашбалбар 12-р анги 0.0 195
545 Элбэгзаяа, Золбоо Дорнод аймаг 2-р сургууль 12-р анги 0.0 195